7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • Dency
    #7101
    Szerintem nem rossz, nem lesz rá panasz. Bár a rácsos ablakokról még mindig nem tudnak leszokni.
  • Running
    #7100
    Milyen az új Erangel? Videóból jónak tűnik.
  • Dency
    #7099
    Már semmi , mai update megoldotta.
  • Dency
    #7098
    Teszt szerver nektek megy simán? Nekem a 2. logó után állandóan kicrashel, steamen belül már rámentem a fájlok ellenőrzésére de nem segített.
  • RatBaG #7097
    https://www.pubg.com/2019/07/17/pc-update-4-1-patch-notes-now-on-the-test-server/

  • Running
    #7096
    Ez elkerülhetetlen, 2 éve fut a játék. Annyi mindig lesz, amennyi kell, de a bázis stagnál már egy ideje. Ezen már semmi nem fog változtatni.
  • ntex
    #7095
    Ebből is látszik hogy fogynak a playerek, hogy ilyen lépésekre van már szükség mint pl. a régiók keverése...
  • undY1ng #7094
    Na ezt a battlepass-t már nem kell megvennem.
  • Running
    #7093
    levíl
  • Running
    #7092
    Nem irigylem szerencsétleneket.
  • Running
    #7091
    Nyár van, pihentetni kell kicsit. Csinálni kell mást, játszani mással. A játék már nem lesz jobb, max tartalmasabb, csak ha újraírnák az egészet, azt meg nyilván nem fogják. Könnyű nem lehet jó játékot készíteni BR-ben sem, mert látható hogy 2-3 év alatt egy "jó" sem készült, max más stílusú.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.07.12. 08:34:47
  • undY1ng #7090
    Megkell ismét kérdeznem, csak szerintem katasztrófa a játék? Nem csak a szokásos desync miatt, hanem már ez a hang probléma is, ami a WJ videóban is volt... nem tartom magam egy koki játékosnak, de ez egyszerűen hihetetlen, hogy ennyire kib*szott profi lenne mindenki a játékban, vagy csak szimplán sz*r netem van (amúgy nem) és lag miatt halok. Miért nincs ez a forintos Apex, COD és más BR-ben?? Kezdem csúnyán megutálni ezt a játékot. Cry off.
  • undY1ng #7089
    Off: BF-el kapcsolatban egyetértek. Rendkívül nagy BF fanatikus voltam, de a 3. rész volt az utolsó amit megvettem. Nemrég kaptam 1 hetes BF V próbát... nem igazán nyerte el a tetszésem. :)
  • Running
    #7088
    Legalább van megint valami indok amire a bénák hivatkozni tudnak, miért haltak meg. :))) Tudom nem referencia, de 10 évvel ezelőtt pl a BF2-ben senkit sem érdekelt esportban sem, hogy a katonák lépteit egyáltalán nem lehetett hallani, de legalább a frencsájznál azóta sem, ami már cinkesebb volt. A mostani játékaikat inkább nem említem, mert azok nem játékok, hanem techdemók óvodásoknak.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.07.11. 07:38:29
  • Spészgószt
    #7087
    há mit akarsz ...szőnyeg van ...és a piros vastagabb szövésű puha finom ;)
  • RatBaG #7086
    mik vannak :DD

  • Running
    #7085
    Minden tiszteletem, amit a közösségért, játékért tesz, de számomra a streamje is és a videói is olyan mehhh... Ellenben shroud-dal mi lett? Régebben tökre bírtam nézni a stream-jét, mert állat volt, most meg játszik 3 óra pubg-t és visít mint egy fürdőskúrva és nem jó semmi és akkora arca van, hogy nem fér bele a monitorba. Hányinger lett, vagy csak rossz időpontokban kaptam el?
    Chocotaco-t nézem már egy ideje, meg Break-et, mert tök normálisak. Viss sajnos Apex-ezik, az nekem kapufa. A DanuCD-s csaj meg cukorfalat, de a hangjától kikészülök 1 perc alatt, nem bírom hallgatni, cserébe jól játszik.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.07.10. 11:41:32
  • undY1ng #7084
    Nem vagyok zene fikázó... de ilyen zenéket választani videók alá....
  • RatBaG #7083
    tökimaki de ráér

  • Gibor
    #7082
    BRDM kell a kígyókra. (saját video)

    Utoljára szerkesztette: Gibor, 2019.07.08. 21:10:21
  • Running
    #7081
    snake snake snake
  • akdestroyer
    #7080
    Pedig alig várom már, a térdig érő fűben végre új szintre emelhetem a kempelést.
  • j0nNyKa
    #7079
    utóbbi
  • Running
    #7078
    Ezek itten nem tudják, vagy rossz arcok és nem árulják el. Már én is kérdeztem.
  • akdestroyer
    #7077
    Tudja valaki mikor jön a 2.0-ás Erangel?
  • j0nNyKa
    #7076
    balanced
  • Running
    #7075
    Szerencsére FPP-ben nem nagyon vannak, hála az égnek.
  • Normen76
    #7074
    Nem szabad megfeledkezni az arányokról, mi alig 10 millióna vagyunkm ők ha csak az Oroszországi Födörációt nézzük, köözel 150 millióan. Bizony kva sokan játszanak. Az sem véletlen hogy az egész világon mindenütt tönkrevágják az összes online gamát a kínaiak... Tök mindegy a műfaj.. :( Tévedés ne essék, semmi bajom velük, de a "játszási" kultúrájuk megöl minden játékot.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2019.07.03. 14:34:21
  • Running
    #7073
    Mennyi orosz játszik, hihetetlen.
  • j0nNyKa
    #7072
    :DDDDDDD
  • j0nNyKa
    #7071
    a kezdő jelenet
  • Running
    #7070
    Erangel 2.0 mikó gyün?
  • Dency
    #7069
    Sajnálatos... lockolás funkció így értelmét veszti, jön 1 új update és már nem is tudod visszanézni.
  • j0nNyKa
    #7068
    nem, wj is állandóan erre panaszkodik, youtuberként / streamerként szopás
  • Dency
    #7067
    Hali.
    Arra nincs semmilyen lehetőség hogy a régi visszajátszásokat meglehessen nézni? Google első találatot próbáltam de nem működik. Jó lenne visszanézni egy régi replayt.
  • Running
    #7066
    Ez tipikusan az a játék, ami annyira jónak tűnik videón, de játszani vele már erősen középszerű. A PUBG meg lehetne egy rohadt jó játék, ha nem lenne az egész az alapjaitól elkúrva. :D
  • j0nNyKa
    #7065
    off, azér ezek a srácok se szarakodnak közben
  • undY1ng #7064
    Mi is tapasztaltunk FPS dropokat. Igaz itt 130 volt, de már "csak" 80-90 ezeken a helyeken.
  • ntex
    #7063
    Nálam a patch óta durva fps dropok vannak, és nem csak nálam hanem 2 streamer is panaszkodott akiket nézek. Remélem visszacsinálják mert ez nálam már majdnem a játszhatatlanság határát súrolja, az eddigi 80-100 fps helyett van 50-80... Ha bejön az Erangel 2.0 még kevesebb lesz. Mindezt i5-6500 + 8GB RAM + GTX1060 3GB mellett
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.06.26. 21:45:44
  • undY1ng #7062
    Nektek ez a jelenség nem jött elő? Nagyon sok havernál van ez... egy ezelőtti update óta.