1486
Assassin's Creed: Origins
  • Zegi Norbi HUN
    #486
    Részemről szívet melengető 10 év :) Balról a legszélső az Adéwalé?
  • MerlinW
    #485
  • MerlinW
    #484
  • Rony94
    #483
    Szerintem ezt csak a Ubiék tudhassák. :)
  • barmi
    #482
    üdv mindenkinek! Anubis után mikor jön a következő istenség ?
  • bajgunar
    #481
    Mert windows-ba úgy írja.
  • bajgunar
    #480
    Nah.
    16Bit - 96kHz 4.0 -ba megy. Ez a max. Szélesvásznún (térhatású) is.
  • ShaiHulud
    #479
    csak furcsálom mi az hogy "szélesvásznú" egy hang:) arra írtam, hogy nem inkább térhatású az? hogy lehet egy hang szélesvásznú?

    és amúgy nálam is gond nélkül megy az 5.1 logitech Z-906-on, analógon.
    Utoljára szerkesztette: ShaiHulud, 2017.11.15. 22:48:51
  • bajgunar
    #478
    Ja igen. Ott lehet kiválasztani, ahol azt írja h "Szélesvásznú" a hátsó hangszóróra meg "Térhatású".
    Ott egyiknél se legyen pipa.
  • bajgunar
    #477
    Mi térhatású?

    Alanti Roccat Kave XTD 5.1 Analógom van. Jack dugókra rákötve. (Nem az usb-s megoldás, meg nem virtuális 7.1 parasztvakító ketyerék) Meg analóg 5.1 ~1400W ablakszaggató hangtechnika. Jack-el vagy optikával, mind1.
    Maga a game nem megy 5.1-be!
    Basszus.
    Még a Project64 Nintendo64 emulátor is megy 5.1-be. Nem egy ilyen volumenű game...
    Vicc.
    Főleg HA fizettem volna érte ~16-18k-et. Pff
  • Grifid71
    #476
    Hát az én sok-sok éve vásárolt x-540-em szépen szól. xd
  • ShaiHulud
    #475
    térhatású?
  • bajgunar
    #474
    Igen. Eddig jutottam én is.
  • bajgunar
    #473
    Megnéztem...
    Alt+Tab, meg a hangeszköz letiltásával, engedélyezésével fel lehet húzni 24bit, 96kHz-re, 4.0 -ba! De tovább nem. Jah és semmiképp sem szélesvásznú hangszóró-ra álltva. Csak sima "kicsire". Édes istenem. NC.
    PFf...
  • Rony94
    #472
    Találtam egy ilyet, próbáld meg!

    "Ok, I m here to help all of you in distress, as I had the same problem and fixed it!
    So appearantly ac Origins works with 4 surround sound only, so 5.1 or 7.1 are not working. I am not the best technician, but try to search for your headset settings and do either of these 2 things:
    1) disable surround sound completely
    2) use surround sound with only 4 sides (Left 1, left 2, right 1 and right 2)
    I hope I helped some of you with this , as option 2 worked for me :D"
  • bajgunar
    #471
    Megvettem a játékot. (kupon kódot 10k-ért), erre nincs hangja!!!???? Basszus. AAA kategóriás? game, ekkora hibával?
    Valós 5.1-em van. Nem virtuális, usb-s csipcsup. Erre nem megy!
    Mindjárt megnézem ezt a 4.0-át, úgy van e.
    Hát ez vicc...
    Fognak ezen javítani valamit?
    Mikor jön valami új patch?
  • garaib
    #470
    I7-960 3.2ghz a pontos cpu tipus
  • garaib
    #469
    Nekem 1366 i7 procim van 6gb ram és 1050Ti. Nem nyúltam graf beállitásokhoz.Hagytam mindent a defaulton.Akadásmentesen fut és a grafika is teljesen jó.
  • Micsodaszorny29
    #468
    Sziasztok! Régóta gondolkodok, hogy kipróbálnám a játékot, de azt hallottam, hogy erős a CPU igénye. Szerintetek érdemes elgondolkodnom, ha:
    i5-3330, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 RAMom van?
    És ha jó lenne hozzá, akkor milyen beállításokat bírna szerintetek?
    Előre is köszi a válaszokat!
  • barmi
    #467
    A következő mikor jön ? Anubis már tegnapelőtt este meglett, még mielőtt lejárt volna az idő, de tegnap néztem és nekem nem jött új . :\
  • MerlinW
    #466
    Ezek az elefánt boss-ok kemények:) Háromszor is neki kellett futnom az elsőnek:)
  • Riddick21
    #465
    Azt hiszem, hogy ez az, ahol át tudsz ugrani a fára egy szomszéd romos épület tetejéről, faláról. De lehet, hogy nem, nincs előttem a játék.
  • McFrost
    #464
    S akkor felmászik a fa legtetejére?

    Khensu és a Mareotis tó találkozásánál van egy kiégett falu, előtte van egy fáraó szobor is. Ott katonák vannak. Van egy marha nagy fa, egy ember fel van rá aksztva, annak a legfelső ágán van, de sosem lesz meg a 100% :)
  • ShaiHulud
    #463
    altot nyomjad es ugy szaladj neki :D de akkor ezekszeirnt meg semmit se masztal meg?:)
  • McFrost
    #462
    Nem, ez az első AC-m.
  • AnuluWork #461
    Nem, játszottál a 3. résszel? :D
  • wedge31
    #460
    Volt már ilyen nálam is mert nem minden fa megmászható de hárommal odább találtam egy megmászható fát és onnan ugráltam oda.
  • McFrost
    #459
    Lehet? Nem tudtam. Hogyan?
  • drop
    #458
    lehet és kell is
  • McFrost
    #457
    Persze, csak nem lehet fára mászni :)
  • MerlinW
    #456
    Mássz fel rá:)
  • McFrost
    #455
    Van egy loot egy kiszáradt fa tetején, oda hogy a bánatba szálljak fel?
  • MerlinW
    #454
    Ahhoz mind a 4 istent le kell győzni, de igen meg. Max a második körben. Most Anubis egy legendás regular "heal on kill" kardot ad lvl3-as statokkal.
  • Riddick21
    #453
    Automatikusan fogja használni. Akit eddig leütöttél, azt mostantól megölöd vele.
  • rage
    #452
    A hidden blade-et szereztem meg nemrég
    Ezt mint fegyvert lehet külön elővenni, vagy hogyan kell majd használni?
  • Rony94
    #451
    De az Anubis armort meg tudom majd szerezni?
  • Voltan
    #450
    Nem, mert a kérése az volt, hogy csónakkal el kell menekíteni egy szigeten lévő templomba. A csónakig se jutottunk el. Menet közben leesett a lóról, aztán úgy gondolta, hogy mission complete :D
    Biztos agyrázkódott szegény.
  • Futocsiga84
    #449
    köszi Merlin ezek szerint abból van nekem 2db és ráadásul arany fegyó ami elátkozott,mind a kettő.
    szép..... :-)
    jó ez a gáme nagyon tetszik :-)
  • MerlinW
    #448
    Mi? Tök egyszerű:) Simán dash és dob. Billentyűzettel irány+space majd R. Az benne a jó, hogy nem kell tökölni a kiválasztással, sokkal gyorsabb illetve így tudsz füstgránát + tűzgránát kombózni:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.13. 16:06:46
  • MerlinW
    #447
    Valszeg kalandozás közben véletlenül teljesítetted a kérését:)