1486
Assassin's Creed: Origins
  • Gary
    #1286
  • darkSectorxxx #1285
    Eljött a nagy nap!

    Ma 400+ óra után kivégzem a játékot......
    Megvan, még 3 küldetés!!!!

    Még 3!

    3....

    Assassins Creed Origins - Curse of the Pharaohs - NG+ (Nighmare) - OP - Dynasty Warrior Outfit + Ippei Blade - part 38
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.04.09. 22:19:18
  • darkSectorxxx #1284
    Igen és nagyon is iagazad lett....most 52-es vagyok, baromi jól megy. :)
  • MerlinW
    #1283
    Mondtam én neked:)
  • darkSectorxxx #1282
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy a 2. DLC 4 kis térképe mennyie gyönyörű, erre szavak nincsenek, MŰAKOTÁS MIND! Nem, nem technikailag gyönyörű, hanem minden téren!!!! :O


    Ezt látni kell! Ha mást nem youtube-on!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.04.08. 14:57:22
  • MerlinW
    #1281
    Tábla: 1000XP
  • McFrost
    #1280
    Most végeztem az alapjátékkal. Megjelenése óta toltam, 105 óra és a 96%, 47-es szint. Az aréna harc és a kocsiverseny nem vonz, ezen kívül idáig mindent megcsináltamTartalmas volt és élvezetes! A Witcher 3 hajszálnyival jobban bejött, talán a több craft miatt.
    Most vettem Memphisben 3 táblát az árustól, azok mire jók?
    Irány a kiegek!
  • McFrost
    #1279
    Csak divat.
  • Hunor1
    #1278
    hello. a különböző ruházatok adnak valami plusz védettséget ? vagy csak "divat" ? mert én nem látom kiírva hogy lennének nekik értékeik .
    a kardokat nagyon túlméretezettnek látom amúgy. a gladius is akkora mint egy nagy pallos , kicsit illúzióromboló.
  • jarlaxxe
    #1277
    Csak nekem tünik egy hivatalos cheat trainernek? bár annak nagyon pöpec az igaz.
  • caps lock
    #1276
    Egy ilyen nagyon kellett már, igazi vérfrissítés lesz.
  • wedge31
    #1275
    Assassin's Creed: Origins - közeleg a káosz.
  • darkSectorxxx #1274
    :)
  • Hunor1
    #1273
    ok, köszi.
  • darkSectorxxx #1272
    Hát elvileg a story mentén néha 2-3 max 4 mellékes küldetés és már olyan szinten is vagy ami szükséges....
    Annyira sokkal nem lehetsz kisebb, a nagy térképen mikor rátávolítasz, akkor mutatja a szekciókat milyen szintűek.

    Ha túlmész a szintjükön, és nem kapcsolod ki, az auto level-t, akkor minden nálad gyengébb katonát a rendszer feltesz a te szintedre.
  • Hunor1
    #1271
    ok, gondoltam, csak ugye az első térképen még láttam az értékeiket amikor a sast röptettem. most meg csak egy halálfejes logó van a fejük felett . mindegy, akkor kicsit hanyagolom még a tábor (katonák, banditák) megtámadását. A piramisok meg álomszépek ! hihetetlenül részletesen megcsinálták ! :))
  • darkSectorxxx #1270
    Fejlődni kell, amigy nem érsz velük 1 szintre, vagy minimum 1 szinttel lehet nagyobb.
  • Hunor1
    #1269
    hali.
    A kezdő térképen túl vagyok, mindent megcsináltam, egész jól boldogultam. Most mentem át Alexandriába, Gízába. no itt már nagy az élet! Amit nem értek: Itt minden nyamvadt bandita, vagy a katonák 2 ütésre levernek ! én csépelem őket de szinte meg sem sebzem őket! és ha bekapok 2-3 találatot végem. vagy ha nyílvesszővel is eltalál már a 3/4 életerő lemegy. 8-as szintű vagyok most. Ezen a térképen már minden ilyen nehéz ???
  • darkSectorxxx #1268
    :)
  • darkSectorxxx #1267
    Már tudom, miért nem kaptam meg eddig a 3 Anubis íjat :)
  • Gary
    #1266
    Volt még 4-5 megoldatlan papiruszom az alaptérképen. Fölkutattam mindet és ebből háromszor kaptam, ugyan azt az Acacia Rod-ot!
    A szintemhez (48) paraméterezve, de kösz, ne már! Ez volt bőven raktáron vagy mifene?
  • darkSectorxxx #1265
    Nekem már csak egy íj kell. Ha jól emlékszem. Scales of Truth
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.28. 01:31:10
  • NonameMan
    #1264
    Az Anubis Gear sett-ek darabjai:

    Kardok: - Conductor of Souls, Sword of the Duat, Sunslayer
    Scepterek: -Was Scepter, The Sekhem, The Jackal
    Pajzsok: -Tomb Protector, Ammit, Shield of Aaru
    Warrior íjak: -Jackals Gaze, Scales of Truth, Assessor of Maat
    Outfitek: -Dark side of the Moon, Revenge of Anubis, Radiance of Anubis

    A Jackals Gaze azért érdekes, mert eredetileg egy alapjáték küldetésért járó fegyver volt, de az egyik patch óta ezt megváltoztatták és az a küldetés többé nem adja már, átrakták God Trial jutalomnak. Aki viszont még akkor megszerezte ezzel a küldetéssel, annak már nem jár még egyszer.
  • NonameMan
    #1263
    Na most láttam más fórumokon, hogy aki kapott íjat az a Jackal's Gaze-t kapta.
    Azt viszont az alapjáték során is meg lehet szerezni, egy küldetésért jár. Nekem is megvan már régóta, ezért nem kaptam semmit.
    Ez azért kicsit furcsa.
  • NonameMan
    #1262
    Megjöttek ma az új God trialok, legyőztem mind a kettőt de nem kaptam értük új fegyvert.
    Pedig az íj még hiányzik.
  • darkSectorxxx #1261
    Kép

  • darkSectorxxx #1260
    Akkor fasza. :) Kösz az infót....
  • NonameMan
    #1259
    Sekhmet újra jön majd Anubissal 27.-től az lesz a negyedik kör. Akkor kell, hogy jöjjön az íj is.
    Én csodálkoztam is, hogy a pajzs mellé már megkaptuk az outfitet is, az eddig mindig az utolsó körben jött az íjjal.
  • darkSectorxxx #1258
    Na megvan minden!
    Kivéve az íjat nem kaptam meg!!! Azt kinek a Hard fokozata adja? Anubis-é? :)

  • darkSectorxxx #1257
    most van a Store-van a Far Cry pack...de az egyik fegyót már megkaptam kb 1 hete! :D
  • darkSectorxxx #1256
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én karakterem, csak van egy Main Mission, amikor Bayek helyett Aya-val kell menned kicsit. Ilyenkor a gép irányítja a karakteredet.

    Van ugyanez fordítva is, amikor rendesen mész Bayek-el, és egy-egy küldetésben segít egy karakter.

    Csak itt az én karakterem felfejlődve, az általam használt cuccokkal irányítja a gép.... :D

    Vagyis, minnél erősebb leszel a normál játékban, Aya irányításakor annál erősebb lesz a segítség. :D

    Aya ugye fix, nem lehet fejleszteni, vagy fegyvereket cserélni, mert csak adott réwznél kell vele menni.
    De így magamat megerősítve, Aya küldetése sokkal egyszerűbb lesz. :D
    :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.21. 09:20:27
  • hawkie22
    #1255
    Ez mi? Coop? Vagy az egyik küldetés?
  • darkSectorxxx #1254
    Több mint testőr. 2018. :D

  • MerlinW
    #1253
    Nem lesz több DLC a játékhoz és ingyenes sem lesz egyik sem.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.03.20. 12:22:53
  • ArmaGeddonfo
    #1252
    Amugy egyszer ingyenes lesz Dlc hozzá??
  • zsozso29
    #1251
    Nektek megy a napi nomád bazáros, meg a gyilkos felkutatása küldi?, már pár napja feltűnt hogy nincs, most kerestem már rá, sokan panaszkodnak hogy nem adja be a 1.4.1 patch óta, nekem sem működik.
  • NonameMan
    #1250
    Nálam az alapjáték 120 óra körül volt mire mindent megcsináltam (kivéve a hippodrom versenyek, az azóta is félbe van hagyva).
    A Hidden one 10-12 óra a fáraók 25-30 között. De ezek mellett minden nap belépek egy-két órára, pénzt és xp-t gyűjteni, plussz napi Reda küldetések és Közösségi kihívások.
    A játék és a két sztori dlc együtt játékstílustól függően 100-150 óra közötti tartalmat nyújt és szinte végtelen plusz időt ha hozzávesszük a szabad tevékenységeket és a new game plussz újrajátszási lehetőségeket.
    Utoljára szerkesztette: NonameMan, 2018.03.16. 15:25:20
  • McFrost
    #1249
    Most értem 100 óra játékhoz és 87%-os előrehaladáshoz a főszálon.
  • darkSectorxxx #1248
    Nagyon zsir
  • NonameMan
    #1247
    Néhány perce fejeztem be a DLC-t, nagyjából 25-30 óra közötti időt tettem bele.
    Igyekeztem addig elhúzni a főbb küldetések teljesítését ameddig csak lehetett, az elején intenzíven csináltam a mellékfeladatokat a térkép felfedezésével és a karakter fejlesztésével párhuzamosan, ami jól is jött a végjátékban.
    Minden főküldetést magasabb szinten csináltam mint az ajánlott mégis volt benne kihívás, rendesen nehéz lett ez a dlc.
    55. szinten minden felszerelést felfejlesztve és az összes képességet feloldva, plusz 60 százalék a közelharci és 25 százalék az íj sebzésen csináltam meg az utolsó harcot, aminek 52 volt az ajánlott szintje, mégis kemény volt.
    A terület egész nagy, jól meg van töltve tartalommal és minden fegyvertípusból be lehet gyűjteni egy-egy új legendaryt.