1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #686
    Azt a jó édes valamijét ennek a Gladiátor szarnak, a nagy buzogányos téma, az kuvanehéz ám...olyan egy fos fegyver....
  • Rudi50
    #685
    ok már meg van köszönöm
  • Gary
    #684
    Akkor lépj be az Uplay kliensedbe, majd a bal fölső sarokban a három vízszintes csíkra kattints.
    Majd a baloldalon megjelenő Beállítások menüpontra. Utána a Beállítások menüben, az ...Egyéb-re, vagy görgess le a jobboldali rész aljára.
    Ott látod a Képernyőmentések helyét. Ez alapértelmezésben az, amit korábban írtam.
    Beállíthatod a képernyő elmentésének gyors gombját. Valamint, hogy tömörítve mentsen, illetve automatikusan rögzítse-e a teljesítéseidet.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.12.11. 20:35:16
  • darkSectorxxx #683

    Itt allul a fehér csikra kattintasz és ha kéri az accountodat, akkor lépj be....
  • darkSectorxxx #682
    Nem tudod a profiloddal beregisztrálni?
  • Rudi50
    #681
    köszi, nekem az alsónál az ..uplay után nincs semmi :-(
  • Grifid71
    #680
    Akinek nem lenne meg most a uplay ingyen adja a Black Flag-et.
  • Savaran
    #679
    A toboz mirigyet jelképezi amúgy. Vagyis a harmadik szem, népies nevén 6. érzék.
  • darkSectorxxx #678
    Ja közbe már mondtak, kb mi a téma, nekem nem annyira ismert ez a témakör, a filmeket nézve sem foglalkoztam akkor vele. :)

    Vagyis nem tudtam, hogy a story a játék és filmben igaz vagy csak félig igaz, és csak a szimbólumoknak van alternatív jelentése a médiában.

    Történelemből régen a suliba szar voltam (gondolom nem lep meg ezekután senkit :D). Nem is szerettem nagyon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.11. 07:42:27
  • Voltan
    #677
    Egyébként a játék indításakor a címképernyőn is ez van az AC logóban :)
  • Voltan
    #676
    Ne viccelj már, ez Ré szeme, az ősi egyiptomi napisten jele. Ezer filmben, regényben, képen, műtárgyon megjelenik. Az egyik legősibb alapvető szimbólum.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2017.12.10. 23:22:36
  • darkSectorxxx #675
    Ja csak ennyi? :D
  • MikX
    #674
    Valószínűleg ugyanaz az egyiptomi szem motívum, ami megjelenik millió helyen még. :D
  • darkSectorxxx #673
    Amúgy mi köze van az ACO-nak a Szemfényvesztők filmhez?


  • darkSectorxxx #672
  • Gary
    #671
    A játékban készített képeket (amik megjelenhetnek a térképen) ide teszi:
    C:\Users\%felhasználóneved%\Documents\Assassin's Creed Origins\photos

    Az Uplay klienssel, F12-vel készített képeket ide teszi (nekem, jgp és png formátumban is):
    C:\Users\%felhasználóneved%\Pictures\Uplay\Assassin's Creed® Origins
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.12.10. 21:34:54
  • darkSectorxxx #670
    Köszönöm, de a listán nekem még több is hiányzik.
    Se a gladiátor, se a képesség fa, se a lovas futam, sem a acsivmentek nem fullosak, akkor ez mind az 1%-ban lenne benne? :)

    Mondjuk nem gáz, addig csinálom, míg nem lesz 100%....

    1 trófeával van bajom!!!!!
    Minden AC játékban szerezzek 7500xp-t!!!

    Most vegyem meg visszafelé az összes eddigi Assassins játékot????
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.10. 20:21:00
  • darkSectorxxx #669

  • Savaran
    #668
    #493
  • darkSectorxxx #667
    Hoppá közbe meglett.
    Azt írja 99%!

    most akkor a 4. Isten próbája lesz a 100% vagy a képességfa kimaxolása??

    Mondjuk én csak 2 Istent öltem meg, holott azt írja 3 van a 4-ből!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.10. 20:01:41
  • darkSectorxxx #666
    Hogy tudom ellenőrizni, hogy mi van még vissza a játékból? :D
    Mert asszem a térképet kipucoltam. :D
  • darkSectorxxx #665
  • Rudi50
    #664
    köszi
  • darkSectorxxx #663
    Ja így értettem ja.
    Nekem az fontos lenne, ha legendary. :D
  • MerlinW
    #662
    Kettőt már megöltél, tehát Anubis-ért kapsz majd pajzsot, a másik kettőért semmit. Majd a negyedikért.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.10. 15:38:16
  • darkSectorxxx #661
    Ajánlom is, és akkor gondolom logikusan a 3 fegyvert kapom meg amit nem kaptam, vagyis pajzsot vagy mi és még1x nem jár gondolom item. :)
  • MerlinW
    #660
    Igen, decemberben megismétlik - nemsokára kezdődik - az első hármat, a negyedig vagy dec végén vagy januárban jön.
  • darkSectorxxx #659
    Van sok durva ability, ha ismered őket és használod, nagyon erős leszel.
    Pl van olyan, hogy négyzet és utána háromszög....ekkor egy füsbombát ledob, amitől nyugi lesz, mindenkit lebénít, az állatokat meg elriasztja...tök jó védekezés. :D
  • darkSectorxxx #658
    Ja értem. :D
    De arra értettem, hogy amit belinkeltem képet ments le a gépedre, nyisd meg paint-el és pirossan jelöld be, amik megvannak. :D

    1. Hát ehhez kell egy ilyen ij, ami ilyen zoom-olós cucc. Rapid Fire íj nem mükszik ezzel.
    Predator íj kell....
    És ha kicsi szintű az íj, akkor tápold fel a kovácsnál

    2. Kell ez az ability: Enchanced Predator Bow
    Ilyen a jele:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.10. 15:18:44
  • darkSectorxxx #657
    Hát sajnos nem. Eddig nem elérhetőek visszafelé, majd jön egy 4. Isten, majd utána előfordulhat.

    De nekem is ez volt a bajom, a legelső Anubis-ról lemaradtam, a 2. Istenhez egy hétvégét játszottam karikásra a szemem mire meglett a 40-es szint....
    Nem fel dolog, de sajnos ez a helyzet, én is minden kis legendary szart be akarok szerezni valahogy.
  • Voltan
    #656
    Ezeket az időleges próbatételeket - istenek legyőzése - utólag is meg lehet csinálni valahogy? Csíra vagyok még ehhez - 23.szint - meg se tudnám karcolni őket, viszont majd ha ott tartok, jó lenne begyűjteni a cuccokat...
  • Rudi50
    #655
    Ez rohadt jó mi kell ehhez?
    Azért nem küldtem mert nem tudtam lementeni print screen nem segít mert csak üres fekete kép lesz az f12-es mentést meg nem tudom hova teszi a többi játék kép közt mindenesetre nem volt. De az a probléma meg megoldódott köszi :-)
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.10. 15:08:42
  • darkSectorxxx #654
    Akár szép háttérképeket is lehet csinálni. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.10. 15:02:21
  • darkSectorxxx #653
    Ez se rossz.

  • darkSectorxxx #652
    Hogy mennyire okoz gondot egy kontoller. :D

    Amúgyha bármi nehézséget okoz a játék, messziről egy toronyból likvidálni lehet simán őket egy ilyen íjjal. :D

    RUDI50, ez pl segítséget jelenthet! :D
    De nem küldted ez a képességeidet képen.

  • darkSectorxxx #651
    Most néztem Twitch Prime-hoz járnak:

    + még ló és 2 fegyver is! :D
  • darkSectorxxx #650
    Oks de akkor sem igazán jött ki, mert én az erődök nagyon kis részében szórakoztam csak.
    Most megyek mint kés a vajban, de még a jó része visszavan, nem voltam még gladiátor meccseken stb. :D


    Persze valahogy sikerült, de elég jól mentél, nekem most van: 121 óra, és 50 órával nem szarakodtam többet a játékkal, és MÉG KÉSZ SEM VAGYOK....

    Ezért mondom, hogy nagyon durván nyomtad.
    Amit a kikötőben farmoltam max 3-5 óra, de az aztán akkor az összes farm idő a játékban, amikor éppen nem célirányosan mentem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.10. 02:09:54
  • MerlinW
    #649
    Én simán értem:) Míg a te játékstílusodban (ami abszolút nem baj, stílus kérdése) egy erőd, pl 20-30 perc, én 5-10 alatt végzem velük. Mint amit beszéltünk a trial of gods-nál is, te 10 percig ölted én 2 és fél perc alatt végeztem vele:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.10. 01:07:07
  • darkSectorxxx #648
    :P
  • Rudi50
    #647
    kössz a tippet, a végén annyira belejöttem, hogy mégis csak mindenkit kinyírtam :-)