450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Stockbauer33 #170
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skandi+eurojack+5-ös+6-os minden héten.Néha joker.Mixelgettem régebben kisebb nagyobb sikerrel.Tavaly volt 13E 23E 25E tippmixen.Nagyobbak soha.Pár hete bementem a kedvenc totózómba.Ismerem a tulajt.Kérdezem tőle Gabesz volt idén vmi nagy nyerés?Mpndja ja bejött egy tag 3000 ft-ból megfogadott 3 meccset 620000-et nyert.Jól indult neki az év.Szerencsés vagyok de a valóéletben.Ezeken csak kicsik jönnek.A talizmán amit küldtem neked úgy látszik nekem segitett kicsit :).Sok sikert és nagy nyereményt mindenkinek

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2018.02.20. 19:00:44
  • Zephyr Retiring
    #169
    Hát, akkor máris többet nyertél mint én..

    Nekem is vannak híreim. Egy kollégám 200 ezret nyert tippmixen...azóta nem jött dolgozni
    Nem vagyok benne biztos, hogy akár még csak 20 millió miatt is hanyagolnám a melómat (amit speciel én még szeretek is),
    de 200 milla felett már elgondolkoznék azon, hogy az asszony belevágjon valami magáncégbe.
    Persze biztosat nem tudok előre (mert ez az adott helyzettől és lelkiállapottól függ), de nagy valószínűséggel én maradnék a seggemen. Végül is én választottam a saját melómat, magamnak meg csak nem akarnék rosszat azzal, ha nem azt csinálom amit szeretek..

    Holnap délután megjátszom én is az eheti tippjeimet..
  • Stockbauer33 #168
    Joker 2 számom van.1300Ft Az 5-ös közelébe se voltam
  • Zephyr Retiring
    #167
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor ott folytatjuk. Kíváncsian várom, mi az ami ennyire halaszthatatlan..
  • Cziras
    #166
    Szia Zephyr! :) Összeszedek mindent részletesen, és később este írok mindenképpen.
  • Zephyr Retiring
    #165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felvettem vele priviben a kapcsolatot, innen átveszem az ügyet..
    Ha úgy érzed, #162-től törölheted a hsz.-eket...
  • Cziras
    #164
    Szia Dzsini! Szép hétvégét! :)
    Legfőképp itt szoktam olvasgatni. :)
    Rendőrség.. Ma már nincs sem rendőrség sem igazságszolgáltatás, tisztelet annak a kevés kivételnek.
  • Dzsini
    #163
    Pár kérdés:
    1) miért a lottó topicba írod ezt?
    2) miért egy meglehetősen alacsony látogatottságú, főleg játékokkal foglalkozó fórumra írnád? mire számítasz?
    2) miért nem a rendőrséget vagy valamilyen jogsegélyt nyújtó, esetleg fogyasztóvédelmi csoportot kérdezed a témáról? itt gyakorlatilag esélytelen, hogy néhány együttérző hozzászóláson kívül hasznos válaszokat kapnál.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.02.18. 13:58:00
  • Cziras
    #162
    Sziasztok!Szép napot Mindenkinek!

    Azt szeretném megkérdezni hogy a fórumban lehetne e olyan témát nyitni hogy Segélykiáltás?

    Az lenne benne hogy egy építészeti vállalkozó hogy akarja tönkre tenni egy 23 éves mozgássérült srác, és családja életét.

    Van e erre mód és lehetőség? És ha igen, akkor a fórum melyik részében ajánlott létrehozni?

    Válaszotokat előre is köszönöm
  • Zephyr Retiring
    #161
    Most, hogy már megnyertük Szent Kristóf támogatását is, albérlet tulajdonjogokba én is fektetnék :)
    Győrbe is átigazolt innen pár ismerősöm. Ott is közel egy guriga már + rezsi az albérlet. Gondolom az idei jobb kereset miatt emelkedtek arányosan az árak is..
  • Caliph
    #160
    Ha most megnyerném: Egy hawaii út két hétre bakancslistás,mennék is év végén,a többit befektetném valamibe,ami hoz annyit hogy a kamatokból/bevételből megéljek :D
    Ez még képlékeny mi lehet,talán kiadás célra ingatlanok egyetemek környékén,pesten ahogy olvasom több mint 100 000 egy abli havonta +rezsi...
  • Stockbauer33 #159
  • Zephyr Retiring
    #158
    Kellemes hétvégét minden láthatatlan látogatónak
    Mindig, mikor már épp kezdeném elfelejteni ezt a totyikot (persze nem akarattal), akkor jön egy privi..vagy egy mail, vagy egy telefonhívás, hogy na: mi van? A héten nem lottóztál?

    De. Lottóztam. Csak elfelejtkeztem róla..
    Ez alól a mai nap sem lett volna kivétel, ha nem jön egy újabb privi. Ha nem tudnám a választ már, akkor feltehetném a kérdést: újabban miért csak én írok be ide?
    Erre több válasz is született. Egy fő látogatottsági okot spoilerezek is..


    A felső malackás bigyó nem az enyém. Az asszonyt szoktam néhanap meglepni vele. Mint most is.
    Szóval...ezen a héten ha én nyernék, arról biztos minden ide betérő tudni fog, arról meg, hogy mi lenne ha ez be is következne, most mesélek..

    (A másik ok meg az lehet, hogy felnőtt létetekre még mindig szeretitek a meséket. Vagy csak ha én mesélek..)

    Ne kérdezzétek honnan az ötlet mert már nem emlékszem. Csak egy egykori beszélgetésem valakivel foszlány emlékei közt bukkantam rá.
    Szóval igen: szemüvegeket gyártanék. Ha belegondol az ember, ez sem rossz üzlet, hiszen vagy szemüveges az ember és azért van piaca, vagy pedig megöregszik és amiatt kezd romlani a látása, így ők is potenciális vásárlók lehetnének.
    Nyilván mindenki nem fog persze szemüveget vásárolni, de hát Ferrarit sem vesz mindenki..

    Tehát szemüveggyártásra (vagy bármi másra) szelvényeket elő!

    Mert holnap este akár

    787 millió Ft.

    is lehet a nyerő
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.02.16. 11:35:47
  • Zephyr Retiring
    #157
    Hamarosan számhúzás..
    Nekem van egy szép 77-esem ezen a héten
    Ha mellé még kihúznák a másik négy megtett számomat is..
    ...akkor felkarolnék egy tehetséges hazai írót (ha már én magam nem lettem az)

    Lehetne akár egy reklámkampányt is szponzorálni, s ha mások is látnának benne némi fantáziát, akár filmre is segíteni egy arra érdemes alkotást..
    És persze jó szerencsét minden játékostársamnak
  • Zephyr Retiring
    #156
    Nemrég értünk haza Szegedről. Itt túl sokat úgysem fogok erről beszélni, de annyit elárulhatok, ma is lebonyolítottunk egy 3 millás bizniszt
    Szóval annyira azért nem fogok kétségbe esni most sem, ha netán mégsem én nyerném ma a mai 445 milliós fődíjat

    Persze ettől függetlenül lenne helye itt is
    Ma beugrottunk pár régi cimbihez, meghallgattunk pár jó zenét élőben is. A mai napom hatására létrehoznék egy kis házi félprofi hangstúdiót.
    Fene tudja, talán egyszer még jó lehet valamire

    A sorsolás hamarosan indul. Egy számot ma is leleplezek az ötből, legyen ez a 12-es szám.
    Ha ma kihúzzák ezt a számot, akkor akár még ötösöm is lehet. Ha nem, akkor max egy 4-es..

    Sok szerencsét és jó számokat mindannyiunknak

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.27. 17:45:55
  • Zephyr Retiring
    #155
    Ezen a héten, egy ex kollégámmal fogtam össze. Kaptam 5 számot 5 millió forintért. A hülyének is megéri, pláne nekem
    Az ár természetesen csak akkor lép életbe, ha a megkapott tuti tipp bejön. Még mielőtt valaki még félreértené..

    Mondjuk eléggé necces az ügy, mert tréfaként hozzátette az "alku"-hoz, hogy másik 5 millcsit meg majd kölcsönkér..
    Csak így köztünk szólva: az ipse még nálam is kattantabb.
    Mármint minden tekintetben, úgyhogy most először azért kellene szurkolni, hogy ne jöjjön be a tipp
    A megtett 5 szám:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    12. 19. 31. 38. 64.


    Ezen meggondolatlan fordulat miatt, ezen a héten egy új koncepciót alkottam...

    Ha valami oknál fogva 330 millió jönne a kezembe, kifizetném az 5 millát. Ha már ennyit kért, s ha már megígértem.
    De előtte még eltűnnénk. Az asszonyt meglepném álmai otthonával valami szép távolabbi városban. Szerencsére többfelé élnek barátaink az országban, így sokfelé mehetnénk. Amúgy sem kötne már ide semmi, ennyi pénzzel a zsebben. Meló bárhol található ha dolgozni akarnék (nekem ez eddig sem jelentett gondot), bár sokáig előbb úgyis utazgatnák sokfelé a nagyvilágban. Miért is ne?

    Ami az ex kollégát illeti, én állom a szavam mindig, de többé sosem bukkanna rám. Ez az 5 millás kölcsön nekem túl hihetően hangzott

    Na, lassan úgyis kiderül, hogyan tovább. Ha mégsem kell az ötöst leperkálni, akkor legfeljebb majd a játék folytatódik..

    Egy régi ismerős szlogennel búcsúznék egyelőre:
    "Véget ért a móka mára, zárul Zephyr mókatára!
    De ha tetszett, nemsokára visszavárhatsz, Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba!
    Eljövök még hozzátok, viszontlátásra pajtások!”
  • Zephyr Retiring
    #154
    Ismét eljött egy újabb játékhét. És ismét játszom magam is


    Ma a már lentebb említett okok miatt egy temetésre kell mennem. Lezárul egy korszak az életemből, és sajnos egy baráttal kevesebbet tarthatok számon. Ezért miatta is, magam miatt és mindenki más miatt is akit ez bármilyen szinten érint, az esetleges e heti főnyereményből jelentős részt a rákkutatás segítésére fordítanék. Tudom, hogy ha mind a 212 milliót is ráfordítanám, az is csak egy csepp lenne a tengerben..
    De ugyan mi más is a tenger, mint vízcseppek összessége?

    Legyen mindenkinek szerencséje holnap 13-án. S aki még nem adott fel a héten szelvényt, még ma vagy holnap megteheti..
    Ha amiatt nem nyertek majd, mert nem adtátok fel a szelvényt, hát én szóltam..
  • Zephyr Retiring
    #153
    Új év, új hírek, új remények..és mint ma kiderült, Ezért nem nyersz a lottón soha!

    Ettől függetlenül én mégis harcba szálltam ismét, most 100 millióért..úgy három óra múlva kiderül milyen eredménnyel
    Most nincs velem cukor-röfi, sem gumi-kutyi. Csak én és a megtippelt számaim.
    Most is mint mindig felállítok valamilyen terv félét arra az esetre, ha...szóval minden esetre

    Ezen heti terveim között szerepeljen mondjuk egy teljes fogászati ellátás és kezelés (ha szükséges) a szűkebb családnak és azon barátaimnak, akik gondolkodás nélkül igent mondanának egy ilyen kezelésre ha én állnám..azon barátok meg akik hezitálnak vagy még átgondolják a dolgot, csak gondolkozzanak nyugodtan (hogy miért nem fogadták el az ajánlatomat akkor, amikor megtettem)

    Azért 100 milla az nem olyan baromi sok pénz, hogy ne lehessen pikk-pakk elkölteni, úgyhogy úgy érvelek most, hogy a maradék pénz a fogászati ellátások finanszírozása után, lekötöm valami rövid lejáratú befektetésbe. Értékpapír vagy részvények, ilyesmik..

    Na jó, azért nem hanyagolnám el az egyik legrégebbi hobbim se, vennék valami szép és drága vintage hi-fi ketyerét. Valami olyat, ami méltó emléke lehetne egy telitalálatos nyereménynek..valami olyat, amit egyébként biztosan nem vennék meg csak úgy, mert szép..

    Gondolom most kevesebben játszanak mint az elmúlt héten, amikor csak a nyertesek közel 100 ezren voltak. És legalább ugyanennyien akiknek egy vagy egy találatuk sem volt. Szerintem ez a közel 200 ezer ember ma is reménykedik velem együtt.
    Nekik is, magamnak is jó szerencsét és szép szombat estét..és azoknak is, akik ma játék helyett csak úgy benéztek
  • Zephyr Retiring
    #152
    Mázli ja lett
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.31. 09:26:55
  • Zephyr Retiring
    #151
    Lottóügyileg véget ért ez az év is..illetve majd csak holnap este sötétedés után fog,
    amikor remélhetőleg valaki majd idén utoljára 680 milliót vághat zsebre...remélhetőleg én

    Akinek netán idén semmiben sem volt eddig szerencséje, örömmel fel tudom ajánlani szilveszteri röfim szerencsetekintetét:



    És ki tudja, talán valakinek pont most lesz majd mázlija
    El is nevezem malackát Mázlinak.
    Ami tökéletes névválasztás lesz ha holnap ötösöm lesz, mert akkor Mázli örökké fog élni egy vitrinben.
    Na jó, csak amíg élek.Halálomkor majd úgy rendelkezem, hogy valami különleges tárgyak múzeumába kerüljön,
    ahol hírességek egykori tárgyai vannak. Ha nincs ilyen, majd intézkedem, hogy legyen

    Következő részt spoilereztem, hogy inkább ne olvassa el akinek gyengébb az idegzete
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegnap hajnal 5 körül távozott a földi síkról a lentebb említett ismerősöm. A családja mellett álltam a nehéz percekben ahogy ígértem, megvártam az orvost, és a temetkezési vállalkozókat is akik elszállították. Azt tudtátok, hogy aki odahaza hal meg, azoknál kötelező a boncolási vizsgálat? Háziorvos adhat felmentést alóla, de az ő háziorvosa szabadságon van, így boncolni fogják. Egy áttétes rákos embert, aki végül már kommunikálni sem volt képes. Agyam eldobom, de ez van. Míg ott ültem és próbáltam lelket önteni a közvetlen női hozzátartozókba, arra gondoltam, hogy ő is lottózott néhanap, de csak egy négyes találatig vitte. Én még addig se, tehát máris hátrányban vagyok..aztán nejlonzsákot terítettek alá, felcímkézték a bal csuklóját és a bal lábát, majd kivitték a házból. Persze én sokkal könnyebben kezelem a halált mint a nők általában, de azért nekem is furcsa volt őt így látni, illetve tudni, hogy többé soha nem beszélgetünk már ebben az életben..


    De mi még itt vagyunk és élünk. És remélünk, mert a remény hal meg utoljára..

    Legyen mindenkinek az idei év utolsó lottósorsolásán szerencséje, s általa jobb éve majd jövőre az ideinél.
    Hogy én mihez kezdenék, ha most nyernék? Fogalmam sincs..most először
    Ami biztos, hogy nagyon meglepődnék..vagy annyira nem is nagyon..


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.29. 09:43:26
  • Zephyr Retiring
    #150
    Viszonylag sokfelé eljutok az országban, és szeretek pár szóra megállni beszélgetni idegenekkel erről, arről..

    Szeretem megtudakolni az emberek ötöslottózási szokásaikat is. Sokkal több emberrel találkoztam, aki lottózik (esetleg a totó, vagy máshol a tippmix is menő még) mint aki szkeptikus. A legtöbben akik nem lottóznak, továbbra is kételkednek a játék tisztaságában, illetve szerintük csak bennfentesek nyerhetnek telitalálatot. Ekkora (fő)nyeremény összegeket átlagemberek kezébe nem adnak..

    Jómagam is a belinkelt cikk végszavával szoktam érvelni, miszerint mit is kockáztatna a cég az esetleges lebukással. Mint olvasható is, heti szinten is elég szép summát, és akkor még csak a két legkedveltebb lottót emelték ki..

    Persze mindig úgy köszönök el, hogy legyen mindenkinek akarata és hite szerinti élete..

    De nem lenne rossz egyszer valamikor olyan megtörtént sztorit mesélni útjaim során, hogy én mibe fektettem az x év y hetében megnyert főnyereményem :)
  • Caliph
    #149
    Azért ott van a marketing,illetve aki csinál egy lottózót,azoknak is fizetnek szelvényenként valamennyit hogy megérje lottózót fenntartani. Nyilván még így is erősen plusszos,ami nem baj mert állami cég. a szocik akarták eladni.(az meg megint más kérdés hogy a politikusok ellopják e bevételt,de ez az adóból illetve minden más bevételből igy van)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.12.26. 15:42:34
  • kamionosjoe
    #148
    https://www.penzcentrum.hu/vasarlas/kiderult-a-lottotitok-tizmilliardokat-kaszalt-egy-ev-alatt-az-otoson-es-a-hatoson.1062479.html
  • Zephyr Retiring
    #147
    Ismét öregebbek és bölcsebbek lettünk egy héttel..már aki ugye
    De a remény hal meg utoljára, mint tudjuk..

    A sors (vagy az élet) úgy hozta, hogy alig 8 óra múlva ki fognak húzni 5 számot, ami 555 milliót is hozhat a konyhára..már akinek ugye..

    De kanyarodjunk vissza ahhoz, hogy honnan jött az ihlet e heti "elképzelt" nyereményem felhasználására..

    Egyszer volt hol nem volt, a Huba utcán innen de a főtéren túl, volt tegnap egy céges buli Hetedhét utcákból és még a környező településekről is benéztek oda, hogy ugyan mi az a nagy ribillió odabent. Voltak akik kék-fehér szekéren érkeztek de hiába, meghívó nélkül csak az orrukat dughatták be.

    Jött a kaja, folyt a pia (meg a kézműves pálesz az asztalok alatti butykosokból) meg a 3,7-es kézműves meggyes sör (lásd fentebb a kék betűs "céges buli" feliratra kattintva) és később aki talpon bírt maradni, annak szólt a zene a tánc mellé..

    Később valamikor még egy karikagyűrű is elkavarodott, majd meg lett ami egyrészt remek kézműves munka, másrészt fillérekből készült

    Hát innen jött az ötlet, hogy ezen esetleges nyereményből a kézműves termékeket és készítőiket támogassam.
    És ehhez a projekthez most egy idén 40 esztendős sötét, gumiszerű bőrű barátom támogatását is elnyertem

    Karácsonyig gondolom már úgysem találkozunk, így most kívánnék
    sok szerencsét és békés, boldog ünnepeket minden játékostársamnak
  • Zephyr Retiring
    #146
    Újabb hét jött el, amiben újra lehet próbálkozni a főnyereményért. Ez 440 millió ezen a héten.

    Akár ez is lehet a nyerő szelvény:



    Ezen a héten egy olyan lépésre szánom el magam a főnyeremény megnyerése esetén,
    amivel már többször is próbálkoztam az elmúlt 9 év alatt sikertelenül: befejezem rövidke SG-s pályafutásomat.
    Most végleg, de tényleg és örökre

    És ehhez nem is kell már többé semmi más mankó, csak 5 jó szám ami megegyezik az enyéimmel
  • Zephyr Retiring
    #145
    Ma egy nagyon vegyesre sikeredett nap lett..
    A meló tűrhető volt. Kollégám hozta a nemrég kifőzött ágyas cseresznye páleszt amit rendeltem.
    Itt kopog már a téli fagy lassan, kell majd valami lélekmelegítő

    Voltunk babalátogatóban is, babuci majdnem elaludt a karjaimban, asszony le is fotózott minket, így egy újabb ritka fotóval bővült a családi fotóalbum. Természetesen hazafelé jövet dobtam fel egy ötöslottót is, vagy lyuk, vagy kapufa alapon.
    Oszt ha bejön, akkor a lottószelvény vásárlási ötletem előtt, emelem a kalapom

    Közben megszületett a heti nyereményelhelyezési ötletem is: babucinak nyitnék egy számlát, ahová azonnal el is helyeznék egy szemtelenül nagy összeget, amit 18 éves koráig titkosíttatnék és lekötnék.
    Nagyon várták a szülők babucit, és szeretem is őket, de tudom, ha a pénzt nekik adnám, nagy részét sajnos csak elszórnák.
    Nem akarattal, inkább csak felelőtlenség miatt.

    Egyéb elkerülhetetlen dologra is gondolnom kell sajnos..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..ma tudtam meg úgy 1 órája, hogy egy közeli ismerősömnél áttétes rákot diagnosztizáltak. Inoperábilis, tehát menthetetlen.
    Gyomor és máj és egyre terjed. Későn csípték el.
    Én meg persze tehetetlen, asszony is pityereg még, hiába is vigasztalgatom.
    Vannak dolgok, amit nem egyformán kezelünk és dolgozunk fel. Részemről, igyekszem mindent megtenni amit csak tudok, hogy a családja fájdalmát enyhítsem.
    Persze ha itt lesz az idő és cselekedni kell, lottónyeremény nélkül is ezt fogom tenni, de talán picit könnyebb lenne szinte minden 325 millióval a zsebemben..


    Összességében viszont ez nem volt egy rossz év nekem (a gondokat leszámítva persze)...és még nincs itt a vége..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.08. 19:16:26
  • Zephyr Retiring
    #144
    Ismét öregebbek és bölcsebbek lettünk egy héttel...illetve, ki hogy érzi
    Én úgy érzem, ma este nyerni fogok. Ha mást nem is, legalább tapasztalatot, hogy megspórolhattam volna egy szelvény árát most is
    Viccet félretéve: ezen a héten egy régi SG-s cimborámmal osztoznék.
    Az arányt még nem döntöttem el, ezen ráérek akkor vacillálni, ha már kezemben a cash
    Persze előtte azért megtudakolnám, hogy ő mire is fordítaná Fortuna Istennő adományát..

    Én mindazt ami megmarad nekem, karácsony alkalmából szétosztogatnám, illetve ajándékok formájában osztanám szét.
    Sosem volt még olyan karácsony az életemben, hogy bármit (autót, jogsi árát, hiteltartozást, házimozit) illetve kinek mire van szüksége alapon jótékonykodhatnék a családomban. Azt nem tudom, mennyire lennének hálásak, (vagy irigyek, hogy én megtehetem) de mindenesetre én most megtenném.

    És persze közölném is egyúttal, hogy a teljes nyereményt szétosztottam a családunkban, tehát egy fillérem sem maradt amit kölcsönadhatnék bárkinek is..
    Sosem lehet tudni: jobb ezt előre tisztázni

    Ettől függetlenül, kívánok minden játékostársamnak jó szerencsét ma estére. Mert ma este kereken..

    100 millió a tét!

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.25. 18:10:27
  • Zephyr Retiring
    #143
    143. hozzászólás szerda este 5 óra 48 perc..

    Megint egyedül maradtam.
    A virtuális kollégák jól elvannak mind a maguk kis virtuális valóságában. Így egyedül kell tartanom a frontot..
    Szelvényt természetesen ma is adtam fel (mint szinte minden héten már) a szokásos klisében reménykedve: hogy egy nap majd beköszönt az én szerencsenapom is..

    5 óra 52 perc... még mindig semmi. A kutya sem jár már be ide..
    Ami végső soron még igaz is, hiszen egy kutya tényleg nem tud ide benézni
    Na mindegy. Lassan este 6 óra lesz. Ideje kikumulálnom, mi is lenne, ha ezen a héten én nyernék?

    6 óra 0 perc..heuréka! Ezen a héten a helyi városi közlekedési utakba és a városi régi lepukkadt épületek renoválásába fektetnék némi tőkét. Ezzel az önkormányzatnak is segítenék, plusz a magánvállalkozók is újabb munkát vehetnének fel, ami egy időre még tovább biztosítaná sok család megélhetését. Szerintem nagyon más projekten nem is kellene most gondolkoznom. Ennyi is bőven benyelné a héten elnyerhető 1,424 milliárdot..
  • Zephyr Retiring
    #142
    Na kérem. Akkor ezt a napot is megéltük..

    Péntek van, igaz csak harmadika tizenharmadika helyett, viszont nemrégiben átbandukolt előttem egy fekete macska balról jobbra.
    Ez tudjátok mit jelent? Hát persze: az égvilágon semmit azon kívül, hogy a macsesznak arrafelé volt dolga

    Amúgy a mai nap eddig egészen jól alakult. Hajnalban indult a melóba az asszony, én meg végre megnézhettem az új idei T2-t
    Aztán megéheztem, hűtő üres persze (az este felzabáltam mindent belőle..) így irány a bolt valami kajáért. Csak valami könnyű reggelire gondoltam persze úgymint mondjuk pacalpörkölt egy doboz rostos üdcsivel de menetbe elhaladtam a lottózó előtt. Lepattantam a bringáról (fő a fittség) és benyúltam a nadrágzsebembe...pontosan 250 ft volt benne
    Mondanom sem kell, bringa lezár, lottóárus csajszira rámosolyog (ő nem mosolyog vissza, biztosan egy perverznek néz, a többi rámosolygós perverz közül), de nem csüggedek. Hosszú sor volt, gondolkodás nélkül beálltam, majd rögtön mögém is csapódott még vagy három új sorba álló tag. Persze aztán kezdtem gondolkozni, hogy szelvényt meg nem vettem el az asztalról, így rögtönöznöm kell valamit.
    Előttem gépi lottót kért valaki. Akkor hát mi következik ebből?


    Aztán bringa kinyit, felpattan rá Zef bá és elindul végre a reggeliért..
    Összeszedtem mindent ami fontos könnyű reggeli táplálék (pacalpöri, mogyorós csoki, sör) és irány haza..
    Egy ipse szemből egy ezüst Seatból rám vigyorog, buzgón bólogat és integet egyszerre. Hátranézek, nincs senki sem mögöttem. Visszamosolygok rá, majd intek magam is. Fingom sincs ki volt, de biztos ismert valahonnét

    Na most pedig itt tartunk. Túl a mai reggelin, lassan készülök az ebédre..és..(mit is akartam még mondani?)
    Ja megvan: a minap rám csörgött egy régi ismerősöm, hogy hozzákerült egy általam régóta keresett bakelit lemez. Ma délután tudtunk csak talit megdumálni, így még egy öröm mára hátravan. (Ha estére nem lesz fáradt az asszony, akkor kettő is)
    És zárszóként, jöhet mire költeném az eheti 1,155 milliárd forintot..

    Szétnéztem egy kicsit a kertben, és nem hanyagolhatom tovább a kinti teendőimet, tavasszal mindenképp neki kell állnom.
    A zsozsóból semmi flancra nem költenék, csak pár csupa szerény és hasznos dologra: kerti jakuzzi, teniszpálya ilyesmik..
    És volt egy ígéretem az asszonynak is, hogy kirepülünk valamikor Ciprusra.
    A valamikor jövő május közepén lesz. Mindjárt foglalózom a repjegyeket.
    De ez még meglepi. Persze akkor is megyünk, ha nem lesz most sem ötösünk a lottón...ha meg mégis lenne, jó lesz majd zsebpénznek.
    Ahogy a régi mondás tartja: ilyen ez a bicikli

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.03. 11:59:23
  • Zephyr Retiring
    #141
    Laptopon beadja. Akkor meg engem viccelt meg a technika ördöge mobilon
    Amúgy ezt a viccet magam is elsütöttem már párszor..máshol..
  • Musachy
    #140
    Vagy valaki más... Tegnap délután még jó volt. Az idézett hsz. szám a "Viccek" topikból van, gondoltam idevág valamilyen szinten.
  • Zephyr Retiring
    #139
    Tök furcsa, hogy egykoron még vállalták a nevüket a nyertesek.
    Ez manapság már ritkaság lenne..
  • Zephyr Retiring
    #138
    Itt a technika ördöge megviccelhetett :)

    Amúgy adtam fel mára is szelvényt, csak fotólinkeléshez be kellene kapcsolni a laptopot..ha nem lennék rá lusta..
    8-as az első szám rajta, ha nem húzzák ki ma este, akkor úgysem lesz ötösöm..
    Ha kihúznák..akkor is most csak önző és lusta lennék, úgyhogy ezen a nyereményen nem osztozkodnék és nem jótékknykodnék semerre :D
    Nyerjen a jobb, vagy a szerencsésebb!
  • BaltásRém
    #137
    Kis segédlet lottózóknak:

    http://tukortunder.hu/mastergy/lotto/index.html
  • Musachy
    #136
    #40650
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.10.07. 12:07:34
  • Zephyr Retiring
    #135
    Ha már felajánlod, az is valami..
  • Caliph
    #134
    kár lenne elosztani a semmit :D
  • Zephyr Retiring
    #133
    Örömödben osztozunk veled. Te a nyereményeddel akarsz velünk osztozkodni?
  • Caliph
    #132
    Smile lemaradt :d
  • Caliph
    #131
    Most huzzak az eurojackpot nyero szamaim