450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Musachy
    #130
    Jóvanna, akkó visszafogom magam.
  • Zephyr Retiring
    #129
    Nem szeretem amikor jósolgatsz.
    De amint egyszer (végre) majd rosszul diagnosztizálsz előre, máris imádni fogom szinte minden jóslatodat :D
    Természetesen kivéve amiket nem..
  • Musachy
    #128
    Jó számok. De nem ezek lesznek a nyerőszámok...
  • Zephyr Retiring
    #127
    Na kérem, akkor mondom..vagy írom

    Hazafelé jövet kis kerülővel a Kárai Exclusive Racing Kft. telephelye mellett jöttem el és álltam meg egy percre megcsodálni a szép félkész masinákat..

    Elhaladt mellettem lassan és komótosan egy öreg Polski Fiat 126P, ami bevallom még manapság is levesz a lábamról
    Innen jött az ötlet, hogy a kettőt össze is lehetne kapcsolni. Vagyis ha ezen a héten enyém a nyerő öttalálatos szelvény, akkor hamarosan létre is jöhet az első és szerintem Békés megyében egyetlen O.K.F.R.C. vagyis Orosházi Kis Fityó Rally Club amihez segítséget már egyértelműen tudom, kitől kérjek..

    Lenne ott kérem egy szépen elrendezett rally pálya és természetesen egy rakat exclusive rally kis fityó, amit lehetne nyüstölni.
    Büfé vagy gyorskajálda, mini benzinkút a gépparknak és gondolom lelkes vállalkozók is jelentkeznének majd a köröket szelni szinte fillérekért.

    Ez már megint egy tök jó terv, a bibi csak ott van, hogy megvalósíthassam, ezeket a számokat kellene kihúzni holnap este:
  • NB2
    #126
    http://dreamblur.reblog.hu/a-vilag-leghulyebb-lottonyertesei
  • Zephyr Retiring
    #125
    Remélem, sikerül számodra hasznos dolgokra, élményekre fordítani a nyereményt :)
    Én szerencsére most sem nyertem.
    Képzelheted, be is zárhatnám a boltot :)
    Csak utazgatnék, és utazgatnék és persze utazgatnék a párommal bele a nagyvilágba. Csak hát rajtunk kívül, ez senki másnak nem lenne fontos. Így hát (részemről) többek közt ezen a totyik látogatása is értelmét vesztené.
    Ha egy nap megtapasztalnám azt, amit egy főnyeremény megnyerésekor éreznék, én többé már nem vágynék rá..
  • Musachy
    #124
    Én már nyertem tegnap €16,10-et az eurojackpoton. 3-asom volt, a negyedik pont mellette...
  • Zephyr Retiring
    #123
    És így szólt hozzám a testetlen hang:

    " - Ma ne igyál sört! Inkább adj fel egy ötöslottót a következő számokkal.."


    - Jó rendben, feladom. - feleltem neki.
    - De ezen a héten mire költsem a nyereményem? - kérdeztem.
    - Mivel most szombaton telitalálatod várható......egy vállalkozást fogsz létrehozni, ami igen nyereséges lesz.. - felelte a testetlen hang.
    - Ne csigázz! És mi lenne az a nyereséges vállalkozás? - tudakoltam meg tőle, miközben a postán odaadták ezt a bizonyos telitalálatos szelvényt..
    - Biliárdasztal. Minőségi, de kedvező árú biliárdasztalokat fogsz gyártani illetve gyártatni később az embereiddel.
    - Jól hangzik! - feleltem.
    - Egyéb fontos tudnivalók? - érdeklődtem tovább.
    - Nincsenek. Illetve ha gondolod, a kedvemért, válassz ki egy szerencsés flótást itt az SG-n, aki majd exkluzív meginterjúvolhat,
    mint egyetlen riportodat közlő illetékes szerv...
    - Legyen! Amint kihúzták mind az 5 számot, már keresem is a "szerencsés flótást"..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.22. 11:56:13
  • Caliph
    #122
    már cáfolták is. nem lesz kötelező,járnak hozzá külön játékok illetve önkorlátozó funkció is ha valaki nem akar elszállni
    Valóban durva lett volna,ha kötelező.
    Sztem egyfajta tesco törzsvásárlói kártyafélére gondolhatnak,aktuális kedvezményekkel,kártyára vonatkozó sorsolással stb
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.09.15. 16:29:06
  • bajgunar
    #121
    Nah, már itt nyilván lesztek tartva! Figyelik, hogy honnan is van annyi pénzed a lottóra, mikor 4-órára vagy bejelentve, ~65k -es fizetéssel. Azt ellotózgattok ~15k-et havonta. + fizeted a rezsit, a kaját. és még kocsid is van... Mégis akkor Hogy, miből????
  • Zephyr Retiring
    #120
    Ma pénteken 43 lettem én, s akár
    330 milcsit is érhetne e szelvény talán..


    Most egy "kedves" kis sztorival köszönök be, amit tegnap mesélt egy kollégám..

    Alcímnek a "Hogyan nyerjünk havi 3000-et biztosan?"-t adom

    Kollégám minden szombat este a lottósorsolás előtt 10 perccel családi programként leülteti a feleségét és a kislányát a tévé elé.
    Mindenki kap egy cetlit és egy ceruzát, hogy megtippelhesse a lottószámokat. (tehát a felesége, a kislányuk és persze saját maga is)
    Miután megtippelték a számokat, végig is nézik és "izgulják" a műsort. Aztán miután senkinek sem lett még egy kettes találata sem, összeadják, hogy a 3 szelvény hármuknak akkor és ott 750 ft-ba került volna.
    Mivel mint megtudták, semmit sem nyertek volna, így mert nem vettek a héten sem szelvényt, ez a megmaradt 750 ft is a családi kasszát gyarapítja, amit majd egyszer lefagyiznak, vagy leüdcsiznek valamerre...

    Ekkor megkérdeztem, hogy oké, ha 4 héten át nem nyertek, máris nyertetek 3000 ft-ot, de mi lesz azon a napon,
    amikor mondjuk a kislányotok hiba nélkül, előre kitalálja mind az 5 számot a kiscetlijén, de persze sz@rt sem fogtok vele érni,
    mert továbbra is csak a havi 3000 ft-otokkal gazdálkodhattok...

    Azt felelte, az a nap soha nem fog bekövetkezni.

    Vége.

    Ennyi volt a mese mára, zárul Zephyr mesetára

    De mielőtt még lelépek, a tanulságot azért levonnám: aki nem mer, az nem nyer.
    3000-et vagy 330 milliót az tökmindegy. Vagy nem mindegy?

    Azért mint látható én továbbra is játékban maradtam, mert ki tudja..

    De egy biztos, ha ezen a héten én viszem a "bónusz dellát", én bizony meghívom a kollégám kis családját, 750 ft-ig bezárólag fagyizni, és megkérném, hogy minél hamarabb fejezzék be ezt a játékot a kislányukkal, mert ha egy nap mégis bekövetkezne egy tökéletes jóslat valamelyik cetlin, az olyan lelki törést és dilemmát okozhatna akármelyikükben, hogy annak előre megjósolni sem lehet a következményeit..

    (természetesen a 750 ft csak piszkálódás lenne a kollégám felé, nyilván annyit ehetnének amennyit csak akarnak, ha egyszer már én hívnám meg őket..)

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.15. 07:47:49
  • Zephyr Retiring
    #119
    Eljött egy újabb játékhét ideje, és már megint esélyesek lettünk 215 millió ft megnyerésére
    Én most ezekkel a számokkal próbálkozom..


    Mondjuk meglehet pont az a gond, hogy csak próbálkozom
    Sebaj, számomra a nyerésig vezető út maga is egy jó játék, szóval máris nyertem

    Ami erre a hétre az esetlegesen elkölthető keretösszeget illeti, abból most egy hazai gyárba fektetnék be.

    Valaha legendásak és kedveltek voltak a székesfehérvári Videoton Audiotechnika kft. termékei, amiket elavultságra hivatkozva 1995-ben megszüntettek. Pedig exportra, több nyugati országba is küldtünk különleges darabokat.

    Ami azt illeti, ugyanerre a sorsra jutott a szintén legendás Csepel autógyár is, ahol a teherautók mellett, az akkori normák szerint kiváló motorkerékpárok is készültek.

    De megemlíthetném még a budapesti Polimer Rt. egykori magnószalag gyártó részlegét, vagy épp a néhai dorogi hanglemezgyárat, ami szintén megszűnt a 90-es évek közepén mindenhol családok tömegeinek mindennapi megélhetését veszélyeztetve.

    Jó lenne ismét megmutatni a nagyvilág felé, hogy azért tudunk mi még magyarok jól használható, értékes és javítható termékeket is alkotni.
    Nagy szó lehetne ez a mai "egyszer használatos aztán eldobós" világban..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.09.07. 11:53:21
  • Zephyr Retiring
    #118
    Akkor íme a sztori annyira, hogy ne ismerjetek rá..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először csak néztem ki a fejemből értetlenül és döbbenten. A szívem úgy kalapált amikor kihúzták az 5. nyerőszámot is, hogy azt hittem menten infarktust kapok. Semmihez sem tudom hasonlítani az érzést amit akkor éreztem, mert sosem nyertem még semmit az életben.
    Az igazság az, hogy épp fasírtban vagyunk az asszonnyal. Már 2 hete, hogy hazaköltözött az anyjához. Részemről akár maradhat is ott örökre.
    Nem szóltam neki és eztán sem fogok a nyereményről. Majd várok még pár hetet és szép csendben beadom a válópert.
    Meg sem fogja tudni, hogy nyertem. Tőlem biztosan nem.
    Egyedül a bátyámnak mondtam el, hogy mi történt. De őt meg ezer éve ismerem. Nem fog szólni senkinek sem.
    Elég jól élnek, mindig számíthattam rá ha szarban voltam. Azt mondta, ő úgy gondolja, hogy nem fogom elkótyavetyélni a 3 milliárdot. Én pedig hiszek neki. Egy dolgot tudok már most biztosra: elköltözöm innen. Amúgy sem köt ide semmi. A bátyámon kívül, de ő úgyis mindig velem lesz gondolatban, bárhol is élek majd.
    Valahol vidéken fogok élni. Veszek gépeket és nagy földet is. Ehhez legalább értek. Régóta dolgozom már a helyi TSZ-ben, kitapasztaltam már ezt-azt. Sok minden nem fog változni az életemben. Utazgatni sem vágyom igazán, de egy új asszonyt azért kerítek magamnak.
    Egy olyat, aki kedves, aki megért, szeret és tud is főzni. Ha szeretné, majd utazgatunk is egy kicsit, de ha nem, akkor is megleszünk majd.
    Nagyjából ennyi. Flancos autókra, kacsalábon forgó palotákra eddig sem vágytam, eztán sem fogok.
    Hogy mit gondolok arról, hogy miért pont én nyertem a 3 milliárdot?
    Mit gondoljak? Semmit. De azért örülök neki, hogy többé nem kell aggódnom amiatt, hogy holnap nem lesz munkám.
    Talán lesz egy fiam is. Bár sosem vágytam rá eddig. Viszont valakinek csak tovább kellene vinni egy nap a szekeret nem?

  • Zephyr Retiring
    #117
    Még min-dig nem mond semmit angolul sem, de majd meglesem :)
    Köszönet a pontosításért.
    ToCsEk kollégának meg az infóért..
  • Musachy
    #116
    Avagy "mining rig"
  • ToCsEk
    #115
    keress rá google youtube, angolul miner rig :D
  • Zephyr Retiring
    #114
    Ma sem pörgök sajna. Sőt a következő két nap is húzós lesz :(
    De bevállaltam előre egy kis zenei társadalmi munkát, úgyhogy a hétvégén majd spoiler alatt mesélek :)
    Egyébként pedig mi a fene az a "bányász rig"?
    Elírás, vagy valami rövidítés, amit csak én nem ismerek? :D
  • ToCsEk
    #113
    autó, ház, szülőknek, testvérnek, kis vendéglátó nyitás, tanya vétel nagy termő földel, részvény vétel, arany vétel, crypto pénz kereskedelem, bányász rig építés kb ennyi
  • Zephyr Retiring
    #112
    Most nem fog menni. [füvet nyír]
    De amint utolértem magam, olyan sztorit rittyentek ide neked, hogy még magam is meglepődöm rajta
    Addig meg elmesélhetnéd, hogy te mire költenéd azt a 100 millát, amit ezen a héten lehet nyerni..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.08.29. 18:28:42
  • ToCsEk
    #111
    jöhet a story annyira hogy ne ismerjünk rá, gondolom megy a szokásos ház autó nyaralás kombó + gyerekeknek
  • Zephyr Retiring
    #110
    Szombat reggel el kellett utaznom egy szuper kis helyre ahol 300-an gyűltünk össze az ország vagy 12 különböző pontjáról szórakozni, kikapcsolódni és kötetlen témákról beszélgetni..
    Maradjunk annyiban, hogy kivételesen oda ment a guba, ahová kellett. Úgy hallottam :)
    Készült pár fotó is, de hezitálok még, hogy mi a jobb: ha hallgatok, vagy ha mesélek.. :D
  • ToCsEk
    #109
    remélem te nyerted 3 milliárdot
  • Zephyr Retiring
    #108
    Üdvözletem ama pár néhanap betérőnek. Hogy annyira ne legyek unalmas, ma fotót nem hoztam.
    De attól még természetesen adtam fel tippeket erre a napra is

    A jó hír, hogy nem találom a szelvényt, igaz eddig nem is kerestem
    Azért bízom benne, hogy majd csak előkerül valahonnét..

    Aztán ha nyernék, ma este (mennyit is?) 2,875 milliárdot, első dolgom lenne beszerezni valami normális vetítővásznat a jövőhéten érkező projektoromhoz.
    És mi lesz ha mégsem nyernék?
    Mi lenne? Megyek és veszek egy normális vetítővásznat a jövőhéten érkező projektoromhoz

    Viccet félretéve: hasznos és bőséges nyereményeket ma estére minden ötöslottózó sorstársamnak
  • Zephyr Retiring
    #107
    És viszont.
  • Stockbauer33 #106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    14025 ft tipmix 3 napja .Remélem ma jön az eurojack vagy az 5-öske :).Sok szerencsét nektek
  • Zephyr Retiring
    #105
    Mint olvashattad lentebb, nem nyertem.
    De a vidit megnéztem. Nem fogok bankot rabolni ígérem.
    Lájkolni sem, mert a FB-ot sem látogatom már egy ideje..
  • Zephyr Retiring
    #104
    Semmi gond. Részemről úgyis csak maga a játék a lényeg.
    A győzelem is fontos lenne persze, de ha azt mondod, hogy nem nyert, akkor nem.

    Azért néha kölcsönadhatnád az időutazó kapszuládat, ha már ilyen tuti biztos infóid vannak előre
  • Zephyr Retiring
    #103
    Szia.
    Találtam neked 2 hibapontos 15 számosat (katt),
    és 1 hibapontos 9 számosat (katt)
    15 számos 1 hibapontost azt nem sajna.
  • czgyuri
    #102
    vagy ahol tudok venni ilyet
  • czgyuri
    #101
    sziasztok. szeretnek lottozni. csak nem talalok lottokulcsos konyvet sem boltban sem interneten. tud vki nekem adni 1 kulcsot 15 szamra fix nelkul ami 1 hibapontos?
  • Bokafix2
    #100
    Nyerés esetén feltétlen nézd meg a videót... csakhogy elkerülhesd a lehetséges baklövéseket.

  • Musachy
    #99
    Sajnos nem nyert! Ezt már most mondom.
  • Zephyr Retiring
    #98
    Az ígéret szép szó..imho a biztonsági kódom a (leendő) bankszámláimhoz


    Kéretik diszkréten kezelni és nem kizárólag önnön célúan felhasználni a jövőben
    S hogy mit is tennék, ha ezen a héten valóban én nyerném a 2,727 milliárdot?
    Ugyan mi mást is, mint hogy alapítanák egy privát lottó nyereményjátékot?
    Mondjuk LOVE-LÓVÉ-LOTTÓ néven..
  • Zephyr Retiring
    #97
    Hallottam a minap egy érdekes párbeszédet egy egykori lottónyertessel (vagy csak álmodtam az egészet, nálam sosem tudni)
    ami egy teljesen más megvilágításba helyezi a lottózást, mint amit eddig gondoltam róla..

    Szóval a riporter megtudakolta, hogy van e valamilyen trükkje, vagy szisztémája amit bevetett a nyertes szelvény kitöltésekor.
    Az ipse azt válaszolta, a megerősítés. Aztán kifejtette mit ért alatta.
    Már sok éve lottózott nagyobb nyeremény nélkül, amikor egyszer a kezébe került egy könyv, ami a megerősítésekről beszélt.
    Minden amit gondolunk és magunkban elhiszünk, annak a valóságát erősítjük meg. Például, ha mindenáron nyerni akarunk a lottón, azzal azt erősítjük, hogy nincs pénzünk, ezért nyerni akarunk. És minél jobban akarunk nyerni, annál kevésbé fogunk.
    Ezt az utolsó mondatot magam is meg tudom erősíteni: ez nálam is pontosan így van

    Most jön a lényeg: a nyerés közelébe úgy jutunk el a leghamarabb, hogy átérezzük, hogy már megtörtént.
    Már rég millióink vannak pluszban a bankszámláinkon. És ha azt hisszük, hogy ez milyen pofonegyszerű, akkor tévedünk.
    Mert bármennyire is sikerül "átvernünk" magunkat, hogy már rég milliomosok vagyunk, a lelkünk legeslegmélyén ott van az az aprócska láthatatlan pici kétely, ami tudja, hogy ez most hazugság. Meg, hogy hülyeség ez az egész. És már meg is erősítettük magunkat abban, hogy megint nem fogunk nyerni

    Szerintem zseniális ez az egész. Mármint, hogy holnap beugrom majd a lottózóba, és most először hosszú évek óta, nem úgy fogom feladni a lottószelvényemet, hogy az egy kulcs a gazdagsághoz, egy kapu amin csak át kell sétálni a megfelelő kóddal, hanem úgy,
    hogy a megadott öt számkombináció, az az általam meghatározott biztonsági kód a bankszámláimon lévő milliárdokhoz

    Azért mennyivel jobban hangzik így a dolog nem?

    Döntöttem, most először ilyen gondolatokkal adom fel a lottószámokat.
    Aztán majd szombat este a számhúzás után, ráérek azon agyalni,
    hogy akkor most vagy a sztori volt kitalált, vagy a hitem volt túl gyenge..
  • Stockbauer33 #96
  • Zephyr Retiring
    #95
    Gratulálok! Ha javasolhatom, vegyél belőle valami szép alu dobozos italt és dobd be a fotóját a megfelelő helyre
  • Zephyr Retiring
    #94
    Az ezen a héten elvihető összegből, már igen sok minden jó dologra futhatna.
    Mármint ha van egy ilyesmi kéznél:


    Aztán, ahogy a nagyokosok is mondják: vagy lyuk, vagy kapufa
    Vagy az se rossz: kezemben a sorsom. Vagy sorsjegyem. Vagy a jövőm

    De maradjunk a realitás talaján:
    jelenleg csak a behűtött söröm van a billentyűzet mellett a kezem közelébe a heti (nyertes) lottószelvény mellett.

    Hoppá, közben eszembe jutott egy másik mondás is:
    Ilyen közel még nem voltam két és fél millához!

    Na de komolyra fordítva a szót (viccesre pedig jobb lenne) ki kellene találnom, hogy ezen a héten mire is költeném a főnyereményt.
    Ki is fogom, sőt máskor ilyenkorra már ki is kalkulálom, de most bevallom lusta voltam. Ez a meleg leszívja az energiámat és csak iszom és alszom szinte egész héten..meg még vagy két hétig, de a kieső időben néha zenét is hallgatok. Meg megnézek pár filmet is.
    Miközben a ventilátor csendesen kergeti a levegőt a majdnem kellemesen hűs szobában.
    Basszus! Ezt olyan szépen kifejtettem, hogy akár írónak is mehettem volna. Ha tudnék írni. És ha nem lennék lusta rá...

    Azt viszont még mindig nem tudom mire költenék a héten, ezért néminemű cselhez folyamodom. Sorban fogok "álmodozni" nyerési szintenként..

    Az 1 találatos is nyerés! Ha egyesem lesz, hangos: "NYERTEM!" felkiáltással ünneplek. Majd bontok egy újabb hideg sört a hűtőből..

    A 2 találat esetén, már futja is a jövő heti szelvényre...és talán egy hideg sörre is a sarki kricsmiben...majd meglátjuk..

    3 nyertes számom kihúzása után már nem leszek kispályás: házhoz hozatok egy rekesz és egy karton hideg sört..

    Amint meglepetten konstatálom majd, hogy kihúzásra került a 4. szám is a szelvényemről, elkezdek gondolkozni azon,
    hogy akkor most azonnal megvegyem e a sarki kricsmit a teljes berendezéssel és árukészlettel, vagy, hogy soha többé ne bontsak sört..

    Mind az 5 számom kisorsolása esetén, első lépésként ellenőrizni kezdeném a neten a nyertes számokat ismét! És megint! És újra!
    Folyton, állandóan és megszakítás nélkül, amíg meg nem bizonyosodnék 1000 és 1%-ra abban, hogy mostantól 2 és fél milliárd gyarapítja a családi kasszát.
    Következő lépésként, amikor már tuti az 1002% is, hívnám a legközelebbi hozzátartozóimat sorban (nincsenek olyan sokan) akik elől nem is tudnám és nem is akarnám eltitkolni a hírt. Szándékosan nem írok jót, mert előre nem tudni, ekkora pénz idehaza most áldás, vagy épp átok. Bármelyik lehet attól függően, hogy kiket vonunk be a titkos infóba..

    Szinte hetente hallok jobbnál jobb ötleteket a pénz elköltési vagy befektetési lehetőségekről, így egészen biztos, hogy használnék közülük pár hasznosabbat is.
    Szinte állandó téma ilyenkor a "maradjunk, vagy költözzünk valahová máshová" kérdéskör is.

    Mi költöznénk (mondjuk nem túl messze tőlünk, kinéztünk egy szuper környezetet, ahol a családom legtávolabbi tagja is szívesen kiülne a teraszra egy szép nyár esti beszélgetésre bármikor) Ez lenne az első és legfontosabb dolog, amit a héten tennék.
    A többit, a befektetéseket és a családom vágyainak megvalósítását pedig az új lakókörnyezetünkben, nyugodtan, higgadtan és türelmesen megbeszélnénk...
    Természetesen pár doboz hűtött, hideg sör társaságában
  • Musachy
    #93
    Tegnap nyertem. Igaz nem azon, amin te játszol, hanem az eurojackpoton. Sajnos nem lettem multimilliomos belőle, mert 2+2 találatom volt.
  • Zephyr Retiring
    #92
    Ezek már megint nem figyeltek oda rám
    Ismét csak egyesem lett

    Sebaj! Jövőhéten ismét harcba szállhatunk majd a 2 milliárd 585 millióért
  • Zephyr Retiring
    #91
    Ismét eljött egy játékhét lezárásának a napja. Ismét esélyes lehet valaki (vagy több valakik) a ma elvihető igencsak szépre hízott összegre:

    2,45 milliárd Ft.

    Természetesen az esélyt magamnak is biztosítottam:


    Aztán pár óra múltán majd kiderül, ablakon kidobott pénz volt e csupán, vagy eddigi életem leggyümölcsözőbb befektetése..

    Említettem már miért is nyitottam a topikot? Volt egy elméletem arról, hogy mindenki egy adott feladattal születik a földre, amit vagy meg tud valósítani, vagy sem. Kíváncsi voltam, vajon nekem feladatom e egy óriási nyereményösszeg felett való rendelkezés, vagy sem..
    De ami még érdekesebb, hogy van e konkrét cél vagy feladat amit elérhetek a sok pénzzel. És ha igen, akkor sikerül e továbbra is fenntartani az új állapotot, vagy 1 év, és kifolyik a kezeim közül pont oly hirtelen, ahogyan belecsúszott..

    Mivel ezekre a kérdésekre eddig nem kaptam még feleletet Fortuna nagyasszonytól, így magam járok utána
    Közben álmodozgatok, tervezgetek és tök jól elszórakozom..

    Most például az a terv (ami egyelőre még csak álom), hogy mivel igencsak kedvelem a jó zenéket, nyissak valahol helyben is egy zene és hangstúdiót ami egyúttal egy privát zenei kiadó is lenne. Szerintem lenne erre is igény és kereslet akár fizikai hanghordozókon, akár digitális formátumokban a neten legálisan.

    Sok sikert a játékostársaknak, vagy még inkább mindannyiunknak!