1486
Assassin's Creed: Origins
  • Czobi
    #846
    Szerintem engedd el! :)
    Nálam a syndicate-nél volt ilyen probléma, ott a miscellaneous-nál ragadt be 99%-on, miközben azon kívül minden 100%, és tényleg nem is hagytam ki semmit. De a unity-nél is volt ilyen gond, ott az egyik achievment-et nem adta be valami hibának köszönhetően - ha újra kezdtem volna, akkor lehet már megadja, csak újrakezdeni meg az előző törlésével lehetett volna, ahhoz meg nem volt kedvem.
    Szóval engem is bosszantottak ezek az apróságok, de a legegyszerűbb, ha te is elengeded ezt a 99%-os dolgot. :)
  • Rudi50
    #845
    Akinek meg van a 100% küldene nekem egy mentést az emailemre? Őrületbe kerget ez a vacak, hogy csak 99 de a netet nézve nem vagyok egyedül. De rohadtul idegesít :)
    Azt hittem valahol tételesen ki lehet listázni, hogy mi hiányzik neki mint a gta-ban de nem. És nem is hiányozhat semmi.
  • endorphinz
    #844
    úgy, hogy steamen beraktam mindent a kosárba próbaképp és ennyit írt ki. de akkor megnyugodtam, majd a goldot veszem meg

    kösz mindenkinek
  • MerlinW
    #843
    Gold mindent tartalmaz, nem kell mellé venned semmit.
  • Rudi50
    #842
    Detto, dehát előre nem hittem benne a többi assasins creed nem fogott meg ez volt az első amivel szívesen játszottam.
    Ahogy túrtam a netet másoknak is gondja van a 99%-al sokaknak nem adja be a 100-at hiába van kész remélem majd javítják.
  • zsozso29
    #841
    A gold editonba minden benne van, az a 127 euro hogy jött ki? 62,99Euro olyan 20E magyar forint környékén van, de lehet olcsóbban is venni egyes cd key oldalakról.
    Ha tudom hogy ilyen jó játék akkor egyből azt vettem volna meg, nem pedig külön-külön, olcsóbb is lett volna, nem baj.
  • Rudi50
    #840
    A gold már eleve tartalmazza a deluxot és a season passt, abba pedig minden utólagos kiegészítő benne szokott lenni tudtommal.
    https://www.gamestar.hu/e3/e3-2017-assassin-s-creed-origins-deluxe-edition-elorendeles-229821.html

    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.31. 09:20:06
  • endorphinz
    #839
    gold edition + deluxe pack + horus pack + centurion pack + season pass = 127 euro steamen. ennyit kell perkálni ha a komplett játékkal akarok játszani összes dlc-vel?
  • macleody
    #838
    Egész jó ez a fotó mód.

    https://www.kephost.com/image/EHMX
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2017.12.30. 11:31:47
  • darkSectorxxx #837
    Hidro egy fos. :) Nem te vagy béna, hanem kb ULTRAGIGA nehéz irányítás van ott.
  • Rudi50
    #836
    Köszi szépen akkor nem az a 92% a baja, sokat segítettél.
    Most megyek nyomozni el nem tudom képzelni mi hiányzik neki, elvisz a gutaütés ha nem fogom látni a 100%-ot
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.30. 08:23:34
  • zsozso29
    #835
    Jah, hogy a feloldott képességek az nekem is 92% van, gondolom a season pass-al lesz teljes, majd ha jön, lesznek új képességek.
    Elsőnek megvettem az alapjátékot, akkor volt 500 Helix creditem, nem tudom honnan de volt, majd megvettem a deluxe pack-ot, ahhoz járt 3db ability pont, aztán még hozzá csaptam a season pass-t kaptam újabb 500 helix-et majd elköltöttem ability points-ra, így lett meg a képesség fám + még a warrior/hunter/seer-t is tudtam fejleszteni pluszban. ennyi

  • Savaran
    #834
    Nem még 3 képesség még nincs meg, de mostanában nem játszok a játékkal, pihentetem, Total Warozok is, ahhoz meg végtelen idő is kevés .)
  • Rudi50
    #833
    Érdekes. Köszi szépen a képet. A statisztikánál is 100%-ot ír a képességek feloldására?
    Nekem ott romolhatott el valami. Te hogy oldottad fel mind?
  • zsozso29
    #832
    Nekem 100% ír az Uplay, 129db quest completed van, a hippodrome Elite tournaments még meg sem csináltam mert béna vagyok.


    Utoljára szerkesztette: zsozso29, 2017.12.29. 18:44:50
  • Rudi50
    #831
    Nem hiszem mert az event, viszont a statisztikában az uplayen a feloldott képességekre csak 92%-ot ír hiába van feloldva mind. Szerintem ez hiányzik neki de, hogy miért azt nem tudom. Az itt http://wikigameguides.com/2457-100-completion-checklist lévőknek meg minden feltétele teljesült.
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.29. 16:20:09
  • Gary
    #830
    Lehetséges, hogy a 4. Isten kell majd a 100%-hoz?
  • Rudi50
    #829
    Meglett a 100%?
    Nekem is csak 4 ability hiányzik de azt hiába veszem meg xp-ként és oldom fel nem számolja hozzá és így maradt csak 99 pedig minden más meg van. Nem értem, van valakinek tényleges 100-as mentése?
  • Rudi50
    #828
    na már ok
  • Rudi50
    #827
    Na ezaz néztem én de F3-ra nem csinál semmit. Mikor kell nyomni nem mindig aktív? F12-akkor kilőve nekem csak az acsihoz kellene 5 különböző területen készíteni egy képet, de nem sikerül.
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2017.12.28. 08:25:25
  • MerlinW
    #826
    A játékon belül F3 a fotó mód. F12 a UPlay screenshot-ja.
    Egyébként meg nézzétek meg a controls menüt (whaaat?)
  • Rudi50
    #825
    köszi
  • McFrost
    #824
    F12
  • Rudi50
    #823
    Ja és nem tudom, hogy kell fotózni F3-ra nem csinál semmit. Leírná valaki?
  • Rudi50
    #822
    Detto, de, hogy az a maradék ability pont, hogy lesz meg azt nem tudom ezt nem mérték bőkezűen pedig minden más kész nem is értem.
    Még néhány acsi van vissza.
  • Shep
    #821
    Ki mondta, hogy nem élvezem, csak olyan elveszett benne az ember :)
  • Savaran
    #820
    93 órám van benne, 99% annyi a híja hogy 3 ability pont még nincs megnyitva és meg is van a 100% a kocsi verseny sem volt nehéz miután ráérez a taktikára az ember.
  • MerlinW
    #819
    Ha nem élvezed, miért nem játszol mással? :) Egyébként ~70 óra alatt takarítottam ki a teljes térképet, tehát van vége:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.27. 17:58:56
  • hawkie22
    #818
    Én is így vagyok ezzel. Amikor egy új területre megyek, akkor elöször megcsinálom az összes mellékküldetést, meg kérdöjelet meg mittudoménmégmit és csak utána kezdek bele a föküldibe. Még csak most jöttem át Giza-ba, Memphis meg a többi még el se kezdödött nálam, de legalább már 28-as vagyok. :)
  • Shep
    #817
    Ennek a játéknak sosem lesz vége? Megcsinálok egy küldetést lesz helyette 2 új, ráadásul a térkép is akkora, hogy még megnézni is fájdalmas :D
    Van olyan titkos barlang, vagy elsüllyedt templom, amihez úgy lehet bejutni, hogy a víz alól úszok fel, ha igen, hol?
  • Gary
    #816
    Gratula! :D
    Én is végigpofoztam őket. Nightmare fokozaton persze, csak a móka kedvéért! Párszor újra kellett kezdenem, mert itt már, ha valaki csúnyán néz rád, akkor is sebződsz! Nekem Anubis nem volt meg korábban, de most illedelmesen dobta a kosztümjét! :Đ
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.12.26. 22:36:37
  • McFrost
    #815
    F@sz@!
  • MikX
    #814
    No meglett a 3 isten mégiscsak, volt több időm tolni a játékot, és a végén 38-as szinten lenyomtam mindhármat, még pontosan 25 perccel a vége előtt. :D
  • Zegi Norbi HUN
    #813
    Egyébként betették Edward ruháját is :D :O Most nézem a feloldható ubi club jutalmakat és már közte van. Meg "Az első piramisok titka" küldi és a "Krokodilfog" fegyver is(bár ez utóbbi lehet már alapból ott volt).
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.12.23. 22:49:22
  • MikX
    #812
    Hát n is remélem, mert kellenének a cuccok, de még csak 34-es vagyok, és nem fogok emiatt sietni a játékkal.
  • McFrost
    #811
    Szerintem igen, nagy genyóság lenne, ha nem!
  • Voltan
    #810
    Sajnos ezeket még esélyem sincs megszerezni, a kis 24-es szintemen :D Gondolom, idővel visszajönnek még párszor ezek a trialok.
  • Voltan
    #809
    Mókásak a ladikok, tenyerelj rá a space-re, és állva hagyod a motorcsónak versenyzőket is :D
  • McFrost
    #808
    Szegénynek kissé leégett a ladikja :D De azért még hasított!
  • darkSectorxxx #807
    Fegyvereket ha nézed, vannak képességei, olyan van, hogy Health.... Critical/Hit/Kill/stb.....

    Na azok töltik az életed. De ha a képességfán feloldottad a 2 regenerálódást, akkor a 3 részre osztott életed visszatölt lasabban magától ha éppen nyugi van, de ott csak minden megkezdett részt tölti vissza.... :)