381
Nioh
  • LBandi77
    #341


    Neked Darky.
  • LBandi77
    #340
    Ja láttam én is de még 1 új küldetést sem találtam, illetve mintha gyengítették volna az attack powerem de ezt lehet csak beképzelem.
  • Maxyka
    #339
    Új patchel jön olyan mission amiben a boss okatsu aztán pedig hanzo és béka duo és közbe spawnolnak rád a ninják :D ki fogja azt végig vinni? :O
  • Maxyka
    #338
    Bocs a helyesírási hibákért. Telefon
  • Maxyka
    #337
    Jah csak azokat már el is felejtheted, ha nem ugyan azt szeretnéd újrajátszani félévente. Én meg annyiszor játszottam ki a bloodbornt hogy a könyökömön jön ki az egész. Nem tud újat mutatni. Ezért is jó volt a nioh mert valami új jött ebbe a stílusban de most megint pangás lesz. Ds dlc ket meg hadjuk. Minden dlc vel egyre roszabb mert nagyon érződik hogy csak töltelék, ahogy a bb nél is volt.aga a dlc nrm motivált hogy folytassam a játékos és ds3 ba pont nrm azért fogok visszamenni mert jött pvp hez aréna, kb leszarom. Eddig is része volt a pvp a játéknak és aki akart az tudott eddig is. Az hogy beeaknak 1-2 új bosst az meg nem tesz hozzá sok játékidőt. Az újítás hiányzik nekem, nem a régiek bővítése. Nah... Egy ideig nem lesz semmi ebben a stílusban. Pár bossért meg nem megyek vissza a régi játékhoz. Azt ennyi. Nioh ból ennyi ép elég is volt dlc ig.
  • LBandi77
    #336
    Először nekem is nagyon tetszett és tényleg nagyon jó játék, addig amíg nem tudod merre fejlesszél de ha ezt tudod onnantól átmegy 1 sima taktika nélküli henteldébe és nagyon könnyű lesz, elszáll a varázs.
    A 2. Végigjátszás után azt mondom az etalon továbbra is a souls- born.
  • Tatyla
    #335
    Átjutottam new game pluszba level 137 és 90 óra, eddig év játéka esélyes
  • Maxyka
    #334
    Kb 10millio kellene ez azért nég így is kevés :/
  • LBandi77
    #333
    Farmolj renevantokat,a zöld ruhákat 10k aranyért megveszi,1 szett 50 k körül van.
  • Maxyka
    #332
    Erre ad bónusz sebzést a 6db os set +a klán +a guardian spirit. még a kardra és a fejesre kellene reforgelni valahogy attack from behind-et. de nem akarja a játék. és gold szükében is vagyok.
  • darkSectorxxx #331
    Régebben csináltam már egyet :P

  • LBandi77
    #330
    Én direkt nem raktam rá attack power növelőt,de látom áttértél a katanára és a hátát ütöd.Véletlen?
  • Maxyka
    #329
    NG+ nálam 100szintel nagyobb mission. Ha már dmg.


    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.03.22. 20:08:27
  • Tatyla
    #328
    New game+ főleg coopra van kihegyezve, olyan 250-300-as szintig utána már megy a farmolás egyedül is
  • darkSectorxxx #327
    Én minden szar nélkül nyomtam, tény hogy meg lehet oldani, de ja KURVA SZAR itemek nélkül, másnak nem ajánlom...sok trükközésre volt szükségem hogy sikerüljön.
  • darkSectorxxx #326
    Azért, mert az az első akinél fel fogja adni a játékot. :)
    Mert az az első boss, ami akkor is geci, ha tudod mit kell csinálni, és tetejében az odavezető út is csúupa szeretettel van kikövezve!!!!!!!!!!! :D
  • darkSectorxxx #325
    Alap, RAGEQUIT lesz, garantáltan!
    Fogadok egy sörben. :)
  • LBandi77
    #324
    Ugyanaz a faszi 2x sub-main,elég sokat bénáztam de látszik a sebzésem faszán lvl140



  • LBandi77
    #323
    Én sem értem még teljesen de nekem úgy tűnik hogy 2 db sima divineből lesz divine+1,és 2db +1- ből +2 és így tovább,elég nagy faszságnak tűnik.És igen 1 dolog az attack power mindenki csak azt nézi holott a többi tulajdonságok legalább annyira fontosak.
  • Tatyla
    #322
    Utána kérdeztem egy 750-es havernál úgy van fel húzható a fegyver+10-ig
  • Maxyka
    #321
    Elvileg rá kell soul-forgelni egy másik azonos nevű divine tárgyat vagy más nevűt de legyen +1 rajta vagy afelett és akkor növelődik de én se vágom még pontosan.
  • Tatyla
    #320
    Én 115 vagyok de ezzel a divine dologgal még nem foglalkoztam gondolom majd new game+ban lesz fontosabb, de amúgy hogy működik össze olvasztasz két fegyvert?
  • Maxyka
    #319
    Valamelyik ruhádra vagy fegyverre van olyan passziv ami a hátulról való sebzést növeli. Meg lehet aztán pár százalékot is ad alapból a játék de erre lehet épiteni csak ritka az a cucc amire ilyen statot rollol. De pl van rá guardian spirit. Meg van egy klán ami arra ad még +8% ot ha oda csatlakozol. :) pluszba még van a Kingo armor set amit viselek az ad még +20%ot damage from behind-re szóval szépen fel lehet tornászni de kellwnw olyan ami magára a ruha darabokra is rollol dmg from behindet, mert reforge ból az istennek nem fogod megkapni. :D
  • LBandi77
    #318
    Pedig jobban jársz ha elkezded használni a magic- ninja cuccokat különben kemény meneteid lesznek.
  • Ulthane
    #317
    Jezusom, egy szót sem értek abból, amit beszéltek.

    Ugyanazzal játsszunk?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.03.21. 10:53:47
  • LBandi77
    #316
    Nem tudom miért de nálam úgy van hogy ha a hátukat ütöm kb 3x annyit vesz le nekik, mid stance ütés hátra kb1500 előről 500 sincsen.
  • LBandi77
    #315
    A renevant nem azt dobja ki csak az alap cuccot divine+ nélkül.Egyébként ahogy néztem a ruhát sem árt divine+ ba rakni kevesebbet sebeznek rajtam.
  • Maxyka
    #314
    Eldöntöm hogy kell egy set akkor az még divine is legyen és még jó statokat is rolloljon rá a rendszer, nehéz.végigvittem a játékot de max 10reforge ra való materiált adott a játék az semmire nem elég... Meg kell majd néznem hogy lehet e farmolni valahol. Azt nrm értem hogy néha találok 500szintű revenantokat és azoktól is csak hagyományos divine esik közönséhes statokkal. Most vagy azzal játszik ő is ,és akkor igazábol statnak van a legtöbb jelentősége nem a cuccoknak vagy nem azt dobja ki ami rajta van? Inkább az előbbi. Bár nem hiszem el hogy 500-600szintű emberkék nullás divine fegyverrel tolnák...
  • Maxyka
    #313
    Én 130körül mozgok kb 1-2ezret sebezhetek az meg csak karcolgatja a bossokat. Bezzeg a youtube videókban 20-30-ezres sebzéseket tolnak.
  • LBandi77
    #312
    Én ezt nem értem,115 szinten mentem át most 140 vagyok heart 55 nekem A+ fegyver de úgy darálom a bossokat hogy még meg se haltam bossnál.Nekem is divine 3 fegyver 1100 attack power.
  • Maxyka
    #311
    Ez? Meg... :D
    Nem tudom mért a béka a példa. Van annál nehezebb is. Ja és a játék way of strongon kezdődik. Kb minden one hitel és szinte semmi sebzés. Most raktam be egy divine +3fegyvert ami A+ ra skálázodik hearth ból amiből 70pontom van és még is csak karcolgatom a bossokat. Érdekes. :(
  • Ulthane
    #310
    Meg sose adtam fel. Jeles minositesu diplomama van a Dark Souls-foiskolarol, raadasul Bloodborne szakon vegeztem.

    Gondolod egy beka megallit?
  • darkSectorxxx #309
    Én meg látni szeretném hogy nem lesz igazam, és nem adod majd fel nála. :D
    Ja közbe nekem is feltűnt, majdmegpróbálok valamit. :D
  • Ulthane
    #308
    Mar ezt a bekat varom. Akarhogy is nez ki, es akarmit is tud.

    Draky, ennek a topiknak elkene egy banner...
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.03.20. 21:22:01
  • darkSectorxxx #307
  • Ulthane
    #306
    Koszi. Igazad volt, ez rem egyszeru boss amugy.
  • Ulthane
    #305
    Az EON becsodolt, elfogyott az elektromossag.
  • LBandi77
    #304
    Látom mégis volt,szép gratula.
  • Maxyka
    #303
    Azt hiszem dupla katana a legjobb a komboi miatt, de ha nem nézzük akkor egy szinten van az egykezessel.

    Valahol farmolnom kell mert 112. Szint kevés lesz a way of stronghoz.

    Az a bajom hogy nincs skálázodó fegyver , eddig csak egykezesből találtam olyat ami spiritről skálázodik plusszba. De a spirit maga nem jó stat hogy amiatt betegyem. Minden fegyver alapból B- s skálázású egy adott statra. Pl a spear B skálázású body ból. De esik olyan amin A + van . na az kéne. Lehet reforgelni kellene, de kinek van erre pínze.
  • LBandi77
    #302
    Szerintem mind jó kivéve spear axe.Én sima 1 db kardal megyek ng+ lvl 125 eddig úgy mint kés a vajon.Az első 3 régió main kipucolva.