1486
Assassin's Creed: Origins
  • Danecay
    #1086
    Gondolom egész egyszerűen kikapcsolod a mentések szinkronizálását úgy mint Steam használata esetén és itt is be lehet állítani, hogy automoatikusan Offline módban jelentkezzen be.

    Persze ez is csak találgatás, nem tudom, hogy a kollégánál mi a helyzet, de egy baráti társaságban biztosan megoldható a dolog, mármint egy játék több személy által történő egyidejű használata Offline módban, és (virtuálisan) találkoztam is már olyan emberrel aki ilyen módon vásárolt játékot, sok-occo elven, arra már viszont nem emlékszem, hogy Uplay-es volt vagy Steam-es vagy bármi másos és, hogy mi volt az. Én anno a haver Half-Life 2-jét vittem végig ilyen módon 2005-ben :)
  • darkSectorxxx #1085
    Ja erre gondolok én is.
  • MerlinW
    #1084
    Nem létezik ilyen. Egyszer mindenképpen online kell lennie.
  • darkSectorxxx #1083
    Amúgy valóban létezik a Seamnél, ha a pcn tárolod az adataid akkor offline elindíthatod. De nem tudom pl acsiknál mondjuk ez akkor hogy menne.

    Online visszamész és szinkronizálja, plusz még azét is ako online? :D
  • darkSectorxxx #1082
    Ja hogy létezik ilyen. Ez érdekes :D.
    És akkor offline végtelen ember játszhatna?.

    De nem értem akkor ha online felmegy, legrosszabb esetben a másik felet kiléptetné a játékból és ennyi.
    Menne minden online funkció.

    Itt a különbség ami miatt nehéz elhinni hogy ez hivatalos.
    Az max lehet, hogy hivatalos játék backupja.
    De ha az. Akkor 2 dolog lenne.
    Ha nem lenne profil. Nem mehetne olnine, akkor megint csak ott vagyunk, hogy felesleges a figyelmeztetés.
    Ha meg profilos, azonnal kilépteti a másikat, vagy irna egy hibaüzenetet.

    Vagy nem? :)

    Nekem ezért nem tiszta ez a dolog.
  • Danecay
    #1081
    Úgy értem, hogy Uplay-es vagy Steam-es regisztrált verzió, viszont aktiválás után Offline indítja az Uplay-t ami nem zárja ki más játékosok szintén ugyanilyen módon történő játékindítását + még egy Online indítást sem. Én a Primal-t vittem végig így, megvettem az asszonynak, Ő futtatta teljesen hivatalosan a Uplay accountja alatt a gépen amin játszott én pedig az Ő neve alatt Offline a saját gépemen, de így vagyok pl a Steam-es F1 2017-el amit a tesómnak vettem, miközben én többet játszom vele mint Ő, de, hogy nehogy véletlenül akkor akarjon játszani amikor én is és miattam ne tudjon, én inkább Offline indítom a Steam-et, hogy ne akadjon össze a dolog. Persze néha bejelentkezek online is, ha jött valami javítás vagy update akkor azt szedje le. Így is lehet spórolni na :)
  • darkSectorxxx #1080
    Kizárt.
    Aconak nincs offline eredeti verziója :)

    Csakis Uplay vagy Steam.
    Csak 1 profilra tudod beregisztrálni.
    Ha meg nem kliensbe regisztrált a játék és elindul, az onnantól tört.

    Legalábbis nekem nincs tudomásom ilyen változatról.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.22. 07:47:23
  • Danecay
    #1079
    Vaaagy, vett egy eredeti játékot amit az eladó több vevőnek adott el, és a bejelentkezések ütközése véget mindenkit arra kért meg, hogy Offline módban használja a játékot, abból ugye nem lehet gond. Ez csak azért jutott eszembe mert ha ténylegesen warez példány lenne akkor nem lett volna külön szükség arra, hogy felhívja az eladó a figyelmet, hogy ne engedje netre Uplay-en a játékot. Kérdés, hogy kapott e valamilyen Uplay-es felhasználói nevet és jelszót, vagy a pendrive-on található e mondjuk egy NoDVD mappa és azon belül pl. egy CPY.ini fájl :)
    Ha van Uplay-es bejelentkezés akkor be kell jelentkezni Online, hagyni, hogy lefrissítse magát a játék, majd ha jóhiszemű akar maradni visszaváltani Offline módba :)
  • darkSectorxxx #1078
    Egyetértek, unalmas picit a Gladiátor és ez a hypo, nagyon durván kezelhetetlen szerintem, mintha csalna a gép, vagy nem tudom.
  • Rita79
    #1077
    Köszi. Na én a Hippodromot egyáltalán nem csináltam meg, mert az első versenyt sem tudom megnyerni, a gladiátor arénákban az elite-ket nem kezdtem még el. Nem amiatt mert nehéz lenne hanem mert unalmas.... ÉS így is 99%
  • MerlinW
    #1076
    Igen kellenek. Mondjuk nekem minden megvan és úgy is 99%
  • Rita79
    #1075
    A 100%-hoz kell a gladiátor arénák és a hippodrome kimaxolása? Csak mert 99% vagyok az alap gameban, de nem találok több küldit, vagy kérdőjelet, helyőrséget, lerombolandó totemet, stb...
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2018.02.21. 19:16:00
  • darkSectorxxx #1074
    Jah ez egyértelmű.Már előtte egyértelmű volt, amikor azt mondták neki, hogy nem szabad online lenni, eredetinél ilyen nincs.
  • MerlinW
    #1073
    Pendrive-on kapta, feltételezem kulcsot nem kapott hozzá és nincs a Uplay accountján a játék. Tehát warez.
  • darkSectorxxx #1072
    Nm. Hát ezt a részét sajnálom, bárcsak tudnék segíteni, max a legközelebbinél megvédeni, hogy ne történjen ilyen többet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.21. 18:20:06
  • caps lock
    #1071
    Inkább egy Aya skint kapnánk, az jobban motiválna az újrajátszáshoz.
  • Attilasok
    #1070
    Köszi. Akkor így jártam:(
  • darkSectorxxx #1069
    Azt ronthattad el, hogy a szerverre felmentél és lezárta a játékodat, de effektíve tökmindegy, amúgy se használhattad volna.
  • darkSectorxxx #1068
    Várj nem.

    A kék jel, a legelső valszeg 2 modon lehetett.
    1. a legelső kék jel a játék része, mert a kisgyerekkel amugy is megismerkedsz, tehát az valszeg egy trigger csak, és a következő megy a szerverek irányításával.

    2. A legelsőnél felment a szerverre a játék és bannoltak. Lezárták a játékot.
    1000% hogy offline nem fog elérni, amit offline elérhetsz szerintem, az max a hullák, amik ugyanúgy kék jelüek, de nem jár értük Rare item.

    Én nem próbáltam még offline, de nagyon meglepne ha ez működne....
  • Attilasok
    #1067
    S mivel nem tudok anglolul valamit nem ugy csináltam meg ahogy kellett volna.
  • Attilasok
    #1066
    Azt nem értem hogy ez a kék quest a játék része nem frissitéssel jött, így benne kellene lenni.
  • darkSectorxxx #1065
    Nem, kizárt, esélye nincs, hiszen nem eredeti, nem komunikál a szerverekkel. Warez ofline játék.
    Az hogy a legelső előjött az is csoda, mert nem jöhetett volna, max azt tudom elképzelni, hogy a story miatt aktíválódott a legelső, aztán utána kellett volna a szerveres elérés.

    Istenek ezért nincsenek akkor nálad.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.21. 18:09:03
  • darkSectorxxx #1064
    Minden mai játék megy tudtommal már directplay...régebben volt pár kivétel. :)
  • Attilasok
    #1063
    Ha egyszer volt kék felkiáltójel nincs módszer megint előhozni?
    A neten irták hogy van valami blue quest bug de ha ujraindítom megjavul de nekem nem jött be.
  • darkSectorxxx #1062
    Ja akkor pláne. az amihez nincs cdkulcs az nem eredeti.
    Eredetit használat után csak profillal együtt lehet eladni.

    Valszeg a parasztja a most feltölrt warez-t adta pendrive-on.
  • McFrost
    #1061
    :D

    Sokévvel ezelőtt vol nekem ilyen a Half Life 2, de az kalóz volt.
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2018.02.21. 18:05:00
  • Attilasok
    #1060
    Nem pendriven adta.
  • darkSectorxxx #1059
    Várj. Ez egy rendes lemez? Mármint bolti PC-re egy lemez?

    Vagy CD-kulcs?

    Amúgy mindaddig eredeti egy játék, amíg úgy is viselkedik.
    ha már megkötések vannak, és az van hogy ne menj online, meg ne lépj ide, meg oda, akkor az ugye nem eredeti, vagyis nincs értéke.

    De mindegy most már, legközelebb majd akkor ezt is tdod.
    Én megértem, hogy a látszat csalt, nem ez az egyedüli eset hogy átvernek embereket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.21. 18:04:53
  • darkSectorxxx #1058
    Hát lehet végigvitte, de az semmit nem jelent.
    Nem gond, ha legközelebb iylen van itt a sg forumon bármi van nyugodtan szólj előtte mert sajnos (nem a te hibádból), aki nem jártas ezekben, szeretik átverni az embereket.

    Sajnos, mocskos szemét emberek.
  • Attilasok
    #1057
    Szerintem akkor szurtam el mert nem néztem az eventet.
  • Attilasok
    #1056
    S egyszer volt kék felkiáltó jel.
  • Attilasok
    #1055
    A hidden ones dlc benne van.
  • McFrost
    #1054
    Olcsó volt, de legalább lemaradtál 20 gb frissítésről, napi küldikről, extrákról és hasonlók.
  • Attilasok
    #1053
    Fene se gondolta azt mondta ő már végignyomta s kell a pénz.
  • darkSectorxxx #1052
    Ja akkor így értem már, akkor ez nem eredeti játék, akkor átvert aki eladta neked.
    :( vigyázni kell ilyenekkel.
    Ilyen hogy ezt ne meg azt ne csináld, akkor azért nem szabad legközelebb pénzt adni, az sima warz játék.

    most már mindegy, valszeg nem tudod visszaszerezni amit fizettél a tagnak. De legközelebb erre figyelj oda majd.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.02.21. 17:52:44
  • Attilasok
    #1051
    Nem tudok kimenni azt irja nincs kapcsolat
  • darkSectorxxx #1050
    Jah akkor lehet ott valami nem stimmel, egy 3. féltöl szürkén vásárolt kulccsal is lehet nyugodtan lenni online, akkor ez valami tákolmány, azért nem megy rendesen
    Legalábbis másra nem tudok gondolni.
    ha nem komunikál a játék a UP szerverrel, akkor a büdös életbe nem lesz napi küldetés, de még más sem.
  • McFrost
    #1049
    Hát akkor menjél ki uplayre és kiderül minden.
  • Attilasok
    #1048
    Azt mondta mikor eladta, hogy ne menjek ki uployra s akkor is kell-e s én igent mondtam mert jó ára volt
  • darkSectorxxx #1047
    Jah akkor eredeti, az a lényeg, hogy online vagy-e, vagyis rendesen Uplay vagy Steam-en nyomod-e.
    Az erdeti, attól független, hogy a kulcsot kitől veszed.
    Akkor pedig kellene hogy legyen napi küldetés.