450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Zephyr Retiring
    #90
    4 év után ismét aktuális...

    Újra itt a lottóláz - tippek a főnyeremény elköltésére

  • Zephyr Retiring
    #89
    Azért nem szép tőled, hogy a múltammal előhozakodsz ismét..
    Ez egy titkosított videóanyag volt..eddig
  • Dzsini
    #88
    csak délután négyig? micsoda luxus...
  • Tinman #87
    "döbbenet, hogy az esésem következményeként felhorzsolt bőrömet, közel 40 perc elteltével tudták csak ellátni."

    Hogymi?

    Elmondom neked, hogy fizetős magánrendelésen, időpontra menve minimum KETTŐ, de előfordult már 3 óra várakozás is!

    Amikor pedig sok éve eltörtem az orrom focizás közben, 9:30-tól d.u. 4-ig vártam arra vérző orral, hogy valaki helyrerakja... majd küldtek egy medikát aki elbaszta, utána jött egy orvos is, aki próbálta helyrehozni több-kevesebb sikerrel.

    40 perc? El vagy kényeztetve.
  • Zephyr Retiring
    #86
    Újabb hét telt el. Látom, továbbra is csak én vagyok lelkes és kitartó.
    Biztosan úgy véli mindenki, csak hozzám illene 2,32 milliárd forint nyeremény

    Na mindegy, amíg nektek is megjön a kedvetek, mesélek egy sztorit. Az eredeti túl snassz, így picit átköltöttem..

    Szóval a minap a haverokkal forgattuk a Dzson Vicc 3-at. Volt egy jelenetem, amikor egy erkélyről kellett lezuhannom egy kellékes asztalra.
    Sajnos figyelmetlen voltam és nem húztam kellően magam mellé a jobb kezem eséskor..(fotó spoiler alatt)

    ..de mint látható, azért katasztrófa nem történt. Még fáj picit és miattam a DV 3 forgatása is csúszni fog egy pár hetet, de minden oké, no para, és köszönet a rajongói aggódó levelekért

    Mivel mint az fentebb is látható, azért még játékban vagyok én is, az SBO-n átélt élmények hatására
    meghoztam eheti patronálási kedvezményezett területemet: Egészségügy.
    Siralmas állapotok uralkodnak a hazai kórházakban. Döbbenet, hogy az esésem következményeként felhorzsolt bőrömet,
    közel 40 perc elteltével tudták csak ellátni. Kevesen is vannak a dolgozók és mint hallom, agyonfizetve sincsenek.
    Szerintem jó helyre menne a segítség..
    Rajtam nem múlik. Hátha Fortuna is olvassa szavaim
  • Zephyr Retiring
    #85
    Na eljött ez a nap is..
    A nevem: Gond. Pénz Gond

    A héten titkosügynökösdit játszok.
    Pontosan emiatt csak ennyi publikus a heti játékba küldött szelvényemből:



    Így amennyiben a héten én lennék a befutó név nélkül, inkognitóban csendben meghúzódnék a háttérben.

    Egy 4 találatos szelvényt "bevallanék" az ismerősöknek (és rokonoknak), hogy ne gyanakodjanak,
    és titkokban segíteném azokat akik szerintem megérdemlik.
    Fektetnék némi "kesst" az SG fórumba is (ha már így alakulna) és továbbra is játszanám a lelkes (csakegykettesemvoltmégeddig) optimista figurát, aki néha lelket önt megfáradt és dolgaiba belefáradt kollégáiba

    Ja, majd elfelejtettem. Természetesen egy régi álmomat is valóra váltanám: szponzorálnék egy filmet az utókor számára
    Konkrét téma még nincs (bár annyiféle személyiséggel találkoztam már itt a fórumokon, hogy akár innen is lehetne az ihlet) jó lenne valami vidám és megmosolyogtató egyszerű történet..
    Ha aktuális lesz, majd kérem a segítségeteket a témákat illetően

    Kalandra fel, nyerjen akinek nyernie kell
  • Zephyr Retiring
    #84
    Felesleges emiatt idegeskedni..
    Ha én minden héten felhergelném magam, hogy már megint nem találtam el az öt számot, már rég agyvérzést kaptam volna
    Látod, most sem volt még kettesem sem, de nem szomorkodom.
    Jövőhéten újra próbálkozom és egye fene, elviszem majd azt a 2 milliárd 182 millcsit amit nekem adnak
  • kamionosjoe
    #83
    Szokás szerint egy számot se találtam el, ilyenkor dühbe jövök és nem játszok egy évig megint ilyesmit. Jövő nyáron megint adok egy esélyt maganak, hogy milliomos legyek. Addig is sok szerencsét mindenkinek. :D
    Utoljára szerkesztette: kamionosjoe, 2017.07.08. 14:26:59
  • Zephyr Retiring
    #82
    Mivel úgy vélem, itt sem sokan láttak még 2 milliárdot érő lottószelvényt,
    gondoltam mutatok egyet..

    Mekkora poén lenne már, ha tényleg annyit érne a hétvégére

    De a viccet félretéve, (természetesen) akad költeni való ötletem ezen a héten is..
    Nem túl messze ide tőlünk a Tesco közelében van egy elhagyatott, megüresedett benzinkút.
    Mivel jövet-menetben igencsak szem előtt van, autóval, busszal plusz gyalog és kerékpárral is kiválóan megközelíthető minden irányból,
    megvásárolnám és valami útszéli kis kricsmit (olyasmit, mint az Országúti diszkó című '89-es Patrick Swayze filmben is volt) berendeznék ott.
    Mivel a hely a város szélén található, talán annyira nem zavarna senkit sem. Lenne élő zene, italmérés és persze kidobók is az esetlegesen kellemetlenkedő alakok ellen..

    Ne feledjük, ez csak egy játék. Még akkor is, ha a tétje mostanra már..

    2,05 milliárt Ft.

    Ha a nyertes ügyesen osztja be, még az unokáinak sem kell fizetésért dolgoznia. Legfeljebb hobbiból.
    Hajrá.
  • kamionosjoe
    #81
    5,9,14,25,33 (4,7) pénteki Eurojackpotra adtam fel. Hajrá.
  • Zephyr Retiring
    #80
    Ismét eljött egy reményteli hétvége és a lehetőség, hogy megtegyük tétjeinket.
    Valami ilyesmi módon is akár:


    Nem kertelek, szar hetem volt
    Ezért ha most nyerném az 1,92 milliárdot, önző módon magamat kényeztetném

    Hallgatnék Kollár Robcsira, vennék egy ilyen fekete verdát (lásd vidi)
    és pont ez a mashup dübörögne benne miközben a győzelmi köröket rónám:

  • Zephyr Retiring
    #79
    Az elmúlt hosszú hétvégét Eger környékén töltöttük.
    Ötöslottó nyeremény szempontjából sajnos eredménytelenül..


    ..viszont a környezet és a látvány szempontjából nagyon megérte.
    Bár azt az egyet valaki elmagyarázhatná nekem, hogy miért kell egy újabb stadiont építeni egy ilyen festői szépségű helyre (Szilvásváradon)

    Ugyan, mint az fentebb is jól érzékelhető a közelében sem jártam a telitalálatnak, de még a kettesnek sem viszont
    szokásomhoz híven, most is kifejtem mit is tettem volna, ha Egerben kihúzták volna az öt számot amit megjátszottam..

    Mivel az elmúlt hétvége számomra és a baráti társaságom számára elsősorban a turizmusról szólt, mindenképpen valamilyen turisztikai jellegű fejlesztést protezsáltam volna. Elsősorban az ingyenesen látogatható helyek fejlesztése és könnyebb megközelíthetősége lett volna a cél. Például hiába megy valaki most június végén a Szalajka-völgybe, hogy megtekintse az Istállós-kői-barlangot, ha egyszer az oda vezető felső tavi utak még mindig le vannak zárva.
    Ha ennek rendezése csupán anyagi ok, akkor részemről máris jó helyre mehetett volna egy kis anyagi támogatás..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.27. 09:53:08
  • Zephyr Retiring
    #78
    "Mindenről kell tudni beszélni, de nem feltétlenül kell beszélni is mindenről."
    (Alfons Vansteenwegen)

    Ha aktuálissá válik az említett dolog, majd még visszatérünk rá.
  • Tinman #77
    Értem az iróniát :-P

    Viszont menj be a boltba, vegyél 20-at... ha a 20.-nál még mindig ez lenne az ötleted (akár viccből is), akkor megbuktál a human teszten, xeno vagy :-D
  • Tinman #76
    Csendes lennék én is nagyon, de tudsz úgy segíteni számodra fontos embereknek, hogy ők ne tudjanak a forrásról semmit... amikor meg már kint élsz valahol, akkor meg már mindegy mit gondolnak itthon, úgysem tudják bizonyítani, csak azt tudják majd, hogy külföldi melód van és köszönöd szépen nem jössz többet haza, mert kint jól élsz. Nagyon sok magyar van ezzel és kint melóznak, szóval abs. nem gyanús.

    Hawaii alapvetés, mennék is majd, de nem az az elsődleges. Az a gond a szigettel, hogy a gazdag, zömmel kövér amcsi turisták mekkája. Őket kerülgetni, nézegetni, meg nem lenne annyira vicces, viszont ennyiből a legjobb helyen lehetsz ott is, ahol nem kell őket bámulnod az tuti!
  • Tinman #75
    Hát ha így állunk, akkor megígérhetem, hogy a jövő heti majdnem 1.8 milliárdból tudok neked egy keveset adni. És ez nem csak duma, ha megnyerem, kapod a p.ü.-t :-)

    Nekem "csak" egy 100m2-es kulcsrakész saját családi ház kellene. Ez kb. 25m-ból megvan itt a környéken, szóval ha te nyernéd meg igazán aprópénz amit kérnék csak :-)
  • Bokafix2
    #74
    Én 20 millió db Snickerst vennék belőle.
  • Zephyr Retiring
    #73
    Laptopról írtam, ott működött a link, sorry. Viszont, nem ismétlem meg az árakat, ha már úgyis tudod :)
    Úgy vélem mindennek, így az álmainknak is ára van. Ha nem tudsz bármiért is 3 hétre elszabadulni, akkor természetesen erről a régi álmodról kénytelen leszel vagy letenni, vagy elkönyvelni, hogy sosem fog megvalósulni...

    Illetve ezen ellenérvek ellen mégis van még egy cseppnyi halvány remény, hiszen mint azt máris tudjuk, ezen a héten sem "kelt még el" az ötös.
    Szóval, az álmainkért és bármilyen ügyért vagy okért, hétfőtől egyelőre szombatig még mindig próbálkozhatunk...
  • Zephyr Retiring
    #72
    Ez aztán a profi szervezés! Ha nem gond, egy két tippet ebből lenyúlnék magamnak is egy esetleges főnyeremény megnyerése kapcsán :)
    Eddig úgy képzeltem, hogy az univerzum engem fantasztikus képzelőerővel áldott meg, de be kell látnom, hogy nem csak engem..
    Maradj elérhető, mert ugyan most csak egyesem lett, de ha jövőhéten netán megsegítenének az égiek és ötösöm lenne, bizton számíthatsz egy privát üzire tőlem :)
    Kösz a hozzászólást, üdítő hatású volt.
  • Caliph
    #71
    Én biztos csendben költenék,tuti nem épülne azonnal 200 millás ház meg ferrari :) be kell fektetni,aztán azok hozamából élni. Világot látni biztos járnék,de azt se verném nagy dobra,azt mondanám max horvát tengarpartra mentem vagy a balcsira:)
    Hawaiit bevállalnám mert a baráti társaság nagy része tudja hogy az az álmom :D
  • Tinman #70
    Szomszédos községben 2 emberről tudjuk, hogy 4-esük volt a lottón. Egy tőlünk kb. 45km-re levő nagyközségben meg volt egy lottó 5-ös, gyanítható, hogy ki az, de már eleve nem ment neki rosszul (vállalkozó), így a mai napig nem nagyon tűnik fel, hogy még szebb és még nagyobb lett a háza és még több mindene van. Szvsz okosan költ, semmi luxus, de látszik, hogy jól megy neki.

    Aztán pár éve a faluba költözött egy ürge, azt állítja magáról, hogy autópályát vittek el a telkén és sok pénzt kapott érte. Na szvsz ő egy lottó nyertes. Abból amit pár év alatt felhúzott ebben a kis faluban, direkt a legszélén egy csendes részen, az simán 150-200 millás tulajdon. A kocsijai + munkagépei + területei számát már megtippelni sem tudjuk, de az tuti, hogy imádja a farmer életet, mert abba ölt rengeteg pénzt.
  • Tinman #69
    Igen, lehet, hogy bérlés lenne csak belőle... attól függ mennyire kapnék rá a hajókázásra. Min. 1 évet szeretnék hajózgatni, utána meg el is lehet adni a vasat :-)
  • Caliph
    #68
    szép :)

    Én speciel a yacht vásárlást kihagynám,bérelni is lehet,komplett személyzettel aztán oda mész ahova akarsz :) nézegettem most hajókat,egy tengerjárásra képes alsóbb kategória 6-700 ezer euró :) (persze használtan,4-5 éves :D )nem olcsó hobbi :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.06.17. 10:34:53
  • Tinman #67
    - Hétfő reggel 8:00-kor már nem jelennék meg a munkahelyemen. Helyette hívnám a nagy nyertes vonalat és azonnal kérném a találkozót.

    - Szinten ezen a napon az ország nagyjából 15 különféle bankjában nyitnék a saját nevemre számlákat. A 15-ből 1 számlához a nejem is, 1 számlához a szüleim is hozzáférhetnek. Ezeken a megosztott számlákon tehát 111.333.333 Ft lenne. A számlák közül 10 deviza számla. 3 dollár alapú, 3 euro alapú, 4 svájci frank alapú, a maradék 5 db. forint alapú.

    - Mindenki aki jól bánt velem életem során, durván visszakapná, de névtelenül segítenék nekik és kizárólag a hiteleiket, tartozásaikat fizetném ki. Akinek nincs ilyen (nem ismerek nagyon ilyet), annál kinyomoznám mire vágyott és megkapná (jellemzően 3-4 millás új autó, 2 hét nyaralás egzotikus helyen.)

    - Kevés igazi ellenségem van, velük semmit sem tennék. Boldog lennék, hogy soha többet nem kéne őket látnom.

    - A munkahelyemet e-mailben tájékoztatnám arról, hogy külföldi munkalehetőség miatt azonnali hatállyal kiléptem.

    - Fogalmam sincs kiket kell érte megkennem, de a jelenlegi lakhelyem 30 km-es körzetében MINDEN fakitermelési munkát azonnali hatállyal felszámoltatnék. Amennyiben lehetséges tájvédelmi körzetté nyilvánítanám, rengeteg ritka állat és növény ér errefelé és a mocskos fakitermelők cirka 10 év alatt elhozták ide a földi poklot. Aki tavasszal nádast, rétet gyújt fel a környéken, azt garantáltan a börtönbe juttatnám. Ennyi pénzből ez nem okozna problémát.

    - Felkeresném a Porsche Hungáriát és egy méretre szabott kék színű 911-es Porsche-ét rendelnék tőlük.

    - Gyakran kapok hírlevelet hajóskapitányi képzésről, mely Dubrovnikban zajlik nyáron. Már a Porsche-val mennék. A helyszínen vásárolnék egy yachtot... nincs igényem szállodára, amíg tart a képzés, a yachtomon laknék. Nem kell persze hodály nagy, éppen akkora elég, hogy relatív kényelmesen élhessen benne 2 ember. Ha a párom nem kíván velem tartani, megérteném, ha el akarna hagyni, elfogadnám a döntését, vihetné a 111.333.333 Ft-ot.
    Aztán ragaszkodom egy olyan szakácshoz, aki 8:00-20:00 között elérhető, vele egy kialkudott bér szerint leszerződnék arra az időre amíg Dubrovnikban vagyok.

    - Ha megvan a hajóskapitányi vizsga, kihajóznék és világítótornyokat fotóznék, ill. ahol lehet meg is szállnék bennük. Közben búvár vizsgát is tennék, mondjuk Monaco erre teljesen megfelelő pont lenne. Ott is a yachtomon laknék, nem érdekelnek a fényűző szállodák, de egy bejárós szakácsot itt is felbérelnék. A szerencsejáték se érdekel. (Lottót is csak akkor veszek, ha 1 milliárd felett van, akkor is csak heti 1 fogadás.)

    - A tél közeledtével Monaco-ban hagynám a hajóm és elhoznám Dubrovnikból a Porsche-m. (Semmi flanc, simán bérelt autóval mennék el érte... nem kell 3 kézzel szórni felesleges dolgokra a pénzt, csak azért, mert van.) Pontosabban a köv. úti célom Svájc.

    - Svájcba érve szeretnék vásárolni egy rönk vagy faházat. Úszómedence, szauna, edzőterem term. kellene bele. Szakácsot itt is bérelnék, ahogy egy bejárónő is kellene. Nagyjából 6-800m2-es házban gondolkodom. Feltétlenül hegyek és tó közelében szeretném az ingatlant, lehetőleg sok erdővel körülvéve. A telet itt tölteném és közben szeretnék megtanulni németül. Jelenleg az angolban jó vagyok, de ez kevés. Ehhez nyilván egy magántanár kéne, de ez filléres tétel. Az ittlétem alatt rendezném a pénzügyeket. Ekkor még ugye magyar bankokban van a pénz... innen a saját 13 számláról származó összeg felét egy svájci számlára tenném, a másik felét tavasszal, amikor az államokban járok egy amcsi bankba tenném. Mind a két helyen pénzügyi tanácsadó segítségét kérném, ugyanis a pénzek 50-50%-át befektetném.

    - Tavasszal elutaznék az USA-ba, de nem a yachtommal, repülővel. Itt letennék egy nagymotoros vizsgát (most csak B kat van sajna), vásárolnék egy normális Harley-t és az USA nevezetességeit megnézném. Erre lehet, hogy 1 év nem is lenne elég, de hát hová siessek.

    - Amikor elunnám a motorozást, hegyeket másznék, de nem mint hegymászó, hanem mint túrázó. Semmi felesleges életveszély. Mivel búvár vizsgám ez időre ugye már lenne, így a jobb búvárhelyeken feltétlenül merülnék.

    - Szvsz az USA-ra max 2 év elég, utána hazatérnék Svájcba. Ha ekkor még a velem van a nejem, úgy is jó, ha nincs, akkor biztos keresnék új feleséget. Nem hiszem, hogy nehéz dolgom lenne ennyi pénzzel...

    - Soha többé nem dolgoznék, ellenben a világ érdekességeit, nevezetességeit feltétlenül szeretném látni, így a további életem a Svájci életről és az utazgatásról szólna. Jó eséllyel saját utazós blogot is indítanék, ahol az élményeim megosztanám.

    - Minden évben 1x jótékonykodnék valamennyit.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2017.06.17. 10:11:51
  • Caliph
    #66
    sajnos a második linken nekem nem ad ki semmit,de nagyjából tisztában vagyok az árakkal,keresgéltem nézegettem én már sokat :) Lehet az sokkal drágább is ha tartalommal szeretnéd megtölteni azt a 3 hetet,esetleg több szigetet is megnéznél,és azon is érdemes elgondolkodni hogy egy 24 órás repülőutat nem biztos hogy túrista osztályon akarod letudni :D
    A probléma most inkább az hogy nem tudnám itthagyni a dolgaimat 3 hétre :D

    Eurojackpoton sajnos nem nyertem,de még itt a ma esti ötös lehetősége :D
  • Zephyr Retiring
    #65
    Tényleg szép hely. Mondhatni meseszerű kultikus.
    Bár nem kell feltétlen telitalálat hozzá.
    Elsőre talán soknak tűnhet ennyiért,
    de ha azt nézed, hogy 3 és fél hetet tölthetsz el cserébe ott a pénzedért, már nem is olyan rossz..
    Gyakorlatilag egy mai profibb tévé ára. A te régi álmod ma ennyiért valósulhat meg..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.17. 07:22:47
  • Caliph
    #64
    én is megtettem a szokásos gépi fogadást,eurojackpot és 5ös lotto tekintetében is :) Ha nyerek hawaiira megyek ami régi álmom :D
  • Zephyr Retiring
    #63
    Na akkor két nyaralás közt ismét megtettem tétjeimet (számaimat, számainkat?)


    A totyik elnéptelenedését két oknak is betudom most:
    1) mindenki (más) most nyaral,
    2) mivel tovább halmozódott a nyeremény, mindenki aki nem nyaral, épp a fogadási irodákba nyargal

    Mert ezen a héten várható főnyeremény mostanra már:

    1,67 milliárd Ft

    Lássuk csak..ezen a héten, ha vinném a bankot a hazai képzőművészetet és művészeinket támogatnám.
    Nyitnék több nagyvárosban éjjel is nyitva tartó fotó és művészeti galériát (valami kreatív és kifejező névvel) mini kávézókkal, ahol minden hónapban más helyi művészek kiállításai kaphatnának helyet és ismertséget. Részleteket majd kidolgozom ha kellene..

    Legyen szerencsénk malac helyett, mert a malacnak sülve az asztalon, a pénznek meg a zsebünkben a helye

  • Zephyr Retiring
    #62
  • Stockbauer33 #61
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tipmix

    meg tegnap egy skandi 4es

    kellemes nyaralást neked is

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2017.06.01. 11:08:27
  • Zephyr Retiring
    #60
    Na sikerült felvenni a nagy nyereményt, holnap indulok is nyaralni.
    Igaz, a két dolognak semmi köze egymáshoz, de olyan jól hangzik így..

    Szóval én (és még további 82208 fogadó) bezsebelhettem kemény 1505 ft-ot.
    Gyorsan be is fektettem, hogy hamar meg is fialjon..


    Mondjuk az ezen heti számhúzás most elég érdekesen fog alakulni, mert holnaptól tényleg megyek nyaralni,
    és míg én és az asszony a hasunkat süttetjük egy hangulatos kis szigeten, közben akár még..

    1,414 milliárd Ft

    is ütheti a markunkat, ha egyedüli nyertesek lennénk.

    Mivel jelenleg nincs semmire szükségem, így ezen a héten ha én nyerem meg a fődíjat, másokkal fogok jót tenni.
    Megírom az "Egy lottónyertes emlékiratai, avagy az élet máshogyan" című könyvet, amiben megemlítem az SG fórumot is

    Így gyakorlatilag olyan hírverést keltenék a fórumnak, hogy még a régi elszármazott tagok is visszatérnének

    Szép nyarat és sok sikert minden játékostársamnak


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.01. 10:44:00
  • Zephyr Retiring
    #59
    Hát..ennek most jobban örülök, mint egy 5-ös találatnak, annyira meglepett


    A nyeremény összegét még nem néztem mennyi, de most nem is érdekel...
    Nyertem!

    Ezért most leírom helyesen is: "egyedülálló". Pont mint én
    (lásd:előző hsz.)
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.27. 19:33:00
  • Zephyr Retiring
    #58
    Egy kicsit kifutottam az időből..a sorsolás már megy, az első 3 számot már kihúzták..
    A legjobb esetben is már csak kettesem (lehetne) ezen a héten..
    Ez van. Azért, az esetleges nyertesnek előre is drukkolok. Legalább neki legyen már egy jó napja ma

    Ez most már nem aktuális, de csak úgy megszokásból..
    ..ha a héten én nyertem volna, nyitottam volna egy múzeumot. Olyasféle dolgoknak, tárgyaknak, amiknek jelenleg még nincs.
    Valami olyasmit, mint a világon egyedül álló orsós magnó múzeum Terényben

    Közben meg a 35-öst kihúzták. Tényleg lehet még egy kettesem..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.27. 19:19:00
  • Zephyr Retiring
    #57
    Nem szívesen tennék ilyet nyilvánosan, mert nem tudom milyen következményekkel járhat, de dobtam egy privit :)
  • Musachy
    #56
    Megtoszod... min nyerted? Én márciusban nyertem mindössze 18 €-t az Eurojackpoton...
  • Zephyr Retiring
    #55
    Nyertem!

    Igaz, az ötöslottón csak 1 találatom volt, amivel anyagilag nem sokra megyek,
    de egy másik szerencsejátékon viszont "kaszáltam"..
    imho:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Meg se számoljátok, 320 Euro


    Ezzel addig kihúzom, míg be nem üt szombaton a telitalálat az ötöslottón is
    Ezekkel a számokkal fogok nyerni..(tuti tipp, nekem elhihetitek)


    És szokásomhoz híven..ha esetleg tényleg én vinném a főnyereményt,
    ezen a héten egy réges-régi gyerekkori álmomat váltanám valóra, ami eddig valamiért elmaradt.
    Vennék egy gyönyörű szép krossz motort és beneveznék egy igazi versenyre.
    Az sem számítana, ha gyakorlat híján csak utolsó lennék, hiszen a részvétel a fontos. És utolsónak is kell lennie valakinek..

    Ezen a héten a várható főnyeremény:

    1,18 milliárd Ft!

    may the best win..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.16. 11:05:07
  • Zephyr Retiring
    #54
    Gépi random játékon régebben volt már kettesem.
    Olyan 500 kemény forintot kaptam érte, amin persze egy újabb lottót fel is adtam és még egy sörre is futott belőle
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.13. 18:17:38
  • Caliph
    #53
    én gépi randomot kértem,azt sem tudom mit dobott a gép,meg sem néztem. :) Majd holnap reggel :D
  • Zephyr Retiring
    #52
    Aki eddig nem tette meg a számait, ezen a héten már nem is fogja..

    Az én tippjeim..


    Ne is kérdezzétek, hogy ezek a számok meg honnan jöttek

    Ami a lényeg, hogy ma csatlakozott hozzám egy valahonnét elszökött gyönyörű kutyus piros nyakörvvel.
    Bicajjal voltam oda, és több mint 3 kilométeren keresztül futott mellettem.
    Ezért miatta, ha ezen a héten én nyerném a telitalálatot, valahol a városom szélén nyitnék egy profi kis kutya-menhelyet,
    ahol az eltévedt, kidobott és magára hagyott kis négylábúak otthonra lelhetnének, míg új, rendes és szerető gazdijuk rájuk nem talál.

    Ezen a héten a várható főnyeremény:

    1,05 milliárd Ft.

    Minden játékostársamnak jószerencsét kívánok.
    És mert ez végül is csak egy játék: győzzön a jobb tipp

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.13. 17:33:01
  • Zephyr Retiring
    #51
    Lesz ez majd jobb is, de kezdetnek nem rossz