56
A Spiders új RPG-je
  • CrashBoostZoom
    #16
    Akkor kérlek juttasd el a kommentemet annak aki írta :D

    @jarlaxxe: Key binding pedig van. A sírás arról megy, hogy egér gombokra nem működik rendesen.
  • PiszkosFred
    #15
    Nem merek megeskudni ra, de szerintem direkt neztem es van.
  • PiszkosFred
    #14
    Ne vele vitatkozz, ez nem az o velemenye - o sosem vesz semmit csak majd 1 euro/dollarert -, csak bemasolta valahonnan valaki kommentjet :)

    Nekem is tetszik eddig, kb. masfel ora utan, kb annyit toltam bele ejfel utan. DAI-val a parhuzam teljesen helytallo egyebkent, en is ahhoz hasonlitanam.
    UI es inventory tenyleg fapados, de meg lehet szokni.
    Krealasnal a noi karakter arcok szerintem annyira nem veszesek, sot...
    Ugras hianya fel sem tunt, igaz este nem foglalkoztam a beallitasokka, sem a gameplay elemekkel, a performancera voltam kivancsi aztan ZzZzzz... Majd ma estefele megnezem.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.10. 14:24:58
  • jarlaxxe
    #13
    Nincs key binding? akkor felejtös a játék.
  • grebber
    #12
    Idézőjel...Ez nem az én véleményem. Hozzám majd kb 4 év múlva jut el ez a játék.
  • CrashBoostZoom
    #11
    Szerintem pedig egész jó lett. Jól el fogok szórakozni vele. Az általad leírtak egyike sem idegesített engem. A "sok pofázás" pedig előnynek számított régebben egy RPG-ben de gondolom te is azt szereted már, hogy csak mennyi kell előre és ölni.

    De ha már felemlegetted a Gothic-ot. Nézzük csak mi volt abban. Láthatatlan falak? Pipa. Szörnyű billentyűzetkiosztás? Pipa. Gagyi inventory? Pipa. Feledés? Remélem azt is tudod, hogy csak itt Közép és Kelet-Európában talált (nem túl nagy) rajongótáborra a Gothic. Innen nyugatra nemhogy elfeledték még csak nem is hallottak róla vagy ha igen akkor egyből akkor az a 3. rész volt amit elkönyveltek "ócska Elder Scrolls klónnak".

    Én is szeretem a Gothic 1 és 2-t, kedvenc játékaim között van de ne hozzunk már fel olyan dolgokat negatívumnak egy játékban amit agyonsztárolsz egy másik játékban.
  • grebber
    #10
    "1 óra játék után:

    Ha nem tudnám a játék címét azt mondanám ez a Dragon Age új része. Egy az egyben ugyan az...
    Csak ebben rengeteg idegesítő dolgot találtam ami miatt pont ennyi elég is volt belőle.
    Mint a DA-ben itt is rengeteg a pofázás. -.-'
    A billentyűzet kiosztást mintha egy óvodás találta volna ki szörnyű.
    A játékok 90%-ban a Space a gurulás vagy az ugrás erre itt micsoda? Taktika menu... XD aminek sztem az égvilágon semmi értelme nincsen. Utoljára ilyet a Brothers in Arms-ban láttam meg persze a DA-ben is van. (mily meglepő)
    Ocsmány női karaktert lehet csinálni, de ez valahogy sok mostani új játékra igaz...
    És amitől végleg falra mászok, az átvezető videókat Backspace-el lehet elhajtani míg a sima párbeszédeket ESC-el. XD
    Most ennek mi értelme volt? Mindig át kell nyúlni a bill-en hogy eltekerd a hülye videót. Miért nem lehetett ezt csak az ESC-el megoldani? Istenem...
    A graf jó, az optimalizálás jó a harc már nem annyira tetszik, nem nehéz de a kiosztás miatt folyton belemozdul az ember a Space gombba és hirtelen nem tudja mit csinál miért áll meg a game. XD Az egész egy katyvasz.
    Open world de annyira még sem. Rengeteg olyan hely van pl az erdőben amerre azt mondod na itt átmegyek, de nem lehet mert a láthatatlan fal nem engedi. Csak odébb 10 méterrel tudsz átmenni egy kb ugyan olyan szűk résznél.
    Az ugrás hiány pedig természetesen megöli az egésze Open World érzetet.
    Az inventory is sztem nagyon gagyi.
    Gothic? Messze van ez attól. A Gothic játékok legendák voltak ezt fél év múlva elfelejtjük."
  • PiszkosFred
    #9
    Remelem en is :) Megneztem az eddigi videokat es cikkeket, aztan egyefene elorendeltem a humblin, elotoétottem (21gb) es nagyon remelem, hogy egy kis bioware hianypotlonak jo lesz a kovetkezo par hetre.
  • wedge31
    #8
    Ez még akár jó is lehet...
  • grebber
    #7
    GreedFall - befutott a gépigény és az utolsó trailer

    Minimum gépigény:

    OS: Windows 7/8/10 (64-bites)
    Processzor: Intel Core i5-3450 @ 3,1 GHz vagy AMD FX-6300 X6 @ 3,5 GHz
    Memória: 8 GB RAM
    Videokártya: GeForce GTX 660 vagy Radeon HD 7870 (2 GB)
    Szabad hely: 25 GB


    Ajánlott gépigény:

    OS: Windows 7/8/10 (64-bites)
    Processzor: Intel Core i5-4690 @ 3,5 GHz vagy AMD FX-8300 @ 3,3 GHz
    Memória: 16 GB RAM
    Videokártya: GeForce GTX 980 vagy Radeon RX 590 (4 GB)
    Szabad hely: 25 GB


  • broman191
    #6
    Úgy tűnik egy-két 'egzotikus' magyar körítés is lesz a játékban...de mintha a Technomancer creditsben is lett volna pár magyar név, így érthető. :)


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2019.08.28. 17:28:13
  • CrashBoostZoom
    #5
    Nem lehet minden játék a "következő xy". Sok feljesztő próbálta már ezt a mentalitást és belebuktak ("a WoW-gyilkos", "a legjobb Diablo klón" stb.). Kellenek a kevésbé ambíciózus projektek is, azokkal is lehet jókat játszani.

    Én pl. imádtam a Techomancer-t, ha ezt is legalább olyan jól megcsinálják akkor azzal én már jól el fogok szórakozni.
  • mike01010101
    #4
    Nem tudom miért - lehet, hogy előítélet az előző játékaik miatt - de nem vagyok "meggyőzve". A Mars War logs óta minden játékukkal játszottam, érzem a fejlődést és az ambíciót, de valami mindig hiányzik, hogy Witcher vagy Fallout szintre érhessenek. Egy olyan "tisztes iparosmunka" hangulata van a videóknak. Olyan Risen 1-2 érzetem van és az már elég rég volt, szerintem így 2019 vége felé ennél talán több kell. Olyan, mint mikor valaki felmondja jól a leckét, de önálló gondolatokat nem tud megfogalmazni. Ezek csak a saját érzéseim, lehet, hogy tévedek, és ez lesz az új Witcher3.
  • grebber
    #3
    Gamescom 2019 - bemutatkoznak a GreedFall karakterei
  • MerlinW
    #2
    Spiders-el az a gond, hogy ugyan jó ötleteik vannak, ugyanazt az engine-t és konfigurációt használják minden játékukban, gyakorlatilag át-skinezve. Ami nem lenne baj, ha nem lenne élvezhetetlenül rossz a harcrendszer és idejétmúlt az egész. Gondolom ez is +1 címük lesz a sorozatban.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.02.19. 20:18:08
  • grebber
    #1
    Bemutatkozott a Spiders új RPG-je, a GreedFall

    A Mars: War Logs és a The Technomancer fejlesztője már javában az új projektjén dolgozik, amely ezúttal is akció-szerepjátéknak ígérkezik. A barokk művészeti stílussal felvértezett GreedFall jövőre érkezik PC-re, PS4-re és Xbox One-ra
    A GreedFall leginkább a 17. századi Európa művészetéből merít nagy kanállal, azon belül is barokk korból, visszafogott grandiózus díszletekkel és sötét tónusokkal operál. A játék egy új világot járhatunk be, ahol telepesek, zsoldosok és kincsvadászok járják a vidéket. Egy ígéretes szigetről van szó, ahol még van mágia, sokan a meggazdagodás reményében utaznak ide, és hogy felkutassák az elveszett titkokat.

    GreedFall - Reveal Teaser


    Ám a telepesek és a bennszülöttek között feszültség alakul ki, hiszen utóbbiak foggal-körömmel védik az itteni természetfeletti lényeket a sziget földi mágiáját.
    A Spiders ezúttal is nagy szabadságot és mély karakter-testreszabási lehetőségeket ígér, a küldetéseket többféleképpen is megoldhatjuk, míg a sziget világa folyamatosan változni fog. A helyi frakciókkal is kapcsolatot ápolhatunk, mi válogatjuk meg az ellenségeinket.
    A GreedFall 2018 folyamán lát napvilágot PC-n, Xbox One-on és PS4-en.

    Info: Gamekapocs