450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • mac83
    #210
    Érdemes 1500felett játszani, nagyon jó nyereményjáték van most :)
  • Zephyr Retiring
    #209
    Ebben reménykedünk mind(en héten)..
    Holnap ha nem felejtem el, feldobok én is egy ötös tippet..
  • Caliph
    #208
  • Musachy
    #207
    Ezt mondjuk eddig is tudtam, köszi.
  • Caliph
    #206
    Nem tettél. Nem is irtam :D

    Én meg tájékoztattalak téged,hogy ami más,nem biztos hogy rossz is :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.04.16. 18:50:53
  • Musachy
    #205
    Csak tájékoztattam a barátomat a dologról. Szerinted tettem valami minősítést, megjegyzést, becsmérlést, egyebet a kijelentésen kívül vajon?
  • Caliph
    #204
    hatoson 3asom volt,körbelőttem a főnyeremény számait szépen..euron a szokásos 2+1 2000ért :D
  • Stockbauer33 #203
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos a közelébe se voltam a nyereményeknek.Skandi - Eurojack - 5-ös 6 rublikás nyeremény játékon - Joker - Hatos.Semmi.Na majd a héten :)
  • Caliph
    #202
    mi magyarok meg megöljük a disznót és visszatöltjük a húsát a saját belébe. vagy a pacal. vannak érdekes szokások,de az még nem jelenti azt hogy valami szar :D
  • Zephyr Retiring
    #201
    Lehet. Akkor talán a Camel cigi egyik összetevőjével kevertem össze az infót..
    Mindenesetre a macskaürülék tartalmazhat toxikus anyagokat is. Elég veszélyes lehet ez a cucc :)
    És ön kedves kolléga, feladta már az ehetit? :)
  • Musachy
    #200
    Cibetmacska eszi meg a kávébabot, majd kiszarja és az az a bizinyos luxuskávé.
  • Zephyr Retiring
    #199
    Egyik leendő kollégámmal megbeszéltük, hogy ezen a héten én nyerem a telitalálatot..
    ugyan ki más is
    ..aztán rácsörgök, ő meg leporolja a citromsárga 600-as Hornet mociját, és már vihetem is. Ő meg majd beruház egy újabb típusra.
    Megígértem neki, hogy megmutatom a nyerőszámokat, így..

    ..mint látszik is öreg barátom mucsácsó mester kedvéért most kivételesen krumpli nélkül

    További tervek? Most a kávépiacot céloznám meg. Hallottam már olyat is, hogy a világ legdrágább (és legjobb?) kávéi közé sorolnak valami olyan terméket is, amihez állítólag teveürüléket is kevernek. Vagy csak abból készül? Vagy kávécserjéket etetnek a tevékkel és aztán használják fel kávéfőzetnek az ürüléküket? Vagy valami ilyesmi...

    Na ez nekem is menne. Persze radikális változtatásokkal, hiszen felénk nem sok teve szaladgál. Pár kóbor eb és cica esetleg.
    Na az ő ürülékükből szerintem nem sokan készítettek még világszínvonalú mesésen drága kávét

    Néha komolyan elgondolkozom azon, hogy sokszor a legbizarrabb ötletekből lesznek a legjövedelmezőbb dolgok
    Aki úgy érzi, még van pár óra hátra a fogadások zárásáig...
    Gyerekek: itt nem babra megy a játék.
    A tét ma este:

    763 millió froncsika


    Hajrá! Nyerjen az, aki játszik..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.04.14. 12:13:33
  • Zephyr Retiring
    #198
    Én drukkolok neked
  • Caliph
    #197
    részemről euró és hatos lesz soron ismét,amit eljutok odáig :D
  • Stockbauer33 #196
    [spoiler]Péntek13.Remélem euroj 7.4 milliárd(24 m euro) jön :).5-s 6 mezős nyeremény játék feladva[

    /spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2018.04.13. 12:29:37
  • Zephyr Retiring
    #195
    A lottószenvedélyt, a reményt, vagy a szelvényt ne adjam fel?
  • Musachy
    #194
    Soha ne add fel!
  • Zephyr Retiring
    #193
    Mint lentebb láthatod magad is, nekem is majdnem telitalálatom lett. 5 szám híján :D

    De már fel is adtam az ehetit :)
    Majd átgondolom mire is költhetném majd a 763 milliót..
  • Stockbauer33 #192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Joker 2 szám meg van 1300 FTAz euro meg majdnem :D


  • Zephyr Retiring
    #191
    Ja. Ez a védjegyem
    De itt amúgy is a számok beszélnek..
  • Musachy
    #190
    mindig ezt a nagy krumplit teszed rá?
  • Zephyr Retiring
    #189
    Majd linkeld
  • Caliph
    #188
    euron megvolt a szokásos 2+1em :) hatos átlépte a miliárdot,szal beruháztam egy játékra:D kaptam ajándék sorsjegyet is amin nyertem 300 forintot,szal bizakodó vagyok :D majd linkelem a képeket hawaiiról :D
  • Zephyr Retiring
    #187
    Új hét, új remények..mert míg élek, remélek
    Azért azt is tartsuk szem előtt, hogy ez csak egy játék. Törekedjünk rá, hogy csak az maradjon.

    Még úgy 2 és fél óra és felajánlásra kerül ismét némi suska,
    És mielőtt még eldörren a puska, ez most 650 millió,
    S jár mellé némi miliő: új kocsi, új ház, a régieknek meg helló.
    A pénzen mit vehetünk, az rengeteg idő s kevesebb meló

    Most is eljátszom a gondolattal, hogy "eljött" az a nap, amikor megírják a hírek:
    " Előre megmutatta a lottómilliomos egy fórumon az ötöslottó nyerő számait!"

    És tényleg megmutatta:



    A többit ez ügyben inkább bízzuk az égiekre.
    Aztán a zseton elköltését (beosztását, felhasználását vagy ahogy tetszik) meg megint lehet rám bízni
    Volt szerencsém ma délelőtt kipróbálni egy üzletközpontban egy motoros szimulátor játékot.
    Nincs mese: ilyeneket fogok venni és "teríteni" szerte az országban.
    Hagy játsszanak mások is velük. Akár kricsmikbe is lehetne, úgyis biztosítanám őket, ami nem árt az olyasféle balhés helyeken.
    Sanszos, hogy pár átmulatozott éjszaka után visszahozná az árát egy egy forgalmasabb helyen..

    Na de győzzön az, aki játszik. Nem igaz?
  • Zephyr Retiring
    #186
    Mint láthatod magad is...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az 5. nyerőszám a 13-as nálam van.
    1.600.000-ért átpasszolom ha kell, s így máris telitalálatod lehet..

    ..de az ajánlatom csak ma éjfélig él!
  • Stockbauer33 #185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    04 01 :) Ha meglesz jön a fotó róla
  • Caliph
    #184
    grat :)
  • Musachy
    #183
    A 13-as bejött, ez kétségtelen. Már csak a többit kellett volna eltalálnod...
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.04.01. 19:04:10
  • Stockbauer33 #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler]Na végre összejött.Egy 4-es 1 610 610 Ft
    [/spoiler]
  • Zephyr Retiring
    #181
    A 13-as dilemmája..

    A minap áthaladt a kezeim alatt pár sorszámozott üveg. Az egyik a 13-as számot kapta. Sajnos volt benne egy beindult repedés, ami miatt összetört. Szerencsére vannak kapcsolataim a gyártóval és lepótoltattam a hiányzó darabot. Ez akár lehetett véletlen is..

    Ezen a héten elérkeztünk a 13. játékhéthez. Ez is lehet véletlen. Mostanra a nyeremény 540 millióra halmozódott. Matek jön:
    540. 5-4=1 (a 13-as szám első számjegye) az 540-es szám 3 számjegyű (a 13-as szám második számjegye)

    A szelvényt szokásomhoz híven véletlen számokkal adtam fel. A második szám amit beikszeltem a 13-as. Véletlenül persze..


    Az eheti sorsolás 31-e szombatra esik. A 31 az visszafelé 13.

    És végezetül tegnap este álmodtam valamit. Egy fekete macska ment át előttem, aminek a bundáján két fehér számjegy állt: 13.

    Ezek után, ha most nem húzzák ki a 13-as számot, meg leszek lepődve.

    De térjünk vissza a sorszámozott üvegekhez, mert onnan jött az eheti ötletem. Illetve volt még egy előzménye...
    Olvastam egy cikket a minap. A cikk arról szólt, hogy kiadtak egy 13 darabból álló vonatos sörös doboz kollekciót limitált példányszámban kizárólag Japánban, gyűjtőknek. Már előjegyzésben elkapkodták az összeset, pedig borsos áron kínálták. Aztán miután legyártották őket, megsemmisítették a festékszitasablonokat azért, hogy pontosan ugyanez a bizonyos kollekció másnak ne legyen meg.

    Mi sem természetesebb hát mint az, hogy ha ezen a héten én nyerném meg az ötöst, figyelembe véve a hazai keresletet,
    én limitált kiadású energiaitalos dobozokat készítenék és hirdetnék meg eladásra a világhálón kifejezetten gyűjtők számára.
    A módszer a fenti, vagyis limitált darabszámban gyártanánk le a különleges doboz kollekciókat úgymint: Vintage hi-fi deck különlegességek (Technics, Pioneer, Revox stb..) egyedi kézzel rajzolt grafikái, amik valami olyasmik lennének mint az egykori hazai autóskártya kézzel rajzolt autói, ha emlékszik még valaki rájuk.

    Aztán persze az eredeti rajzsablon festőszitákat bizonyos darabszám legyártása után megsemmisítenénk mi is.
    "Hi-Fi Collectors" márkanévre gondoltam, amit persze előtte levédetnék, így mások már nem használhatnák.
    Biztosan lenne pár fanatikus gyűjtő, akit érdekelne ez a projekt..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.03.30. 18:27:49
  • Zephyr Retiring
    #180
    Remélhetőleg aki akarta, mindenki feladta az eheti tippjeit. Ha nem, akkor legrosszabb esetben is megmaradt a 250 ft.
    (Ettől már csak az lehet rosszabb, ha a meg nem tett állandó számait húznák épp ma ki Szerencsés Dánielnek)

    Hoztam egy papucsos sztorit...

    Egyik kollégámra felfigyeltem még a múlt héten, hogy nem használ papucsot a tusolóban. Sem ott, sem az oda vezető úton az öltözőszekrényétől odáig és vissza sem. Megtudakoltam az esetleges félelmét a lábgomba ellen, de azt felelte, hogy az elmúlt 20 év alatt egyszer sem használt papucsot és sosem szedett össze semmit sem.
    Aztán kíváncsiságból megtudakoltam, hogy amennyiben ötösöm lenne és megajándékoznám egy új papuccsal, azt használná é?
    Azt felelte, hogy igen. Aztán, ahogy az általában lenni szokott, nem lett ötösöm..

    Ma túlóráztunk. Ő is bent volt. Elmotyogta jókívánságait majd azt mondta, hogy most is várja a beígért papucsot.
    Mondtam neki, hogy nem lett ötösöm. Azt felelte, hogy sejtette ha túlórázok....de ő már a mai 424 milliós nyeremény megnyerését kívánja nekem.
    Csakhogy én csak a múlt hétre ajánlottam fel a papucsot, és nem állandó jelleggel. Ezen kissé meglepődött..
    Megnyugtattam, hogy az akciót meghosszabbítom erre a hétre is.
    De addigra már megsértődött (mert az ígéretem nem állandóra szólt), és lemondott a papucsról...

    Na igen: még meg sem nyertem a lottóötöst, máris akadnak "irigyeim" akik úgy kezelnek, mintha máris multimilliomos lennék

    Bár ki tudja. Ha ma ezeket húznák ki netán..

    ..akkor végül is igazuk van/volt/lesz..

    Szóval igen. Így meg is született az első dolog, amit telitalálat esetén vennék.
    Megvan mi az?
    Természetesen egy pár új papucs..

    Sok szerencsét minden játékostársamnak!
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.03.24. 18:24:19
  • Zephyr Retiring
    #179
  • Stockbauer33 #178
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    skandi 4 találat megvan 1405 ft.Na majd az euroj v ötös v hatos :)


    " A heti kérdés bónuszpontokért: hány nap alatt lehetne elverni ennyi zsozsót csak ruhákra és cipőkre? "

    Autóra :)

    Bömbi

    Audi


    meg egy kombi bevásárló kocsi


    Persze a Harrods-ból rendelnék min 10-15 millióért ezt azt :)

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2018.03.15. 15:35:23
  • Zephyr Retiring
    #177
    Látom, továbbra is csak egyedül pályázok a lottóötösre.. Sebaj. Majd csak beosztom valahogy a heti

    325 millió Ft-ot...

    Ebből a nyereményből, ruházati napokat tartanék. Családnak, barátoknak (egye fene még pár távolabbi rokonomnak is..)
    Bepattannánk egy verdába és járnánk sorra a jobbnál jobb plázákat és ruházati üzlethálózatokat.
    Jó, jó nem bánom: beugranánk pár cipőosztályra is..

    A heti kérdés bónuszpontokért: hány nap alatt lehetne elverni ennyi zsozsót csak ruhákra és cipőkre?
    A lehetőség most is adott majdnem mindenkinek.

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.03.14. 11:38:30
  • Zephyr Retiring
    #176
    A héten meglepetésszerűen jött a hó, bár inkább most, mint nyáron..
    Akkor sem árt a kesztyű, ha az ember csak ide a sarki vegyes kereskedésbe ugrik ki valami reggeli péksütiért.
    Én itthon hagytam, s cserébe jéggé dermedtek az ujjaim. Mivel autóm jelenleg nincs, így ha ezen a héten vinném a bankot,
    most egy szép, új és belülről jó meleg autót vennék először..

    Mint azt tudja mindenki aki követi a játékot, a 905 millát egy szerencsés nyertes elvitte a múlt héten, így erre a hétre már csak..

    100 millió Ft.

    juthat. Ez nem valami sok. Szinte már már kevés is. Ezért ezen a héten emiatt is, meg a hó miatt is, kevesebben fognak lottózni mint általában.
    Így az esély is nőhet valamennyit.
    Én tegnap már elrendeztem a tippeket, plusz a szelvény is jó helyen van..

    ..s addig itt is marad, míg be nem váltja valamelyik fogadóiroda mondjuk 100 millióra..

    Lehetőségeim autóügyileg:

    1) vadi új Duster már 3 milla körül mindennel amire szükségem lehet ebben a nagy hóban,
    2) 1 milla körül valami dögös használt régebbi sportverda, a maradék 2 milla meg mehet benzinpénzre,
    de ez esetben meg kell várni míg elolvad a hó és felszívódik a sár.

    A maradék 97 millió pedig..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.02.28. 11:15:37
  • Zephyr Retiring
    #175
    Csomagolhatsz. De a cech egyelőre téged illet :)
    Csak a 40-est találtam telibe, a többi szám a közelében sem járt :D

    De továbbra sem csüggedek. Egyrészt mert imádok játszani a számokkal (így jövőhéten újra próbálkozhatok) másrészt meg mert a szombati 100%-os túlóra is elég jől hozott a konyhára :)

    Hawaii útra viszont egyelőre se te, sem én nem utazunk, úgy néz ki..
  • Caliph
    #174
    na csomagolhatok?:D
  • Caliph
    #173
    csak nehogy úgy járj,mint a héten a kínai(kóreai?) csávó,aki emlékezetből azt hitte hogy nyert,csinált nagy bulit,elköltötte az összes megtakarítását aztán amikor meglett a szelvény kiderült hogy egy számra rosszul emlékezett... :D

    Ha mégis nyernél megjótékonykodhatsz engem egy hawaii úttal all inclusive :D két hét elég :D
  • Zephyr Retiring
    #172
    Ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli..

    A szelvényt már megint biztos helyre elpakoltam (pedig vettem), így a megtett számokat most nem is tudom.
    Sebaj (Tóbiás), majd annál nagyobb lesz a meglepetés, vagy az öröm. S ha egyik sem, még mindig vár a hűtőben a söröm

    Ezen a héten ha én nyernék (és mán' mér is ne?) akkor mennyi is,...ja igen kereken:

    905 millió Ft.

    ami a zsebeimbe vándorolhatna.
    Egye fene, mit tudom én volt e már ilyen nyűgöm (ha nem, majd most lesz) nagyon nagy részét eljótékonykodnám.

    Mostanság figyelgetve az emberek pénzzel kapcsolatos reakcióit azt tapasztalom, hogy valamiért senkinek sincs elég.
    Holott most volt országosan fizetésemelés is. Már akiknek. Mert gondolom nem mindenkinek.
    Na nem nekik jótékonykodnám el a milliókat, hanem különböző karitatív szervezeteknek. Szétnéznék és döntenék.

    Valamennyit eltartalékolnék nehezebb időkre is, bár jelenleg ezt nehéz elképzelni az én életemben, de sosem lehet tudni..az ördög nem alszik...

    Én viszont lassan már igen, mert holnapra bevállaltam egy túlórát.
    Hogy miért? Hát mégsem ülhetek itt tátott szájjal várva, hogy a sült galamb berepüljön a számba...nem igaz?
    Ha addig nem találkoznánk, jó számokat és jobb szerencsét minden játékostársamnak


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.02.23. 17:31:15
  • Caliph
    #171
    én eurózok,illetve 5ös ha miliárd fölé megy,kicsire nem adunk :D semmi mást nem tolok :D