1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #1366
    Hát időgép nincs a játékban, de a magaslatokkal igen.
  • Rota1
    #1365
    Sziasztok!
    Át mentem Alexandriába. Vissza lehet menni az időgéppel. Van két bérgyilkostorony amit nem csináltam meg.
    Segítségeteket előre is köszi.
    Üdv:Roli
  • Lucky3
    #1364
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, telepítés után nem indul a játék, valamilyen "optimális felbontás értesítés" jelenik meg: "Ez nem az elsődleges megjelenítő optimális képernyőfelbontás. Az optimális felbontás 1366 * 768..." Nem találtam rá eddig megoldást. Volt már valakinek ilyen?
  • MerlinW
    #1363
  • MerlinW
    #1362
    Madárkával az erőd fölé repülsz, nyomva tartod a jobb klikket (zoom) és végigpásztázod a területet. A madarad be fog jelölni minden ellenfelet, sárgával a kapitányokat.

    Ha agresszíven játszol akkor meg mindegy, ha nagy rumlit csapsz, úgyis odamennek hozzád.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.09. 18:08:36
  • Czobi
    #1361
    Pedig a kapitányok mindig ott vannak a helyőrségnél, nekem ezzel eddig semmilyen gondom nem volt, mindig megjelentek.
    Ha az emberekre célzol vagy megtámadnak, akkor látszik, hogy hányas szintű, de ha csak "égelviszönöz"-öl, akkor nem fogod látni, hogy ki a kapitány. Legegyszerűbb, ha az összes katonát megölöd, és célszerű nagyjából egy szinten lenni velük. Am az épületekben is előfordulhatnak, oda is be kell nézni (főleg, hogy a ládák meg sokszor ott vannak).
  • Rota1
    #1360
    Sziasztok!

    Vannak ezek a bérgyilkostornyok. egy piros alapba egy fehér nyíl. Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy ezekbe mere található a kapitány. égelviszönöztem. De úgy sem találtam. Sőt elég sokszor végig futottam. Nem tudom merre keressemSegítségeteket előre is köszi.
    Üdv:Rota
  • darkSectorxxx #1359
    Kipróbálom majd. :)
  • MrStokes
    #1358
    Pedig pont, hogy a Google az egyik (ha nem a legjobb) olyan kereso, aminek akar egy mondatot is beadhatsz es nagy esellyel megtalalod, amit keresel. Persze nem art, ha az ember tud angolul kicsit.
  • MerlinW
    #1357
    "Úgy érzem, hogy sem sértőn, sem bunkón nem válaszoltam, sőt egyáltalán nem tetszik, hogy ennek próbáltok beállítani!"

    Idézem a hozzászólásod ~50%-át:
    - "Szerintem akkor töröld le!"
    - "a Te esetedben ez nem fog működni, mert értelmes kérdést még nem tettél fel."
    - "Annyit segítek, hogy a fütty 3x az nem segít....."

    Nem próbálunk beállítani, a szóban forgó hozzászólás teljesen egyszerűen bunkó volt.

    "lusták vagyunk megnézni a youtubeon esetleg twitchen 1-1 videót, googlezni, stb"

    Szerinted a fórum mi a fenének van?:) Egyébként kérlek keress rá magyarul - mert majdnem biztos vagyok benne, hogy a kolléga nem beszél angolul - hogyan kell eladni ACO-ban tárgyakat. Semmit sem fogsz találni.

    Lapozzunk, felesleges vitázni, csak arra kérlek legközelebb inkább ne válaszolj kérdésekre, mert senki sem kér belőle.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.08. 03:00:03
  • darkSectorxxx #1356
    Hát jó, csak neten így rákeresni nem mindig annyira egyszerű, nem lehet bírni a google-ba egy mondatot, hogy mit szeretne keresni. :)
  • Czobi
    #1355
    Egyetértek, azért is írtam meg először én is a választ neki, segítsük egymást! :)
    Az egyszerűbbel is egyetértek, viszont a gyorsabbal nem feltétlenül - ha nem válaszol valaki, akkor fél napig nem is játszok, pedig google-ön ha megnéztem volna, akkor lehet, hogy utána 5 perc után tudtam volna folytatni...
  • McFrost
    #1354
    Úgy érzem, hogy sem sértőn, sem bunkón nem válaszoltam, sőt egyáltalán nem tetszik, hogy ennek próbáltok beállítani!
    Elmondom, hogy amikor napokkal ezelőtt jött az első ilyen kérdés, ami szintén nem volt piskóta, én voltam az aki próbált segíteni, rávezetni. Persze nehéz lejjebb görgetni és észrevenni, hogy itt csupán arról van szó, hogy várjuk készen a megoldást, hogy a sült galamb berepül a szánkba, lusták vagyunk megnézni a youtubeon esetleg twitchen 1-1 videót, googlezni, stb. Az sem derült még ki, hogy pc-n, boxon vagy ps4-en játszik, hogy jöjjön a jótanács: x-y-t vagy shiftet kell nyomni......
  • darkSectorxxx #1353
    Pedig egyszerűbb, gyorsabb. :) Mi és a fórum, szerintem erre vagyunk, segíteni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.07. 17:37:41
  • Savaran
    #1352
    Erre a kommentedre én 10/10-et adok! A való világ embereinek igen még ez is gondot okoz, a kockáknak meg a valóvilág okoz gondot.
  • MerlinW
    #1351
    Egyrészt stílus. Másrészt honnan tudod hogy nem az első ilyen jellegű játéka, lehet hogy nagyon fiatal, lehet hogy nagyon idős, lehet hogy teljes életet él és nem a videojátékok körül forog a világa, lehet hogy valamilyen fogyatékossággal él, lehet hogy csak informatikai analfabéta, amivel szintén semmi gond. Attól hogy te - vagy mi - kockák vagyunk, hidd el élnek körülöttünk normális, a valóságban élő emberek is :D

    Szóval türelem. Ha meg úgy érzed nem üti meg a kérdés a hihetetlen magas szintedet, inkább ne válaszolj rá.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.05.07. 13:42:32
  • MerlinW
    #1350
    A "szemetet" eladni hosszan nyomod a "V"-t asszem. Egyesével meg az egérgomb nyomva tartásával lehet.
  • Czobi
    #1349
    Egyfelől egyet értek veled, mert én sem értem néha, hogy miért egyszerűbb mindent megkérdezni, ahelyett, hogy az ember gondolkodna. Ha valamit én sem tudok, akkor előbb google, játékok esetében sokszor youtube, és csak akkor kérdezek, ha végképp nem jövök rá a megoldásra.
    Másfelől viszont normálisan tette fel a kérdést, normális hangnemben, kulturáltan kérdezett, ami sajnos a fórumokon egyre kevesebb, így ilyenkor inkább segítsünk egymásnak - neked is kevesebb kellett volna írnod, ha csak rögtön válaszolsz neki.
  • Czobi
    #1348
    Szia!
    Hosszan kell nyomni az egér gombot az eladni kívánt terméknél, ha csak rákattintasz, úgy nem fog működni.
  • McFrost
    #1347
    Szerintem akkor töröld le!
    Persze, lehet és kell is kérdéseket feltenni, ha valamit nem tudunk és jönni is fog az értelmes válasz rá, de attól félek a Te esetedben ez nem fog működni, mert értelmes kérdést még nem tettél fel. Ezek alap dolgok, ha elmész az árushoz ott kiírja mit lehet tenni.....
    Annyit segítek, hogy a fütty 3x az nem segít.....
  • Rota1
    #1346
    Sziasztok
    Most tartok a ott ,hogy a termékekimet el akarom adni. De hiába kattintok a termékre, hogytöbb pénzem legyen. nem tudjátok, hogy kell eladni
    az árut.
    Segítségeteket előre is köszi.
    Üdv:Rota
  • Gary
    #1345
    Nekünk is! :Đ
  • Voltan
    #1344
    :D:D:D:D:D
  • McFrost
    #1343
    Hosszú játékod lesz.....
  • Rota1
    #1342
    Sziasztok
    köszi megoldodott. Tényleg a hosszabb füty volt.
    Üdv:Rota
  • Gary
    #1341
    A képen láthatod, hogy hol kell keresned a hátasokat (MOUNT), amit aktívvá teszel, azt tudod hívni!
    Arra már nem emlékszem, hogy bármikor megteheted-e, vagy valami előrehaladáshoz van kötve...

    Utoljára szerkesztette: Gary, 2018.05.02. 18:10:27
  • Gary
    #1340
    Háát, én sem, csak próbáltam okoskodni! :Đ
  • McFrost
    #1339
    Én nem is értem, őszintén megmondom.....
  • Gary
    #1338
    Kétféle fütty van! A rövid az emberek figyelemfelkeltésére, a hosszú a hátas hívására! Melyiket használod?
    Ha végképp nem jön a dög, köss el egyet! :) Ritka az a hely, ahol hiánycikk! :Đ
  • Rota1
    #1337
    Szia

    Köszi a számot látom. De tevére hiába kattintok nem írja ki sem az árát sem nem lehet aktiválni. Ló is jó lenne nekemde az meg nincs ott a teve mellett.
    Üdv:Rota
  • McFrost
    #1336
    Megnyomod játék közben az I gombot (inventory) és ott bal felül bazi nagy számokkal ki van írva mennyi pénzed van, aztán ha lapozol jobbra avagy balra, ugrál a menük között: map-gear-quest-abilities, ott pedig a gearben tudod megnézni milyen állatod van. Minek teve? Ló nem jó? Szerintem alapból van valamilyen hátasa mindenkinek....
  • Rota1
    #1335
    Szia

    köszi. csak még ennél is bővebben kifejtve, azt se látom mennyi pénzem van. Sőt amikor a tevére kattintok amenűbe nem jelez ki két tevét.
    kardot már sikerült vennem de ennél nem tudom mi ez.
    Előre is köszi.
    Üdv:Rota
  • McFrost
    #1334
    Állítsd be a menüdben, ahol a fegyvereket is választod, hogy legyen hátasod, vagy vegyél.
  • Rota1
    #1333
    Sziasztok

    Az assencreed origins játékba már az elején elakadtam. Próbáltam amikor új játékot kezdtem, hogy összeszedtem mindent a ládákból
    de csak nem jött a teve hiába fütyültem.
    Előre is köszi Rota1
  • zsozso29
    #1332
    Vicces de meg van az afterburner blokkolja az idióta uplayt kikapcsolva működik köszi
  • Gary
    #1331
    Az ugye megvan, hogy pl. új mentést kell készítened egy meglévőből, hogy használni tudd az Animus Panelt?!
    S, ilyenkor achievement, Drome és Aréna sincs!
  • zsozso29
    #1330
    én meg be se tudok lépni a panelba mert nem engedi hiába nyomogatom :)
  • caps lock
    #1329
    Na ki is próbáltam, indítottam egy új játékot new game plus módban, nightmare fokozaton, majd a panel segítségével megdupláztam az ellenfelek életerejét, sebességét és sebzését. Magamnak csak végtelen nyilat állítottam be, amúgy mindent alapértéken hagytam. Még nagyon sok opció van, érdemes velük kísérletezni. Női skinből elég sok van, én Ayával játszom, de elég vicces hogy Bayek hangján szólal meg. Még az átvezetőkben is a választott karakterünk jelenik meg, érdekes lesz majd mikor Aya önmagát csókolja meg..
  • caps lock
    #1328
    Ma érkezik az Animus Control Panel, kizárólag PC-re, mellyel teljesen személyre szabhatjuk a játékélményt.
  • darkSectorxxx #1327
    A sárgaság az meg a kijelölés után van, amikor közelitesz hozzá, nekem a térképen, alapból semmi se sárga, ne a szinével törődj, csak oda kell menni. :D