7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • Running
    #7021
    Hát ha nincs benne láda, akkor elvan. Vikendin is kiszedték.
  • j0nNyKa
    #7020
    mondjuk
    ad1) ultra textúrán megnézem hogy fog futni amikor a régi verzió se bírja
    ad2) az a secret basement... nem tanulnak bazmeg a vikendi caves marhaságukból :|
  • Running
    #7019
    Hát ez állat lett:
  • Running
    #7018
    Biztos nem lesz több, de már nagyon ráfért, mert nagyon idejétmúltnak tűnt már, főleg egy Vikendihez képest.
  • ntex
    #7017
    Nem lesz rossz az új Erangel kinézet, de gondolom ezzel együtt rip fps...
  • undY1ng #7016
    Valamiért ahogy vége van ezeknek a passoknak, elmegy a kedvem a játéktól... Jó azokért a küldikért szenvedni meccsenként, ilyenkor meg olyan üresnek tűnik. Itt megint csak a mobilos verzióra tudok gondolni, hogy ez sokkal jobban megvan oldva ilyen szempontból.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.06.06. 10:14:52
  • Running
    #7015
    Update

    Várós:

    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.06.06. 07:37:24
  • undY1ng #7014
    Találtam most egy "FPS" beállítást ehhez a realtek-hez, majd nemsokára jön a tesztje. Állítólag a 2/4/8K-s beállításokat babrálva lehet kihozni a maxot (jelen esetben a lépéshangokat).
  • ntex
    #7013
    Szokatlan lehet kissé eleinte, de szerintem sokkal több haszna van mint hátránya. Én pl. sokszor hallottam már meg vele a 3 házzal odébb mocorgó kempingezőket a házakban, ami kikapcsolt opcióval eddig nem nagyon sikerült. Nekem eleve muszáj így játszanom mert borzasztó halk amúgy nálam a játék max hangerőn és sokszor a társaim előbb meghallották a trappokat mint én. Ezzel viszont le kellett vennem 70%-ra a windows hangerőt mert pl. a repülő, a zuhanás meg a járművek hangjai mikor bennük ülsz olyan hangosak lettek mint a fene... :D
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.06.03. 23:59:03
  • undY1ng #7012
    Hát ez a Loudness-kiegyenlítés még a távolról bejövő trappolásoknál oké, de közelről rémesen gyenge a hanga... olyan mintha km-ről lőne valaki amikor ott áll mellettem...
  • undY1ng #7011
    Ez teljesen kiment az agytalan fejemből, köszi!
  • Doma #7010
    A helyedben az alaplaod gyártójának honlapján keresnék.
  • undY1ng #7009
    Off: Valaki tudna egy normális letöltési linket adni a realtek hd audio managerhez? Ahol nem kell mindenféle külön sz*r downloadert leszedni hozzá.
  • Running
    #7008
    Az is lehet, hogy a többi szar és ez jó így. :D
  • undY1ng #7007
    De a többi játékban miért tudják f*szán megoldani? Itt meg.....
  • j0nNyKa
    #7006
    mk14 a legviccesebb iron sighttal :D:D kitakar mindent is
  • j0nNyKa
    #7005
    baz es tenyleg, ez meg is magyarazza azt a "bugot"... oke, jobb keson mint soha :)
  • undY1ng #7004
    Kemény de egyébként mindig is jobban preferáltam az iron-sightot már a cod óta is (tudom az is másvilág), viszont ebben a játékban talán 1-2 fegyvernek aminek normális a célzóka nézete, a többi szerintem rémesen kiláthatatlan.
  • Normen76
    #7003
    Emiatt szoktam rendszeresen beleéőni az ablak párkányba, vagy a szikla oldalába, aljába :)
  • ntex
    #7002
    Nekem ez rács mögül kilövésnél tűnt csak fel, de ilyen közelharcban nem szoktam ezt fejben tartani...
  • Running
    #7001
    Asztakurva. Hát ezt én sem tudtam, de beteg.
  • j0nNyKa
    #7000
    oooo en ezt kajak nem tudtam
  • j0nNyKa
    #6999
    menj vissza az idoben
  • lonvard
    #6998
    Skacok, olyan álcázó festést az arcra hogyan lehet szerezni? Tudom hogy kb. semmi haszna, de izgat ez a dolog. Piacon nem találtam ilyesmit.
  • ntex
    #6997
    Mióta megvan több mint két és fél éve a gépem mindig használtam és nekem sosem volt bajom vele eddig. 6.0.1.7977 -es verzió van fent, nem tudom van e újabb, nem nagyon foglalkoztam vele. Csak akkor szoktam cserélni drivereket ha valami gond adódik.

    #6995
    Eddig nem sok hasznát vettem, de most beállítottam hozzá egy jó EQ-t + az említett opcióval teljesen más lett a játék, eddig sokszor volt hogy nem hallottam meg időben a trappolásokat, most már sokkal messzebbről és sokkal tisztábban hallok mindent.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.05.27. 16:05:40
  • j0nNyKa
    #6996
    mert minden windows frissites meg szokta baszni es csak a baj van vele
    de ha egyszer veletlenul stabilan felszalad, akkor persze
  • undY1ng #6995
    Megéri azt a Realtek HD manager-t használni? Régen mindig sokat próbálkoztam vele, de csak törlés lett a vége, már nem emlékszem, hogy miért...
  • ntex
    #6994
    Eddig én is azt hittem hogy alaplapi hangkártyával hátrányban van az ember de pár napja találtam egy beállítást a Realtek szoftverben amit bekapcsolva megváltozott minden. "Loudness-kiegyenlítés" néven szerepel a beállításokban, és mióta bekapcsoltam mindent hallok rendesen szó szerint, azt is mikor a csávó három házzal arrébb trappol a házban. Nagyon sokat segített, persze a fő hangerőből le kellett vennem mert a járművek olyan hangosak lettek hogy rendesen bántotta a fülemet.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.05.27. 13:04:12
  • Running
    #6993
    Jajajaja, nekem mondjuk xonar van és egy marantz erősítőn keresztül gyün a hang, nem tom számít e, mindenesetre legalább időnként hallom ki fog lelőni. :D
  • j0nNyKa
    #6992
    tudjad hogy alaplapi integralt hangkartyaval a 20%-at se fogod kihallani annak amit tud az a fejhallgato
    en nem ruhaznek be magaban, viszont pl egy ilyennel mar fasza lehet
  • lonvard
    #6991
    De az tök jó, hogy már hallom a lövés irányát. A korábbinál ha eldördült egy lövés, az 360 fokban bárhonnan jöhetett, most annyi a fejlődés, hogy hallom ha bal oldalról vagy jobbról érkezik. Köszi az ajánlást, lehet megveszem nemsokára. :)
  • Running
    #6990
    A nulla hangról eljutottál oda, hogy hallasz valamit, ez valóban előrelépés, de van még hova fejlődni. :))))

    hyperx cloud a best. :D
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.05.27. 09:38:01
  • Running
    #6989
    TPP-től nem is nagyon lehet többet várni. Néha bekerül egy-egy farkas a birkák közé.
  • Jim Morrison
    #6988
  • RatBaG #6987
    https://clips.twitch.tv/OriginalTallTaroCharlietheUnicorn
  • lonvard
    #6986
    Megint volt egy második hely. Megnyerhettem volna, már beazonosítottam a célt, szóval nem vakon kaptam a fejlövést. :D

    Van már egy nagyon jó alap loothelyem, mindig van dzsip, a loot az közepes, de megfelelő, extra hogy ritkán jönnek arrafelé, miközben elég sokszor beleesik a körbe. Nem árulom el, titkos hely! :D Vannak alapszabályaim, pl. mindig el kell dugni az autót, és mindig úgy kell viselkedni, mintha valaki éppen célra tartana rám. És akkor nem lesznek olyan hülyeségeim, hogy a kihalt csendes városban az út közepén kortyolgatom a kólát, aztán hirtelen fejlövés. :D Valamint párbajhelyzetben nem szabad passzívnak maradni, mozgásban kell maradni, különben az ellenség fölényben lesz alapból.
  • lonvard
    #6985
    Hát annyiért nem tudom...persze hardcore pubg gamernek kötelező.

    Egyébként rájöttem mi az alapproblémám a játékkal: az az "állva mindjárt beszarok" alap testtartás. Nincs egy normális nyugalmi állapot, amiben az öltöztethető karakterem normálisan nézne ki. Egyedül a főmenűben néz ki jól, egyébként meg bevágja azt a begörnyedt állást, és főleg a kezdés előtti gyülekezőben néz ki mindenki totál hülyén, és nincs is egy szép mozgása a karakternek, mikor gyalogol. Most oké, nem fognak a kedvemért csinálni egy séta animációt, de szerintem kellene. :P
  • j0nNyKa
    #6984
    30k körül már vannak jók, meg melléjük ugyanennyiért dedikált hangkártya, nekem a sound blaster hd usb + hyperx cloud alpha durva kombó nagyon
  • Jim Morrison
    #6983
    csak mert nem linkeltétek ... :(
  • lonvard
    #6982
    Jó mondjuk lehet hogy most van még ennél is sokkal durvább szint, amit nem is tudok micsoda, mert nem tudom milyen, de a jelenlegi az egy akkora ugrás volt, hogy többet nem veszek olcsót.