7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • undY1ng #7182
    Hát ez a pózolás meg emblem tisztára Apex + Cod.... De nem tudom, majd élesben...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.23. 20:15:24
  • Running
    #7181
    nem olyan rossz mint elsőnek tűnik. A statisztikai cucc az kell a kínaiaknak. A hangokat végre javítják, a megjelenő loot-ot próbálják, nem süketülsz meg az ágyúzástól. Ez már önmagába korrekt. A fegyver az szerintem kuka, a többi sörétes állítgatás meg maszlag. Reméljük hamarosan jön valami kontent is.
  • j0nNyKa
    #7180
    hááááááááááááááááát ez.... hát
  • Running
    #7179
    Megfogta rendesen. :D
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.09.23. 13:53:12
  • RatBaG #7178
  • Running
    #7177
    Hát ennek, ebbe a játékban semmi értelme. Szerintem. Wacky teszjén azért nevettem egy nagyot, 50 méterről 4-5 lövés volt a halál, 100 méteren szinte semmi sebzés. Inkább valami új AR, vagy bármi máson dolgoztak volna.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.09.20. 07:23:56
  • RatBaG #7176
  • RatBaG #7175
    jaaa, az az a csaj, aki max 30 cm-ről nézi a 27es monitort.
  • ntex
    #7174
    Gondolom ebből is lett elege ezért váltott stílust... :D Amúgy tényleg sokkal jobban néz ki. Még a lézeres szemműtétet is bevállalta hogy el tudja hagyni a szemüveget
  • Running
    #7173
    Ja régen néztem őt is, csak aztán a Viss/Break/Choco trió jobban lekötött. Régebben Luminak voltak kemény körei, nagyon jól tolta. Ott untam meg, hogy az összes 14 éves paraszt azzal volt elfoglalva, hogy most fiú vagy lány, mintha a stream szempontjából nem lenne tök mindegy, játszon jól, meg legyen stílusa, oszt ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.09.17. 07:28:44
  • undY1ng #7172
    Munkatársak megkövezték érte, hogy márpedig nagyon is jó hangja van. :(
    Én sem tudom nézni pár másodpercnél tovább... De hát tudjuk, hogy a női streamerekért oda vannak a véristvánok. Nagyon kevés tud jól játszani.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.16. 13:31:59
  • RatBaG #7171
    meg dolgozik a hormoninjekció...
  • Dency
    #7170
    Nézzetek lumi-t, igaz ő nem olyan jó, régebben mintha jobban játszott volna. Most stílust váltott, elhagyta a szemüveget,sminkeli magát, már nem néz ki olyan férfiasnak. Még az öltözködésén változtatnia kellene 1 kicsit mert mindig ilyen egyberuhába van.
    Előtte:

    utána:



    Nem állt jól neki az a szemüveg tényleg.
  • ntex
    #7169
    A női streamereknél ez a vinnyogás már valami berögződés vagy nem tudom... Cukinak akarnak biztos tűnni vagy passz, de szerintem is idegesítő amit sokszor nyomnak. Lurn streamjébe szoktam belenézni mikor még PUBG-zett, ő is ugyanezt csinálta állandóan :D
  • Running
    #7168
    Danucd-t a hétvégén megint próbáltam nézni (jól játszik), de a 3 perc után elkezdett vinnyogni, majd énekelni és rettegve lőttem át a csatornát. Szerencsétlent jól megáldotta az ég ezzel a hanggal.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.09.16. 07:34:51
  • akyyy
    #7167
    igen ezt ismerem, néha rá szoktam nézni :D
  • Jim Morrison
    #7166
    https://pubg.report/
  • undY1ng #7165
    Van egy ilyen Streamer killer tracker app a telóra, kb. 1 hete hallottam róla először. Ugye ott visszatudod nézni, hogy melyik (aki éppen live-olta) közvetítő ölt meg / ölted meg.
    Munkatárs ott villogott, hogy leszedte a Danucd-t. :D
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.12. 13:59:20
  • akyyy
    #7164
    multkor második lettem, feltünt, hogy az ölt meg, akit sokszor láttam a kill listben, hát mondom megnézem a replayt, látom most ez vagy hülye, vagy csiter, vagy valami nem stimmel.. rá akartam keresni a statjára, így rá kerestem a nevére, oszt valami profi, twitches játékos, több követővel, stb, esélyem nem lett volna :D
  • ntex
    #7163
    Rating jelenleg semmit nem számít a játékban. Mostani állás szerint nagyjából úgy funkcionál hogy minél többet játszol annál magasabb lesz. Emiatt simán összedob 4.00/5.00/6.00+ K/D-s emberekkel is akiket szemtől szembe esélytelen lelőni ugye. Pont emiatt kalap szar az egész rendszer ahogy van.
  • undY1ng #7162
    Elvileg rate alapján tesz össze mindenkit bármilyen meccsen ugye?
    Ha igen, miért van az, hogy velem mindig ilyen mustafa3000 (prö player) van és vagy kilép, az ellenség meg shroud.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.09.11. 11:43:23
  • undY1ng #7161
    Nvm.
  • undY1ng #7160
    Most kajak azonnal offolták a season kuponokat is? Fel se tudtam használni. Utolsónál legalább volt 1 hét plusz vagy mennyi.
  • Running
    #7159
    fícsőr :D
  • RatBaG #7158
    https://clips.twitch.tv/AwkwardObesePigHotPokket
  • j0nNyKa
    #7157
    :)
  • j0nNyKa
    #7156
    ezt ha bepuszilnak a normal verzioba, szerintem rakattannek megint a jatekra (meg sokan, gondolom)
  • undY1ng #7155
    "Getting Stuck in Lobby after Ending Match" 4 hónapja ez a problémám és ahogy olvasom legalább minden 3. embernek. Ez már marad örökre?
  • Running
    #7154
    Teszt szerón a 4.2 buták
  • j0nNyKa
    #7153
    hátö
  • undY1ng #7152
    Ilyen profi embernek minek válaszoljak ha mindenben okoska? :( Főleg ha a pubgről van szó, lehet itt tovább húzni az internetes chat ketrec harcot. :D
  • j0nNyKa
    #7151
    nem nincs, kivaloak az erveid, nem is tudod de valaszoltal a lenti kerdesemre 100%-ban :)
  • undY1ng #7150
    De remélem nincs harag!!
  • undY1ng #7149
    Uncsi vagy. :(
  • j0nNyKa
    #7147
    define értelem?!
    egyébként anélkül hogy belebonyolódnék, amit leírtál az... ööö... szóval hogy az én életemet is te éled? ö
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.08.13. 21:37:17
  • undY1ng #7146
    Értelmesebben mint a tiédet :DDDDDDDD
  • j0nNyKa
    #7145
    :DDDDDDD annyira aranyos vagy
    az életed többi részét is így "éled"?
  • undY1ng #7144
    WackyJackynél meg álló botok............
  • lonvard
    #7143
    Ja mondjuk ez nekem is feltűnt más videósoknál. Szóval például a shroudnál amikor 30 killje van, abból 10 kábé olyan, hogy meztelenül ugrabugrálnak körülötte. :D
  • Spészgószt
    #7142
    Lafogadom UPC-s vagy.... !