1486
Assassin's Creed: Origins
  • hunbalee
    #1486
    Akinek még nincs meg a game uplay-en irgalmatlan nagy akciók vannak a GOLD verzió csak 8 euró!
  • Hunor1
    #1485
    köszi! időközben rájöttem én is. :)
  • raga
    #1484
    Assassin's Creed: Origins játék fordítása, frissített, 1.1-es verzió.
    Letöltés
  • raga
    #1483
    Az öltözékek itt nem adnak + statokat, (az Odysseyben már nagyon is :) ) a gear (felszerelés) menüben alsó sor 6-féle , amit a craftolt cuccokból tudsz upgradelni, meg persze a fegyverek, és ahogy változtatod legalul azonnal változnak a számok.

  • Hunor1
    #1482
    Hello. furi lehet, de én csak most jutottam el hogy játszak vele. Kérdezném hogy a külömböző outfitek(öltözetek,páncélok) mennyi bónuszt, védelmet adnak hozzá a karakterhez? A játékban nem látom hogy ha öltözetet váltok mennyivel előnyösebb egyik vagy másik. nem látok számokat vagy %-os kijelzést. a neten sem találtam leírást, csak azt hogy hol lehet találni ,venni ezeket a cuccokat. köszi a segítséget
  • krisztajo
    #1481
    Értem, köszi a választ.
  • MerlinW
    #1480
    Utána mert magas szint kell hozzá. Mindent lehet utána csinálni, a stáblista után visszatesz a játékba.
  • krisztajo
    #1479
    Sziasztok! A fáraós DLC-t mikor érdemes elkezdeni?
    Az alapjáték vége előtt vagy utána?
    Egyáltalán lehet utána vagy mindenképp előtte kell?
  • MerlinW
    #1478
    "Shards of a Star" kristály. A második, fáraós DLC-ben esnek.
  • Piko888
    #1477

    A jobb oldalira gondolok, ilyent még sehol se találtam, pedig már végeztem a Hidden Ones DLC-vel is.
  • Savaran
    #1476
    Bázisok kipucolásakor lootolhatsz dobozokban
  • Piko888
    #1475
    Sziasztok, nem tudom a felszerelésemben fejleszteni a cuccokat, mert hiányzik egy nyersanyag. Arany szinű karika benne valamilyen érc, mi az? Hol tudok szerezni olyant?
  • Piko888
    #1474
    a mai VGA frissítés után már nem akad
  • raga
    #1473
    Pont a 2 legújabb bugos, 44 el kezdődőt tegyél fel a 45ösök hibásak.
  • Piko888
    #1472
    a legújabb van fent és mégis akad
  • NeoMaN
    #1471
    Cserélni kell az nvidia drivert, valamelyik pont ezt a hibát okozta. Az új driver megszünteti.
  • Savaran
    #1470
    :D Nem az számít mennyi fpsd-ed van, ill nem csak az számít hanem mennyire droppol, sokkal zavaróbb mint az alacsony fps, legalábbis nekem.
  • MerlinW
    #1469
    Hát, én Originst anno egy i5-6600K / GTX970 konfiggal játszottam és 1080p-ben minimum 50fps-em volt high-on végig. Szóval betudom user error-nak ha valakinél szaggatott 2x erősebb vason.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.08.07. 14:39:21
  • Savaran
    #1468
    MSI afterburner és rivaturner real time-ban ki tudja írni az erőforrásaid kihasználtságát, ami 100% az a gyenge láncszem a gépedben
  • Savaran
    #1467
    Megfordítanám, nincs olyan 4 mag 4 szálos amin normálisan futna, nekem a 8 mag 16-szálon is 40%-on pörgeti a processzort, anno az i7 7700k-k összefosták magukat a játék alatt
  • Piko888
    #1466
    SSD-n van az Origins, ma tesztelgettem, még alacsony beállításoknál is akad.
  • MerlinW
    #1465
    Nem létezik játék ami ne futna jól 4 magon egy jó VGA mellett. Origins, Oyssey meg el kellene hogy fusson 1080p@60-el egy 1060-al.

    "Mikor pedig le lett cserélve 6 magosra, jelentős javulást kaptam."
    Ezt kizártnak tartom, főleg i5 esetében. Netto 10% a különbség egy 4 magos 6600 és a 8500 között, míg 6600-ot minden további nélkül lehet húzni 4.2GHz-ig.

    TL;DR Ha nem SSD-n van a játék, az lesz a megoldás, mert a HDD streaming ami lassú Origins esetében, és azt valóban javították Odyssey-ben.
  • Probatbicol
    #1464
    Azért indul a steam mert onnan telepítetted. Ha az uplay-ből telepíted közvetlen akkor nem kell hogy fusson a steam. Csak vigyázz a mentéseidre ha kipróbálod.
  • Piko888
    #1463
    Highon akadásmentesen kellene mennie, de mégse :-(
  • Rony94
    #1462
    Lehet az Odyssey-t jobban optimalizálták. Most gyorsba ránéztem YouTube-on hogy hogy teljesít ez a 6500 az Origins alatt és nem a legjobb proci ehhez a játékhoz.
  • Piko888
    #1461
    i5-6500, ha az Odysseyhez tökéletes, akkor az Originsnek miért kevés?
    Pl térképre lépek, megakad 5-6 mp-re, nem csak a városokban, hanem a sivatagban is előfordul
  • Rony94
    #1460
    Szia. Milyen processzorod van? A 4 mag ide sajnos már édeskevés. Anno például mikor megjelent, nekem 4 magos volt és Alexandriában borzasztóan futott a játék. Mikor pedig le lett cserélve 6 magosra, jelentős javulást kaptam.
  • Piko888
    #1459
    Uplayből indítva is fellép a steamre.
    Eddig egyik játékkal sem volt semmi gondom, erre ez a 3 éves játék szaggat, akad stb....
  • Botond #1458
    Nekem uplayes mindkettő és nem találkoztam ilyesmivel. Mivel minden ubi játék úgyis felrakja az uplayt, és úgyis indítja amikor indítod a játékukat, így én már évek óta leszoktam erről, hogy dupla klienssel bohóckodjak a játékaik esetében. Nem indul el steam nélkül?
  • Piko888
    #1457
    Köszi szpen, meg is van a kedvencekhez adás.
    Az Origins nekem steames, ugyanúgy ahogy az Odyssey is.
  • Probatbicol
    #1456
    Nekem pont fordítva volt, az Origins ment folyamatosan, Odyssey akadt meg néha másodpercekre.
    Én azt figyeltem meg, hogy mivel Epic-en vettem meg de végül simán az Uplay-ből telepítettem, akkor akadt ha futott az Epic kliens is. Mintha összevesztek volna hogy ki szinkronizálja. Ha lelőttem az Epic klienst akkor megszűnt a lefagyás.

    A csillag meg tényleg nem látszik, de ha fent jobbra az oldalszámtól szép lassan jobbra viszed az egeret akkor feljön először a listázási sorrend gomb (nem látszik, csak az egérmutató alakul át és megjelenik a tooltip), ha tovvább viszed akkor meg a kedvencbe adás.
  • Piko888
    #1455
    ja és, hogy tudom a topicot a kedvencek közé rakni, mert a jobb felső csillagot nem látom, ahogy régen kellett.
  • Piko888
    #1454
    Sziasztok, elkezdtem játszani, de pár percenként lefagy pár pillanatra. Az Odyssey rendesen futott full grafikán, mi lehet a gond? Köszi előre is
  • raga
    #1453
    Próbáltad rendszergazdaként indítani?
  • marko37
    #1452
    Köszi megpróbálom
  • Andule
    #1451
    Ha nem talalsz valaszt akkor probald meg az Ubi chat supportjat, legjobb tudomasom szerint van magyar is.
  • marko37
    #1450
    Sziasztok lenne egy kis problémám megvettem a játékot az uplayon letöltöttem és nem akar indulni . kiírja hogy szinkronizálja a játékot a felhőben és utána semmi
  • caps lock
    #1449
    Saját gépen persze sokkal jobb az élmény minden tekintetben nemcsak az fps-t számítva, de ha ló nincs szamár is jó. Akinek nincs erős gépe de mégis szeretne AAA címekkel játszani annak a streaming szolgáltatás működő alternatíva lehet.
  • Savaran
    #1448
    30 fps től nekem megfájdulna a fejem, pc-n is bedroppol 45 50 re már attól elájulok
  • caps lock
    #1447
    Kipróbáltam a játékot az Nvidia Geforce Now felhőalapú szolgáltatáson keresztül. Íme a tapasztalataim:

    - Az ajánlottnál jóval gyengébb netem van, de a 30 fps-t sziklaszilárdan tartja beállításoktól függetlenül.
    - A kép sötétebb és életlenebb, mintha alacsonyra lenne véve az élsimítás és a fényerő.
    - Minimálisan érezhető némi késés, de meg lehet szokni.

    Összességében pozitívan csalódtam benne, teljesen jól játszható a fenti kompromisszumokkal.