7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • fook
    #7141
    Nem lehet róla szó , tökéletes az internet , más játékokban (cs, apex) semmi gond nincs vele. Pubg is tökéletesen ment , egyik napról a másikra játszhatatlan lett.
  • j0nNyKa
    #7140
    az... internetproblémáidra? ö
  • fook
    #7139
    Sziasztok! Egy ideje folyamatosan ezeket a szimbólumokat látom , és játszhatatlanul akad a játék. Tudtok valami megoldást ?
  • akyyy
    #7138
    hmm, ha sikerül elérnem egy droppot, kinyirnak vectorral, ha én megyek vectrorral, kinyir egy hármas sisakos mk 14-es. (solo)
  • undY1ng #7137
    És sajnos igaza is van.
  • Running
    #7136
    Doc mindig olyan érzéssel tudja kifejezni az elégedetlenségét. Egyébként tényleg ráférne már az animációkra egy rewamp mert most már ez a leggyengébb pontja a játéknak.
  • RatBaG #7135
  • undY1ng #7134
    Sajnáltam is a wacky srácot.
  • Running
    #7133
    Igen, ezen nevettem. Milyen jóindulatúak, nem ismerik országunk becses fiait.
  • undY1ng #7132
    "He said "good one mate" ".........
  • Jim Morrison
    #7131
    2:32:18 :D

    utána még próbálják kitalálni mit mondott :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.07.31. 18:13:59
  • Running
    #7130
    Odatettük magunkat! :D
  • RatBaG #7129
    épp benéztem wackyjacky streamjére, utolsó 2 perc, 3 alive, kinyírta az utolsó gyereket is, erre voipen... "kurva anyád !".
    büszke népünk legényei, jáájj.
  • undY1ng #7128
    Adom, legalább ez felvidítja a játékot. Csakazuzi és tényleg nagyon dara!
  • Jim Morrison
    #7127
  • Running
    #7126
    SMG-k tényleg ennyire jók lettek, uzi-val darálnak sokan. :D
  • ntex
    #7125
    Tegnap FoDa streamben történt, velem is megesik ez gyakran, mondjuk nekem eldobás felvétel után meg szokott javulni...

    https://www.twitch.tv/fodamighty/clip/TastyExcitedSnailTooSpicy?filter=clips&range=7d&sort=time
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.07.26. 11:15:29
  • Running
    #7124
    Tudod, hogy pár hétig majd javítják ezeket a dolgokat. Most lesz bőven adat nekik. Nekem is nagyon tetszett Erangel. Olyan mint a régi, de mégsem. Régen láttam már ilyen kulturált átdolgozást. Kíváncsi leszek Miramarral is kezdenek e valamit, mert nagyon jó térkép, de 25%-ot le kéne faragni belőle, mert túl nagy.
  • ntex
    #7123
    A map nekem tetszik, jók lettek a fényviszonyok, meg jó hogy végre van pár extra fedezék a nagyobb pusztákban, meg a textúrák is jobbak. Kicsit Vikendis beütése lett a házaknak de mindegy is. Ami számomra negatívum hogy a scope-okba belenézéskor továbbra is lagok tapasztalhatóak időnként nem is kicsik... Az új bandage mechanizmus amilyen jónak gondoltam most kb annyira ki is venném, folyamatosan tekeri ugye ami által kb minden 5. bandage kárba megy mert 4 tickenként tekeri 5 helyett... :D

    Yasnaya-ban meg durván beesik az fps, landolásnál 25-30 még leérkezés után is vagy fél percig, rendőrség tetejéről kinézve a vársora sincs meg a 60 nálam full very lowon, medium textúrákkal, medium anti-alias és sharpen ON-al.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.07.25. 14:03:44
  • undY1ng #7122
    +Ugyanúgy nem lehet normálisan kilépni egy játék után a menübe. Esetek 90%-ban 3x kell restart lobby-t tolni.
  • undY1ng #7121
    Nagyon jó! Eddig úgy dobott ki játékból, hogy már vissza se engedett! ;)
  • Running
    #7120
    Na jó lett? Nem nyomjátok még? Én még melózok.
  • undY1ng #7119
    Jól játszik de hihetetlen filléres ellenfelei vannak. Ja és a szomorú desync... :D
  • Running
    #7118
    Hát kíváncsi leszek mit találnak ki. Multis címet biztos nem fejlesztenek egy darabig még.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.07.23. 13:47:59
  • j0nNyKa
    #7117
    https://leet.hu/2019/07/23/dead-space-veteranok-egyesulnek-a-tortenetalapu-pubg-fejlesztesehez/
  • Running
    #7116
    Nekem csak az tűnt fel mennyire bénán lőnek az ellenfelek. :D
  • j0nNyKa
    #7115
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat:
    - valtoztatott valaha?
    - nezve WJ videoit, eleg durva desyncek vannak, mintha uj fajta netkodos bug is lenne
    ebben:
  • undY1ng #7114
    Sajnos nekem is ugyanez a bajom, egyszerűen azok a kiégések amiket már írtam, 1 óra után teljesen megunom tőle a játékot, pedig tény, hogy a sok practicepracticepractice (fatal1ty rulz) csak jobb az ember. Na majd meglássuk ezt az új patch-et, hogy valamit változtat e a netkódon.
  • Running
    #7113
    De nem akarok. :) Nekem bőven elég 2 óra játék egyszerre, utána elfáradok és megunom. :D Ha jó a hangulat, közepesen megy, akkor néha több is belefér. Játszottam már jobban is a PUBG-ben, mint most, de 3x-4x ennyit toltuk. Két év folyamatos játék után már nem olyan azért ez a játék sem, a sok fejlesztés ellenére sem.
    Egyébként ő pro: :D

  • j0nNyKa
    #7112
    amugy tenyleg erdekes hogy a folyamatos (sokszor jogos) hisztiaradatban valahogy sosem pattogtak az emberek a matchmakingen ugy igazan, mint mondjuk egy moba eseteben, pedig kritikan aluli itt - sot, leginkabb nem letezo fogalom
    az hogy ping alapjan probal osszerakni... kompenzalja a fos netkodjukat, es total nem balanszos
    egyebkent meg hiaba vagy mar ven g*ci, ha nagyon akarnal, tudnal pro lenni, gyakorlas, gyakorlas, gyakorlas
  • Running
    #7111
    Na az jó, akkor 1-2 hónapig megint lehet majd hozzám hasonló képességű játékosokkal csapatni. Tényleg az a gáz, hogy nekem már 40 körül nem szórakoztató a 14 éves véristván ellen küzdeni, aki napi 6 órát tesz bele a játékba, én meg heti 6-ot.
  • ntex
    #7110
    Elvileg szerdán jön az új szezon az Erangel 2.0-val és a többi nem rég megjelent changeloggal együtt.
  • undY1ng #7109
    Nálad mindenki profibb. :P
  • Running
    #7108
    TPP az azért nem, meg nem is szeretem. Csalóval ritkán találkozunk, inkább mi vagyunk túl bénák, meg az ellenfél lő túl jól. :)
  • j0nNyKa
    #7107
    mindenki buta meg retardált meg csaló, hálisten az sg összegyűjtötte a maradék helikopter játékosokat
  • Gibor
    #7106
    Játsz TPP-t ott garantáltan nem fogsz profival találkozni, max csalóval. Konkrétan nemrég mikor kipróbáltam sírva röhögtem milyen buta emberek vannak tpp-ben.
  • undY1ng #7105
    Nem feltétlen mindegyik olyan pro. Rengeteg retardált csaló van...
  • Running
    #7104
    Remélem hamarosan kezdenek valamit a játékosok besorolásával is, mert kezd kurva unalmas lenni, hogy 8 meccsből 6x fejbelőnek a pro-k. Tegnap vagy 12 sisakot használtam el a 8 kör alatt. A másik páncél nem is sérült, csak 2 meccsen, ott csak visszafordultával letunkolt a gyerek, miközben nekem egy darab találatot se adott be, de azon mondjuk már meg sem lepődöm a mobilnetem miatt.
    Nem szeretnék őstehetségek ellen játszani, nem szórakoztat. Tudjuk már mikor érkezik az új szezon? Hátha megint lesz esély arra, hogy normális emberek ellen lehet tolni.
  • RatBaG #7103
    tessék, egy háttér. :)
  • Running
    #7102
    Pedig jó lett volna.