1486
Assassin's Creed: Origins
  • krisztajo
    #566
    Köszi, akkor nem kell tovább tipródnom rajta.
  • namiahelyzet
    #565
    Sziasztok! A Wild Ride küldetésben visszaszerzem a nyerő lovat a zöld csapatnak és a végén említik, hogy jó teljesítményt várnak tőlem a versenyen, de nincs ehhez kapcsolódó küldetés. Sima fogatversenyeket tudok csinálni, de azt hittem lesz egy befejezés ehhez a kis sztorihoz. Kihagytam valamit, vagy tényleg ennyi?
  • Savaran
    #564
    Most döbbentem rá, hogy igazából a története szubjektíve számomra elég lapos, 79%-nál járok, de eddig kb a syndicate szintjén van, a sokak szerint nem túl jó történettel megáldott black flag története is klasszisokkal veri! Ott mindig volt cselszövés és árulás, itt Kleopátrával is eddig 2x szer találkoztam, nem vagyok hasra esve, a játék többi része viszont no1.!
  • MerlinW
    #563
    Nincs, semmi. Minimális erkölcsi szerepjáték :)
  • krisztajo
    #562
    Sziasztok! A történet és végkifejlet szempontjából van jelentősége, hogy az Arénában hogy döntök az ellenfeleknél a harc után?
    Esetleg ettől valami gonoszabb vége lesz a játéknak vagy mindegy?
  • MerlinW
    #561
    Napszúrás:)
  • Gary
    #560
    Kezdődik az apokalipszis vagy csak szimpla napszúrás? :Đ
  • EFRM
    #559
    koszi!!
  • MerlinW
    #558
    A küldetés idejére nincs visszaút, azaz nincs gyorsutazás, stb. Amint befejezted azt a küldetést visszatérsz a régi kerékvágásba.
  • EFRM
    #557
    sziasztok,
    lv30-31 kornyeken vagyok es lett egy fokuldetes: aya blade of godess, amikor inditanam, vmi ilyesmi ir, ha elinditom, akkor nincs visszaut.
    ez most az utolso kuldetes vagy miert irja? most skippeltem es mellekkuldizek meg, de az a furi, hogy a terkep felen vagy ketharmadan meg nem is jartam..
    szal help :D
  • MerlinW
    #556

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.27. 01:20:00
  • McFrost
    #555
    Én így állok jelenleg, Memphisben vagyok és oldom meg a helyi gondokat.
  • rage
    #554
    Köszi, ha van még, légyszi írd be továbbra is - hátha most nem maradok le róla :)
  • Grifid71
    #553
    Monster kód:
    3132474790
  • Gary
    #552
    Jaja! 38-on már Sobek is elpihent! :)
    Nem nagyon figyeltem a harc közben fölszedhető szütyőkre, pedig akkor nem fogy el a vessző! :)
    Fölszedegettem és lehet, korábban is nagyobb esélyem lett volna a csatlósok ellen. Most 2-3 tüzes vessző elég volt, vagy pár simogatás a mérgező pengével ha túl közel jött valamelyik. No és a körtánc! :Đ
  • MerlinW
    #551
    37-es szinten már mindent ölhetsz, max kicsit lassabban. Nincs már sok hátra:)
  • Gary
    #550
    T'od, a kíváncsiság megölte a macskát (is)! :Đ
    Anubis-t is megnéztem kb. 25-ös szinten. Sobek-et is 34-en. Addig el is voltam, míg nem jöttek a csatlósok. Azok bedaráltak!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.11.25. 19:06:23
  • MerlinW
    #549
    Jah, Elefántokhoz nem árt a lvl40 és legalább egy "health on hit" fegyver :)
  • Gary
    #548
    Nekem:
    73 óra, 53%, 35 szint, 3145 gyilok, 584499 méter.
    Mintha nem haladnék! :Đ Bár, én keresgélem a papirusz rejtvények tárgyait...
    34-es szinten nekimentem az egyik (ÉNY-i) elefántnak. Nem kellett volna, de nagy pozitívumot tapasztaltam. Mikor közel tudtam menni az oldalához és kicsit megpaskoltam a lándzsámmal, a dög fölemelte a hátsó lábát, hogy letaposson! Élvezet ezeket az apró, de életszerű dolgokat fölfedezni!
  • Grifid71
    #547
    Monster kód:
    4401857382
  • MerlinW
    #546


    Papirusz rejtvényekkel nem foglalkozom, gondolom az a hiányzó 1%.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.25. 00:18:36
  • mike01010101
    #545
    Szerintem meg pont ettől jó a játék. Csak úgy ott van, szabadság érzetet ad. Nem eröltet rád semmit. Melyik másik játékban lehet hosszú percekig csak vágtatni a gyönyörű homok dűnék közt.
  • McFrost
    #544
    Lehet jön oda dlc egyszer.
  • Savaran
    #543
    Tudom hogy mérhetetlen tartalom, questek és egyéb finomságok vannak a játékban, de a térkép bal alsó szegmense elég üres, jó tudom sivatag meg minden, de legalább valami lenne ott, de egyik tartományban konkrétan semmi sincs, akkor minek az oda?
  • wedge31
    #542
    Nekem minden fegyverem cursed igy aztán tényleg van nehézség mert igaz, hogy nagyot sebzek de három ütés után Bayek is kifekszik.
  • Vorrhess
    #541
    Tényleg :D én okos meg azt hittem ,hogy a patchal jött be :D Esett egy jó spear, és akkor az tolta le a hpmat mert cursed tulajdonság van rajta.
  • McFrost
    #540
    Talán egy lándzsa is, nem?
  • MerlinW
    #539
    Jah cursed fegyvert vettél magadhoz. harmad HP, 2x sebzés. Nem a patch:)
    Egyébként 1.05 nehezített a hard fokozaton de pont rossz formában, a védelmemet csökkentette, nem az ellenfelek hp-ját növelte.

    (Az átlag ellenfélnek 2-3ezer hp-ja van, critical-al 12 ezret sebez az íjam:))

    Tanulság: Ne növeljétek túlzottan a mastery skill-eket (ami +1%-okat dob a sebzésre pontonként) :)

    Más: sunyiban bekerült a Horus szett season pass tulajoknak (íj, pajzs, teve, ruha)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.23. 15:08:59
  • Futocsiga84
    #538
    Vorrhess: elátkozott fegyver van nálad nem lehet hogy azért :-)
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2017.11.23. 14:47:47
  • Vorrhess
    #537
    Nekem a patch megoldotta a nehezebb játékot :D lvl 28-an most egy hp csíkom van a háromból :D
  • Árnyvadász
    #536
    Még egy lehetőség maradt. Ökölharc only. Elefántoknál is értelemszerűen. :)
  • MikX
    #535
    Na ezért örülök, hogy nincs sok időm, és amúgysem sietek. Watchdogs2-t is szerettem azért, de hamar letoltam, és nem tudtam többet elővenni, pedíg fullosat vettem abból is, mégsem hiszem, hogy valaha letölteném megint.
  • MerlinW
    #534
    Nah, lopakodtam eleget:) 70 óra elég volt. Majd visszatérek a DLC-kre.
  • MikX
    #533
    Akkor probáld lopakodva csinálni,keresd benne a szórakoztatót.
  • Rudi50
    #532
    ok, holnap megnézem
  • Savaran
    #531
    Frissítsd a video drivert is, lehet azért érzed rosszabbnak, nekem kiírta rögtön hogy unsupported video driver, rögtön ki is léptem frissítettem majd újra be, msi afterburner meg riva turner be, és néztem a szám szerinti eredményeket, és nekem jobbak lettek.
  • Rudi50
    #530
    Szerintem meg rosszabb lett nem is kicsit.
  • Savaran
    #529
    Letöltötte a javítást a uplay, szerintem megint jobb lett egy picit, most már ég és föld a futásteljesítménye ahhoz képest mikor először elindítottam a kiadás napján!
  • Zegi Norbi HUN
    #528
    A Witcher 3-ban is jól működik az ellenfelek felkonvertálása, akinek viszont nincs rá szüksége, az ki tudja kapcsolni. Valami ilyesmi szerintem is jó lenne.
  • MerlinW
    #527
    Ezen nem veszünk össze, lényeg, hogy így, ebben a formában lvl40 felett - miután végeztél a questekkel -, az AC:O élvezhetetlen hókotrás. Berohansz a lvl37-40-es erődbe, hármasával ölöd az elite katonákat, majd kijössz. So much fun.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.11.22. 13:48:44