7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • undY1ng #7061
    Fudejó az új erangel.
  • undY1ng #7060
    Nálam már nem lehet normálisan kilépni egy játékból és nagyon néha hozza elő a restart lobby lehetőséget. :D
    Semmit nem állítottam át, egyik napról a másikra történt...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.06.24. 16:09:38
  • undY1ng #7059
    Szerda
  • Running
    #7058
    mikó gyün ki?
  • Jim Morrison
    #7057
    World Record

    Ahogy a bölcs indián mondá:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wacky Jacky biztos erre veri

  • RatBaG #7056
  • j0nNyKa
    #7055
    beteszi, írásvédetté teszi, indít
  • Spészgószt
    #7054
    hiába másolja ki, ahogy beteszi indít és szétkúrja, indít beteszi szétkúrja ! ...
  • Dency
    #7053
    Egyszerűbb ha addig kimásolja a GameUsersettings.ini-t - még meg nem oldja a problémát, és csak visszamásolja mindig, nem kell állítgatni elölről.
  • Spészgószt
    #7052
    test szerón ki tudod próbálni...Deagle odabasz !!! és végre van értelme a lasersight-nak!!! 3 mellény 3 golyó leszedi 3 sisak 2 és repül ! messzire is elég pontos baszom jól lehet vele lőni !
    Nekem nagyon bejön!!!
  • undY1ng #7051
    +.. Mobilos verzióban már milyen jól működik jóideje. Amúgy az a páncélozott jármű nagyon hasznos tud lenni, főleg a vége felé és igen, biztos mégtöbb hányadék nyomorúúút kemper lesz. :)
    Deagle-re nagyon kíváncsi vagyok, szeretem némelyik pisztolyt.
  • Spészgószt
    #7050
    nem az enyém szart be , egy cimbinek fosta össze magát a game :( már végig böngészte az össze config filet és nem írásvédett egyik se....
  • Jim Morrison
    #7049
    nem lett veletlen irasvedett a config fajlod?
  • Spészgószt
    #7048
    valaki járt már úgy, hogy a PUBG állandóan kibassza defaultra a configot.... állandóan elállítja minden indításnál !
  • RatBaG #7047
  • ntex
    #7046
    A kemperek fognak a kannás buliból leginkább profitálni az biztos.
  • j0nNyKa
    #7045
    aza baj abban is latom ahogy fekszik a haz sarkaban a paraszt, belepsz az ajton, es radrobbantja a gazkannat...
    ne legyen igazam!

    ami esetleg feldobja a patchet, az a folyamatos questek, ahogy lentebb irtatok, ha nincs quest, nincs kedvem elinditani a klienst - a hulye semmirekello questek miatt meg szivesen jatszok
  • ximix #7044
    Ebből a benzineskanna logisztikából még jó kis móka kisülhet.
    Mondjuk mindig magad mögött hagysz egy párat pl:fa, szikla, bódé, . . . mellett, majd csak pár lövés bele és már repül is az enemi aki esetleg gyanútlanul mögé bujt.

  • j0nNyKa
    #7043
    valahogy engem most annyira nem zaklattak fel, se az uj jarmu, se a felkapaszkodos dolog, se a deagle, se a tobbi
    a felkapaszkodastol csak megtobb meghulyebb helyen levo kemper lesz, en meg nem szivesen jatszok ugy, szoval hatranybol indulok
    az uj jarmu meg... a palyat se nagyon eroltetem, meg aztan ha veletlen talalok flare-t, nem fogom jarmure elloni
    a pisztolyt meg ugyanugy nem fogom felvenni a foldrol mint a tobbit se, foleg egy sanhokon ahol azer lehet talalni ertelmesebbet is az elso random hazban

    nemtom. meh.
  • Normen76
    #7042
    Úgy néz ki felébredtek és elkezdtek melózni :) Ez igen.. Ez már update :)
  • Running
    #7041
    Ez megint egy komoly patch, nagyon odateszik magukat ezek a srácok, csak így tovább!
  • ntex
    #7040
    https://www.pubg.com/2019/06/19/update-30-patch-notes/

    - Végre bekerül talán egy tényleg használható pisztoly?
    - Robbanó kannák: awesome :DDD
    - Ledge grab: ++++++

    A többi új feature számomra nem annyira érdekes.

    Viszont remélem a rohadt landolás közbeni CTD-t kijavítják, tegnap kb 3x vágott ki, és imádkozhattam hogy éljek még mire visszaérek...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.06.19. 12:44:01
  • Running
    #7039
    26. aszem.
  • undY1ng #7038
    Mikor jön ez a forintos peccs?
  • Jim Morrison
    #7037
    én zeroingot nem használom, sosincs rá idő :d

    Am kedvencem talán a kocsiban (volt itt videóban):
    shift W - első ülés
    e - 2.
    q - 3.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.06.09. 19:32:45
  • RatBaG #7036
    duh! mondaná a művelt angol.
    de akkor bemásolom ezt is, hátha szintén újdonság, és spórolsz pár keybindot:

    görgő normál esetben - fegyverváltás
    görgő scopeba nézve - zoom
    görgő scopeba nézve + SHIFT - scope zeroing
  • Jim Morrison
    #7035
    ej... buta vagyok, eddig nem csináltam. quick mark másodlagos keybindje a bal egérgomb, így amikor lövök autómatikusan megy a quick mark a csapattársaknak... hogy eddig ez nem volt beállítva...
  • j0nNyKa
    #7034
    akkor ne állítsd be rendesen, nekem mind1 :) ha az equalizer cheatnek számít, akkor a normális internet sebesség, meg az erős videókártya is, meg a kényelmes szék, meg stb
  • Normen76
    #7033
    Hát, nemtom mi számít normális fülesnek. Fülesem Logitech G430, hangkártyám egy CREATIVE SB AUDIGY FX. Középkategória.. nyilván nem csúcstechnika. De ha robbanás van a fejem reped :). Másrészről ha létezik olyan hangbeállítás amiben a robbanás, eső, környezeti zajok halkak, a léptek hangosak, az kb. cheat szerintem akár a recoil macro, vagy az aim. Simán befolyásolhatja a játékot közel ugyanúgy.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2019.06.09. 16:53:55
  • Dency
    #7032
    Nem beszélve arról hogy a red zone 80%-a pochinkin van, múltkor direkt néztem 4 azaz 4x volt egymás után red zone pochinkin.
  • j0nNyKa
    #7031
    normális füles + hangkártya + beállítások, és nem lesz hangos
    ezekből már 1 is megoldja
  • Normen76
    #7030
    Eh engem a folyamatos bombázás, repülőzés őrjít meg. Nincs fél perc, hogy csend lenne, ne lenne red zone, vagy épp egy repülőgép zaja ne repesztené szét a fejem. HA nem hangosan hallgatom a játékot, nem hallom meg a playert, ha hangos szétmegy a fejem mert az eszement fejlesztők úgy érzik szükségünk van 2 percenként arra hogy szétbombázzák a dobhártyánkat :) Playerek 99%-a nem hullatna egy könnycseppet sem ha kivennék a bombázást. Teljesen felesleges és értelmetlen dolog, csak azért betenni mert van más játékokban is hasonló.
  • j0nNyKa
    #7029
  • lonvard
    #7028
    Kélgyózás közben időnként kidugom a fejem, és azt remélem, hogy a futkorászó ellenséget előbb pillantom meg. Na most nem igazán szokott összejönni, illetve amikor igen, akkor is én halok meg, de én ezt egy ilyen bevált taktikának gondolom. :D
  • Spészgószt
    #7027
    csak mondom neked, eddigi tapasztalat alapján...1v1 ben nagyon nagy %-ban az nyer, aki szaladgál és keresi a fetrengőt...hamarabb meglátod állva mint fekve a fűben.... ;)
  • lonvard
    #7026
    Én is mindig kélgyózom, most mit csináljak. Múltkor majdnem megnyertem egy játékot, hárman voltunk az utolsó körben, egyet megpillantottam, tiszta célpont volt, elkezdtem lőni, találtam, ugorva rám fordult és lőtt, és aztán kiderült, hogy nem is ő ölt meg, hanem a harmadik a mesterlövészpuskával. ebből okulva egy hasonló helyzetben az utolsó pillanatig ott fogok az avarban kúszni!!! :D
  • ntex
    #7025
    Majd úgyis lejjebb fogják venni
  • Spészgószt
    #7024
    csak 2x olyan magas az a gaz.....
    mit gondolsz miért van az a vihogás a lentebb linkelt WJ videó végén...??? !!!
    Utoljára szerkesztette: Spészgószt, 2019.06.07. 21:03:25
  • ntex
    #7023
    De legalább simán egyszínű zöld lett a gaz, így könnyebb lesz észrevenni a fetrengőket.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.06.07. 20:56:43
  • Spészgószt
    #7022
    néztem pár stream-et ...hát a kélgyózás menő lett... fű mindenhol, uccsó két kör már csak a fűben fetrengőkről szól :DDD