1486
Assassin's Creed: Origins
  • Attilasok
    #1046
    Ahogy vesszük egy tagtól vettem.
  • darkSectorxxx #1045
    Nem eredeti a játékod?
  • Attilasok
    #1044
    Nekem nincs egy kék embléma sem s side és main kivül nincs egy quest sem.
  • darkSectorxxx #1043
    Hát van 3 ami a térképen 3 kék embléma, ikon, nagy Istenek vannak ott, amolyan főeelenségek.

    Azokon kívül ha van Quest, ami nem side meg main quest, akkor az, ha nincs és eltelt 24 óra és nem kapsz újat a kisgyerektől, akkor ott nem jó valami. lehet support segítsége kell majd.

    Amúgy ld az Isteneket, ha meglesza Community, a 330000 ölés az egész közösségben.

    Kimehetsz az Uplay Club-ba a menüben és a legelő ablakban a Community kihívás egy nagy kék csík, ott ha meglesz a 33000 Isten ölés, akkor megnyomod az X-et vagy nem tudom A gombot, a kontrollertől függően, akkor kapsz egy értékes tárgyat.

    3-4 nap alatt meg szokott lenni. :)
  • Attilasok
    #1042
    4 main 6 side quest van.
    Mit értesz istenes küldin?
  • Attilasok
    #1041
    Már megnéztem a youtubon hármat is akiknek meglett a kék küldi s szerintem mindent ugyanúgy csináltam de nekem semmi.
    Van aki már siwan is megkapta a kéket egy hullat kellett keresni
  • Attilasok
    #1040
    Most a hiénát csinálom de még van a krokodilos
  • Attilasok
    #1039
    Event nincs egy sem
  • darkSectorxxx #1038
    Ja nem a doboz nem segít
    És a Quest menü tiszta? csak a 3 Isten küldije van?
  • Attilasok
    #1037
    Köszi a választ. A HUD nincs kikapcsolva Show all.
    Most 32 lv vagyok s nincs kék felkiáltójel csak teve.
    Már háromszor vettem dobobozt hátha az hívja elő de semmi.
  • darkSectorxxx #1036
    Na.
    Ha online vagy mennie kell.
    Napona 1x van.
    Kék felkiáltójel ki kell jönnie, hacsak nem kapcsolod ki a HUD-ot.

    Ha megvan sokféle küldetés van.

    1. Vannak azok, amikor sárga nagy köröket látsz, ekkor bemész a területre és a sassal megkeresed a célpontot.
    2. Ez a legeygszerűbb bejelöli a térképen a célt
    3. valami féle anyagot kell szerezned, Bronze, Iron, néha mást. Ezeket a sassal megkeresed ellopod a karonáktól és visszaviszed neki.

    A quest-et a Quest menüben tudod megjelölni....miután beszéltél a sráccal, hogy az legyen az aktív.

    Ha nem megy ezekután, szólj. :)
  • Attilasok
    #1035
    Segítséget kérnék. Már másodszor kezdem el a játékot de nem kapom a napi küldiket.
    A kék felkiáltójel egyszer jelent meg Reda mondott is valamit de küldit nem adott. Sajnos az angolom =0
    A kék fej egyáltalán nem jelent meg. Mit csinálok rosszul vagy hogy hívhatom elő??
  • darkSectorxxx #1034
    :)

    Ja elvileg már 3.0 :)
  • McFrost
    #1033
    2.38
  • darkSectorxxx #1032
    Azt a rohadt.
    Sejtettem hogy speckó suit lesz. Na ma megyek is :)
    Elég izmos vagyok ugyhogy menni fog :)
  • wedge31
    #1031
    Assassin's Creed - jutalom a New Game Plus végén.
  • darkSectorxxx #1030
    Assassins Creed Origins:

    Új Community kihívás. 330.000
  • darkSectorxxx #1029
    Nekem most 5.3-at szedett, valamit még kaptam bele...:D
  • macleody
    #1028
    4.8GB
  • darkSectorxxx #1027
    Frissült már a játék?
  • darkSectorxxx #1026
    Nézegetem az új cuccokat store-ban nagyon durvák. :)
  • darkSectorxxx #1025
    Másik helyen írtam mi a gondom ezzel. :)
  • MerlinW
    #1024
    "megtarthatjuk felszerelésünket, képességeinket, szintünket, tapasztalati pontjainkat, és mindent, ami az inventorynkban van"

  • darkSectorxxx #1023
    Uh elvesznek a képességek a NG+-ban.... :(

    "Assassin's Creed: Origins - minden, amit a New Game+-ról tudni érdemes

    Holnaptól, a Discovery Tour-ral együtt lesz elérhető a New Game+ is. A Ubisoft egy részletes posztban árulta el, mire számíthatunk.

    Készüljetek, mert holnap nagy frissítés jön az Assassin's Creed: Originshez. Ez egyrészt elhozza a Discovery Tourt, amivel Egyiptom történelméről tanulhatunk, másrészt a New Game+-t, melynek köszönhetően újra szétvághatjuk vizilovak és krokodilok barátságtalan arcát.

    Ahogy más játékokban, úgy itt is azoknak szól az NG+ mód, akik már végigjátszották az alapjátékot. Az Originsben úgy fog működni, hogy megtarthatjuk felszerelésünket, képességeinket, szintünket, tapasztalati pontjainkat, és mindent, ami az inventorynkban van, viszont a questek, a térkép, Senu szerzett képességei, a rejtett penge (amíg a sztoriban újra oda nem érünk), a questtárgyak és papíruszok elvesznek. A Trials of the Gods, a Hippodrome és aréna kihívásokhoz akkor férhetünk hozzá, ha eljuttottunk a megfelelő pontig a történetben. Az ellenfelek alapból automatikusan skálázódnak, de ez kikapcsolható, a nehézségi szint pedig az első végigjátszásunkhoz képest eggyel nő, vagy a Nightmare módban ugyanaz marad. Aki az NG+-szal is végez, valami rejtélyes jutalmat kap, amit a Ubisoft még nem leplezett le. Nem kell aggódni, ha nem fejeztetek be mindent az első végigjátszáskor: ez egy új mentést kezd, ami nincs befolyással a meglévőre.


    Az AC: Origins következő DLC-jére március 6-áig kell várnunk."

    Sebaj ha új mentésbe teszi, akkor a jutalomért megcsinálom....
  • darkSectorxxx #1022
    Látom már kaptál választ. :)
  • MerlinW
    #1021
    Enciklopédia. Bejárod a híres területeket és megtanulhatsz róluk dolgokat, kb ennyi.
  • Savaran
    #1020
    És pontosan a túra dolog mit fog takarni?
  • darkSectorxxx #1019
    Na várom nagyon, utána kockulás lesz. :)
    Köszönöm!

    Ezt a túra dolgot is igérgették már régóta.
  • zsozso29
    #1018
    Holnap hozzácsapják a felfedező túrához, vagy 27-én.
  • darkSectorxxx #1017
    Mikó jön má a ng+?
  • caps lock
    #1016
    Van négyesfogat is. Bár furcsa egy orgia az, amin ruhát viselnek.. Amúgy az Ubisoft ahhoz képest hogy 18 karikás játék, elég visszafogott volt ezzel kapcsolatban. A falon lévő képek a pompeyi és herculaneumi bordélyok faláról származnak.
  • LegendRush27
    #1015
    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=974IMG_53742caa_0e90_45e2.png
  • LegendRush27
    #1014


    Heraklionban van egy "ház" furcsa hangok jöttek ;) és még furcsább képek vannak a falon. Majd nézzétek meg .
  • darkSectorxxx #1013
    :)
  • MerlinW
    #1012
    Division baromi jó cucc, és For Honor-al ellentétben 2 év után is tele van játékossal:)
  • darkSectorxxx #1011
    Nehéz megítélni melyik a rosszabb. :D

    ACO viszont tavalyi telitalálat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.12. 20:42:01
  • McFrost
    #1010
    Tudom, játszottam a bétával és agyaltam is rajta, hogy megvegyem, de a Division-t vettem inkább :)
  • darkSectorxxx #1009
    For Honor.......:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.12. 20:00:18
  • McFrost
    #1008
    Ez a cucc is bitang jól néz ki!

  • Rudi50
    #1007
    Én is rengetegszer használtam, és meglepően jól bírja, egyszer sem szállt el.