326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • RealCián
    #286
    Viszont nagyon profi vadásszá váltál.
  • Ulthane
    #285
    Na, megcsináltam azt a szar Hunting Grounds-t. Teljesen felesleges, öncélú dolog volt, semmit nem tett hozzá a játékhoz, semmivel nem mozdította elő sem a karakter fejlődését, sem a sztorit, semmit.

    Az ilyeneket utálom nagyon.
  • Ulthane
    #284
    Én nem hagyom ki, mert a platinához kell.
  • RealCián
    #283
    Szerintem a corrupted zone-okat ne hagyjátok a francba, azok is élvezetesek, főleg a Behemotos és a Rockbreakeres.
    Pláne, hogy szintet lépni is remek alkalom.
    Utoljára szerkesztette: RealCián, 2017.07.11. 11:56:42
  • Ulthane
    #282
    Én most már megcsinálom. :)

    A vicserben sem olvasgattam, egyik játékban sem olvasgatok ilyeneket, akkor még sokkal több idő menne el rá.
  • partizan182
    #281
    Tegnap értem el az a pontot mint te múltkor: najóvan, legyen má' vége, hagyom a virágokat meg a corrupted zónákat a francba. Viszont a Witcher óta nem találkoztam ennyire élvezetes text file-okkal/audio logokkal, rengeteg bennük a karakter, humor, keretet, ízt adnak a (letűnt) világnak.

    Szal irány a vége!
  • Ulthane
    #280
    Szerintem is nagyon jó a sztorija, de én nem baszakodtam az olvasnivalókkal, meg audio logokkal. Párat meghallgattam kíváncsiságból, de nem olvasgatok.
  • Seth
    #279
    Szerintem is nagyon korrekt a sztori. Nagyon élvezetes volt olvasgatni még a leglényegtelenebb leveleket is(én még a metal flower-es adatokat is átfürkészgettem, hátha van benne valami érdekes:D ), sokmindent megtudott belőlük az ember, és frankón összeállt minden.
  • partizan182
    #278
    Na, lejutottam tegnap a ZD chamber-be, konkrétan 2 teljes óra ment el olvasgatással és audio-log hallgatással. Remélem semmit sem hagytam ki mert amit találtam az mind 5*-os.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Recepciós emaileken beszartam, herbal tea, lol. A hekker srác - aki Hades-t programozta - dettó istenkirály, az archívumba szánt filmjei-re írt válaszon kb 5 percig röhögtem.

    Maga a Zero Dawn Project meg nagyon fasza, igazi high concept scifi zúzás. Asszonnyal a tippünk az hogy Aloy a failsafe, amit Gaia-ba építettek.
  • darkSectorxxx #277
    Upsz akkor neki kell állnom megint... :D
  • Ulthane
    #276
    Mert most hozott a NG+ egy párat azt hiszem.

    Kurva hunting challengektől kivan a ***-om!
  • darkSectorxxx #275
    Bameg ebből pár nincs is a játékban!!!!!!!!! :D
  • TBTPumpa
    #274
    Outfitek:












  • RealCián
    #273
    Végre NG+!

    Patch 1.30 Adds New Game+, Face Paint Options, Ultra Hard Difficulty

    forrás

  • Ulthane
    #272
    Nekem ez vált be a legjobban:

    Megaklasztod a cérnával, lelövöd róla a saját gépágyúját, azzal leveszed a HP-felét, a maradékot meg elintézed a tüzes nyillal. 20-30-at rálősz, begyullad tőle, mint a kaliforniai erdő.
  • partizan182
    #271
    Redmaw tegnap feküdt ki, saját disc vetője talán ha az élete negyedét levitte azt' ki is fogyott. Meglett, de nem nagyon találtam még jó stratégiát a Thunderjaw-k ellen (tippeket szívesen fogadok).

    Betévedtem előtte egy kicsit túl magas szintű corrupted zónába, hát az állati Benny Hill volt, rohantam körbe mint a mérgezett egér, 5 másodpercenként tripwire-öket lőve magma mögé és reménykedtem h valaki beleakad (óriáscsirkék meg tramplerek voltak). Meglett ez is, de az összes potim bánta :)
  • darkSectorxxx #270
    Ja le kell lőni a saját ágyúját, az instant halál nálam....:D
  • Ulthane
    #269
    Az anyja picsáját. Volt benne egy, amivel nagyon könnyen elbánta, megkötelezetem, a saját ágyújával levettem a HP-ja felét, könnyű volt. Amit meg legutóbb csináltam, azzal alig bírtam el, igaz, hogy nem volt jó nyilam sajnos a végére. De hiába kötöztem meg, hiába lőttem le a pofájáról a fegyvert, nem volt utána a földön. Szóval az nem volt könnyű.
  • darkSectorxxx #268
    Hát mások sétaszimulátornak elkönyvelték és nem sokan foglalkoznak vele, de én is csak amikor játszom. :)
    Engem lehet jobban érdekelnek a részletek, ja és imádom a videó meg képkészsítés funkciókat, többekkközt a photoshopolás miatt.

    Meg ha van valami megörökítendő dolog. :D

    És ez amikkel foglalkoztam kb 1 heti infó, nem egy napon fedeztem fel. :D
    Te is jól haladsz, ahogy láttam stream-ben, a Thunderjaw a kedvencem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.07.04. 17:38:03
  • Ulthane
    #267
    Darky, jól tolod itt egyedül! :)

    Eldöntöttem, én is kiplatinázom, bár a collectible-ket semmi kedvem megcsinálni. Vodoo baba meg metál virág, mehh.

  • darkSectorxxx #266
    Na a nap végére feldobtam egy videót, ez kegyetlen hosszú 15 perc, ez az amikor tök véletlen találtam a Horizon-ban egy bug-ot, vagy nem tudom mit, egy kijáratot, a mentési ponthoz, vagy teleport vagy glitch, nem tudom, de iszonúan eldugott helyen, és kb 1:10000-hez az esély szerintem hogy ezt felfedeztem, haszontalan de érdekes. :D Mondjuk fingom sincs hogy létezik-e még más hasonló...:D
    (ebben is lehet jump-olgatni, így lehet eljutni bizonyos területekre, ahová amúgy nem....)

    Horizon - Teleport
  • darkSectorxxx #265
    ...remélem a Guerrilla megcsinálja ezt a ruhát! :D
    Horizon Zero Dawn - Gold Armor

  • darkSectorxxx #264
    Horizon Zero Dawn.
    Giga lazaság!
    Photo Mode 2.0

  • darkSectorxxx #263
    Megjött a FRISSÍTÉS! :)

  • darkSectorxxx #262
    Ez milyen állat...:D

    Horizon Zero Dawn Easter Egg-ek. :D


  • darkSectorxxx #261
    Jó robot teszi a dolgát. :D

  • darkSectorxxx #260
    Cauldron Zeta

  • darkSectorxxx #259
    Hogy mekkora a Horizon Zero Dawn bejárható területe???

    Ez a vége az egyik föld alatti létesítménynek, küldetésnek és ez csak 1 a sok föld alatti területből, ez mellett van a fenti bazi nagy térkép, illetve a magas épületek létesítmények, nagyjából 10 szintkülönbségen lehet mozogni a játékban egymáshoz képest, egészen a felhők fölé is....

    Ez itt a videóban megközelítőleg a térkép 2-4%-a lehet méretben.

    Aki még nem ismerné ennyire a játékot! :)

  • darkSectorxxx #258
    Horizon galéria. :D

    Pár az ucsók közül. :D



    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.05. 02:04:36
  • darkSectorxxx #257
    Ahogy itt fejlesztgetek ez nagyon durván OP már így a karakterem. :D
    (így már télleg könnyű a játék. :D)

  • darkSectorxxx #256
    Ja ez amúgy kicsit sem lep meg, hiszen!!!
    Twitteren nem tudok feltenni 4-5 képet úgy hogy kb percek alatt ne tweetelné tovább valaki, más képeimmel ilyen nem volt, ezeket nagyon eszi a twitter közösség....

    Most is nyomattam egyet:

  • darkSectorxxx #255


    Ilyen sincs más játékban. :D
  • TBTPumpa
    #254
    Új patch és fotómód hamarosan
  • Evoluti0N
    #253
    Horizon esetében nincs akkora FPS különbség a két opció között. Szóval én azt mondom, h mindenképpen a resolution ajánlott.
  • darkSectorxxx #252
    Szerintem egyértelműen a felbontás...Resolution. :D
    Ha ki akarod használni a 4k-t amennyire csak engedi a játék. :D
  • Rita79
    #251
    Hello, 4K-s tv-n a favor performance, vagy a favor resolution a jobb PS4 Pro esetében?
  • darkSectorxxx #250
    Horizon Zero Dawn - Secret Armor


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.01. 01:49:23
  • darkSectorxxx #249
    Na most végeztem a Horizon Zero Dawn-al...nagyon fasza volt, később szerintem visszajövök ha unatkozom maxolni a cuccokat, most csak megszereztem gyors az és ennyi.
    Brutálisan jó volt. :D

    Néhány kegyetlen spoileres kép a végefelé....:D Csak ÓVATOSAN!

    A JÁTÉK VÉGÉBŐL VANNAK KÉPEK!

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.05.01. 00:47:33
  • darkSectorxxx #248
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megvan a láthatatlan armor hát ez fasza. :D
  • darkSectorxxx #247
    Elcsíptem egy magyar nevet:
    "Robert Laszlo Kiss"
    1 magyar biztos dolgozott a Horizonnak...:D