1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #726
    Jó de akkor milyen helyfoglalás? Én ps4-re írtam. :D
  • Savaran
    #725
    Az az amatőröknek kell nem nekem :)
  • darkSectorxxx #724
    Milyen konzolod van? :)
  • Savaran
    #723
    Dehogy vesz le hatvanat, 30 körül kb. Csak használni illendő a lemezkarbantartót és törölni a sok "ganét"!
  • darkSectorxxx #722
    Ja nem, csak annyi, hogy te rakhatsz bele ha akarsz.
    A játékokhoz sokszor az 1terra hdd is szűkös....ssd-ben nem kicsit nyomná meg a konzolok árát. :)
    240-es ssd is kb egy vagyon és abból a tényleges használható terület is 180 körül lenne, kb egy 60-at levesz a rendszer.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.17. 21:47:08
  • Rudi50
    #721
    Köszi gondoltam hogy ténylegesen nem annyi de azt hittem az új konzolok már ssd-sek.
    És még az intro videot sem lehet átlépni :-), ez tényleg olyan mintha külön valami tanuló csapat csinálta volna azt hozzáfűzték a játékhoz.
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.17. 21:44:08
  • darkSectorxxx #720
    Sima HDD, jó most a hosszú percek az kis sarkítás, de ilyenkor egy évnek tűnik az a töltési idő. :D
    amúgy szerintem 60 másodperc kb.

    Mármint kb 3x60 sec
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.17. 21:41:15
  • Rudi50
    #719
    Azt a percekig töltést azért nem értem PS4-ben nem SSD van?
  • darkSectorxxx #718
    Amúgy azért is merem mondani, mert nem csak a versenyeknél van ez, hanem a GYAKORLÓ módban, ahol még eleve vége sincs, nincsen vége, végtelenségig gyakorolhatsz mehetsz körbe, csak úgy léphetsz ki, ha a térképre akarsz kimenni, eszébe nem jutott annak a rendes aranyos jó áldott fejlesztőnek, hogy neadj isten én úgy akarok kilépni, hogy gyakorlás után netán a versenyeket szeretnám elindítani....nem dehogy.
    Fuss még 1 kört had töltögessen a gép....legalább elmész pisálni egyet. :D

    Annyira ideges lettem, hogy puszta kézzel a kontrollert össze tudtam volna törni.

    Azóta erre gondolok, próbálom átérezni a fejlesztők hozzáállását, gondolkodását, keresni értelmet ebbe az egészbe, de nem sikerült még rájönnöm, mindig oda lyukadok ki, hogy ez így csakis negatívan lehet értékelni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.17. 21:11:46
  • darkSectorxxx #717
    Igen a térképre, ez a baj. :)
    Ki a térképre percekig tölt, vissza arénába percekig tölt, elindítod a meccset, percekig tölt.....
    3x kell várnod a töltésre...majdnemhogy a ps4-e-n előbb indítom újra az egész játékot mint ezt végigcsinálni. :D /nem vicc, télleg

    Ezért nem is a nehézség cseszett fel, hanem hogy nem tudok mindjárt újra menni és próbálkozni, és ez a sok semmittevés ez a felesleges macera nagyon rátesz...
    majd talán megoldják később, hátha észreveszik, hogy ez nem csak itt nem jó, hanem ilyet egy játékban ellőni, az elég nagy ostobaságra vall, mert ez nem tesz hozzá semmit a játékhoz, ez nem egy gameplay fícsör, ez szimplán ostobaság.

    Legalábbis szerintem semmi értelme, nem látok okot, hogy a nélkülözésére mi lehetett ok.
    Szerintem csak szimplán elcseszték.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.17. 21:03:24
  • Rudi50
    #716
    Így van ezt elbénázták, viszont ha az első versenyt elrontottad abból ki lehet lépni emlékeim szerint csak a térképen találod magad és mehetsz vissza (az is idegesítő) szóval a 2.-3.-at azért nem kell lenyomni feleslegesen.
  • darkSectorxxx #715
    Áh nem.
    DFigy én megcsináltam mindent Nighmare fokon is végig vittem a játékot, a bossfightokkal is szenvedtem, de ez más, ez nem olyan, vagyis én úgy érzem, amit kézben tartok és nem érzem hogy tudok tenni ellene, itt elfogyott a tudomány, szerintem ezt hagyom, mert az ilyen mód megnehezített dolgokat én nem komálom, számomra irányithatatlan, sokszor nem is értem miért megy összevissza a kocsi, pdig lementem jópár kört, adtam neki időt, de ezt nem....:)

    Kár a ló miatt meg acsi miatt, de hát ez van.

    Ja és a Restart, ami kész agyf..... na az a fő oka ami miatt nem probálom, ha lehetne futam restart azonnal akkor nem hagyném, de így nem fogok ki-be lépkedni az arénába, túl sok idő.
    És ugye nem lehet semmit, ha elbukok 1 kört, az első 2-ből akkor már nem leszek összesítve a versenyben első, vagyis értelmetlen a 3. versenyt elkezdeni. Na de a gép nem engedi, csak akkor léphetek ki a menübe ha lemegyem a 3.-at is...ez mi? :D

    A Gladiátor-os résznél sem jó ez így, csakhogy ott elég meghalni és restart, itt meg most azért menjek feleslegesen egy versenyt vagy 2-őt ha nem sikerül? vagy kilépek a térképre és mire vissza megyek elunom az életem.

    Szóval alapvetően nem is a verseny nehézsége a baj, hanem ez a probálkozás metódus, hogy felesleges köröket kell futnom hogy újra próbálkozzam...ez a bajom. :)
    2017-ben ilyet egy játékba hagyni az gáz.
  • Rudi50
    #714
    Nem túlzod el ezen mindennyian átestünk :-)
    Nézz egy pár videot a neten, én pl nem tudtam, hogy ha a sötét sávon maradok gyorsabban töltődik újra a "turbo". Ütközést kerülni kell nem kell mindig egyből az elején előretörni ők is hibáznak bár nem baj ha ott az ember. Én a legvégére jöttem bele
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.17. 19:24:39
  • darkSectorxxx #713
    Hogy finoman fejezzem ki, SZOPJON LE ez a geci Hypo versen yaz ACO-ban, nem elég, hogy agyfasz kategória a verseny, ki , mondom KI KELL lépni teljesen a térképre ha elrontasz valami, vagy bemész gyakorló módba, NINCSEN restart race, nincs olyan amivel a Hypo menübe tudsz visszalépni....

    A JÓ KURVA ANYJÁT AKI EZT KITALÁLTA!

    Nem elég hogy kibaszott szar irányítani, meg nem lehet utolérni az ellenfeleket ha 1-etlen 1x kicsúszol, de nem lehet sem újrainditani, sem visszalépni a Menübe!
    Azt a jó édes fazsomat, ezt 2017-ben!

    Biztos megint csak én túlzom el gondolom.....
  • darkSectorxxx #712
    Assassins Creed Origins - Nightmare fokozat ................Teljesítve! :)
    A végén 33-as szintű voltam a 35-ös ucsó küldetésekre....vásárolni sem kellett semmit és farmolni sem, csak amit a játék adott. :)

    Fuck Yeah!
    Nightmare végigjátszás (idő): 24:45:40


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.16. 22:24:46
  • darkSectorxxx #711
    Assassinsd Creed Origins - Part 5 - Nightmare - Final Boss
  • darkSectorxxx #710
    :)
  • Hexex86 #709
    Nyugi nem csak ti nem találtátok szerintem a csuklyás cuccot és azért lett ikonos megoldás :)
    Előtte csak egérgombos nyomogatással lehetett az inventoryba állítani.
  • darkSectorxxx #708
  • Rudi50
    #707
    köszi
  • darkSectorxxx #706
    Külön kis ikon...
    Akkor ez csak a frissítés óta van így? Mert akkor nem csoda hogy nem találtam eddig :D
  • darkSectorxxx #705
    :)
  • Hexex86 #704
    Ahogy látom most már a frissítés után külön kis ikon van a ruha mellett.
  • Hexex86 #703
    Inventoriba ráviszed az egeret az outfit cuccra és középső egér gomb. Ha jól emlékszem
  • Rudi50
    #702
    És hogyan? (PC)
  • Gary
    #701
    Mindig csak a sex meg a szipu! :Đ
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.12.15. 00:03:53
  • darkSectorxxx #700
    Ja várj, azt hittem a Nightmare fokozatra gondolt.
    Igen a csukja eddig is le lehetett venni. :)

    Most basztam szájba a nyilas csajt, úgy hogy a küldetés elvileg piros volt. :D
  • Savaran
    #699
    Nem :) A csukját a kezdetektől le lehet venni!
  • darkSectorxxx #698
    Igen :P
  • McFrost
    #697
    Azt az opciót most tették bele nem?
  • darkSectorxxx #696
    Nightmare fokozaton megyek, most megcsináltam a Napi Quest-et, és kibaszott egy Helix-es Rare arany kardot, asszem ez elég lesz a játék végéig. :D
  • darkSectorxxx #695
    pfff
  • Savaran
    #694
    Megváltoztatták a legendary alkarvédőket (de minek? jó volt az eredeti szerintem) ráadásul elbaszták nem kicsit mivel az inventoryban még a régi kinézetet mutatja, tripla a címen ekkora fail azért az ciki.
  • darkSectorxxx #693
    125 óra után most jöttem rá az ACO-ban hogy lehet azt a kurva kapucnit levenni. :D
  • darkSectorxxx #692
    Új arzenál (Gladiator), quest-ek, hordamód, nighmare nehézség....
  • darkSectorxxx #691
    Assassins Creed Origins - Nightmare
  • Kandurex
    #690
    Nah, nightmare -en azért már sokkal jobb.

    Hardon kezdtem ugye és már 13. szint környékén is vágtam hűvös halomba az ellenfelet, de nightmare -en már sokkal szívósabbak és akkorát ütnek, mint egy tank. A 130~ környékén sebző kardommal olyan, mintha csak fenekelném őket, nagyon kellenek a skillek.

    Fasza lett. Ennek kellett volna lennie a normál fokozatnak.
  • darkSectorxxx #689
  • Gary
    #688
    Jaja, többek között megjött a nightmare mód... azaz, nehézségi fokozat!
  • darkSectorxxx #687
    ACO frissítés!............