1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #646
    Egész egyszerűen nem értem hogy voltál képes 70 óra alatt megcsinálni a játékot a papíruszokat kivéve és még néha gyüjteni pénzt érthetetlen. :D
  • darkSectorxxx #645
    Paul, ez örök emlék maradt nekem, feltettem Youtube-ra régen de eltünt a videó. :D
    De mások is megörökítették, ettől jobbat azóta sem sehol. :D
  • Shep
    #644
    Ez melyik film?
  • darkSectorxxx #643
    Nem küldtél képet. :)

    amúgy meg amikor az elefántok ellen harcolok:

  • darkSectorxxx #642
    Ja egy kérdőjel helyett még az lesz. :D
  • Rudi50
    #641
    Kb. ennyi + az alsó sor
  • MerlinW
    #640
    Pedig 4 van.
  • wedge31
    #639
    Várd meg mig elalszanak én legalábbis igy csináltam.
  • darkSectorxxx #638
    Kicsit Monster-ezek, de közbe majd leírom, ha lesz kép... :)
  • darkSectorxxx #637
    Huh nem tudom sajna pc-n hogy megy, vagy várj, adok egyet és karikázd be ami megvan paintbe....


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 18:06:14
  • Rudi50
    #636
    Hova menti a képeket?
  • darkSectorxxx #635
    Segítünk, van képed ability-k-ről? Mik vannak neked?
    Akkor el tudom mondani mit csinálj. :D
  • Rudi50
    #634
    Spi-res-nome -ban ahol van egy nagy vár tele katonával és 2 bazi nagy darab kapitányt kellene kinyírni azt, hogy csináltátok? Ők hiába 17-esek én meg 25-ös kapásból kivégez. Arról nem is beszélve ha elkezdünk harcolni vagy ezer támadó jön még. Minden őrt kinyírni egyesével meg vagy 2 óra lenne azt ha a kapitány mégis kinyír kezdhetem előlröl.
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.09. 17:32:58
  • darkSectorxxx #633
    Persze. :)
    Sőtt még így is OP leszel ha a Master képességeket kezded el húzni...igazából annyi előnye lesz hogy mindenhol 40-es karikkal tudsz harcolni, mindenhol 40-es fegyók esnek majd elvileg.
    Szóval csak jobb lesz ez a játék, nem mintha eddig ne lenne év játéka. :D

    Annyi hogy pl Alexandriában alap 40-es szintünkkel nem 1 ütés lesz egy katona, ami azért már nem jó, ha 1 ütés 1 ellenfél akkor megunható, mint ahogy Merlinw is mondta többször.

    Nightmare fokozatban 1 baj van, nem fogom újra kezdeni, mert Hard-ba vannak a cuccaim, benne van ~120 órám (ez a natív érték) a Hard fokozatba....:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 17:01:55
  • Savaran
    #632
    Még úgy sem olyan rossz azért.
  • Savaran
    #631
    Azonos tudásszint mellett értettem, hogy elviekben minimalizáljuk az emberi tényezőt.
  • darkSectorxxx #630
    Ha írtok be Monster kódokat!, amíg nem mentitek el a játékot, ÚJRA meglesz adva a cucc, ha ez valakinek fontos infó.
    Ahogy pl a kisgyerek küldetésével is lehet trükközni....:)
  • darkSectorxxx #629
    Szerintem meg nem, legalábbis én nem így értelmezem.
    Szerintem minden megmarad, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a régi ellenfelek maradnak a te szinteden. / ahogy én értelmezem a dolgot az olvasottak szerint (neten olvasottak)

    :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 16:41:31
  • Gary
    #628
    Elbeszélünk egymás mellett! Én a TE általad említett LEHETETLEN-t cáfoltam! :Đ
  • darkSectorxxx #627
    Igen sajna nem ismételhető, pedig ha pl adna 1 elefánti 1 bónuszt az nem gyenge farm lenne. :D
    De érdemes megölni, a 3 elefánt 1 erős ability. :D

    Én csak 3 elefántot találtam....
  • Savaran
    #626
    Ennek örülök, akkor végre eltűnik a tartományokról a javasolt szint, ami az ottani feladatokhoz kell.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.12.09. 16:39:15
  • Gary
    #625
    Sajnos, többször nem ismételhető az elefántos buli. Ha egyszer lefeküdt, úgy is marad! Nem tudom magasabb erősségi fokozaton megmérettetni magam!
  • Savaran
    #624
    Csak nézd meg az e-sport meccseket, szó sincs elméletekről, itt tényekről van szó, azért mert feltételezed, téged lenyomna egy kontrolleres, attól még abból nem az következik hogy a kontroller a precízebb írányító hardwer.
  • darkSectorxxx #623
    Persze, nem is konkrétan személyre szabottan írtam. :)

    Lassan meglesz az összes store-os cucc...már így is a fontosabbakat kibányásztam a játékban, remélem még lesznek majd új felszerelések. :)
  • darkSectorxxx #622
    Jajaja nemsokára. :)
  • Gary
    #621
    Írtam is, hogy nem a csatabárd emelése a célom! :Đ

    Egyébként, ha NEM HARD-on megyek neki az elefántnak, akkor kb. 5 perc EASY-n! :) Most lett meg az első! Herakleinon Nome tartományban. Emelem a tétet, mert csak pislogtam, hogy minden kb. dupláját sebzi a dögön, Nekem viszont, 2/3 alá nem csökkent az életerőm! :Đ
  • MerlinW
    #620
    Jön az enemy scaling (hozzád igazítja az ellenfelek szintjét a játék) és a nightmare mód!:) Yess.
  • darkSectorxxx #619
    VÉGRE POTTYANT egy pajzs is a fizetős tartalomból....
  • darkSectorxxx #618
    Kár egymásnak feszülni, arról szólt a fáma, ami evidens, nem izlés kérdése, hogy a kontrolleren a gombok kézreállóbbak, nem véletlen lettek kitalálva az analóg karok, míg billentyűzet egy elavult dolog játékra, az egér ami célzásban jó, de ott is max 5-7 gomb van a jöbb kezedre, ami megintcsak kényelmetlen.
    Ez nem izlés kérdése ez így van.
    Kontrolleren platfromer játékokban meg mászkálósaknál egyszerűbb a mozgás, pontosabb, ez sme izlés kérdése, hanem tech.
    Az autós játékokat manapság már analóg alatt nem érdemes játszani, de inkább kormánynal, ez sem izlés kérdése.
    FPS-eknél az egér a legjobb az Xbox-on nem véletlen lesz támogatás hozzá, ez sem izlés kérdése. Minden zsánernek megvan az az eszköze, amivel könynebb. Ettől még más érezheti magának könnyűnek az általa MEGSZOKOTT eszközt, de tech szempontból meg opcionális szempontból genis stílusoktól függ, hogy melyik az előnyösebb.
    Ez lehet használni meg nem használni.

    Lehülyézve meg idiótázva senki nem lett...

    Én egy crash Bandicoo-t-ot a büdös életbe nem kezdenék el játszani billentyűzettel, elég volt nekem ps1-en a sima d-pad.

    Az már izlés kérdése, hogy valaki megszokott egy ezközt, akkor azon begyakorolta, megszokta, és idegenkedik a másik eszköztől.
    Ez már izlés kérdése.

    Persze ez off tma itt, mert most a játék scriptjeiről beszélgettünk igazából. :)
    Vagyis nekem az volt a gondom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 15:57:57
  • Gary
    #617
    Megint kiderült, hogy az evolúció elszaladt mellettem! :Đ
    Mindenesetre, a lehetetlen nem lehetetlen! Vegyünk pl. engem. Béna vagyok fps játékokban. Mehetek én bill.+egér kombóval egy gyakorlott kontrolleres simán agyaggalambnak lát!
    No offense, csak a teória megingatása a célom! :Đ
  • darkSectorxxx #616
    Ilyet soha nem mondtam.

    De most amúgy nem az irányításról van szó per pillanat, hanem a játék mechanikájáról....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 15:22:15
  • darkSectorxxx #615
    Nem tudom, az tuti hogy a ?-es bal oldali elefántiákosnál az ucsó 2 egységnél kész agyfasz....a többi sem egyszerű nem ezt mondom, fasznak haltam orrba szájba, de ott magam megoldottam, itt meg a cursed 8k-s sebzésnél is inkább a szerencsén múlik, hiszen itt meg 1/3-ad életem van csak.

    A többinél így oldottam meg:

    HUD visszakapcsolva.
    Elővettem a rapidfire+health on hit íjjat és egy megszerzett legendary fegyvert.

    Amikor a kis ijjal belelőttem kb 2 sorozatot felment a speckó csik, majd R1+R2, és akkor szurt egyet, ezt ismételgettem....csak én karddal én hülye, míg a speckó egy mÉG nem cursed lándszánál is a duplája kb mint egy kardnál, de ott simán kitartottam a végéig, itt meg a BB meg Das 3-ban szerzett tudásomat megbaszhatom. :D
  • jarlaxxe
    #614
    Mint a nioh topikból kiderült dark szerint mindenki egy elmaradott idióta aki nem kontrollerrel játszik.
  • Savaran
    #613
    Miért lenne idióta? A kontroller az alacsonyabb rendű irányítási forma, pl egy fps játékban lehetetlen lenyomni egy kontrollerrel egy egérrel játszó gamert.
  • wedge31
    #612
    Akkor passz de nekem nem volt ekkora anyázás ott, de lehet azért mert én idióta egér+bill-el játszottam és igy annyira béna vagyok, hogy ezt már a játék is valszeg méltányolta...
  • darkSectorxxx #611
    Hát nem azrt de ha a másik 2 elefántiból indulok ki, ott ment normál fegyókkal, itt is csa a Phase 3 vagy 4 vagy hányba az ucsó kb 2 egységnél van hogy lezabálj a full életemet. :D
    A másik 2 tetvedék csak simán nehéz volt, de tudtam mozogni, itt meg olyan mint Das 3-ban a Champion Gundyr
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.09. 15:01:34
  • wedge31
    #610
    Végig csak cursed fegyverel mentem mással nem is nagyon érdemes, szvsz.
  • darkSectorxxx #609
    Ja, én sem voltam okosabb youtube-on, mert nem valami nagy megoldás, gyanúgy a srác is bírom, hogy feltölti a videót easy kill címszó alatt, és ő is 1 miliméteren múlt az élete a videóban, ez minden csaknem easy. :D

    Azt rájöttem, van egy baszó dárdám, legendaary, ami cursed-es, na az sebez 8k-t egy elf-nek. :D
  • Gary
    #608
    Jaja! Én sem az irányítás miatt írtam! :Đ Nekem is könnyebb kontrollerrel játszani. Csak elpanaszoltam a saját észrevételeimet.
    Amit írsz a mozgási anomáliákról, párral találkoztam én is. Nem következetes, ahogy a kitérés az elefánt elől sem.
    Még próbálok magamtól boldogulni. Ha nem megy, akkor jöhet a videós segítség a környezetem és a saját épségem megőrzése céljából! :)
  • darkSectorxxx #607
    Ja, de mondom ez nem irányítás kérdése. :D
    Mindegy mivel irányítjuk, itt a probléma oké 2 dolog, az egyik, hogy:

    - 1 sec időd sincs fellélegezni.
    - 2 az elefánt ormánya elől elgurulni az nekem randomnak tünik, ha korán ha későn ha középen próbálok, nem látok összefüggést. Valszeg mivel más más támadásai vannak, más időzítéssel. :)

    Meg a stun meg mászás is sajna irányitás független, mivel ezeket a problémákat nem maga az eszköz okozza, hanem a játék mechanikája. :)
    De ja, ezektől a falra szoktam mászni és akkor csoda, hogy az én nyugodt kis lelekemben is néha vihar dúl? Mikor azt érzem, hogy a játék helyettem akar játszani?
    VOLT hogy egy kibaszott lóvat arréb kellett vinnem egy tetves kincsesládától kb 10 lépésre
    mert a ládát nem tudtam kinyitni a ló miatt, holott eredetileg ami nincs előtted nem is szabadna hogy reagáljon az akció gomb....

    Akkor a vizi dolgokról nem is beszélve, sok helyen van hogy a vizből kikapaszkodik, pl hajó oldala, máskor meg nem, körbe kell úsznom mert nem tud felkapaszkodni, ott, ahol előtte meg másik hajón igen.