1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #1326
    Nem, majd nézz vissza a chat-et. Ott egy sas jel volt, amire még nem másztál fel, arra mondtam, hogy menj fel, utána lesz minden kérdőjel meg... Majd nézd vissza. :)

    Tudom hogy szar játék közben olvasni chat-et, de ilyen baromságot nem irnék, hogy egy szinkronizált magaslatra még1x menj fel. :D
  • Ulthanito
    #1325
    Nem ezt mondtad a streamen. Azt mondtad, hogy hiába van már szinkronizálva, akkor is fel kell menni a kilátóra, hogy bizonyos ikonokat láss.

    Ezt pofáztam neked, hogy legutóbb a négy kérdőjel látszódott sárgán, és most nem értem, hogy miért nem látszódik, pedig már szinkronizálva van.
  • darkSectorxxx #1324
    :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.04.16. 15:18:48
  • MerlinW
    #1323
    Igen ez 10 éve minden AC-ban így van.
  • darkSectorxxx #1322
    Magyarul:

    Te bemész egy térképre akkor a köd elvonul és látni fogod a térképen a kis ikpnok 60-70-80 vagy mennyi %-át, a többit, csak a szinkronizálas után, ha felmászol, én ezt mondtam....vagyis 2 adagba jelennek meg a kis jelek.
  • darkSectorxxx #1321
    Én nem mondtam ilyet.
    Ezt honnan vetted?.

    Én azt mondtam, amíg nincs szinkronizálva egy magaslat, addig csak a körülötte lévő ikonom egy része látszik.

    Ha egyszer felmásztál, akkor mért mondanám hogy mássz fel mégegyszer?
    Tegnap neked azért szóltam mert még egyszer se másztál fel arra a magaslatra ami körül bolyongtál....

    Nenki nem montha hogy szink után fel kell mászni 2xrra is :)
  • Ulthanito
    #1320
    "mikor felmásztam és szinkronizáltam MEGJELENT még ikon"

    Baszki, értelmezd már, amit magyarul írok le. AZÉRT jelent meg, mert SZINKRONIZÁLTAD. De olyan nincs a játékban, hogy MIUTÁN szinkronizáltál valamit, akkor AHHOZ, HOGY LÁSS olyat, amit addig nem, fel kell másznod megint.

  • darkSectorxxx #1319
    Ha jól emlékszem ez a plusz mindig kérdőjel szokott lenni.
  • darkSectorxxx #1318
    Most erről beszélünk erről ez volt a kérdés....

    Hidd már el hogy így van.
    De mivel nem hiszed, ma este csinálok egy vidót, hogy elhidd, a 400 óra alatt sokszor láttam.

    Mert kipucoltam területeket, és a végére hagytam a magaslatot, mikor felmásztam és szinkronizáltam MEGJELENT még ikon, ami azelőtt nem volt ott hiszen kipucoltam már a környéket. ;)

    Most nem kell elhinned. Majd látni fogod.
    A köd amiről beszélsz semmi köze a magaslathoz, mert az már eltűnik mielőtt felmásznál, azt a puszta belovaglással el lehet tűntetni. ;)
  • Ulthanito
    #1317
    Darky, ez mindig is így volt az AC-kben, pont ez a lényege a szinkronizálásnak. Azzal feded fel a térképet.

    De olyan nincs, hogy ha egy területet már felfedtél, akkor utána csak akkor látsz valamit, ha felmész a kilátóra. Ilyen NINCS. Mondom nincs. Nincs.
  • darkSectorxxx #1316
    Rendben, csak mert azt mondták nekem, hogy ilyen nem lehet és ha odamész eltünik a köd akkor minde tiszta lesz, sajnos nem! :)
  • MerlinW
    #1315
    Jah, AC logika:)
  • darkSectorxxx #1314
    Az a lila. :)
  • MerlinW
    #1313
    Kék = rare.
  • darkSectorxxx #1312
    Ő nem, csak egy sima kék. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.04.15. 16:34:27
  • Szerzetes89
    #1311
    A nyereményem pedig... *dobpergééééés* egy Rare tárgy, melyet már legalább 100x láttam.
    Utoljára szerkesztette: Szerzetes89, 2018.04.15. 16:33:43
  • darkSectorxxx #1310
    Helyes a válasz. :)
  • Szerzetes89
    #1309
    Én úgy vettem észre, hogy IGEN.
  • darkSectorxxx #1308
    Srácok. Egy kérdés:

    Haver nem hisz nekem...csak hogy hallja mástól:

    Igaz hogy BIZONYOS kérdőjelek, és ikonok CSAK akkor láthatóak a térképen ha már felmásztál a sas kilátókra????
    Igen vagy nem?
    Én tudom a választ, csak tőletek kérdezzük most. :)
  • darkSectorxxx #1307
    Thx és még lenne kedvem játszani de nincs több küldetés.... :(

    Senu skinjét kéne még a Discovery-ben. Meg max a mini versenyeket megcsinálni. Ennyi volt azt hiszem részemről. Ha nem jön több tartalom ami célt adhatna, akkor azt hiszem le is zárom. Eddig mindig volt mit csinálnom.

    Ebböl kb 70-80 óra csak ládanyitogatás :)
    Vagyis a tényleges játék kb 330 óra...

    De nem farmolás meg ilyenek, azt a legelején egyszer caináltam a kikötöben, legyen 10 óra max, akkor 320 a rendes gameplay.

    A maradék arany fegyvett még megcsinálom azért.
  • hawkie22
    #1306
    Azért 415 órát belerakni nem semmi. :) Gratula.
  • darkSectorxxx #1305
    Frissített a játék...100%

  • darkSectorxxx #1304
    :)

    Köszönöm az infót.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.04.11. 21:23:28
  • Savaran
    #1303
    Onnan tudom hogy haver még 60%-körül jár, nála próbáltam meg, miközben segítettem neki a versenyben, az elején botrányosan ment nekem is, de ráérez az ember utána.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.04.11. 20:50:40
  • Savaran
    #1302
    Passz, már nem tudom valamelyik patch leírásán olvastam az ubinál csak akkor már nem volt feltelepítve a játék
  • darkSectorxxx #1301
    Nemár, könnyítettek rajta? Mióta? Mert akkor azonnal nekiállok...idéén? Vagy még tavaly? Mert én tavaly csináltam még.
  • Savaran
    #1300
    Én még akkor vittem végig a fogatversenyt mikor még nehéz volt, azóta nerfelték valamelyik patchben, elég könnyű, majd ha megveszem a dlc-ket, újrajátszom az egészet.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.04.11. 20:34:41
  • darkSectorxxx #1299
    Ja meg van még vissza amúgy. Az a kb 6 legendary cucc. :)
  • darkSectorxxx #1298
    Uh...

    Én néztem egy videót, de nem vágom. Amiket láttam benne mind interaktáltam...és semmi. Nem kaptam még itemet se. :)

    Még Senu skinje miatt kéne a discovery része :)
  • MerlinW
    #1297
    Én nem csináltam meg a papiruszokat és még a DLC-k nagy részét sem:)
  • darkSectorxxx #1296
    Az szép, akkor az még hátravan.
    Hát lehet ezt youtube alapján csinálom majd akkor.

    Lehet, hogy a fogat kell. De akkor neked is meglenne a 100%
  • MerlinW
    #1295
    Papirusz megfejtések nincsenek a térképen, neked kell megtalálnod őket a szövegük alapján. A fogatverseny szerintem beletartozik a 1%-ba, még achievement is jár hozzá.
  • darkSectorxxx #1294
    Versenyek? A fogatverseny. Nem is lesz. Ha rajtam múlik.

    Papírusz küldetés azt hallottam, ha minden igaz megvan, ezeket csináltam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leültem a 4 világ 4 pihenőjében, és az összes táblát, a térképeken. Nincs semmi ami a térképen ki lenne hagyva.

    És mindenfelé szkenneltem orrba-szájba
  • MerlinW
    #1293
    Versenyek, papirusz feladványok megfejtései megvannak?
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.04.10. 14:48:07
  • darkSectorxxx #1292
    A kérdés adott srácok!

    Mi az az 1%, ami elmaradt????????????????????????
    Mi lehet??????

  • darkSectorxxx #1291
  • darkSectorxxx #1290
    Kereken 30 óra volt a 2. DLC, úgy hogy siettem, OP voltam, és minden szart kitakarítottam a pályákon!
  • darkSectorxxx #1289
    40-45 kb ezek maxon vannak ha jól emlékszem a játék végén próbálkozz, amúgy iszonyat aranyosak. :)
    2. DLC-ben is van, az 50 felett van.
  • darkSectorxxx #1288
    thx....csak vége lett, még pár Legendary fegyver és ennyi volt. :)
    Hacsak nem lesz új pack vagy valami, szerintem egyszer ennyi, Szép volt, jó volt. Nehéz volt, a végén szenvedtem az utolsó bossfight-al, mert kis területen zajlik, és a kamera is néha furcsán viselkedett, meg ki kellett ismernem a moveset-et. :)
  • Hunor1
    #1287
    tetszik ez a fejvadász szisztéma. már hogy aki/k vadásznak ránk. próbáltam emberkedni velük (magasról bombák+nyilazás, vagy mérgező hullákat elédobva de semmi. ők viszont egy csapásra insta kill ! :)) ezek hanyas szintűek amúgy ? (jó én még csak 13) .