425
  • Totti5
    #305
  • Nortai
    #304
    Az egy dolog hogy harmadolják, de ma pl tegnapi két daily eventért nem kaptam ma semmi pénzt... :D
  • RepeszElek
    #303
    Én meg eddig is szarul láttam az utat mivel egy full hd projektorral játszom hogy méretarányos belsőnézetből nyomhassam és persze elég közelről is nézem.

    Nem az a baj hogy nagyon pixelesedik vagy ilyesmi hanem csak olyan gáz a grafika hogy nagy felületre vetítve egy mosott szar lesz és kb kifolyik a szemem, szal inkább eladom a játékot..
    Marad a dirt rally ami projektorral kivetítve is jól néz ki!
    Idővel meg majd veszek egy VR-t..
  • RatBaG #302
    szarjon sünt az a tetű, aki telebaszta a monthly challenget ködös szakaszokkal. aszongya "fog patches", közben egybefüggő tejföl, a szürkeségben nem találod a szürke utat. másfél dioptriát romlott a szemem, mire a végére értem.
    és közben a pénzjutalmat is elharmadolták, rohadjanak meg.
  • youtubeGM
    #301
    Gameplay on 920m/Quad Core/4gb Ram

    Utoljára szerkesztette: youtubeGM, 2017.06.22. 21:59:28
  • RatBaG #300
    az fasza, ma először crasheltem multiban...
  • GPx8
    #299
    Please see below for the patch notes for our latest update. Let us know here if you notice any issues or something you think might've slipped through the cracks! It's out now on PS4 and PC, but will be arriving to Xbox One shortly.
    - Rain effect on the car windscreen (which is observed using the head camera) will no longer stop functioning when proceeding into a heavy rain event after completing specific weather stages.
    - Grade E car parts should no longer cause a crash.
    - Fixes to Flavour of the Week Trophy/Achievement
    - Incorrect rep earned in multiplayer due to an issue with host migration is now addressed.
    - Leaderboard improvements when they are heavily populated or finding your own times.
    - Tuning differentials now functions correctly.
    - Corrected unlock conditions in the “What’s This” dialogues in Career.
    - PC Only - Terminally damaging your vehicle and then changing Windows focus should no longer hang.
    - PC Only – Fixed issues with resizing or de-focusing the game window.
    - PC Only – R9 graphics cards crash when competing in rainy conditions is now resolved.
    - PC Only – Switching from Ultra to High graphics mid-stage will no longer cause an issue with the stage shadowing.
  • RepeszElek
    #298
    Az mit takar? Nekem elég stabil volt :)
  • GPx8
    #297
    Stabilitási frissítés jött a D4-hez.
  • Boscolahm
    #296
    Sziasztok!

    Még azt szeretném megkérdezni, hogy karrierben csak egy idényt lehet menni, vagy szinte korlátlant (vagy pl.: max 20 évet) és évről évre (persze közben is) lehet fejlesztgetni a csapatot?

    Válaszaitokat ismételten előre is köszönöm szépen.
  • Totti5
    #295
    Minden benne van a karrierben, pár rally event után a többi versenymód is elérhető lesz és el lehet kezdeni a RallyCross karriert.
  • Boscolahm
    #294
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy RallyCrossban lehet e karriert kezdeni? Vagy karrierben csak az "idővel" (Rally módban) lehet versenyezni?

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • RepeszElek
    #293
    Jah értem!
    Igen erre már sokan panaszkodtunk, mindenki azt reméli javítják majd....
  • GPx8
    #292
    Tapad, mint az állat, aztán hirtelen olyan mintha jégre futnál (a játékban valamelyik országban az út széle ilyen) és sehogy sem lehet megfogni, ami azért egy rally autónál vicces.
  • lacica
    #291
    Üdv.Kérdezem,hogy a G27 mellet,hogy tudnám a T500 RS-t életre lehelni.Külön külön látni mind 2-őt,de egyszerre nem működnk???
  • RepeszElek
    #290
    Nem tudom...
    én az FFB erejét nem tudom állítani.
    Sőt ha kikapcsolom akkor is müködik
  • TopGun
    #289
    Sziasztok! Az mitol lehet, hogy egy Logitech FFB-s kormanyt szeretnek hasznalni a jatekban, de nem tudom beallitani, mert a kontrollereknel a kijelolo csik, mint az orult fut vegig, sehogy nem tudom megallitani! Ha kihuzom a kromanyt, akkor megall a futas, de akkor a kormanyt nem tudom kivalasztani nyilvan.
  • RepeszElek
    #288
    Szóval azt mondod hogy nem tapad az autó?
    Inkább az ellenkezöjéről szoktak panaszkodni, murván is úgy fogja az utat mintha aszfalton lenne, a bivaly erős mantának meg sokszor könyörögni kell hogy eltolja a seggét, lehet hogy beállítás kérdése nem tom...
    Én pl. a DR-ben mindent off-on használlok kivéve az ABS-t.
    Ha az nincs akkor olyan hosszú a féktávom mint a titanic-nak.
  • RepeszElek
    #287
    Az itiner már a DR-ben sem müködött mindig jól szerintem...
  • bmwcrash
    #286
    Ugyanez. És az baj, hogyha előrébbre állítom, akkor meg a technikás részeken(ahol van 3-4 kanyar közvetlenül egymás után) az utolsó kanyart már kb sose hallom/értem.
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2017.06.18. 21:12:22
  • endy papp
    #285
    Picit másképp kell vezetni mint a p3d-ben a gépeket....
  • RatBaG #284
    hosszabb, gyors egyenesek végén mindig eldobtam a gépet, olyan későn mondja a kanyart. kicsit állítottam rajta, de így sem tökéletes azért.
  • bmwcrash
    #283
    Az hagyján, hogy koncentrálni kell az itinerre, de rohadt sok helyen rosszul van felírva/ későn mond egy-egy kanyart.
  • RatBaG #282
    nekem eddig kb ötből háromszor tuti megfájdult a fejem, mikor játszottam másfél-két órát, annyira koncentrálok az itinerre, meg hogy ne dobjam el a kocsit.
  • Totti5
    #281
    Pedig elég kezes, gyorsabban adja ki a rally élményét, élvezetesebb látványra, éreztre is mint eddig bármi amit próbáltam. Autó rettentő jól mozog és minden hatás nagyon eltalált, nagyon autentikus. Nem hardkór, de kellően nehéz, a hiba nem fér bele. Gyorsan menni nehéz, nagyon koncentrálni kell. Baromi élvezetes, kormánnyal.


  • Alexease
    #280
    A DR meg emesztheto program a kezelesi problemaival egyutt, mert ugy ahogy jol ossze volt love. A D4 mar szelesebb kornek keszult, igy a kezeles gondokhoz adodott mukodes egyutt mar ragos falat. Nemnagyon biztam benne, igy meg sem proibaltam hivatalosan, maradtam a demonal:) De amennyit hasznaltam, meg a refund is mukodott volna;)

    A kezelesi gond olyan, annyit ront az elmenyen, mintha lenne egy szuper latvanyos, hangulatos lovoldozos fps jatek, de ugy mozogna az ember, mint a 30 eves Wolfenstein-ben (vizszintesen csuszik a foldon, nincs nezlodes, ugras sem gugolas):P
  • Nyiri
    #279
    6 óra játék után azt kell mondjam hogy nagyon kevés dolgot bánok annyira mint ezt a Dirt4 vásárlását. Refund nincs persze. Szimulátor módban nyomom H váltóval, Fanatec kormány, pedál. Dirt Rallyban 40 órám van és nagyon szerettem. De ez a játék úgy ahogy van egy rakás szar.

    30 km/h száraz idő aszfalt, kurva jó gumik és az autó mintha jegen menne. Folyton keresztbe rakja magát és visszahozhatatlan 100% FF módban.

    Kormánnyal játszhatatlan. Vagy én vagyok a béna. Dirt Rallyban valahogy sikerült vezetni. Itt nem.
  • RepeszElek
    #278
    Ejha, szinte utánad dobják:)
    Csak azt néztem hogy az xbox store-on még mindig 12 ezer
  • alma2
    #277
    ui: nem tudom hogyan vasarolsz, de normalisabb helyeken (nem steam) 1400 forintert versztegetik a kulcsot.
  • alma2
    #276
    A loeb az botrany, de abbol is van probaverzio. Gyakorlatilag amikor a milestone elbukta a wrc nevet a 4 utan, utana jott ki azzal, szoval pont az a minoseg.

    Azert ajanlgattam itt a wrc6-ot, mert pont annyira szim mint a dirt 4, igy egy kategoriaban utaznak.
  • bmwcrash
    #275
    De azért, ha megnézed a Dirt 4-ben az autók mozgása nem olyan rossz.
    A WRC 7 valóban jónak igérkezik, bár szerintem a végén megint nem lesz elég jó, de ne legyen igazam. Jót tenne mindenkinek ha nem csak 1 normális rally sim lenne a piacon.
  • RepeszElek
    #274
    A dirt 4 sem néz ki jól attól még a többi jó, viszont most nézem a wrc 7 egész komoly grafikával reklámozza magát.
  • bmwcrash
    #273
    Azzal én még nem játszottam, de nem is néz ki jól + Milestone játék, szóval sok reményt nem fűznék hozzá. Elég csak pár videót megnézni róla, hogy elmenjen az ember kedve tőle.
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2017.06.16. 12:50:20
  • RepeszElek
    #272
    Tegnap láttam az Auchanben a sebastien loeb rally-t poton 3990 forintért, olcsó szoftver felírattú polcon.
    Egy pillanatig el is gondolkodtam rajta, mert még sosem próbáltam ki de félrk 4 rongyot sem ér.
    Tudom hogy ez a dirt4 toppic és bocsánat de az tényleg olyan szar mint mondják?
  • bmwcrash
    #271
    Tudtommal te kezdted ajánlgatni a WRC 6-ot a Dirt 4 topikjában.
    Meg csak elég menni vele pár méter valami murvás pályán és már kijön, hogy arcade. Az autó kb nem emelkedik el a földtől, csak a karosszéria mozog ide oda. Persze, hogy fényévekkel jobb a 6 mint akármelyik előző WRC mert mind borzalmas volt. Ami itt a Dirt 4 vs WRC 6 vitában a WRC felé dönthet, az az, hogy egyrészt olcsóbb, másrészt az arcade-ként volt hirdetve, ellenben a Dirt 4-el, ami úgy volt, hogy olyan lesz mint a DR.
  • alma2
    #270
    WRC5 != WRC6 eg es fold a ketto.
    Senki nem a dirt-tel hasonlitgatja, leszamitva azt, hogy sok helyen sokkal jobban nez ki annal is, es az aszfalton is sokkal izgibb menni vele, hanem a dirt 4 topikjaba vagyunk.
    Na de nekem aztan mindegy, nem kell kiprobalni meg ingyen se, itt mindenki beszel ossze-vissza, van ennel jobb dolgom is, mint vakok szemet felnyitni.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2017.06.16. 11:41:58
  • RepeszElek
    #269
    Nekem még úgy ahogy tetszett volna is a wrc5 ha nem lenne az a fura kép remegése projektoron...
    Vibrál az egész valahogy, ez miért van?
    Képfrissítés? Nem elég neki a 60 hz?
  • bmwcrash
    #268
    Ki mondta, hogy nem mentem vele? Sajnos volt hozzá szerencsém. A DR-nek a közelébe sem ér. Semmilyen téren.
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2017.06.16. 10:47:26
  • alma2
    #267
    Viragbolti.

    Szoval egy metert sem mennel vele, vagyis egy metert sem mentel vele, de a fizika sem hude nagy szam.

    ertem...



  • bmwcrash
    #266
    Még ha normális fizika lenne alatta se mennék vele egy métert se amiatt az egészen botrányos navigátor miatt. Másrészt a fizika se egy hú de nagy szám.