1486
Assassin's Creed: Origins
  • darkSectorxxx #886
    Külön is.

    Seasson pass nálam 40 dollár, ez remélem csak 20.
  • Hexex86 #885
    Külön is megvásárolható lesz vagy csak seasons pass-al érhető el?
  • darkSectorxxx #884
  • MerlinW
    #883
    Pedig Steam is minden kedden leáll 5-10 percre van amikor egy órára, ütemezett karbantartás végett, de van mikor egy héten többször is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.01.22. 16:18:38
  • Savaran
    #882
    A steamnél még nem láttam sokszor ilyet, a uplay felnőhetne végre a feladathoz....
  • MerlinW
    #881
    Kiírja mi "a fene". Nem mennek a szerverek.
  • Savaran
    #880
    Nekem nem működik az uplay fiók, nem tud bejelentkezni, mi a fene?
  • darkSectorxxx #879
    szívesen....
  • faceattacker
    #878
    köszi, nézem!
  • darkSectorxxx #877
    Felvettél egy cursed fegyvert. Nem szint kérdése.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.21. 18:55:02
  • faceattacker
    #876
    Sziasztok! Tudtok abban segíteni, hogy a 29.-30. szinttől miért ugrik le a healthbar 1/3-ra? Vissza fog állni valamikor vagy ez valamilyen hiba?
    Köszi!
  • Savaran
    #875
    Nem lesz az olyan kicsi!
  • darkSectorxxx #874
    Mekkora az a kicsi? :D
  • MikX
    #873
    Tehát egy nirmál méretű sandbox játéktér? :)
    Dlc-ben nyilván nem lehet egy alapjáték méretű területet berakni, és az alapjáték szvsz hatalmas.
  • zsozso29
    #872
    Atlas térképen már mutatja hogy hol fog elhelyezkedni a 2 dlc terület, de olyan kicsi terület lesz vagy csak még most nem látni belőle csak ennyit, egypt-nek a negyede.
  • darkSectorxxx #871
    "Elsőként a The Hidden Ones érkezik meg (ebből lejjebb láthattok néháy képet is), amiben Bayek frissen megalakult asszaszin rendje a római megszállókkal akasztja össze a bajuszt a Sínai-félszigeten. A teljesen új bejárható területen szerzett XP-vel akár 45-ös szintre is fejleszthetjük Bayeket, akinek két új hátast, egy új ruhát, illetve négy új legendás fegyvert szerezhetünk meg többek között. Az Assassin's Creed Origins második DLC-je, a Curse of the Pharaohs március 6-án jelenik meg és inkább a mitológiai elemekre koncentrál majd: hősünk ebben a történetben Thébába látogat, hogy kiderítse, miért térnek vissza az élők közé már rég meghalt fáraók. Itt 55-ös szintig fejlődhetünk majd és szintén egy rakás új lootot találunk majd."
  • Voltan
    #870
    Hát csak úgy, tudod, társakat :)
  • JaSoN HuNTeR #869


  • MerlinW
    #868
    Társakat mihez? Origins-ben nincs multi.
  • krisz0422
    #867
    Sziasztok!
    Nem nagyon találtam olyan oldal ahol társakat lehet felvenni.
    úgyhogy megpróbálom itt. Remélem nem zavar senkit. uPlay nevem: krisz04221982
    Vegyetek fel légyszi! :)
    Köszi előre is! :)
  • darkSectorxxx #866
    Mindenkinek ezeket adja a 3 Istennél...:D
    Ez a normális.

    Ha lesz 4. Isten, akkor nem tudjuk az mit ad.

    Ezért nyomják az első 3-at, hogy mindenki hozzájusson az eddigiekhez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.13. 13:55:55
  • MikX
    #865
    No lenyomtam tegnap anubis-t, és adta is az íjat meg a "ruhát" amit ugye nem kellett volna, mert még csak 3 volt meg, de mindegy, jó így nekem. :D
  • darkSectorxxx #864
    Akkor lehet azok kidobják majd.
  • szarkabalu
    #863
    https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-317052-16&ct=tcm:154-76770-32

    Itt irja h januarban csak ket istent lehet megolni Anubis es Sobek azt is irja, hogy mettol meddig en a harmadik Istent nem latom:/
  • darkSectorxxx #862
    Anubis, Sechmet és az a krokodil a 3.
    Ami van öld meg még1x, most újévkor az első 3 isten volt újra....
    Egyedül a 4. isten van vissza.

    A kövi menetben is mind a 3 isten lesz újra
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.12. 12:13:38
  • szarkabalu
    #861
    De az uj frissitessel ami most jott anubist es sekhmetet kapjuk anubist megoltem es o most nem dobta://
  • darkSectorxxx #860
    Dehogynem. Pont most lesz megint elérhető az összes isten megint majd a frissítéssel. Akkor is gyilkold le őket.
  • szarkabalu
    #859
    Akkor nincs is eselyem mar sehogy arra, hogy legyen Anubis outfitem???
  • darkSectorxxx #858
    Eredetileg nem kaphatnál!!!!
    De nem árt megpróbálni....ha vioszont 2 menetből nem kapsz semmit, akkor ennyi.
  • szarkabalu
    #857
    Hali!! Ha egyszer megoltem anubis-t es kaptam egy swordot, ha ujra megolom kapok uj itemet? vagy ez ennyi volt? Az anubis outfit miett erdekel!!
  • darkSectorxxx #856
    :)
  • darkSectorxxx #855
    ezt én sem értrem. :D
  • McFrost
    #854
    Ez jó hír, de bazz, sose végzek vele :D
  • MikX
    #853
    De most akkor mégse jön a 4. isten?
  • darkSectorxxx #852
    "Assassin's Creed Origins - ezt hozza az első DLC, a The Hidden Ones

    Nem csak a játék első fizetős kiegészítőjét kapják az Origins játékosai ebben a hónapban.

    2018-ban is folyamatosan bővíti a Ubisoft az elmúlt év egyik legjobb játékát, az Assassin's Creed: Originst. Nem kell sokat várnunk az első idei frissítésre.

    Azt még nem tudni, pontosan mely napon jelenik meg a The Hidden Ones, azt viszont igen, mit hoz. Bayek és az asszaszinok egy új régióba utaznak el, ahol a rómaiak vertek tanyát, nekik kell megmutatni, milyen területre tévedtek. A szintkorlát 40-ről 45-re emelkedik, és csak akkor lesz érdemes belekezdeni az új sztoriba, ha az alapjátékkal már végeztetek.

    Ezt megelőzően jön majd egy frissítés, melynek köszönhetően el lehet majd adni az öltözékeket, valamint a Nightmare, a First Civilization, a Gladiator és a Wacky csomagok tartalmai bekerülnek a Heka ládákba, így azokat bárki ingyen megszerezheti.


    Megtudtuk továbbá, hogy Anubisz január 9. és 16., Szobek pedig január 23. és 30. között tér vissza. Január 16-án az Almighty Pack (ezt láthatjátok feljebb), 30-án pedig a For Honor Pack érkezik meg, melyek új fegyvereket tartalmaznak. A Warden's Oath öltözéket 40 Uplay pontért lehet majd feloldani, szintén 30-ától. További tartalmak is várhatók.

    Mozgalmas hónap lesz ez, még nem késő most beszerezni a játékot. Úgyis tart néhány leárazás, éljetek az ajánlatokkal."
  • McFrost
    #851
    Én így állok:
  • Rudi50
    #850
    Értem akkor marad a szitkozódás az ubira.
  • MikX
    #849
    Szerintem acc-hoz van kötve, achik és miegymás miatt, de lehet tévedek.
  • Rudi50
    #848
    Az nyugtatna meg ha látnám a 100%-ot csinálnak egy tök jó játékot azt ilyen alapvető hibával szétcseszik.
    Egyébként azt próbálnám ki ha átmásolom és utána visszatöltöm az enyémet megmarad-e a 100 vagy megint 99 lesz.
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2018.01.02. 19:12:06
  • MikX
    #847
    És az megnyugtatna, ha valaki más mentését használnád? Inkább könyveld el, higy megvan. :)