1486
Assassin's Creed: Origins
  • Kandurex
    #526
    Isten ment's. A fejlődést nyírod ki vele! Nem éreznéd, hogy bármivé is változtál volna, ha az ugyanolyan nyikhaj agyonbasz az első percben és ugyanúgy a 50h után is.
  • Kandurex
    #525
    A szintezés egy agyfaszság amit irtani kell! Legyenek szint magas ellenfelek (akár 50 felett), de ne lépkedjenek veled, mert az egész fejlődés értelmét veszti.
  • MerlinW
    #524
    Erről beszélek, amíg nem éred el a lvl37-38-as szintet addig tök jó minden - mondjuk Siwa-ban sem kellene lvl1-es ellenfeleket tartani - de utána isten leszel, mint minden korábbi AC-ben:)

    A legideálisabb az lenne, ahogy fejlődsz, úgy szinteződnek felfele az alacsony szintű ellenfelek is. Így megmarad a fejlődés élménye és van értelme visszalátogatni a kezdő területekre is.
    Ez mégiscsak egy akció/kalandjáték, nem MMO, ahol szükséges tartani low level területeket.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.22. 13:06:38
  • MerlinW
    #523
    Endgame-ről beszélek. Egyrészt alig van lvl40-es ellenfél a játékban, másrészt lvl40-ként ugyanúgy 1-2 hit/shot mindenki (főleg ha pakolsz képességpontokat a mastery képességekre). Miután a játékidő második felét lvl40-ként töltöd, a főszál után zéró kihívást nyújt a játék, még egy jó harcot sem tudsz lenyomni, mert hullanak az ellenfelek.

    Nehézségi szint van, de szinte semmi különbség. Hard-on kicsit nagyobbat ütnek az ellenfelek, de minek, ha nem el sem találnak az esetek nagy részében.

    Tehát az lenne a jó, ha miután elérted a 40-et, igazodjon a játék hozzá és balanszolja lvl40-43 közé az összes ellenfelet.
  • DantesHUN
    #522
    Könnyű? 20-as szinten kell neki menni a 40+-os szintű izének...akik vadásznak ránk szarvas sisakos akárkik, és közülük a legmagyobb szintűnek.
  • Kandurex
    #521
    Ez így van jól. Tökéletes. A Merlin nem akar fejlődést.
  • wedge31
    #520
    Pont, hogy nem szintezi, különbözö területeken különbözö szintü ellenfelek vannak.
    A náladnál magasabb szintü mobok ellen gyak esélyed sincs.
  • Kandurex
    #519
    Szintezi hozzád? Akkor pontosan mi értelme van a fejlődésnek? Egyébként mintha lenne benne nehézség fokozat.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.11.22. 07:54:03
  • MerlinW
    #518
    70 órám van benne, mindent megcsináltam, már csak pár láda, erőd és egy aréna harc van hátra :) Ability-k kimaxolva, 50+ legendás fegyver, pajzs, mount, ruha megszerezve.

    Szuper a játék, csak túl könnyű. Kár hogy a játék nem szintezi az ellenfeleket hozzád. Az aréna boss-okat leszámítva gyakorlatilag 1-2 ütésből mindenki hullik. Értem én hogy casual játék, de ha már tettek bele hard fokozatot...

    Várjuk a DLC-ket:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.22. 00:26:08
  • MerlinW
    #517
    Oh én ezt Anubis-ért kaptam. Úgy tűnik sorrendben adja a fegyvereket, nem boss-hoz kötöttek. Az egyébként a legjobb kard a játékban per pillanat.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.22. 00:19:56
  • jozefkovats
    #516
    Sziasztok. Következő probléma megoldásában kérném a segítségetek: rendeltem és meg is kaptam egy AC:Originc collectors edition-t PC download verziót. De a dobozban nem volt kód, vagy csak én nem találom??? Ha belépek uPlayre ott se látom. Hogy kell telepíteni? Honnan kéne letölteni és/vagy aktiválni?
    Előre is köszönöm a segítséget?
  • hawkie22
    #515
    Pontosan. Én 12 órát öltem eddig bele, de még mindig csak 17-es szintü vagyok. :) Egyszerüen annyi a tennivaló, meg az egész világ hangulata olyan, hogy többnyire csak mászkálok mindenfelé, ami küldetés meg kérdöjel szembejön, azt megcsinálom, a fö küldetéssorozat valahogy mindig kimarad. :) Rég volt ilyen játék számomra.
  • Savaran
    #514
    Vasárnap sikerült nekem is megszerezni, nagyon eltalált küldetés, csillagképek titkos kamra, ősi idegenek feeling, nekem bejött!
  • wedge31
    #513
    Igen, ez fontos szempont, én most szereztem meg az Isu armort, brutál jól néz ki tisztára Stargate feelingje van.
  • Savaran
    #512
    Javarészt alap fegyverekkel játszottam eddig, most szereztem egy mérgező light bow-ot. Amúgy ez a kard nekem nem tetszik, statja jó, de kinézetre egyenes mivolta miatt nekem nem jön be, nem passzol a perzsa páncélomhoz :)
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.21. 19:55:14
  • wedge31
    #511
    Nagy jóságnak tünik bár én a cursed fegyvereket preferálom.
  • Savaran
    #510
    Én ezt kaptam:
  • Savaran
    #509
    Értem, köszi!
  • MerlinW
    #508
    Scepter-t kaptál, nem kardot és igen, normális, 6 napos közösségi esemény. Ha mind a 4 istent leölöd (ez volt a második), megkapod a teljes Anubis szettet.

    Akárhányszor megölheted a boss-t, a fegyvert egyszer kapod meg.
  • Savaran
    #507
    Leöltem, kaptam egy kardot, de nem tűnt el a küldetés, csak azt írja 6 napom van megcsinálni, ez normális jelenség?
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.21. 17:43:07
  • Savaran
    #506
    "Performance and Stability improvements on all platforms " A végén még meglesz a stabil ötven, és nem kell új kártyát vennem idén :)
  • MerlinW
    #505
    Elindult a második Trial, lehet ölni a boss-t:)
  • MerlinW
    #504
    Patch 1.05 - PC-re csak később jön.
  • MikX
    #503
    Jaaa... Értem :D
    Nemtudom mi alapján dobálja be a képeket oda, de eddíg én nem találkoztam túlzottan jókkal, ilyen random ellövöm, s jólvan képekkel kb.
  • Gary
    #502
    Ja, csak a meglepetés miatt volt a kérdés, nem mert kétségbe vonom! :Đ
    Kb. 1-2 órája találtam meg a játékban.
  • MikX
    #501
    Mindegyik az enyém, persze.
  • Gary
    #500
    A harmadik a Te képed? Megtaláltam! :Đ
    Mert, én PPT-t néztem, hogy okos legyek:
  • MikX
    #499
    Hamár...

  • McFrost
    #498
    Én pedig honokviharban:
  • AnuluWork #497
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A parton:


    Hotel Gallard :)


    Alexandria éjjel


    Ez valami gyönyörűszép épület!


    Eszméletlen ahogy megcsinálták a helyi gazdagok házait. 2000 év alatt szinte semmi nem változott az építészetben


    Éjjel a parton
  • AnuluWork #496
    Én meg fürödtem :)

  • Shep
    #495
    Úgy látom ez is ilyen végtelen órás játék :)
  • MerlinW
    #494
    Másztam hegyet:)

  • Savaran
    #493
    Aki 100%-ra hajt mint én, íme a checklist.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.19. 11:17:27
  • H Ádám
    #492
    ezt ajánlom figyelmedbe, nekem sem volt hang, bármit is csináltam, de ez megoldotta, egyébként nekem logitech g933-am van
    https://forums.ubi.com/showthread.php/1774772-I-found-a-hotfix-for-the-sound-issue-for-Logitech-users-with-Voicemeeter
  • Savaran
    #491
    Köszönöm
  • MerlinW
    #490
  • Savaran
    #489
    A kocsiversenyen mindig csak 2. tudok lenni, tudom hogy pofon egyszerű, de nekem nem megy, utálom az autós játékokat is na ez most megbosszulja magát....pedig gondolom kell a 100%-hoz a kocsiversenyek megnyerése is. Ezért jó lenne ha mutatná hogy mi kell a 100%-hoz de nem mutatja semmi, ez idegesítő.....
  • Zegi Norbi HUN
    #488
    Oks. Elsőre nem voltam benne biztos.
  • MerlinW
    #487
    Aham.