629
steel-division-2-gamescom-preview-01-hea
  • wargar
    #509
    Írtam én is nektek.
  • ToxiMaxi
    #508
    Igen. Dobsz egy PM-et és felveszlek Steamen.
  • Creutzfeldt
    #507
    Üdv! Lenne kedve valakinek csapatban játszani?
  • ToxiMaxi
    #506
    :D jah meg erdő szélén álló működő tankból kilopja a "hasznosítható" nemesfémet. Ez ilyen mindenkire veszélyes osztag lenne, szélnek ereszted és mindenkitől lop.
  • Porta
    #505
    Magyar deckbe igazán rakhattak volna egy cigány osztagot ami a roncsokat a mehtelepre szállítva plusz incomeot adna. Ejnye eugen ejnye...
  • ToxiMaxi
    #504
    Bombázókkal több baj is van. Ha nagyon be akarod a sűrűjébe küldeni, akkor kell a légi fölény és igazán nagy rombolást nem csinál, inkább csak a többi egységgel kombinálva tud hatékony lenni, tehát támadás előtt közvetlen megszórni az ellent.
  • Porta
    #503
    Én még nem találkoztam velük. Bombázók jók valamire? Nem tudtam meg kipróbálni őket
  • ToxiMaxi
    #502
    Igen, csak még nem igazán jöttem rá, hogy az IS-2-esekkel, hogyan bánjak el, ezzel a hadosztállyal. Tigrisek szemből nem tudják kilőni, oldalról nagyon nehéz megközelíteni, repülők sem lövik ki és nincs semmi olyan tankelhárító löveg sem, amivel szemből ki lehetne lőni.
  • Porta
    #501
    Az biztos! És nem is egy rossz deck
  • ToxiMaxi
    #500
    Sokat dob a hangulaton :)
  • wargar
    #499
    Eddig is szerettem ezt a játékot, de a magyar szinkron egyenesen hatalmas lett! Bent van a Csaba felderítő páncélos, vannak huszárok és a repülősök között is akadnak magyarok. Nagyon tetszik ahogy beszélnek, jelentenek és káromkodnak :)
  • ToxiMaxi
    #498
    Nekem szerintem már tegnap lejött, mert ma csak egy pár megás patch jött.
  • Porta
    #497
    Tölthető már az új béta?
  • wargar
    #496
    Jól tudod. Ezek a magyar alakulatok a Gruppe Harteneck nevű német csoporthoz voltak csatolva. Ha érdekel a játék háttere, keress rá a Bagration hadműveletre és egyből meg fogsz világosodni
  • ToxiMaxi
    #495
    Ennek nem magyar hadosztálynak kellene lennie? Amennyire én tudom 2 is lesz. 9. huszár és a 12. tartalékos, de javítsatok ki ha tévedek
  • wargar
    #494
    Jó meglátás, majd bug reportolni kell.
  • Xsillione #493
    Kik azok a huszarok? Kevésbé lenne nagyon gáz, ha nem lenne közvetlen mellette az jäger és társai helyes formában.
  • wargar
    #492
    Jönnek a magyar egységek is az egyik új német hadosztályba.
  • ToxiMaxi
    #491
    Holnaptól jön a beta 4 ezúttal 6 hadosztállyal és hétfőn lesz vége.
  • molnibalage83
    #490
    Semmi új amiről lehet mesélni?
  • ToxiMaxi
    #489
    Sok 5 az 5 Játékos a közepesen nehéz gép elleni játékot játszok és hát elég frusztráló. A gép olyan szinten tömegben hozza a tankokat a gyalogokat, hogy az valami hihetetlen. Nem tudom mit csal vagy hogyan csinálja de előbb utóbb túlterhel és lenyom, áttör ott is ahol azt hinnéd, hogy nem menne.

    Nagyon nem tetszik, hogy elmentek ebbe az irányba, sokkal több egységet kell felügyelned, mint korábban. Nem tudod egyszerre igazgatni a teljes frontvonalad. Nem tudom, hogy ez csak ezt a játékmódot érinti vagy az összes többit is de ez eléggé bosszantó.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2019.04.23. 12:37:09
  • molnibalage83
    #488
    Én asszem időhiány miatt elengedem ezt a játékot. Kijött a BMS 4.34 repszim és egészen biztosan nem lesz időm két "open world végtelen időt is felzabáló" játékra úgy, hogy mellett még más is csinálnék.

    Azért kíváncsi leszek tapasztalatokra. A kinti fórumon egyesek nagyon verik az asztalt bár nooboknak tűnnek, akik most érkeztek a WG világába. Alapvető játékmechanikai dolgokba kötnek bele, amit nem értenek.
  • ToxiMaxi
    #487
    Ja, nem erre gondoltam, hanem, hogy ha látod, hogy milyen beállítással fut, akkor próbálsz alkalmazkodni ehhez, nem ér váratlanul a henger "A" fázisban.
  • molnibalage83
    #486
    Már, ha van időd átállítani...
  • ToxiMaxi
    #485
    Érdekes taktikákra ad lehetőséget. Ha jól emlékszem, akkor lehet látni, hogy az ellen milyen beállítással jön, ezért lehet számítani arra, hogy mi lesz. Pl.: Juggernautot A-ban meg B-ben kell legyőzni.
  • molnibalage83
    #484
    Ezt én nem tudom megítélni, de azért tényleg muris, hogy 50-100% közötti bevétel eltérés lehet. Sok v sok esetben lesz ennek igazán jelentősége. Mert 1v1-ben, teljesen reménytelen úgy játszani, hogy valaki 50%-kal több pontból gazdálkodik.

    Ha 4 játékos esetén 3-nál kb. azonos van, de a 4. a Juggernaut, akkor a végén majd hozhatja a nagyágyúkat C fázisban.
  • ToxiMaxi
    #483
    Mostani bétában lévő két (inkább 1 mert a másik már az előzőben is bent volt )német hadosztály szinte használhatatlan számomra. Semmi nehéz tank, igazából nincsenek erősségeik.
  • ToxiMaxi
    #482
    A legnagyobb baj ezzel a sok lehetőséggel az, hogy képtelenség lesz kiegyensúlyozott multit csinálni.
  • molnibalage83
    #481
    Igen, benne volt a deck készítő videóban is.
  • ToxiMaxi
    #480


    Szóval így lehet kiválasztani, hogy mennyi pénz jöjjön az egyes fázisokban.
  • molnibalage83
    #479
    Vagy de....
  • Porta
    #478
    A rusebol több mind egymilliót eladtak. Kb a mai napig ebből van pénzük. A többi játékból összesen nem adtak el toredeknyit sem
  • ToxiMaxi
    #477
    Én sem csak egyféle játékkal játszok és ezek a stratégiát kedvelők között nagy neveknek számítanak. Számomra a valaha volt legjobb stratégia játék a RUSE, ami buta döntések (Ubisoft) miatt ment a kukába. Iskolapéldája annak, hogyan lehet kinyírni egy jó játékot.

    Visszakanyarodva a SD2-höz a béta az elvileg már megy (még nem néztem) keddig, aztán következő dátum nincs bejelentve de béta 4-is lesz. Ami be van jelentve, hogy május 29-től megjelenésig folyamatosan fog menni a béta 5.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2019.04.18. 08:14:35
  • molnibalage83
    #476
    Mivel a Civ 5 totálisan más téma, minta RUSE, annak semmi köze nem lehetett a bukáshoz.
  • ToxiMaxi
    #475
    Június 20-a lett az új kiadási dátum. Még szerencse, hogy nincs semmilyen igazán komoly stratégiai játék érkezőben ősszel, mert ezek képesek lennének eljátszani ugyanazt, mint a RUSE-al (addig tologatták tavaszról, hogy az ősszel megjelenő Starcraft 2 és Civ 5-tel együtt jelent meg, a végeredmény pedig bukás lett).
  • ToxiMaxi
    #474
    Ha jól emlékszem összesen 5 béta lesz, a megjelenésig.
  • TheGreatBeauty
    #473
    Ohhh, de jó! Én azt hittem nincs több béta.
  • ToxiMaxi
    #472
    Ezen a héten nem lesz béta teszt. Következő időpont jövő hét csütörtök és 5 napos lesz a teszt, új tartalommal.
  • Montanosz
    #471
    értem köszi
  • molnibalage83
    #470
    Csak akkor, ha te vagy az egyetlen emberi játékos. Más esetben nem. Ha pause nincs is a very slow az nagyon lassú már. Legalábbis a StDv44-ben és a WG szériában is így volt.