1486
Assassin's Creed: Origins
  • Danecay
    #1006
    Nálam még nem akadt ki rá.
  • darkSectorxxx #1005
    Előferdülhet hogy beakad, alt+tab-ra, nekem pc-n nincs meg a játék, még, de előfordulhat könnyen.
  • krisztajo
    #1004
    Bocs, ha én teszem fel ezredszer a kérdést, de a játék nem bírja az alt+tab-ot?
    Átakartam lépni, hogy megnézzem mit jelent valami amit nem értettem és teljesen elsötétedett a képernyő.
    Futott a játék, mert a zenét hallottam, de kép elment.
    Én bénáztam el, vagy ne is próbálkozzak vele, mert mindig ez lesz?
  • darkSectorxxx #1003
    Zsír, nekem az mellé adta a pajzsot is. :)

    Shield of Aaru....
    #997
    2:25-nél
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.11. 19:53:42
  • McFrost
    #1002
    Ok, értem. The Jackal-t kaptam.
  • darkSectorxxx #1001
    Várj. Nézd meg mit írtam megint, lépésről-lépésre, majd ott lesz, hogy lépj ki a főmenüben a Ubisoft Club-ba. ;)

    Nem a Quest végén kapod, ott kifarmoltad már valszeg amit lehetett, ez a COMMUNITY Challange adja, csak ott is ez a feladat öljétek meg mondjuk 300 ezerszer azt az istent. :D

    És már rég megvan a limit, de a tárgyat begyüjteni csak úgy engedi, ha ettől független 1 győzelemmel minimum hozzájárulsz a társaság teljesítményéhez. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.11. 19:41:59
  • McFrost
    #1000
    2x legyaktam direkt :D
    Nem kaptam semmit csak pézt meg xp-t.
  • darkSectorxxx #999
    Öld meg az Isten-t.

    Utána kint a menüben. Ubi Club -> A legelső tába, Heti kihívások, a csik már fent van most is, megvan a kritérium, de ahhoz, hogy kapj cuccot, részt kell venned, ez azt jelenti, hogy legalább 1 öléssel részt veszel....ehhez kell 1x megölnöd Sehmet-et.

    Utána itt a csík átvált, és egy X-et (nálam ps4-es) nyomva már meg is kapod a cuccot, aztán visszalépve a játékban jobbra allul ha betölt a játék ott lesz a cucc a zsebedben.

    Ha nem ezt a 2 elemet is netán, de valamit kapsz.
  • McFrost
    #998
    Én nem kaptam semmit.
  • darkSectorxxx #997
    Eddigi cuccaim
  • darkSectorxxx #996
    Van Community Challange!!!!

    Kaptam egy fegyót és egy Pajzsot (Tomb Protector új változata...ahogy a fegyver is egy erősebb meglévő variánsa.)!
    Király!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.11. 18:20:52
  • darkSectorxxx #995
    Nem.
  • darkSectorxxx #994
    Bocs. Melyik a 4.?

    Anubis, Sobek, Sehmet....
    Nekem soha nem volt 4. én is ezt várom! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.10. 17:00:53
  • MerlinW
    #993
    Nem befolyásolja. Istenharcból 4 van, nem lesz több. Ez a 4 ismétlődik ~havonta .
  • McFrost
    #992
    Nemhinném.
  • Rita79
    #991
    Az befolyásolja a dobott fegyver minőségét istenharcoknál, hogy easy/normal/hard fokozatra rakod a gamet?
  • caps lock
    #990
    Azt tudja valaki mikor érkeznek új istenharcok? Sekhmet nagyon jó volt:
  • darkSectorxxx #989
    Nm.

    Van a térképen egy kék felkiáltójel egy kis gyerek a tevével árul a piacon 3000-ért vehetsz kék köveket, meg LÁDÁKAT: Ez a Heka Chest....vagy llootbox. :D
  • darkSectorxxx #988
    Na jó tudni. :)
  • caps lock
    #987
    Nem kell újrakezdeni a küldetést ha az NPC nem reagál. Ilyenkor a küldetések menüben abba kell hagyni a követést, majd rögtön újra kijelölni és akkor jó lesz.
  • Danecay
    #986
    Köszi a tájékoztatást! :)

    Ha a hint dolgot is nekem szántad, fogalmam nincs miről van szó
  • darkSectorxxx #985
    Ilyen sorrendben vannak a fegyverek:

    - kék < lila < arany
    - ability-ket ha fontos akkor figyeld.
    - a fegyver szintje egy dolog, a sebzés értékeket figyeld, damage.....
    - minden fegyver olyan szintű, amikor megkapod, amilyen te éppen akkor vagy. Kivéve ha veszel.
    VISZONT a kovácsnál upgrade-elni lehet a pénzedért, ekkor nő a damage is....

    Egy példa:

    Veszel egy lila fegyvert.
    15 szint. 2 ability a sebzéshez.
    Legyen a damage 256

    És találsz egy aranyat ami csak 10-es.
    És csak 183 sebzéssel....

    Igenám, de a kovacsnál felhuzod ha 15. Szintet elérted a karaktereddel, az aranyat is 15-re....

    Ekkor már ezen a szinten sebez 342őt, ami lehet a lila fegyvernek az extra képességeivel együtt is sokkal jobb!....

    :)

    Kis Hint.
    Ne vegyél Heka Chest-et a kis srácnál.....
    Amik esnek fegyverek csak akkor, ha már maxon van a karaktered!!!!
    Várom én is a dlc-t hogy 55-ös legyek....mert akkor 55-ös itemeket ad....


    Ha most 45-ös szinten dobáltatom, akkor húzhatom fel őket súlyos ezekért a kovácsnál. :)
  • darkSectorxxx #984
    Remélem segít a dolog ;)
  • Danecay
    #983
    Köszi! és mi van a szintekkel?
  • MerlinW
    #982
    Legendary-n kívül minden szemét. Persze miután már van az általad preferált fegyvernem(ek)ből. Az effekt bónusz fontos (logikusan még több sebzés, gyógyulás, stb). Ezen kívül azt tartasz szem előtt amit akarsz. Ha crit-et szereted azt, ha a dot-ot, akkor bleed/fire, stb. Megnyomod inventory-ban az L billentyűt és látni fogod az összes effektet, mi mit csinál.
  • Danecay
    #981
    Sziasztok!

    Nekem GEAR kiválasztásban kellene egy kis gyorstalpaló, mármint, hogy mi alapján, minek a figyelembe vételével érdemes felszerelést választani. Nincs túl sok tapasztalatom e téren, az eddigi Far Cry-okban látott fejlődési rendszer nekem pont elég volt, és úgy tudom, hogy az AC-nél is most újult ez meg. Na szóval, vegyünk egy fegyvert aminek van ugye Quality-je, Damege, és Level szintjelzője. Mi az amit esősorban szem előtt kell tartani? Mi van akkor ha egy több szinttel alacsonyabb fegyverem Quality értéke és Damege értéke eléri az aktuális szintemnek megfelelő fegyverem ugyanezen értékeit, számít ilyenkor a fegyver Level szintje még ha nem is feltétlenül jobb tulajdonságokkal bír mint egy alacsonyabb szintű fegyver? Ilyen pl. a Legendary fegyverek esete. pl.

    A fenti képen látható, hogy az 1-es szintű Legendary fegyveremnek majdnem azonos a Quality értéke a 6-os szintű fegyveremével, cserében a 6-os szintűnek semmilyen extra tulajdonsága nincs azon kívül, hogy 6-os szintű. Kell ezzel foglalkozni vagy elsősorban a Quality értéket kell figyelni? További kérdésem, hogy mivel a Legendary fegyverek alapesetben jobb és több képességgel rendelkeznek mint a sima, akár több szinttel magasabb szintű fegyverek, érdemes e ezeket használni, vagy csak eladásra és szétszedésre jók?
  • McFrost
    #980
    Ok, kipróbálom.
  • darkSectorxxx #979
    Bugosak a küldik.
    Nyomj térképet és bal allul Quest restart!
  • McFrost
    #978
    Kellene egy kis segítség! Mellék küldi az épülő vízvezeték közelében, 2 gladiátort kellene kiszabadítani. Egy bandita táborban van az egyik, vigyem ki a táborból és elmondja hol a társa. Kiviszem semmi, körbe viszem a hegyen semmi, már ott tartunk, hogy felállt, de se nem követ, se nem pofázik, se cipelni sem tudom! Kihagytam valamit vagy figyelmen kívül hagytam valamit? Nem értem...
  • alonso83
    #977
    akkor majd csere lesz :D
    probáltam másik gépen ami szar interel volt 2 magos azon meg elindult :D
  • darkSectorxxx #976
    Hát ezaz. :)
  • MerlinW
    #975
    Oké, de ő a minimumot sem karcolja, még a felét sem.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.07. 17:55:59
  • darkSectorxxx #974
    Nekem ezt dobta a gp!
    Recommened-nél a gpu/cpu típusa nem volt jó, de tudásban megfelel mégis. :)
  • darkSectorxxx #973
    Mindegy a cpu típus, a generáció a lényeg, nem mindent támogatnak visszafelé a mai játékok.

    Itt keresd ki a játékot. Assassins Creed Origins....ha a minimum alatt vagy, akkor nem fog menni, nem feltétlen a processzor lehet csak a baj.
  • MerlinW
    #972
    8 éves processzorról beszélünk, ráadásul az alsóbb kategóriáról (a 2011-es i5-2500 is 2x gyorsabb volt, az X4-nél), ne számíts semmi jóra.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.07. 16:27:23
  • alonso83
    #971
    olvastam akinek intel cpu van annak is ilyen gondjai vannak! de talán majd lesz rá megoldás remélem
  • Árnyvadász
    #970
    Akkor a proci lesz a gond, mert az Athlon II végeredményben egy Phenom. Állítólag a Mafia III sem volt hajlandó elindulni. Nekem régebben Amd 9850 Phenom-om volt, meg egy ideig kölcsönbe egy Athlon II is. Lassan már 5 éve annak, hogy váltottam róluk. Ha szeretnél ilyen új és gépigényes játékokkal játszani, mindenképpen vegyél új hardware-t. Lehet ha el is indulna, sem tudnád élvezni.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2018.02.07. 15:48:01
  • alonso83
    #969
    QuadCore AMD Athlon II X4 635 azt asse4 et támogatja már probáltam mindent j driver amit irtál azt az ffaa-t azt is probáltam de ugyaz az!
    kis gondolkozás azt enyi!
  • Árnyvadász
    #968
    Processzorod milyen típusú? Mivel azt olvastam phenom, vagy nagyon régi intel-el nem indul el. Vagy még ezt írták:

    NVIDIA Control panel-ben állitsa az FXAA-t OFF-ra,és indul.... (Már ha nvidia vga van a gépedben.)
  • alonso83
    #967
    sziasztok!
    kis segitség kéne az exe nem reagál semmit inditás után, tölt egy kicsit aztán semmi. Mit csinálhatnék vele tudtok megoldást rá?