7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • j0nNyKa
    #7222
    ez a hozzászólás imádom
  • Zoolee1976
    #7221
    Gyerekek ebben a jatekban kb mennyi csiter nyomja?Ahogy eddig megfigyeltem kb a jatekoskozosseg 60 szazaleka.Azert az eleg zord nem?Borzaszto fasza lenne a jatek ha nem ilyen kocsog fasszopo playerek lennenek kb mindenutt.Azert latszik miert is vagyunk pusztulasra itelve...
  • Running
    #7220
    Vannak crashek, mondjuk nekem nem, a dobálást meg senki nem alkalmazza. Mehet tovább... :D
  • ntex
    #7219
    Engem már az első meccsen crashelt landolásnál ahogy eddig is tette jó párszor hónapok óta :) Nekirepültem Miramaron a hangár oldalának, ki is vágott ahogy hozzáért a karakterem. Mire beértem vissza két társamat pont le is lőtték, nem is tudtam nekik segíteni sem... Nem bírják hónapok óta kijavítani, az új pass bezzeg tudott jönni ahogy az előző véget ért, eddig legalább volt némi szünet két pass között. Úgy látszik kezdenek pénzszűkében lenni (vagy csak simán telhetetlenek és úgy vannak vele hogy fejik a tehenet amíg bírják)
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.10.24. 01:25:33
  • akyyy
    #7218
    hát, lag még van, de kifagyás eddig nem, és már az is nagy szó :D ileltve lett egy win duóba
  • undY1ng #7217
    Új patch vélemény?
  • kill3r21
    #7216
    Idegölő a sok bot, amúgy bejön
  • ntex
    #7215
    Kivételesen én is értékelem a mostani dolgokat, a winchestert már a kezdetek óta nem értettem miért nem lehet scope-olni, a cuccok átadásáról meg pont tegnap előtt beszélgettem egyik játékostársammal játék alatt hogy mekkora király lenne ha le lehetne pl. háztetőről dobálni a cuccokat h ne kelljen felmenni érte, kérdés hogy ez most csak lőszerre és heal itemekre vonatkozik vagy bármit ki lehet majd így dobni?
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.10.16. 21:43:47
  • Running
    #7214
    Új ötletek és nem is rosszak, mi a fene...
  • j0nNyKa
    #7213
  • Running
    #7212
    Az Apex animációi bitang jó minőségűek. Ha PUBG ilyen mozgásokkal rendelkezne, és mondjuk nem szenvedne ugyanazoktól a gyermekbetegségektől még mindig 5 csilliárdan játszanának.
  • undY1ng #7211
    Baaaszki, 1 meccs után töröltem ezt a Lite-ot...rémes.
  • undY1ng #7210
    Bár nem ez miatt térnék át az eredeti verzióból... :D De hihetetlen, hogy ezt a játékot 2 meccs után megutálom. Hiába, hogy másvilág de az Apex-nél (a forintos szervereken kívül) minden egyes percét élvezem.
  • Running
    #7209
    Gondolom nem azoknak készült ez a verzió, akinek az eredeti is megvan.
  • Dency
    #7208
    Áhh a hangok borzasztóak, főleg a lépés. Sokkal rosszabb mint a sima pubg-ben. Egyrészt nagyon halkak, bejön hozzám az ellen és nem hallom hogy kinyitja az ajtót, másrészt nehéz meghatározni honnan jön az ellenség. Elvileg ezt már elég régóta szajkózzák a fejlesztőknek mégsem javították ki eddig. Desyncről nem tudok nyilatkozni, fürgébbnek tűnik a játék de lehet csak az fps-nek köszönhetően.
  • undY1ng #7207
    Olyasmit olvastam róla, hogy sokkal jobbak a hangok és desync dolgok. Miért nem lehet ezeket megcsinálni a rendes verzióban is....
  • Dency
    #7206
    Annál azért jobb. Grafika meg ultrán olyan mint kb a sima pubg lowon.
  • undY1ng #7205
    Szóval kb. mint egy PUBG mobil verzió.
  • ntex
    #7204
    Nálam a normál újabban megint gyakran dobál 60 fps alá főleg pont end-gamekben, elég nehéz a gyors és pontos célzás úgy... Másnál is ilyen?
  • Running
    #7203
    Én nem próbáltam. Van olyan gépem, ami normált elviszi. Ahogy olvastam szar gépen is jól fut, de nyilván szarul is néz ki, meg jó sok bot van az elején, easy bepuffantani a csirkevacsit.
  • undY1ng #7202
    PUBG Lite vélemények?
  • akyyy
    #7201
    valszeg az volt, mert azóta nem volt ilyen.
    nagyon ritkán van ilyen fél másodperces lag, de az még streamereknél is van, szóval... :D
  • Running
    #7200
    Szolgáltatódnál lesz a gond, a játék is akad időnként szerveroldal felől, de nem ennyire.
  • akyyy
    #7199
    miért csinálja azt a játék, (vagy esetleg a PC), hogy a pingem jó (20-30ms), majd belaggol az egész játék, nem tudok ajtót nyitni, lootolni, ha van számláló az megáll (körnél), stb, majd hirtelen kicsit arrébb leszek, és a feltöltésemnél a pkt loss legalább 500%-os lesz pirosban. Majd helyreáll, kb 5-6 percig, majd megint. Mai nap figyeltem ezt meg, eddig ilyen nem volt.

    Nagyon remélem hogy csak a netszolgáltatónál van a gond, de hátha valaki látott már ilyet. Router, géprestart megvolt, de még van egy két ötletem.

    Elvileg oldalat se jönnek be, de nem nagyon tudom megfigyelni, mert van hogy 3-5 másodperc alatt visszaáll, mikor észreveszem hogy ezt csinálja, annyi idő alatt, meg nem biztos hogy behozok bármilyen honlapot, netalántán mobilon(vagy laptopon) megnézzem van-e más eszközön net.

    Vagy azt hogy windosban is előfordul-e ez a hiba vagy csak pubg-ben; eddig nem tünt fel, de lehet nem is fogom mert böngészés közben nehéz ilyen adatvesztést észrevenni, videóban ahol jó előre lepuffereli az egészet meg pláne.
  • undY1ng #7198
    Végre valami vidámabb dolog is ebben a forintban... XD
  • ximix #7197
  • nortsen
    #7196
    Nekem ha ország pontos lenne az ip felhasználás és a bejegyzés helye, az már elég lenne, nem kell állam, megye, ház szám, stb.
    A 40ms ping azt meg elhisszük, hogy nem USA. Bár sajnos volt nekem 20 is, de ez már megszűnt, vszinű DIGI miatt, akik hiába adnak 1Gbit-et, úgy tűnik ha nemzetközi a csomag, elmegy vmerre romániába, és onnan támadja meg a végcélt.
  • Running
    #7195
    Microsoftos lett végül a boxos változat, szerintem a pc-s nem állt át, de tök mindegy, de már nincs annyi játékos, meg ennyi embernél sose lesz ennél jobb, nem jár ott a technika.
  • j0nNyKa
    #7194
    na jó te abból indulsz ki hogy egyszerű gipsz jakabként ipt locationhöz tudsz párosítani - azért ez nem pont így van, vagy legalábbis pontosat tuti nem
    például a szegedi ipmről publikusan ennyit lehet kideríteni, és ez egy szimpla egyszerű magánszolgáltatás, semmi tűzfalak meg proxyk, de még ez is egy központi cuccba mutat

    szóval simán lehet hogy amire te texast látsz, az valójában nem is USA, vagy legalábbis tökmáshol USA

    tldr valszeg sokmindent nem tudsz tenni hogy ezt ellenőrizd, max bízni a készítőkben, hogy ügyesen megoldják a szerver / távolság / ip kérdést - amit hát én is tapasztaltam, hogy... nem tökéletes :)
  • nortsen
    #7193
    Na ok, legyen proxy, de nekem az a bajom, hogy pl Texas államot ad ki location-nek.
    Én úgy tudtam, hogy az IP tulajdonos ott használhatja a címeket, ahova azt kapta. Ezek szerint már ez sem igaz.
    Ez az egész amúgy abból indult, hogy nagyon változó, hogy a szerverek "hogy adják". Kíváncsi voltam, hogy szerver és szerver között mi a szar a különbség, de nem lettem okosabb.
    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2019.09.28. 16:32:28
  • j0nNyKa
    #7192
    az az ip valami reverse proxy, az még nem árulja el hogy te milyen kontinensen lévő szerveren játszottál
    az simán lehet -sőt valószínű- -sőt biztos- hogy valami szolgáltatás ipje, ami be van rakva egy köztes lépésnek közéd meg az aktuális szerver közé, amin keresztül amúgy nyomni fogod az adott kört
    mittudomén lehet ez anticheat, vagy valamiféle monitoring, vagy ipcím rejtés, vagy csak szimplán egy proxy akármilyen megfontolásból
  • nortsen
    #7191
    Mondjuk a haverommal annyira betegek vagyunk, hogy leszámoltuk, hogy a fény ~27ms alatt ér az USA-ba, de persze tudom, hogy 100 folött ér át a sok routeren. Amúgy a DIGI is szar, mert ezeket a csomagokat még romániába is el routolja, így jön nekem ki a 40ms.
    Volt valami info róla, hogy amazon helyett lesz valami más, nem tudom van azóta vmi hír róla erről?
  • Running
    #7190
    Fogalmam sincs, de biztos nem rak na szerverre, akkor minimum 100-as ping lenne, inkább a whois lekérdezés ad rossz címet, talán.
  • nortsen
    #7189
    Pár napja nézegettem a pubg szerverek helyét, és elég fura dolgokat látok.
    Az esetek 99%-ban olyan szerverekre dob a game, ami whois lekérdezés alapján USA-ban van. Én amúgy BP-n, Diginél.
    Érdekesség, hogy ha VPN-en behazudok pl Germany-t, előfordul, hogy német szeróra dob, de akkor is sok az USA szerver.
    Konkrét példa: 161.156.103.147 - location: United States Dallas Softlayer Technologies Inc.
    Ami viszont fura, hogy 20-40ms a ping, ami eléggé elképzelhetetlen az USA-ba. Erre van valaki okos aki tud mondani valamit?
    Az fura magyarázat lenne, hogy location alapján szar az info, de elfogadom, ha megmagyarázza vki.
  • Dency
    #7188
    Egy kis infó, PUBG Lite további 52 országban lesz elérhető Október 10-től, köztük van Magyarország is:

    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.09.27. 18:53:44
  • Running
    #7187
    Fasza.Mindegy, ez is megoldódott. Gondoltam rákeresek én is ha hazaértem, de éjfélre értem haza. :)
  • Spészgószt
    #7186
    Thx azaz körbenéztem steam fórumon persze hogy volt példa...
    Ha valakinek ilyen problémája lenne, akkor a felbontásnál lesz a hiba...általában az update okozza, hogy a game átteszi visszateszi kapcsolgatja a windowed, fullscreen módot átraktam meg vissza és megoldódott!

  • undY1ng #7185
    Verify of integrity files-t próbáltad a steam játék könyvtáron belül? Meg a szokásos videókártya driver frissítés ha még nem volt.
  • Running
    #7184
    Nekem nem volt ilyen hibám, nem is hallottam ilyenről senkitől, próbálj meg külföldi fórumokon keresgélni, hátha.
  • Spészgószt
    #7183
    valaki találkozott már olyannal, hogy amikor lootolsz és benyomod az inventorit, hogy behúzd az adott itemet, akkor azon a képernyőn össze vissza lagol az egér, alig mozog sose középen van, hanem mikor hol jelenik meg... egyszerűen nem tudok vele lootolni mert szenvedés mire felvesz valamit, vagy felrak a fegyverre... olyan mintha kb 2 fps lenne és lagolna.... a játékban no para fullon megy (i7 - rtx2060 - 32gb RAM no para)
    kb egy hete csinálja ... kb mióta a buzi win10 frissitette magát ...
    mondom játék közben teljesen OK , csak az inventori szar ... karakter render is ki van kapcsolva, fps limit off