1486
Assassin's Creed: Origins
  • iWOLF
    #806
    Köszönöm.
  • Gary
    #805
    Legendás fegyverek vannak. Health on... (hit, kill, critical, stb.) kezdettel a leírásában, a harmadik sorban!
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2017.12.22. 16:47:38
  • iWOLF
    #804
    Sziasztok.

    Van olyan set ami ha lemegy a HP -m 1/3 ra akkor harc közbe is visszaölti a másik 2 csíkot is ? Vagy esetleg valami képesség?

    Láttam egy videót amibe a srác ezt a ISU setet használta, és nála működött. ÍGy én is megszereztem, de nem töltődik vissza.

  • McFrost
    #803
    A keze és a lába is érdekes ezekkel a karmokkal :)
  • MerlinW
    #802
    Még jobb, ha leveszed a sisakot. Bayek arca és szeme izzik:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.21. 18:09:39
  • McFrost
    #801
    Nekem is nagyon tetszik ez a cucc!

    A főküldiben ma a Krokodilváros arénájában voltam, és ott szereztem meg a Sunslayer nevű kardot, ami ugyan az mint, amit az első isten legyőzéséért kaptam, csak ugye aranyból van. Nem is nagyon értettem mi van, mert egy lila nyilat jelzett előre a sikeres küldiért.....passz :D
  • darkSectorxxx #800
    :)
  • Zegi Norbi HUN
    #799
    Hát ezek közül egyik sem jön be annyira :D Talán a múmia, de az meg kicsit durva nekem :D
  • darkSectorxxx #798
    Nekem a 2 fáraós vagy milyen, amik bejönnek, de jó a Mumia is, ez is, meg a titkos, a Destiny 2 féle. :)
  • darkSectorxxx #797
    Ennyi! Gratula! :)
  • Zegi Norbi HUN
    #796
    Szerintem amúgy nagyon állatul néz ki! :D A legjobban eddig ez tetszik.
  • McFrost
    #795
    Az előbb nekimentem Sehmetnek megint, legyőztem, kaptam a ruhát és az íjat.
  • darkSectorxxx #794
    Ja naon furi ez a rendszer. De ha most nem is, a 4. Isten után meglesz mindened.
  • McFrost
    #793
    Nem tudom, hogy volt, én tegnap értem arra a szintre, hogy neki fussak. Lehet, megint megküzdök mindegyikkel.
  • Zegi Norbi HUN
    #792
    Én előtte megcsináltam már mind a három próbát, meg most az egyiket újból és odaadta az íjat meg a ruhát :) Lehet hogy ez valami bug, de így a 4. próbának a szerezhető xp-n kívül már nincs értelme.
  • darkSectorxxx #791
    Ja értem, akkor a 4. isten adja valszeg az íjat a ruhával, csak tippelem...nekünk meg már semmit nem fog. :)

    FF XV küldi rövid volt, de gyönyörű...

    Nekem az összes loot-ból a Souls kard, a Pajzs és a FF XV set tetszik, használom, a többit igazából csak összegyűjtöm, de annyira nem használom. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.20. 21:22:58
  • McFrost
    #790
    A FF cucc megvan, nálam zöld felkiáltó jel volt :D

    1. Sobek, 2x -is legyőztem, 1x adott egy kardot, másodszor semmi
    2. Anubis: egy pajzsot adott
    3. Sehmet: egy botot adott
  • darkSectorxxx #789
    Ma a régi már lefutott 3 Isten volt.
    + a LÁTVÁNYOS Final Fantasy 15 küldetés....(térképen sárga felkiáltójel)

    Az Istenek nem tudom mit adnak kinek, ezek szerint összevissza.
    FF XV küldetés ezt adja: Egy badass kard+pajzs és egy 4 lábú chochobo. :D

    Nekem így adták az istenek:

    Első körben:
    Anubis: kihagytam, akkor még nem volt meg a játék
    Sobek: kard
    Sehmet: bot

    Mostani ismétlésben:
    Anubis: pajzs
    Sobek: íj + Anubis ruha
    Sehmet: semmit nem adott
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.20. 20:20:38
  • McFrost
    #788
    Már 4 isten volt? Vagy Anubis adott egy komplett szettet?
  • MerlinW
    #787
    Te azt majd a negyedik isten után kapod meg (vagy legalábbis a következő event alkalmával). 1 event, 1 reward.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.12.20. 19:05:24
  • darkSectorxxx #786
    Hát a hír, amit belinkeltem, az beszél ennyi cuccról, de akkor nem értem. Furcsa is ez az egész, már csak az miatt is, mert így értelmetlen nekem is, én 1 Istent hagytam ki, de most egy MÁR régen levert Isten-től kaptam 2 cuccot is, van ameliyiktől csak 1-et kaptam....

    Nem értem a logikát.
    Van egy gyanúm, hogy ha régen nem mérkőztél meg velük, legalább az egyikkel, akkor nem esik ki minden.
    Nem igazán értem, mert eddig is, amikor sorba jöttek az Istenek, nem Isten-hez volt kötve a jutalom, hanm úgy, hogy amelyik istent elsőnek ölted, azért Kard, a következőért a bot, aztán a pajzs....de mindegy volt, melyikkel kezdted.

    Ebben igazad van, hogy furcsa az egész, de nem én mondom ezt, hanem idéztem egy cikkből. :P

    Próbáld meg Újra legyőzni mind3-at, ha van időd és kedved, hátha.
  • darkSectorxxx #785
    Jaja, nekem még visszavan a FF, de ma még megcsinálom, ennélkül nem utazok el. :)
    De a 4. Isten akkor mit fog adni? Ezen filóztam....
  • MerlinW
    #784
    Mevan a Final Fantasy kard, mount és pajzs. Vicces:) Az Anubis outfit meg menő sapi nélkül:)
  • McFrost
    #783
    Eddig alacsony szintű voltam a 3 istenhez, de ma 39-es lettem és ennek örömére levertem mindet, egymás után. Kard-pajzs-bot járt értük. Se íj, se öltözék amiről beszélsz....
  • darkSectorxxx #782
    Lehet nem emlékszem jól, de régen az istenek csökkentett xp-t adtak, most minden legyőzéskor 1000xp-t ad egyformán...
    Nem emlékszem ez régen is így volt-e. :)
  • darkSectorxxx #781
    "Azt javasoljuk, hogy a következő pár napban próbáljatok meg a lehető legtöbb időt a szeretteitekkel tölteni, társasozzatok, játszatok valamit kooperatívan, filmezzetek, beszélgessetek. Aztán ha mindenkit kidöntött a halászlé, a bejgli, meg az ezeket kísérő aperitifek, azonnal indítsátok el az Assassin's Creed Originst, mert csak december 26-áig lehet megküzdeni a játék három korábban feltűnt istenségével, Anubisszal, Szobekkel és Szehmettel.

    Sajnos továbbra is csak azoknak van esélye, akik feltápolták magukat, mindhárom boss elég szehmét (heh), de megéri megharcolni velük. Mindegyik legyőzéséért jár egy jutalom az Anubisz szett négy tárgya közül, és minden esetben valami olyan, amit nem szereztünk már meg korábban, úgyhogy ha valaki valamelyiküket egyszer már legyűrte, és most mindhármukat kettétöri, az megszerezheti a teljes szettet, melyet egy kard, egy jogar, egy pajzs és egy íj alkot. Mi több, megkapja ezek mellé az Anubisz öltözéket is.

    Továbbá ha a PS4-esek összesen 275 000-szer, az Xbox One-osok 175 000-szer, a PC-sek pedig 75 000-szer legyőzik az isteneket (számít az is, ha valaki többször jár sikerrel), minden résztvevő játékos megkapja a Sunslayer Sword kardot.

    Ez még mindig nem minden, megjöttek ugyanis a Final Fantasy XV-ös tartalmak, ami alatt egy rövid questet, egy kardot, egy pajzsot, és egy négylábú chocobót kell érteni. Minden jutalom a küldetés teljesítésével zsebelhető be, és nem kell hozzá nagyon magas szintet elérni."
  • zuzu7
    #780
    Sziasztok!

    Vga nem lehet Rx480 és Gtx970 -nél ugyan az, csak 970-nél kék halállal a 480-nál pedig piros képernyővel fagy meg a gép és újra indul.
  • darkSectorxxx #779
    Ez nekem is eszembe jutott.
    De ramteszt kidobná nem?
  • MikX
    #778
    Vram/ram gond nem lehet? Más játéknál meg lehet nem használ annyit pont amitől kihal.
  • Gary
    #777
    Így szép az élet! :Đ
    Meg, milyen unalmas is lenne ezek nélkül! x_x
  • Savaran
    #776
    Nekem nemrégiben az alaplap aura világításvezérlője ütközött a videókártya tuning programjával a gpu tweakkel XD epic fail házon belül....
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.12.19. 20:13:31
  • darkSectorxxx #775
    Semmi baj. :D

    #774
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.19. 20:11:34
  • Gary
    #774
    Nyugodtan töltsd le a "kékhalál csekkoló" programot! Nem telepítős, csak kicsomagolod és fut! Szoktuk használni mi is melóban!
    Legutóbb egy program telepítésekor (Oracle 10g) dobott kékhalált a gép. A program szerint a VGA driver okozta. Driver le, program föl, vga driver vissza!
    Mindenki örült! :)
  • Savaran
    #773
    ahány bites az oprendszered olyat kell létrehozni
  • Savaran
    #772
    én ezzel kezdem a rendszer telepítést, és elfelejtettem hogy alapból az nincs is ott :) mármint amikor már a driver fent van
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.12.19. 20:10:07
  • darkSectorxxx #771
    jJa hogy létrehozni. Azért.
    Csak megkavarodtam én is, hogy "állítsd át"... azt hittem ez alapon van. :)

    Valami hasonló lesz akkor a metódus:

    Simply go to your registry: Start --> Run --> Type in "Regedit"
    Go to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers" and create a key of type "DWORD (32-bit)" and name "TdrDelay" with a value of 10 as Decimal value.
    Reboot and play :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.19. 20:09:41
  • Savaran
    #770
    ritkán a 8 kevés 10 a maximum, de csak akkor használ ha tényleg az a baj
  • Savaran
    #769
    mindkettőnél
  • Savaran
    #768
    Ill ott nincs de létre kell hozni TdrDelay 64 bit Hexadecimal érték 8- vagy 10
  • darkSectorxxx #767
    Aha, akkor nálam lehet nem tette fel a driver, elvileg AMD van nekem is, amin ő a piros képet kapta. Vagy lehet Nvidia téma ez?