1041
Anthem - Sci-Fi RPG a Bioware-től
  • TBTPumpa
    #881
    Obsidian már a Microsoftnál van. :)
  • Renegade
    #880
    hmmm, ezzel csak egy baj van és ez tényleg off, meg sok mindenen túlmutat: hány jó céget kell még eltemetni?

    Westwood...Blue Byte...Black Isle...Sir-Tech....(jó van köztük olyan, aki a saját sírját ásta) és akkor most Bio. Amúgy meg most mi van az Obsidiannal? o0
  • PiszkosFred
    #879
    Miert, mennyivel butabb az az ember, aki jatekvasarlas helyett inkabb az ows kreteneknek fizet havonta, hogy azok hetrol-hetre megmondjak helyette, mirol mit gondoljon?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.03.10. 21:07:10
  • lwb
    #878
    Idegesítő hangja van a faszinak és botrányszar az angol kiejtése. Mondjuk nem tudom mit várt egy 128. looter shootertől, nyilván nem lesz belőle KOTOR3 vagy DAO2. Ez a BW már képtelen ilyesmit csinálni, a DA2 és a DAI bebizonyította ezt rég. Ezek erre jók: iparosmunkára, lélek nélkül. Ezen kár felháborodni meg indulatos videókat csinálni.

    A BW megsirattuk, eltemettük. Majd jönnek mások.
  • Daermon
    #877
    Ember, csak magadat égeted :DDD
  • Probatbicol
    #876
    Csak egy kérdés: te játszol vele? Vagy csak vidoókból tudod, hogy ennyire szar?
    Én játszom, egy hónap alatt 62 órát töltöttem vele. Évek óta nem játszottam ennyit és ilyen jót egy játékkal.
    Vannak benne hiányosságok és bugok? Vannak. Túl lehet ezeken lendülni? Igen. Mindenért kárpótol a hihetetlenül szórakoztató játékmenet, a nagyon jó arányérzékkel felépített missziók, de a lényeg, hogy megvan benne a 'Mojo' ami valamiért újra és újra arra késztet hogy elindítsam :)
  • Running
    #875
    Annak van értelme, hogy nem tetszik a játék, ennek ellenére a játék topikját követed, leszarozod, mindenki hülye, mert más az ízlése. Ezzel te okosabb vagy? Fáj neked, hogy ez a termék másnak tetszik, vagy tetszik annyira, hogy elvan vele pár órát? Mibajod van neked? Nincs dolgod?
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.03.10. 20:53:46
  • Ainz
    #874
    Szerintem meg jó videókat csinál.. nekem pl kurvára elegem van már, hogy a nagy újságok, mint az IGN vagy a GS minden szart felpontoz, mert ki van nekik fizetve a havi pénz és csak jót lehet mondani a szarokról.
    Az Anthem igen is egy rakás szar lett, ha valaki ezért pénzt ad az buta mint a tök és ezen nincs mit szépíteni.
    Ingyen van a Warframe ami ezerszer jobb, úgy hogy 0 endgame van..
    Na meg persze a Destiny 2 is ingyen volt, nem mintha az nem lenne egy rakás szar fizetős gameként : D
    A Biowaret meg remélem bezáratja az EA, mert ezt érdemlik.. 5 év alatt egy ilyen rakás szart kiadni a pofatlanság netovábbja.. az meg, hogy pár fő ember lelépett nem mentség arra, hogy egy rakás szar amit csináltak.
    Anthem az pont ugyan az a játék mint a fallout 76, amiről az első perctől lehetett tudni, hogy fos lesz.. persze van pár ember aki szerint a fallout 76 is a világ legjobb játéka, de a szar attól még nem lesz finom, mert pár embernek ízlik.
  • Renegade
    #873
    amúgy én is most néztem meg, töltés idő mondjuk pont nem érdekelt, meg tudom, hogy elég fura csatorna az Otherworld, na de azoktól akik megvették és játszanak vele: tényleg ennyit tud ma a bio? bugos hack&slash és örülj paraszt?

  • PiszkosFred
    #872
    Azon tul, hogy vannak igazsagok a videoban, ez az ember egy vegtelenul ostoba fasz, aki hasonlo ostoba emberekbol csinalt penzt es karriert (ezert mondjuk respekt neki).

    Mindig is az volt, mindig is az lesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.03.10. 19:39:41
  • Although
    #871
    Belenéztem, kicsit gáz a srác. Ha azt gondolja a DA:O óta a Bionak bármibe is beleszólása van. Ez a cég az EA egy temető, megveszi, elmondja mit kell gyártani, és ellenőrzi. Aki nem áll be az mehet is. Hibáztatni egy céget, ami már nem is létezik csak a nevében. Na igen, ez intelligencia.
  • jarlaxxe
    #870


  • Daermon
    #869
    Alakul. Lassan majd GM3 is jöhet :) (pedig van bent epic component is még :D)
  • N3mus
    #868
    Már vissza is ált :( én is most értem haza de már írták hogy patch után vissza ált a régi loot előtte volt egy 2-4 órás idő ablak mikor megint mindenből mw esett kb
  • Daermon
    #867
    Pont patch elött craftoltam némi luck-ot, most GM2-n freeplay, legendary contract, és Tyrant Mineben is 2-3 potyogott. Tetszik... kár, hogy egyik se az volt, ami kéne :D
  • Zarache87
    #866
    A sima patch melle meglepetes a ninja loot noveles/Component boost/MW es Legendary Universal Componentek.
  • PiszkosFred
    #865
    > Players may now launch an expedition from anywhere within the launch bay and Fort Tarsis.

    Tokeletes, legjobb sor :) Mar csak a mozgasi sebessegen kellene triplazni a bazison es nincs tobb keresem egyelore, mert meg mindig idegesit az a lassusag.
  • Daermon
    #864
    Patch note
  • Daermon
    #863
    Úgy néz ki ma jön a nagy patch.
  • Maala
    #862
    Én inkább Xenoblade Chronicles X-hez hasonlítanám, leszámítva a bazi nagy szörnyeket (ami a legjobban hiányzik), a kicsit más gearelődést, hogy AI botok helyett human botokkal vagy, és hogy az Anthemnek jobb a grafikája... :-D
  • PiszkosFred
    #861
    Hellgate London / Warframe / Destiny / Division jellegu PVE jatek az Anthem, nem battle royale jellegu PVP.
  • hawkie22
    #860
    Megéri megvenni a játékot? Ha olyan online lövölde, mint pl. a Warframe, akkor vevö lennék rá, de ha ilyen Fortnite-szerü baromság, akkor passzolom. De még az is lehet, hogy tök mellékvágányon járok és Mass Effect-klón a játék, akkor szintén érdeklös. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2019.03.08. 13:22:06
  • Maala
    #859
    470 az ideális, 2 epic-et betolsz a +component hatásért az MWk/Legendaryk mellé. Onnantól inkább már csak a meglévő cuccaidat kell fejleszteni, az meg RNG, és hát erről szól most a végjáték. :-)
  • Daermon
    #858
    Magyar FB csoportból lopva az elhangzott infók magyarul:
    Sziasztok!

    Tegnap megígértem, hogy a stream után összefoglalom nektek a szokásos módon a hallottakat/látottakat magyarul. Íme! :)

    Fontosabb pontok:

    - Körülbelül 2 hetente terveznek fejlesztői élő adásokat, mindig más résztvevőkkel
    - A patch március 12-én fog megjelenni, ezzel együtt kapjuk meg a teljes patch tartalom leírását is
    - Körülbelül 300 javítást tartalmaz, ezek közül vannak olyan komplex és tartalmas darabok, melyek akkor, mint egy előzőleges teljes patch tartalma
    - Ez csak egy JAVÍTÓ frissítés, a tartalmi frissítés még a hónap vége előtt várható, első körben Elyisan Chestek formájában (strongholdok végén lévő kozmetikai tárgyakat tartalmazó ládák), továbbá tartják a meghirdetett 90 napos roadmap ütemtervét is
    - A GM2 és GM3 nehézségekért járó jutalmakkal ők sincsenek megelégedve, ezen már biztosan változtatni fognak, de ezek a változások még nem kerülnek be ebbe a javításba. Jelenleg monitorozzák (megfigyelik), hogy a tárgyak milyen gyakran esnek és milyen tulajdonságokkal, ezután fognak lootváltozásokat eszközölni
    - Az eventeket bővíteni szeretnék, nagyobb szabású dolgokat szeretnének bevezetni a freeplaybe (most nem a cataclysmről, a raid szerű dologról van szó!), mint például Outlaw Outrage ideje alatt, egy névvel ellátott erősebb teremtmény járja majd Bastiont és miután megöltük, garantáltan jó zsákmány üti majd a markunkat
    - Nagyon fontosnak tartják a tulajdonság felületet (stats screen), dolgoznak rajta, de még nem tudják mikor kerül be
    - Az élet hibát még orvosolják ebben a javításban
    - A begyűjtött xp-vel továbbra is terveik vannak a bővített fejlődési rendszert illetően, de még nem osztották meg velünk, hogy mi az
    - Dolgoznak a masterwork szintű támogató képességeken (support items)
    - A Ranger közelharci támadása nem lesz Detonátor képesség
    - A DLSS támogatás még nem lesz elérhető, de hamarosan implementálják
    - Yarrow táncát lehetséges, hogy megkapjuk emoteként
    - Észlelték a boltra kapott visszajelzéseket, változtatni fognak rajta, de még ki kell dolgozzák az új lehetőségeket

    Patch notes és egyéb részletek:

    - A javításban rengeteg crash és disconnect-et okozó hibát javítottak, így nagyban fog nőni a játék stabilitása
    - A PS4-et érintő összeomlás során MINDEN esetben vissza lehet azt kapcsolni, a sony információi alapján egyetlen az Anthem miatt meghibásodott konzolt sem jelentettek
    - A 4-es egérgomb mostantól nem less a escape gombra bindelve
    - Még több hang hibát (hang elnémulást) okozó dolgot javítottak
    - 30-as szint felett nem kapunk több fehér(common) és zöld (uncommon) itemet (!!!)
    - Mostantól Fort Tarsison belül bárhonnan(!!!), egy gombnyomásra el tudjuk indítani az expedíciót, nem kell elsétálnunk minden alkalommal a javelinhez a piacon keresztül
    - Tudnak a kezdő képességek túlzott erősségéről, a 12-ei javításban orvosolják (vagy előbb)
    - Falnak ütközéskor vagy épp túlmelegedés utáni földetéréskor sokkal hamarabb tápászkodik már fel a colossus a földről
    - A leállásokért és a stabilitásért felelős csapat jelenleg elsősorban a konzolt érintő problémákkal foglalkoznak, de ezzel egyidőben a PC stabilitást is finomítják
    - Javították minden jelentett hibát a quickplay funkciónál, köztük azt a gyakori jelenséget, mikor bebugolt expedícióba rakott minket
    - Freeplay közben már nem kapunk folyton szerverleállás infót, csak akkor, mikor valóban közeledik a leállás időpontja
    - A nyisd meg a cortex menüt XY követéséhez üzenet márnem jelenik meg freeplayben (Legionaire Challengehez írta folyamatosan)
    - Implementálják a Quickplay Stronghold, random stronghold funkciót a következő javítással, egyenlőre ezért nem jár majd plusz jutalom, de később fog
    - Ha egy titán úgy hal meg, hogy a játékos közben a földön térdel, a lootot mostmár meg fogja kapni
    - Orvosolták az újraéledéskor fal, ajtó mögött ragadó játékosokat érintő hibákat
    - Javították az ultimate képesség kijelző azon hibáját, mikor már egyből betöltés után azt jelezte, hogy használható a képesség
    - A colossus mostantól maga elé tartott pajzzsal át tud rohanni a megsemmisíthető tereptárgyakon, mint például a hordón
    - Mostantól a titánokra hatnak a Primer képességet, azaz fel lehet őket építeni, hogy utána a megfelelő képességgel (detonator) ferlobbantjuk azokat
    - A mark of ruin mostantól rendesen működik
    - Kijavították a Gunslinger’s Mark masterwork itemet
    - A Storm Windwall képessége (support) mostantól nem gátolja meg a Rangereket az ultimate képesség használatától (eddig ha azon keresztül aktiválta valaki, nem fogta be a célpontokat) és átdolgozták a képességet, hogy használható legyen nagyobb nehézségi fokozatokon is: mostantól 20 másodpercig lesz aktív (eddig 60 volt), de jóval több sebzést képes felfogni, mielőtt megsemmisül
    - A Ranger grenadier komponense mostantól valóban csökkenti a gránátok visszatöltési idejét
    - A masterwork fegyverek és képességek sebzése mostantól skálázódik nehézségtől függően (többet sebzünk velük GM2-3-ban)
    - Nagyobb nehézségi szinteken növelik a közelharci sebzés és az ultimate képességek sebzését (!!!)
    - Majdnem mindenhonnan eltávolították az olyan helyeket, ahol nem tudtunk újraéledni, ehelyett például a strongholdokban kaptunk egy 30 másodperces újraéledés időt (!!!!!) Ez csak a kezdet ezzel kapcsolatban, ezt a megoldást rövidtávú megoldásként látják a fejlesztők, a továbbiakban még többet szeretnének tenni annak érdekében, hogy mikor kiütnek minket többet tudjunk tenni a csapat érdekében.
  • Droughert
    #857
    Én sajnos lassan 1 hete egy helyben toporgok 470-es gearrel. Nem jön upgrade, nem tudok feljebb lépni. Naponta letolom az ancient contractokat, meg pár strongholdot (Temple of Scar főleg, mert a) GM1-en, de valahogy nincs mákom, nem jön az upgrade item.
  • Zarache87
    #856
    Naja ugylatszik az kesobb jon. Mondjuk addig lesz idom Harvestelni meg Titanokat olni :D
    GM 1-en most ket loves egy Ancient Titan igy megeri nagyon farmolni.
  • TBTPumpa
    #855
  • Bandras DaSilva #854
    Örülök, hogy elvileg megoldják a ps4 crash bakit addigra. Én kétszer belefutottam már és egyelőre nem kockáztatok, szóval nem játszom amíg ezt ki nem javítják.
    Az is jónak tűnik, hogy nem kell majd visszaszaladni a platformhoz, hogy elkezdhessük a küldiket, hanem bárhonnan lehet majd indítani. Loot változások is jónak tűnnek.

    Remélem tényleg megoldják 12-én a fő issuet mert már játszanék:)

  • Daermon
    #853
    Én maradok PC-n :D Van PS4-em, de az csak a nagyon ps exkluzivok miatt.
    Szerintem nem baj, hogy a március nem erős content terrén: egyrészt Div2, másrészt meg patchelgessenek inkább.
  • Droughert
    #852
    Igen azt néztem, hogy április lesz erősebb, bár új strongholdot hozhatnák előrébb, meg nem ártana esetleg még több bele. Division 2-őt én is megvettem, igaz ezt most nem Ps4-re hanem Xbox-ra, az argentin storeos ultimate verzió 12500Ft-ért kihagyhatatlan ajánlat volt :)
  • Daermon
    #851
    Igazából sok content márciusban nem jön, majd áprilisban lesz az igazi.
    Igy pl én is beruháztam a Div2-re, mert jó (mondjuk az Anthem jobb), és a 2 megfér nekem. Főleg, mert Anthemben várom a loot patchet (meg majd az új dolgokat), mert GM2-zni nem fogok kékekért :D
  • szergely83
    #850
    Jézus, ezt fáj nézni: GM3 Temple of Scar solo
    Van türelme a srácnak :D
    Utoljára szerkesztette: szergely83, 2019.03.07. 08:14:53
  • Droughert
    #849
    Tegnap volt develeoper live stream, egy pár hasznos infó is elhangzott benne, de ami a lényeg, március 12-én érkező update még nem a content patch lesz, ebben leginkább a meglévő hibákat, bugokat próbálják kijavítani. A content patch valamikor március végén fog érkezni.
    Link ha valakit érdekel.
    Ez nem a legjobb lépés abból a tekintetből, hogy 12-én jön a Division 2, ami akár, hogy is nézzük erős konkurencia lesz.
  • Zarache87
    #848
    Igazabol Inty nelkul is gyors csak ugye nekik a legkonyebb a reload. Ja es márc. 12.-tol a Storm is ujra eros lesz ilyenekre mert a Componenthez a fix ugye akkor jon.
    En most a Titan eventet varom free playbe mert a Sniper Inty-m keszvan es a melee utan poen most ez igy. Mondjuk a Tarsis ott is bentvan csak nem ekkora a boost-ra.

    Amugy gondolkodtam meg ezen es szerintem a scale rendszer alapbol nezi a GS/Weapon es a szintet nem veszi alapul gonoldom pont azert ha uj Javelinbe ugrasz ne legyen szivas. Viszont ebbol ki indulva vannak hatarok amig efektiven lehet ezt erositeni es utana mar elmarad a high GS buildektol ahol ugye kimondottan a perkek/inscriptionok egyuttese hoz letre eros dmg-et. Ott a GM 3 ahova muszaj premade buildel/squaddal menni, hogy hatekony legyen a farm.
  • Maala
    #847
    Jah, TS-nél most nincs gyorsabb, kár, hogy kell hozzá interceptor. :-( Az az 5x-os modifier elég nagy a kieső pacáknak, vagy miarosseb az. :-D
  • Zarache87
    #846
    Ahogy nezem egy a Scale-bol fakad szoval minel kisebb gearel losz bele ahhoz allitodik es mivel MW/Epic componentekbol erositette a fegyvereket igy a lv 1-es fegyver igy sebez az jobban mint kene. Gondolom ez a skillekre is hatassal lehet ezzel a scale rendszerrel mert ugye ott se szamitanak arra, hogy valaki igy probalja megcsinalni :D
    Viszont kivancsi lennek a mobok dmg-e vajon mennyire csokken es efektiven lehet e farmolni vagy csak jolnezki.

    Viszont a 500k-2m-os Tarsis lovesektol amit GM 1-en lehet csinalni megfelelo partyval ahhoz kepest ezek igy nem erik meg legalabbis szerintem.
    TS-ben olyan 75%-80% HP-t lehet elloni Tyrantban meg par lovesbol fexik a pokica es elso lovesre pukkanak a zsakok most.
  • Maala
    #845
    Alakul az újabb móka. :-D

    Ideje tesztelni.
  • Daermon
    #844
    Jaja, tud buli lenni a titánokkal :D
  • szergely83
    #843
    Tegnap mentem első GM1-es legendary contractot random csapattal. Sok reményt nem fűztem hozzá, full epicben, két közepesen szar statokkal rollolt MW fegyóval. GM1 freeplay world eventekkel próbálkoztam, igaz szólóban, brutál szopás volt ezzel a gearrel (storm). De valahogy fejlődni kell, szval contract, GM1. Talán 3-szor volt a csapat wipe közeli állapotban, egyedüli túlélőként hoztam vissza az embereket. Végén ash titan és dominion seregek között szó szerint 0 HP-val lavírozni, villámgyorsan cc-zni a trash-t, evadet spammelve visszahozni a csapatot iszonyat adrenalin bomba volt. Fogalmam sincs hogyan sikerült túlélni, de kurvajó volt. :D Ráadásul az egyik játékost az első 5 percben kidobta és csak a küldi végére jött vissza (vagy valaki más, nem figyeltem). Azt hittem én leszek a visszahúzó erő, de nem így volt :D
    A küldiből kapott MW component hatalmasat boostolt a shielden és az armoron, ma folyt köv. :)
  • Krusade
    #842
    TS-be, be szorultam a falba, ilyenkor rip?