381
Nioh
  • Tatyla
    #301
    A kérdés arra irányult melyik a népszerű fegyver
  • LBandi77
    #300
    Láttam boss ellen 1 db ütést 54000 hp.le a boss 5 másodpercet élt és mivel ketten voltak így a másiknak is jutott még 5 sec.
  • Tatyla
    #299
    Akkor mivel lehet a legnagyobb leggyorsabb dps-t kiosztani?
  • Ulthane
    #298
    Mondtak ott, hogy van valami Nioh-szeminarium, be kene neha oda is ulni, de lusta voltam.

    Most megvan az eredmenye! :-D
  • Ulthane
    #297
    Turelembol van a legkevesebb :)
  • ppista
    #296
    Plusz mivel villámot okád, ezért a vizre fokozottan érzékeny. Mondjuk ez igaz majdnem az összes boss-ra, ha az arra érzékeny elementállal támadod, akkor hamar kifekszik.
  • darkSectorxxx #295
    Menni fog ez neki, csak tudod ezt csak akkor lesz jó, ha nyugodtan játszik, most volt dolga, gondolom az miatt sem tudott nyugodtabban játszani, úgy nem is lehet, magamról tudom.
  • LBandi77
    #294
    Az egyik legegyszerűbb boss,csak menekülj amíg nem lő aztán gyorsan odafutsz balról fejbebaszkodod aztán menekülsz,türelemjáték.
  • darkSectorxxx #293
    :D Vért kell izzadni a DS főiskola után is. :D
  • darkSectorxxx #292
    Nem csak Lajcsinak van . :D

    Békáig ellesz, utána szerintem RAGEQuit. :)
  • Ulthane
    #291
    Kapjatok be!
  • LBandi77
    #290
    Van áramkedvezménye?
  • darkSectorxxx #289
    Ulthanito és az EON. :D
  • Maxyka
    #288
    Ja utólag rájöttem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az volt kelley (fő szarkeverő mestere) És azért mondja hogy "mindegy hányszor halok meg újjá születek" mert a tata klónozza Vagy valami ilyesmi. Sok átvezetőt skippeltem, meg story-t nem is figyeltem de majd most way of strongon
  • Maxyka
    #287
    111.szinten végeztem a játék első végig játszásával. :DD epic volt és a végén kárpótolt az egész szopásért amit a játéktól kaptam. Gondoltam elkezdem elejéről Megyek londonba furcsán nem oda rakott ahova kellett volna aztán felmegyek a toronyba ahol a játék elején kezdödött a boss fight erre nincs ott semmi. Találtam egy laboratoriumot kb 3 kelley támadtt rám mondom ez wtf. Erre jött egy ezer szemű boss. easy volt másodszorra meglett. De érdekes hogy ezt a stáblista után rakták. :D Na mindegy. Jöhet a way of strong!!
  • darkSectorxxx #286
    Ja majd utánanézek, ha vége lesz a Horizon meg MEA-nak. :D
  • darkSectorxxx #285
    Na végre. :D
  • LBandi77
    #284
    Én még skálázódást nem tudtam reforgolni azok általában kötöttek nem engedi, legalábbis azt ami skillre heartra dexre vannak.
  • Maxyka
    #283
    fegyveren a skálázódást hogy lehet változtatni? csak ha egyik atribitumot elkezdem reforge-lni amíg be nem adja?
  • LBandi77
    #282
    Spear high stance nagyon messzire elér ha egyesével ölöd a mobokat gyakorlatilag hozzád sem érnek,viszont a bossok azok nehezebbek.
  • LBandi77
    #281
    Ez tetszik hogy nem hagytad abba mostmár végig megy az tuti.
  • Maxyka
    #280
    Megnéztem pár videót. És ott elmondják hogy jelenleg a spear a legkevesebbet sebző fegyver-class a játékban. Viszont én szeretem mert jó combokat és mozgásokat lehet vele produkálni ami növeli a játékélményt, még ha félholtra püfölnek is -emiatt.
  • LBandi77
    #279
    Darky az sem mindegy hogy a skill amit megveszel be van e rakva,ahol állítod a kombokat ott ugyanarra a kombinációra több dolgot is be lehet állítani de mindig csak azt használja amit beállítasz.
  • LBandi77
    #278
    Próbáld meg sima 1- es karddal meg kell hozzá venni külön a skill-t és védekezés közben a kis ütést használni.Human ellenséget csak azzal ölök illetve az összes renevantot is,ma volt lvl 750 renevant 3 parry és földön leszúrás kellet neki mire elfeküdt.
  • Ulthane
    #277
    Streamen visszanezheto.
  • Maxyka
    #276
    Erre a parry dologra visszatérve nyomkodom mint az örült de legtöbbször be se adja, pedig próbáltam ütés előtt ütés közben sehogy se jó így is 5-6ból talán egyszer beadja. Erre szerintem kár is építeni.
  • Maxyka
    #275
    Beteg :D
  • Ulthane
    #274
    Deneverasszony elfekudt. Bomladozo, buzos pinajat patkanyok ragcsaljak az arenaban.
  • darkSectorxxx #273
    Akkor megnézem, mert nekem szinte minden ki van unlock-olva, de eddig nem tűnt fel, de erről beszélek, hogy el van dugva, azt vagy megtalálod és tudsz róla vagy nem. :D
  • LBandi77
    #272
    Hát baszki Darky amikor a skill pontokat rakosgatod 90%-ban ott van a háromszög megmutatja videón hogy mire is raktad a pontot.Ugyanaz mint das.champion parry.
  • darkSectorxxx #271
    Ja igen, csak hogy ezt pl a játékban ha nem tudod hogy ilyet lehet akkor honnan? Most ezt pl én sem tudtam hogy lehet ilyet, és még azt sem hogy hogyan....mert a tutorial-ban ezt pl nem is magyarázta el a gép...szóval ezt nem sokan tudják hogy ilyet lehet a játékban...de tény hogy így sokkal könnyebb.
    Már értem a dupla boss-okat hogy kellene megölni.
  • darkSectorxxx #270
    Várj, melyikre gondolsz, hogy nincs 30 sec boss?
  • Maxyka
    #269
    ezeket én is leverem de a többi démonförmedvény a nehéz. vámpír csajjal se lehet ezt megcsinálni szerintem....
  • LBandi77
    #268
    https://youtu.be/YwJVYsqfs4s
    Én konkrétan erre gondolok persze a bohózat nélkül.
    Én a sima kardal ezt szoktam csinálni.
  • Maxyka
    #267
    jah knock down-ol de azokat az ellenfeleket én is kivégzem láthattad a videón , mert az megoldom spearfall ból. A probléma az hogy kb csak a bossok felével játszhatod ezt el
  • LBandi77
    #266
    https://youtu.be/1YPHCKnh1JA
  • Tatyla
    #265
    Helyet jelentés 65h10m level 100 és még sehol a vége
  • Maxyka
    #264
    skill listben nincs ilyen és videóban se láttam.
  • LBandi77
    #263
    Dehogynem.egyébként védekezés közben r1 vagy r2 de én átállítottam das-ra a gombokat.
  • Ulthane
    #262
    Jat, meg a denever sajjal kuzdve azt mondom, hogy a Bb, de a dasnal ez nehezebb. Bar egyelore tul se jutok a kurvan. :)

    Na majd holnap delutan lesz kozvetites, hanggal :)