326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • darkSectorxxx #246
    Na végigvittem vgre a Horizon-t elég badass volt a vége. :D
  • darkSectorxxx #245
    Segítsetek ha eddig kimaradtam volna valamiből de durva, hogy a Guerilla hogy használja a tapipadot a kontrolleren, eddig nem is figyeltem fel rá...

    Van ugye 2 fele a tapipadnak, itemek - térkép.....

    Kis érdekesség, de nem spanyol viasz, csak eddig nem láttam sűrün ilyen féle felhesználást, méghozzá az, hogy a tapipadot egy csöppet megsimized és ki van kapcsolva pl a HUD, akkor bejön a HUD és ezzel szempillantás alatt megleshetőek az adatok annélkül hogy ki be lépkedjél vagy kapcsolgass bármit.

    KÚRVAJÓ...egyszerű és nagyszerű....
    Kis apróság de ebből látszik hogy mi mindent lehet használni a játékokban értelmesen és kényelmesen...manapság már ilyen apró dolgoknak is örülni tudok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylens meg faszán hasonlít a Killzone parancsnokára, vagy ki a tököm volt már z a néger csávó. :)
  • yesname #244
    70 óra volt platinázva. Alapos voltam. Elolvastam, meghallgattam mindent. Nagyon tetszett az indítás és az alapvetés is. Sikerült azonosulnom Aloy-jal és bizony könnycsepp is kicsordult a végén.
    Továbbá az utóbbi tíz év egyik, de talán legjobb sci-fi sztorija egy bájos főhőssel és olyan mondanivalóval ami talán elcsépeltnek hathat, de szerintem ilyen jól tálalva és kerek, kitűnő ívű kiváló keretsztoriba öltve még soha nem adták elő.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.26. 17:14:58
  • Evoluti0N
    #243
    Cauldronok.
  • darkSectorxxx #242
    A játékban találsz egy kiegészítőt, utána meg csak a fejlődési listán azokra fejlesz, ami ezzel kapcsolatos. :)
  • TomStorm
    #241
    Hogy lehet Override Unlock-ot szerezni?
    Spear-re kell még RHO,XI és Zeta
  • darkSectorxxx #240
    Ajánlom, nagy állatság lenne az összes robottal közlekedni. :D
  • TBTPumpa
    #239
    Majd a kövi részben, PS5-ön! :)
  • TomStorm
    #238
    Na megyek vissza bunkerbe valamiért:)
  • TomStorm
    #237
    Ja csak tovább kellett futni!??OMG
    Ilyet..
  • TomStorm
    #236
    Inkább hagyom a francba pihenni..
  • TomStorm
    #235
    Hard fokozatról meg nem fogom visszavenni azért se
  • TomStorm
    #234
    Ezt a nagy madarat sose fogom leölni.
    Főleg így,hogy nincs potim semmim és rohadtul gyártani se tudok mert beleuntam a disznóölésbe:(
  • darkSectorxxx #233
    Annyira imádom a Horizon-ban ezeket a zsiráfokat, nagy kár, hogy nem lehet ezeket irányítani és utazni a fejükön, vagy még brutál lenne ha egy madárral kehetne közlekedni, na azt szeretném a második epizódban! :D Repkedni! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.19. 22:16:50
  • Akra
    #232
    Hermen Hulst hivatalosan bejelentette, hogy készül az első dlc. Komolyabb, történetet kiegészítő folytatás lesz. Gőzerővel dolgoznak már rajta. 2.6 millio példány talált gazdára eddig.
    New game + remélem tényleg bekerül :)
  • darkSectorxxx #231
    Settings->themes->text drop shadow.... pippantás. :D
    Szerintem sokkal jobb...

    Most hogy megtaláltam a megoldás a egyedi háttér beillesztésére háttérre, indulhat a moddolás.

    Sony lehet nem szerette volna....de én soha nem nyugszom....:D Már majdnem feladtam hogy saját hátterem legyen ps4-en, de győzött dark"Istenkirály"Sector

    Mert ha másnak nem lenne egyértelmű az az érdekes a képen, hogy saját szerkesztett képet tudtam háttérnek betenni végre....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.16. 18:07:17
  • Evoluti0N
    #230
    Kicsit off, de hogyan lehet beállítani, h legyen árnyéka a feliratoknak? Nier Automata hátterem van és alig látom az órát, meg, hogy mit játszanak a barátaim.
  • darkSectorxxx #229
    Tessék PS4 meg Sony....nyaljatok sót
    Costum BG....



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.16. 17:59:00
  • Evoluti0N
    #228
    Nagyon olcsón adja. Egyetlen platinás játékom és azért, mert nem kellett túlságosan megdolgoznom érte. :D

    Amúgy ahhoz képest, h mennyit köpködtél rá, meglepődtem, h végigvitted és még platinázod is. :D
  • Moby
    #227
    Nah, lepörgött a credits. Nem tudom miről beszéltek a fanyalgók, a vége odabaszott rendesen!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler]Szépen megalapoztak a folytatásnak! :D
    [/spoiler][/spoiler]
    Szerintem kiplatinázom, ahogy néztem elég olcsón adja.
  • darkSectorxxx #226
  • darkSectorxxx #225
    A stucc csak előétel volt, az nem vészes támadásokban, csak irreális az a 28-as sebzés, annak ellenére, hogy már szereztem lila ijjat....nagyon gyenge.

    Behemoth....ezzel volt komoly bajom. De egy kis csalással kinyírtam őket. :)
  • Moby
    #224
    Ha így van, nekem ez rendben van :)
  • yesname #223
    Nagy eséllyel Te vagy az egyetlen aki számára értelmezhetetlenek a motivációi. De sebaj. :)
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.15. 21:54:13
  • Moby
    #222
    A harc jó. Élvezem is. A főhőst nem szeretem. De képes vagyok együttélni vele :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem szerettem meg. Ő a leginkább zavaró tényező az egész játékban. Totál disszonáns nekem. A motivációi értelmezhetetlenek. Pontosabban csak úgy értelmezhetőek a kezdetekkor, mintha ismerné a saját jövőjét. Ilyenmódon a motivációi önbeteljesítő jóslatokká válnak. Ami disszonáns.
    De még nem értem a végére, szal a kiskaput nyitva hagytam neki. Ha akar, átmegy rajta, valami magyarázatfélével. Sokat nem változtatna, de nem bánnám, ha nem maradnának ilyen plotholeok a befejezésével.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.15. 21:39:48
  • yesname #221
    Nagyon alaposan felépített és kidolgozott az egész háttérvilág és történet. Nagyon jó sci-fi.
    Szerintem azért a robotokkal való harc is igen élvezetes. Az imádni való főhősről nem is beszélve. :D De ízlések és pofonok, hogy kit mi köt le, kinek mi tetszik. Kinek milyen hangulat jön át és milyen hangulat ragadja meg.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.15. 21:31:11
  • Moby
    #220
    Kicsit sajnálom is, hogy ennyire patikamérlegen adagolják ki. Az elején rohadtul nem sejthető mennyire böcsületes scifi alapok vannak itt a motorháztető alatt, nem csak a szokásos félbites BSparádé. Kicsit túlépítették a spirált, ami egyenletes ugyan, de az elején annyira közhelyes és sablonos, olyan mélyről jövünk, hogyha valakit nem visz el a hátán a látvány magában, akkor ott nem lesz egy mikrogramm motiváció a folytatásra. Személyes tapasztalat.
  • Evoluti0N
    #219
    "mi a tökömet értenek, akik nem tudnak (kellően jól) angolul?"

    Valszeg nem sokat. Összefoglaltam pár emberkének itt az SG-n, h miről van szó, mert nem értették. :D
  • Moby
    #218
    Ja igen, egy ideje már akartam kérdezni: Ebből a játékból mi a tökömet értenek, akik nem tudnak (kellően jól) angolul? Namer a játék legerősebb része a sztori, ámdeviszont kellően lassan bontakozik ki, éshát némi minimáltudományos kifejezésismeret nélkül kétlem, hogy úgy átfogóan értelmezhető is. Az alap konfliktus igen, de aki úgy részleteiben is érti, az bátran olvashat scifit eredetiben, azok sem durvábbak ettől.
  • Moby
    #217
    Ranged weaponként én tonképp csak sharpshoot bowt használok. Annak a legnagyobb a dmg-je (a sima nyíllal). Egyébként meg meele.
  • yesname #216
    Ez a longvalami nevű. Struccféle. Ezt marha könnyű kinyírni. :D
    Elöl hasa alján lévő cuccot kapőd le terrel és az oldalán lévő szarokat, amikkel lő azokat is kapd le. Fejből nem tudom milyen sebzés a legjobb hozzájuk. Azt hiszem az elektromos. Nézd meg.
    Amit Moby mondott az az elsődleges fejlesztés szerintem is.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.15. 20:24:53
  • Moby
    #215
    Shockwire->Critical hit->Heavy spear attack.
    + ezek skilljeinek fejlesztése.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.03.15. 20:12:51
  • darkSectorxxx #214
    Nem ez valami sokkal nagyobb....

    Nézd eg ha tudod....de félek én nekem kéne hosszú órákig farmolni az erősebb fegyók végett.

    Ja és max 2-3 ütésbe halok, vagyis lofasz életem van, a heal is szintén gecihamar elfogy....alig tudok tölteni életet.

    Ha tudod itt nézd meg melyikkel szenvedek....de a ThunderJaw- meg a madarat meg sem próbáltam, mert azok 10 másodperc alatt leszedik az életemet, nincs hová rejtőznöm...elfutnak felém és annyi.

    Meg az a baj hogy a fegyverek sebzését sem tudom fejleszteni, csak ha veszek új fegyvert, de kevés a választék, a bombákból nem tudok annyit farmolni hogy elég legyen egy ekkora dögnek, amiből megintcsak a shardokat kéne farmolni, hogy vegyek fegyvert, örök körforgásnak tűnik.

    Vagy BUG és még mindig hardon játszom, hiába tettem easy-re.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.03.15. 20:02:02
  • yesname #213
    Az a Sawtooth lehet szerintem. Az kemény tud lenni egyébként, de azzal már az elején is találkozol. Ugrabugra, fejlesztések, áram és fagyibomba többször rá. Bontsd le az armort róla és a részeit. Ezeket legjobban a tear down tulajdonsággal tudod bontani. (Kettérepedt pajzs az ikonja.)
  • darkSectorxxx #212
    Használom.

    1 csapda, felkel azt nekemjön de amikor 4-5 jön nem tudok normálisan köztük mozogni, sprintelek a gecibe és elkapnak....

    Ahogy észrevesznek nincs időm csapdákat elé pakolgatni a földre meg menekülni 4-5 robot ellen.
  • darkSectorxxx #211
    Ilyen nagy kutyaszerű szar lény, gec komolyan 30 a legnagyobb sebzésem a gyenge pontokon...ami fegyók 100 felett sebeznek képtelen vagyok annyi shardot összeszedni, sok óra farmolás lene, mert ugye a lőszer is vezs le shardot, vagyis nagyon kevés a plusz.
  • yesname #210
    Én is hardon játszom. Semmi gondom nincs. Maximum első találkozáskor volt amikor m megismerkedünk egymással, utána elemzek. :D
    A megfelelő fegyverrel és lövedékkel lövöd őket? Minden részük másra lehet érzékeny.
    Használd a csapdákat és a tripwiret is.
    Nem tudom mi lesz veled ahol nagy batár madarak fognak rád támadni a levegőből.
    DAS, Ni-oh, BB stb. Ez nem szabad, hogy kifogjon rajtad.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.03.15. 19:52:30
  • Evoluti0N
    #209
    Pedig én hardon játszottam. Milyen tankokkal? :D
  • darkSectorxxx #208
    Hát nem tudom melyik lenne a jó, én már lövöm a sdárga gyenge pontokat meg a páncéljait és semmi....

    És EASY-n játszom, direkt mert nem akarok agyfaszt kapni, arra ott a das-bb-ni-oh....

    Valami itt nem kóser.
    Érdekes a krokodilokat elsőre meghaltak, de ezek a tankokkal nem megy, és elkapnak hiába sprintelek elkapnak a kamerafogatásával meg elakadk minden szarba vagy nem látom ha oldalba támadnak, ez marhára nem tetszik pl a harcoknál...

    A gazban is csak addig tudsz bujkálni, amig 1x észre nem vesznek.
    Semmi fedezék.
  • Evoluti0N
    #207
    Pedig egyik se túl nehéz. Csak megfelelő taktikát kell alkalmazni mindegyik ellen.