1486
Assassin's Creed: Origins
  • Gary
    #281
    Kösz az infót! Nem indulok Monstert venni, inkább ingame einstand lesz! :Đ
  • Grifid71
    #282
    Javítok 20 cédrusfa és 2x fém :D
    Én sem szaladnék érte a boltba, de havonta 1x mindig veszek egy kartonnal. xd
  • Gary
    #283
    Háát, sör inkább volt akkoriban, mint energia ital, sz'al valamelyik nevesebb gyártó bevállalhatná a reklám miatt! Azért már inkább indulnék!:Đ
  • Savaran
    #284
    Észrevettem egy Easte Egg-et, bár lehet nem az :) Szóval mikor sétáló üzemmódban sétálsz, magas fűben vagy búzaföldön, akkor a kalászokat "simogatja" Bayek, csak úgy mint Maximus a Gladiátor című filmben :)
  • mike01010101
    #285
    Én is észre vettem, szuper easter egg. Nálam ez a játék most már a witcher3-mal van egy szinten (38 óra után). Az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. Technikailag nehéz belekötni, a sztori bőven élvezhető, az irányítás jó, a látvány gyönyörű. Egy szívfájdalmam van, hogy pc-n nem lehet visszahozni a szakállt.
    Annyira jó a környezet hogy alig használok teleportot, élvezem a lovaglást a hegyek közt.
  • wedge31
    #286
    Mondasz valamit, bár a story szerintem elég közepes de minden más igencsak prémium kategória.

    Szakáll? elejétöl csukjában vagyok igaz igy is mindig felismernek, ki tudja hogyan...
  • jarlaxxe
    #287
    A jellegzetes szagodról könnyen azonositható vagy
  • wedge31
    #288
    Ja, talán nem kellene mindig vizílovakkal meg krokodilokkal együtt fürdenem...
  • Savaran
    #290
    Én is így érzek, tökéletes játszótér számomra ez a világ, 30 órám van benne 38%-nál járok, 100% a célom, remélem meg lesz :)
  • Voltan
    #291
    Nekem is nagyon bejön eddig. Hihetetlen a látványvilág, gyönyörű, és a játékmenet is változatos, nagyon élvezem. Hihetetlen kis apró részlet van benne, ami lenyűgöző. A sivatagban rajtaütöttem egy kis táboron, és elszedtem a cuccaikat. A közelben tanyázott pár keselyű, amik a csetepatéra odagyűltek és elkezdtek körözni. Miközben kifosztottam a tábort, ott köröztek türelmesen, egyer lejjebb. Aztán ahogy ellovagoltam, visszanéztem, épp akkor szálltak le körözve, és elkezdtek lakmározni a tetemekből. Eszméletlen, amit látvány és világ szinten itt összehoztak.
  • Gary
    #292
    Nah, most vágott ki először a játék. A patch óta, mintha akadozna, de nem vészes.
    Vissza tudod hozni a szakállát, de folyamatosan el-eltűnik (átvezetők, halál, betöltés után). Írták előttem is, hogy XBOX kontrollerrel, a fegyver menüben, a RT + Y a szakáll, míg a LT + Y a haj.
    Sajnos, billentyűzet és egér használatával ez nem lehetséges!

    Nekem 25 órám van benne és csak 17% a teljesítési mutatóm! :Đ
  • Tatyla
    #293
    Én PS4-en tolom, eddig bele tettem több mint 50 órát még mindig van három felfedezetken terület level 40 megvan meg full legendary de ez tényleg egy Witcher 3 egyiptomi verzióban hatalmas játék és van hogy órákig semmi questet nem csinálok csak egyik kérdőjeltől megyek a másikig. Papirus puzzle jó itemeket adhat és full random mindenkinek. Imádok éjszakába váltva komplett helyörségeket lemészárolni :).mellék küldik se sablonosak, sőt vannak egész ötletesek.
  • AnuluWork #294
    #262
  • TomStorm
    #295
    Platinát látok ezzel a hozzászólásoddal.
    Sz.tem nem kell sokat várni:-)
  • mike01010101
    #296
    Hát kérem szépen, 44 óra utána túl vagyok a Cleopatra küldetés sorozaton. Két dolog tisztán világos:
    1. Nem csak lengyel testvéreink tudnak tökéletes nyilt világú akció-kaland-rpg-t csinálni.
    2. Bárki aki mostantól játékot akar megjelentetni a fenti kategóriában nagyon sokat kell ezzel a játékkal játszani.
    Az utóbbi idő nagynevű és várt játékai most szerintem nagyon szégyelik magukat :)

    Ilyen aprólékosan kidolgozott és ekkora méretű játékot én még nem láttam. Olyan apró finomságok vannak, hogy sokszor nem hiszek a szememnek. Ahogy meggyújtja a tüzeket a labirintusokban; ahogy lerázza a lábát mikor vízbe lép; ha rossz irányból mászok a létrára, átfordul a jó oldalra; mikor túl nagyot ugrik kicsit sántikálva fut tovább és még holnapig sorolhatnám. A sas meg egész egyszerűen felfoghatatlanul király :)
    Olyan érzésem van mintha egy végtelenségig kidolgozott és feljavított witcher 3-at játszanék, kijavítva annak pár sutaságát, technikai hiányosságát. Semmi nincs túlerőltetve, de minden ott ahol kell.
  • jarlaxxe
    #297
    Szerintem is nagyon jól sikerült a játék de nem egy W3 szint mint rpg, max light-rpg ha létezik ilyen, de nem is kell hasonlitgatni semmihez önmagában is megállja a helyét.
  • Savaran
    #298
    Őszintén szólva a black flag alkotóitól nem is vártam mást, látszik a 4 év munka, nem úgy mint a többi tucat ac-nál. Nagyon úgy tűnik hogy a privát rangsoromban az origins-é lett a vastrón :)
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.04. 20:22:59
  • Savaran
    #299
    Most vettem 5000 aranyért egy páncélozott "bad ass" lovat, 2000-ért Bayeknak perzsa herceg páncélt.....ezzel jutalmaztam a karaktert hogy az életerő nyakpáncélt kihúztam maxra. Pedig még csak 28-as vagyok a térkép 60% még sötét.

    A következő terv (SPOILER ALERT)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az ősi idegenek páncél a szfinx alól :)
  • Voltan
    #300
    Kolbászoltam egy darabig a sivatagban, van délibáb, nagyon jól néz ki! Ezen kívül egy idő után a karakter megszédül, és mindenféle fura dolgot kezd hallucinálni a nagy forróságban. Eszméletlen, mi mindenre figyeltek az alkotók.
  • mike01010101
    #301
    Igen, a light-rpg egy jó kifejezés erre, de nekem ez pont elég ezzel a körítéssel.
  • wedge31
    #302
    Nálam is ez a helyzet a black flag a kalózos téma miatt volt kedvenc ez meg mert mindenben sokkal jobb lett mint az elödök.
  • Voltan
    #303
    Igen, itt érződik, hogy nagyon figyeltek a részletekre, meg az egészet nagy műgonddal rakták össze. Az előző pár részen nagyon átjött, hogy csak kidobálták őket a piacra, össze voltak csapva, na. Azt hittem sokáig, hogy ezt a részt is passzolni fogom, mert már nem hittem a sorozatban (az utolsó jó rész sztem is a Black Flag volt), de az előzetesek, és beszámolók rábírtak a megvételre, hát finoman szólva sem bántam meg, egyelőre le vagyok nyűgözve, nem kicsit.
  • Rony94
    #304
    Érdekes egyébként, a Black Flag az egyik leggyengébb AC rész pont a kalózos téma miatt. Több volt benne a kalózos sztori mint az AC, így igazi AC-nak nem igazán mondható. Az Origins-ben meg még nincsenek is assassinok, így ez sem igazán tekinthető teljes értékű AC-nak. Mégis ez a kettő rész lenyűgözi le az embereket. Elgondolkodtató. :D
  • Gary
    #305
    Engem is beszippantott a játék rendesen!
    Figyeltétek, hogy hátassal félelmetes magasságokból lehet leugratni? Lőttem is egy ilyen képet Alexandriában! :Đ Max. a ló elfekszik, Bayek meg sérül...

    Én szeretem a távolságot úgy megtenni, hogy Bayek autopilóta módban és Senu-val, fölötte repülve követem.
  • Newfronter
    #306
    Érdemes volt sírni, és ezt most jól kezelte a Ubisoft(Bár a Ghost Recon, és a For Honor után azért volt miért félni, nem beszélve az előző részek láttán.). Remélem a következő AC játéknál nem csökken a mérce!
  • Savaran
    #307
    Ez szubjektív megítélés kérdése, ha szigorúan veszed akkor csak az ac1az igazi ac. Mert az játszódik az aszaszin korban úgymond, az összes közül annak van a legtöbb történelmi alapja, a többiben sokkal több a fikció. Ha most mint játék értékeljük a széria részeit, akkor egyértelmű melyik a legjobb.
  • Krusade
    #308
    csatlakozom hozzátok, hihetetlenül jó játék lett, sosem vettem meg egy AC-t se de ez megérte a pénzét. annyira beszippantott a játék világa, hogy néha úgy érzem én vagyok Bayek.(lol)
  • drop
    #309
    most láttam olyat megöltem a bandita bázist és lementem a föld alá mire vissza jöttem a keselyük ették a hullákat ,imádom ezt a játékot
  • Savaran
    #310
    Ha teszem azt egy kis erődben az 5 őrből kinyírsz kettőt, akkor a másik három a keresésed után ha nem találnak, összeszedik a hullákat!
  • AnuluWork #311
    A Wildlandsel mi volt a bajod?
  • Hexex86 #312
    Akkor tele vannak kis részletes, hangulatnövelő dolgokkal. :) Ez tetszik. Van mit felfedezni benne? Amibe neked kell rájönni, hogy mit hogyan kell csinálni? Mondjuk egy piramisba bejutni vagy hasonló?
  • Savaran
    #313
    Felfedezni való az van bőven, és a bővent azt nagyon bővennek kell érteni, hát 49% nál járok de eddig nagyon agyalni nem kellett, a piramisok bejáratát is jelzi, mondjuk a sfinxént azt nem de kb 1 perc volt megtalálni :) A harc viszont jelent kihívást!
  • Savaran
    #314
    Gondolom az átlag amcsi hamburgerzabáló értelmi színvonalát vették alapul, így agyalni sokat nem kell, de ezt mondjuk minden mai játékra rá lehet mondani. Talán egy picit a papírusztekercs megtalálásán kell gondolkodni, kb olyan mint a kincskeresés a black flagben, csak nem rajz, hanem szöveg alapján.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.05. 10:41:40
  • Hexex86 #315
    Értem. Az RPG-s vonal mennyire erős? Cuccok szerzése mennyire "éri" meg? Sok cucc van benne?
  • Savaran
    #316
    Az rpg-s vonal jót tett a sorozatnak, "mennyire erős"? Nehezen tudom definiálni, nekem olyan "skyrimes" értem ez alatt hogy viszonylag sokféle fegyver kategórián belül, a fegyvernek is van szintje amit húzol, a cuccaidat is húzod és ha fejleszted az látszik is rajta, van sok egyedi cucc pédául, amit küldetés után kapsz szóval mondhatni egy rpg light ahogy alattam is írták, nyilván az rpg féle karakteralkotás nincs mivel a szereplő az adott, de pont eltalálták azt az akcikó-kaland-rpg-féle kutyulékot, amit negatívumként hoznék fel, az az hogy nincs semmi negatív hátránya hogyha nem lopakodsz a karakterrel, csak mindenkit lekaratézol. Magyarul nincs már olyan hogy csak 90% a küldetés teljesítése.

    A cuccok szerzése gyűjtögetése szerintem megéri, mert ha nem lootolsz nem lesz pénzed, a küldetésekért csak xp jár, az egyedi fegyvereket meg a képességeik miatt pl vérzés, érdemes megtartani vagy ha van jobb akkor jó áron eladni, íjból kapásból 4 féle van, ebből kétféle lehet egyidejűleg nálad, hunter íj az a sima, lassan lő erőset, light íj az mint a géppisztoly gyors töltés kis sebzés, warrior több nyilat lősz egyszerre mint a sörétes puska(mondjuk az bullshit nem is használom) predator íj az meg a mesterlövész íj. Szóval a választék több mint elég.

    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.11.05. 11:56:51
  • Hexex86 #317
    Köszi az infókat! Ígéretesnek hangzik. Lehetséges, hogy majd beszerzem.
  • mike01010101
    #318
    Most vettem észre egy dolgot, lehet nektek nem újdonság, de ha keresek egy alapanyagot fejlesztéshez és kitűzöm a képernyő jobb sarkára (pin) akkor a sas kiemelten mutatja azokat helyeket ahol ilyen szerezhetek. pl krokodil bőr, réz ilyesmi. Nekem ez új :)
  • Krusade
    #319
    Ambush at Sea küldetés egy állat volt, föleg a nyílzápor. kár hogy rövidre sikeredett, szívesen hajókáztam volna még. :(
  • Grifid71
    #320
    Én ma fejeztem be a következő patch-ig ameddig nem javítják a méregfelhő bugot. Igy nem az igazi hogy a főúton levágok néhány rablót és mindenki kipusztul a városban aki arra jár.
  • AnuluWork #321
    Ne használj mérgező fegyvert és nyugodtan játszhatsz tovább. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2017.11.05. 15:16:04