6899
Egosoft X4
  • Jóózsf István #3698
    Azt hittem visszatöltötted!?!?! Kemény vagy!

    Szektorbirtoklás annyira nem nagy ügy. Jóval több is lehetne benne. Nyilván ha elszabadulnak a képzeletek még el is pirulnánk az ötletektől.
    Nekem nem ad semmit! Nem tilthatod meg senkinek, hogy építkezzen benne. Csak egy-egy anyagot/árucikket tilthatsz ki, de azt meg ugyan miért tennéd?
    - Van néhány szektorom.
    - És?
    - Á, semmi.

    Mumó!
    Olyan ügyesen el tudsz tájékozódni a modok között. Lassan elsajátíthatnád a játék kezelését is! Ha jól rémlik, akkor térkép, jobbra fent tölcsér, és azon belül valahol. Fingom nincs mit kell kikapcsolni, de sokat nem vesztesz vele, ha végigzongorázod...
  • mumoka 2012
    #3697
    a másik az építő hajójukat likvidáld & jóval lasaban terjeszkednek az is megoldás még.
  • mumoka 2012
    #3696
    nekem az argonok csinálják ezt a teladival de 2 raptor & 2 auxali is rendet tud tenni ha te vezéreled.
  • mumoka 2012
    #3695
    ha ekkora a baj csinálj a kapura erős def plot és az megálitja nekem az xenon i 2db is meg fogja & olcsob mint 1 flotta.
  • RJoco
    #3694
    Már hajógyár sincs Argon Prime-ban.
    Most néztem, hogy mi kell a Paranid szál továbbviteléhez és én onnan még jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó messze vagyok.
    Ha ilyen tempóban folytatják a dolgot, akkor mindenkit eltörölnek, mire össze tudom rakni a flottát.
    Na mindegy. Érdekes lesz az biztos. A Nemezist viszont nagyon sajnálom. Hogy miért nem repült el a hülye? Úgy kell neki.
  • TokraFan
    #3693
    Egyébként a sector takeover a másik vonzereje számomra a játéknak, mert anno X3-ban ez csak moddal ment, és az sem volt tökéletes. Itt most végre valóban lehet terjeszkedni. A "dinamikus világ" a másik, aminek éppen ideje volt már. X3 nagyon statikus volt ehhez képest.
  • mumoka 2012
    #3692
    és azt a sok célkeresztet mivel lehet eltüntetni mert a pókháló is tanulhatna etöl mert vastagon van borítva a térkép nálam aból.
  • Jóózsf István #3691
    Szpojler mehet?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A HOP egész addig fog garázdálkodni, amíg végére nem jutsz a Paranid plot-nak!
    Nem véletlenül mondtam már többször is itt, hogy nem a Xenon a világ pestise, hanem a HOP!!!


    A "polgármesteri hivatal" segítségével sajátíthatod ki azt a szektort, amit épp nem birtokol senki. Tehát ahogy felépíted és teszel bele gazdasági igazgatót, a (sorrend mindegy) attól kezdve az a szektor a tied, Vagy ugye ha egy unszimpatikus bagázstól el akarsz csaklizni egy szektort, akkor építesz bele egy olyat aztán szépen ledózerolod az övét. Ezt minden esetben érdemes így csinálni, mert előfordulhat, hogy a ledózerolt ellenséges állomás helyére gyorsabban épít egy másikat az ellen, mint te...

    Nálam a térképről minden "felesleges információ" el van tüntetve! Képzelhetitek mennyire örültem, amikor célkeresztekkel cseszték TELE! Hamar meggyőztük a fejlesztőket, hogy ez minimum kapcsolható legyen, de akár mehet is a kukába!
  • mumoka 2012
    #3690
    a másik a tuningolt hajót azt mindig 1 jó erős def plot hagyd.
  • mumoka 2012
    #3689
    xd a hop & sca ebben a játékban a kalóz szerepét tölti be de ha a split -et nézed annak az argon & barátja is piros.
    Utoljára szerkesztette: mumoka 2012, 2020.06.07. 13:57:35
  • RJoco
    #3688
    Na bakker. Most kicsit elment a kedvem a játéktól.
    A Nemezisem bedokkolva hagytam Argon Prime-ban a Wharf-on.
    Nemrég láttam, hogy a HOP arra fele ténykedik, de meg sem fordult a fejemben, hogy az Argonok hagyják lelövetni az állomásukat.
    És a drága pénzért tuningolt Nemezis is ott veszett.
    Mi a jó fenét csinál a HOP?

    Most nézem, hogy egy csomó rendszert elfoglaltak már.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2020.06.07. 13:37:55
  • RJoco
    #3687
    Az Administrative Centre lényegében mi célt szolgál?
  • mumoka 2012
    #3686
    hát ha 1 dűl van csinál nagy hülyeséget a pilóta de flet be 3-4-5 már használható.
  • RJoco
    #3685
    Úgy látom új ficsőr lett az is, hogy az NPC hajók útvonaltervét is jelzi már a térkép. Személy szerint nekem nem hiányzott.

    Még jó, hogy a HQ környékén lebzseltem, egy kisebb Kha'ak csoport megtámadta. Hamar elintéztem, a Teladik meg nem győztek hálálkodni. Pénzben sem.

    Egy SCA nagy hajó, két L-es toronnyal (a nevét most nem tudom, de Teladi hajó volt) elkezdte molesztálni az egyik kis kereskedőmet. Hát nem sokat bírt a hajó, hamar lelőttem.

    A Dragon pilótáját beültettem a székbe, én meg hátulról ütöttem a fejét, hogy mit csinál (pont, mint a magyar munkahelyeken), de egy rohadt kis M-et nem tudott lelőni. Még a pajzsát sem volt képes leszedni, a fő fegyverekkel el sem találta. Úgyhogy ki is ebrudáltam a székből.
  • Jóózsf István #3684
    Jajj. Az hibás!
    Az olyan, hogy az elmentettet profilt sem hajlandó kétszer egymás után feltenni! Úgy szoktam, hogy felváltva alkalmazom. amúgy is kell a változatosság.
    Ez egy megmagyarázhatatlan hiba!
  • RJoco
    #3683
    Macerás ez a tuning, de nagyon.
    Egyes modulokra elsőre megcsinálja a kívántat.
    Másokra meg egyszerűen nem akarja.
    Szerintem a modullal van a baj.
    Majd leszedem és újat építtetek, hátha akkor beadja, ami kell.
  • RJoco
    #3682
    20 euró körüli árukkal én nem nevezem őket drágának, főleg, hogy jók.
    A 8 cm-es 15 euró volt.
    És mivel te is azt mondod, hogy ez még 10 évesen is halk, és, ha az enyémek is ilyen jók lesznek, akkor még nagyon olcsón is vettem őket.
    Industrial-t is nézegettem, az már 33-ért megy, de 3000-es fordulatot nem szeretnék a gépemben, ha egy mód van rá. Annyira biztos, hogy nem fogom meghúzni a procit.
    És amúgy is a pumpa magasabb fordulaton már zajos.
    Korábban (a hűtő gyári ventijeivel), bekapcsolásnál mindig volt egy zúgó hang. Míg nem töltött be a szabályzás profil, addig full fordulaton jártak a ventik. A Noctuanál nincs ilyen hang. Semmiben sem különbözik a jelenlegi hangjától. Ezért is szembetűnőbb a pumpa zaja. Viszont így lehet, hogy emelhetek a hűtés hatékonyságán és nem lesz zajosabb a gép.
  • mumoka 2012
    #3681
    nekem 1 dark rok pro4 van & bitang 1 hűtő csak memo még nincs és pihen minden most.
  • Jóózsf István #3680
    A ficsőr lista nem túl angol, hanem túl német, vagy inkább túl Ego. Ezekből a "tőmondatokból" néha lehetetlen kitalálni "mire is gondolt a költő" Vért szoktam izzadni amikor olvasom!


    Olyat még senki szájából nem hallottam, hogy egy noctuának "nagyon barátságos ára van" Tavaly vettem egy házat, ami szintén Fractal. Volt benne három darab 14 centiméteres. Olyan hatásfokkal, hogy egy szúnyog sem jött volna zavarba. Gyorsan elszaladtam az éjjel-nappali ventilátorboltba és vettem "ipari" (industrialPPC-2000 PWM ) noctuákat. Ég és föld! De amikor ezek elkezdenek IGAZÁBÓL melózni, akkor csendről már egyáltalán nem beszélhetünk. Így már az elnevezésük is helytálló! Hálistennek nem kell 1000-el sem menniük, így nincs gond a zajjal.
  • RJoco
    #3679
    Csak év eleje óta vagyok Noctua fan :D
    Építettem egy kis médiaközpontot a TV alá, ami viszi a 4K filmeket, nem gond neki a böngészés és a torrentezés. Játékra nem alkalmas, nincs benne VGA kártya, csak a 8100T-nek a beépítettje, de a 4K nem probléma neki. Fontos volt, hogy keveset fogyasszon, mert éjjel-nappal megy.
    Szóval kellett bele valami halk venti, mert a házak gyárijában nem igazán bízom. Így ismerkedtem meg a Noctua-val. És a benne lévő HDD hangosabb, mint a venti. Illetve talán a levegőáramlás hallható a ház résein.
    Januárban egy 12 cm-es került bele, ULN típus, LNA kábellel. Most még beletettem egy 8 cm-es PWM szabályzásút. Így hűvösebb az alaplap. A procin meg passzív hűtés van. Az is hűvösebb.
    És még mindig zajtalan.
    Szóval ennek köszönhetően és, mert nagyon barátságos ára van, vettem egy 5-ös szettet 140-esből. PWM-es. 1800-2000 körül van a max fordulat.
    Eredetileg a hűtő mindkét oldalára akartam tenni ventit, de sajnos ez nem kivitelezhető. Egyrészt a memóriák miatt már nincs hely.
    A másik, hogy bár rá van írva, hogy hűtőbordákhoz is jó, de ez esetben a gumirózással már nem vagyok megelégedve. Direkt ezért rendeltem gumi kábelátvezetőnek nevezett furatba rakható elemeket. Ezen keresztül lett rögzítve a borda a házhoz, így ott is van extra rezgéscsillapítás. Viszont a ventit a bordához rögzítő csavarok közvetlen érintkeznek a venti házával, sajnos oda nem tudtam semmilyen gumis megoldást tenni. És megfelelő méretű csavarból most nem állt a rendelkezésemre, hogy másképp oldjam meg a dolgot.
    Még maradt három így. Előre terveztem betenni kettőt a Fractal-osok helyett, de már nem volt kedvem hozzá. Kikábelezni a benn lévőt, bekábelezni az újat... Majd később. Sajnos a VGA ventije 12 cm-es. Mondjuk az sem hangos és 1400-as fordulaton jár. Asszem a Corsair jele van rajta.
    A színe egyáltalán nem zavar. Igazság szerint nem is érdekel. A LED-esektől amúgy is herótom van. Eleve nem üveglapos házat vettem, így tőlem akármi világíthat benne, azt csak minimálisan látom. A ház teteje rácsos, ott van a hűtőborda. Emiatt némileg belátni és a VGA hűtőbordájának a ventije fehéren világít. Szerencsére nem erős, így egyáltalán nem látszik az asztal alól.
    Természetesen a vízpumpán is világít a logó és asszem a VGA-n is világít. Amikből semmit nem látni :D

    A sárkányból a ZYA--nál építtettem. Csak annyi a neve, hogy Dragon. Tuningolva 1100 körüli a normál és 8000 körüli az utazó. Boost-ban meg asszem tud 10k-t.
    Ha más tuningot választok, akkor jobb a manőverezhetősége, de 1000 körül repül és asszem olyan 5-6000 az utazója.

    Pulse: elsősorban a nagy hajókat szeretem, de bármit lelövök, ami piros és X-el kezdődik a faj neve, ahova tartozik. Nem vagyok fajgyűlölő, de a Wharf-jukon semmit nem építhetek...
    Amúgy pont ma volt, hogy 1,5 km-en belül volt a kis busz, szépen meg is vártam míg célra állnak a fegyverek. Ilyenkor általában hosszabban várok. És kétszer is beletaláltam az állomásba. Pedig korábban ilyen távról nem volt gondom. Mindegy, közel mentem hozzá és akkor már jó helyre talált. Viszont, ha így is úgy is közel kell mennem, akkor jó a ratata is. És a P-k ellen is hatásosabb, a kisebbek meg annyira már nem veszélyesek rám. Mondjuk 11k pajzzsal (70%-os módosítással) nem tudom. Majd meglátjuk. A Nemezisnek 17k-ja van, de a módosítás csak 30%-ot dobott az eredetin, ellenben gyorsabban tölt vissza és a visszatöltéshez szükséges idő is csökkent. Az L-es fegyvereket közel nem érezte meg úgy, mint a Cobra.

    Az új ficsőrökről sok mindent nem írhatok.
    Azt sem tudom mi van benne. A lista mindig is hosszú volt és túl angol, hogy végigolvassam.
    Az állomás management részt még nem néztem.
    Az tényleg jó, hogy ki van írva a fegyverek mérete, bár ez korábban sem jelentett gondot.
    Egyszer kell klikkelni a főmenüben a mentés betöltésére, ez szintén jó. Az már kevésbé, hogy az Enter erre a műveletre még mindig nem használható.
    Talán kevesebb csendet kell hallgatni.
    Mást nagyon nem próbáltam, leginkább adminisztratív irányítás volt ma és nem igazán küldik és utazgatás.

    Mondjuk egy "lődd le az állomásnál a kriminális alakokat" küldinél nagyban vártam, hogy a kis dokk körül jelenjenek meg a célpontok, mint korábban szokott lenni, de semmi. Elmentem a nagy dokk felé és kapásból berakta a kellő mennyiséget.


    Nem tudom, hogy mennyire vagytok képben a Defence Disc nevű modullal, én elég sok védelmi állomást építek megrendelésre és legutóbb egy olyan kis területre kérte a Split, amibe nem fért el az Argon Administration Center. Így elmentem összeszedni a Split-es verziót. És, ha már ott voltam, akkor más modult is, köztük a fentebb említettet.
    Az állomásra amúgy két defense modul kell, amiből az egyik az adminisztrációs központ. Viszont egy nem Split desc-re vagy Bridge-re nem fér fel a kívánt mennyiségű torony. Ellenben a Split-en még hely is maradt. Nagyon durván fel lehet fegyverezni.
    És pont utána tapasztaltam is a hatékonyságát. Egy K elkezdte lőni az egyik védelmi állomást. Míg ki nem lőttem a hajtóművét nem volt semmi extra. Miután megbénítottam és az állomás megsorozta, pillanatok alatt elfogyott és robbant is a hajó.
  • RJoco
    #3678
    Az RNG fenn van. De az csak kimakszolja a lehetőségeket.
    Sajnos van benne még egy olyan ficsőr, hogy a 3 extra, amit a fő bővítés kap, variálható. Ahogy néztem 4 vagy 5 lehetőség közül választ.
    A sebzés mindig benn, így még mindig marad 3 a 2 helyre. Ha a rotation-t sorsolja be, akkor az -1 lesz.
    A helyére már nem tudom mi kerül.
    Lejjebb vannak képek, azon látszik is.
    Illetve csináltam egy csomó képet, hogy melyik fejlesztés mit dob extrában, első körben, de most nem ama gép előtt ülök.
  • Jóózsf István #3677
    Te is Noctua fan vagy? ("fan" Ééééérted!??!?!?)
    Melyiket vetted?
    Egy haverom még mindig azon van fennakadva, hogy: "Hogy a fenébe lehet ilyen hülye színe?" Amikor mondom neki, hogy tízen éve, amikor vettem se zavart, most meg már pláne!!! (Nem esik le neki!) Olyankor szoktam kihangsúlyozni, hogy TIZENAKÁRHÁNY ÉVE!!!! ÉS MÉG MOST SINCS HANGJA! Pont olyan, mint amikor megvettem!!!! Akkor már hümmög.

    Na és milyennek találjátok az új ficsőröket? (3.20)

    Még egy pillanatra a Sárkányokra...
    Két fajta sárkány van!!! Az egyik Raider és gyorsabb!!! Jóval.
    Ha nagyon nem zavar a dolog, akkor a sárkányból tudom ajánlani a Viking nevezetű mod-ot, ami pont a pajzsos "problémát" küszöböli ki. Én most azzal járok.

    Pulse: HA az életviteled olyan, hogy inkább a nagy hajókra mész rá, akkor egyértelműen Ratata! Én már megszoktam a pulse gyengeségét és nálam egyébként is vegyes használatban van. Így már inkább ez.
  • TokraFan
    #3676
    Ezt a randomizálást Elite-ben is utáltam. Nem tudom ki találta ki és minek, de értelme az pontosan nulla van. Van a no RNG mod, ami mondjuk nem azt csinálja amit írtál, de arra jó, hogy megszabadítson ettől a hülyeségtől.
  • RJoco
    #3675
    Úgy vettem ki itt a fórumon, hogy a Dragon egy jó hajó.
    De a pajzsa sokkal gyengébb, mint a Nemezisé.
    Az igaz, hogy 6 fő fegyverrel büszkélkedhet.

    Ma megjöttek a Noctua ventik, úgyhogy a hűtőborda hűtése most kellemesen halk. Kicsit állítottam a szabályzáson is, így az egyik venti 900-1000 körül jár, míg a proci el nem éri az 55 fokot, ami felettébb ritka, míg a másik 350 körül jár, szintén 55 fokig. A gyorsabb természetesen ott van, ahol befolyik a jó meleg folyadék a bordába.
    X4 alatt nem hallottam, hogy gyorsított volna a venti. És az Afterburner kiírása alapján sem láttam 55 foknál a procit.
    Meg vagyok elégedve vele, ezen most egy darabig nem fogok idegeskedni :D

    Járva a Split rendszereket az FPS szépen 100 körül van. Bedokkolva Argon Prime-ban a Wharf-ba, csak 42 volt. Úgy, hogy álltam a munkapadnál.
    Aminek talán kicsivel szintén jobb lett a hangja, mert korábban csak rettenetes, éles zaj volt.
    A logós hanggal a legnagyobb bajom nem a hangerő volt, hanem, hogy sercent egyet.

    Elkezdtem tuningolni a Dragon-t. Természetesen míg nézegettem, hogy melyik tuning mit csinál, addig bőszen adogatta be a jó értékeket. Mikor visszatöltve ténylegesen meg akartam csinálni, kétszer egymás után sem adta be.
    Kár, hogy nem csinált senki egy modot, amivel én magam választhatom ki, hogy mely extra paramétereket akarom. Természetesen a maximális értékekkel.

    A pulse-zal még mindig nem vagyok megelégedve. Hármas szintű tuninggal lassabban lőttem le a K hajtóművét, mint egyes szintű ratata tuninggal.
    Úgyhogy a sárkányon ratata van már. Csak a tuning szívat...
  • TokraFan
    #3674
    Egyébként ez marha jó! Már én is agyaltam azon, hogy lassan a külcsínyre is adni kéne, de még nincs meg minden modulom.
  • mumoka 2012
    #3673
    aba a menüben már én is láttam nálam de én nem használom onnan .
  • Jóózsf István #3672
    Mennyire nem vagyunk egyformák!!! Menüből használja a SETA-t! Lehet, hogy kontrollerrel játszik?
    Az egeremen az egyik oldalsó gomb a tüzelés, a másik a SETA. Nem tudom melyiket használom többet?!?!?!?
  • mumoka 2012
    #3671
    na találtam még 1 komplex építőt érdemes tanulmányozni
    .
  • mumoka 2012
    #3670
    jó ez nekünk szerintem ha ezt TokraFan meg látja repül az x4
  • mumoka 2012
    #3669
    xd borderlands grafika super
  • Caliph
    #3668
    egy kis off: Void Destroyer 2
    próbálta már vlaaki? szintén űrös birodalomépítős,rajzfilmszerű grafikával
  • Jóózsf István #3667
    Ami jól is hozhat?
    Nincs recept. A claytronic (Okostégla) is jól hoz, ha dübörög a gazdaság és építkeznek az NPC-k, A Hull Parts (Deszka) már eggyel jobb, mert az kell a hajókhoz is!
    Ebben benne lesz Tom válasza is!
    Egy nagy kérdés van. Mekkora mennyiségben tudod előállítani? Ha nagyban játszol, akkor olcsóbban tudod adni, és tőled veszik meg a népek. Ahhoz mondjuk nem árt, ha már a termelési lánc elejéről te magad gyártod a termékeket. Tehát te illetve a komplexed/gyáraid gyűjtik be érceket, gázokat és így tovább. Akkor szinte mindegy lesz mennyiért adja el, mert neked nem került effektív semmibe. Persze a gyárat fel kellett építeni és a hajókat is meg kellett venni, de az a befektetés része.
    A kereskedés meg nem annyira egzakt hogy az első gyanús jelre pánikba kelljen esni. Az, hogy hullámzik a kereskedés, az pont törvényszerű. Feltermelsz egy valamekkora készletet. közben keletkezik rá igény eladod. Leesik a készlet akkor a gyár fel fogja emelni az árat, akkor elmennek máshoz vásárolni. És így tovább. De ez csak abban az esetben igaz, ha automatán hagyod az árakat a gyárnál. Ha úgy csinálod, ahogy feljebb írtam és mindent te állítasz elő, akkor lehet azt csinálni, hogy mindent lehúzol minimumra. és akkor ez a hullámzás némileg megszűnik. Persze a kereslet még bejátszik...
    A 3.20-al ráadásul lehetünk szatócsok is! Nem is kell termeltetni az állomással, tud csak simán kereskedni is. Hogy ennek mi értelme? Berakod a világ közepére és a két végét össze tudod kötni ezáltal. Ha már csak 5 szektort haladhatnak a gyárak hajói!!!

    Logikai nézetben a beállítások között rendesen el lehet tévedni. Látni kellene Tom, hogy mit babráltál el! Mondjuk ezen túl sok mindent nem lehet!

    Én mindent azért csináltam, hogy betömködjem a gazdasági/termelési réseket. Ezért lett két téglagyáram, két ezeraprócikk gyáram, hat hajógyáram, két drogériám, négy kifőzdém. meg néhány egyéb, amik szintén a hajógyárakat szolgálják ki, de nem gyártják a teljes alapanyag skálát.
    Tehát nem elsősorban kereskedni akartam, hanem inkább spórolni. De nem voltam irigy és el is adtam belőle. Azért van most negyedcsilliárd ruppóm.
  • Caliph
    #3666
    én is kérdeznék: ha most kezdenétek,melyik gyárat húznátok fel először ami jól is hozhat ? :D
  • tom36
    #3665
    Hellósztok

    Ismét nekiestem a játéknak, és felmerült pár probléma amit már napok óta nem tudok biztosra megoldani (hol jó hol nem),
    A saját gyárnál hogy kell beállítani a kereskedést jól ? mert megnéztem pár videót, de a minimális angol tudásom végett hiába utánoztam le amit csinálnak bennük valahogy nem akarnak jól működni.
    A gyárhoz kirendelt hajó nem akarja újratölteni magát miután eladta a terméket (energia cella), ill pár 100 terméket ad el egyszerre csak hiába adja a gyár olcsón.
    Valahogy sikerült elérnem az egyik gyárnál hogy külsős hajók is bedokkoljanak és vásároljanak nálam, de már megint nem működik.
    ill még egy adag probléma a témában.
    Tudtok esetleg valami jó videót vagy elérhető magyarázatot ? főleg hogy most egy kicsit belevariáltam az új frissítésnél.

    Előre is köszönöm
  • Jóózsf István #3664
    Nem gyorsítottak rajta egy milliszekundumot sem!
    Kapitálisok nem lövöldöznek a vakvilágba, de azért céllövő bajnokok se lettek!

    Femili Tükörben gyártatja a Bukott Családok a csörgőket. Nem tudom hány megrendelést adtak le de négyet el is szedtem még nullkilométeresen!
  • Jóózsf István #3663
    Ja igen. Már nem üvölt.

    Hogy ennek a kiadásnak épp most mennyi volt az esélye, csak C-3PO tudná kiszámolni. Vagy talán a Bölcs Elme. Valószínűtlenebb volt, mint a valószínűtlenségi hatvány a GUS-ban!

    Ugyan, még a 3.20 béta hármat sem sikerült elindítanom, mert elfoglalt voltam, de arra nem tennék tíz forintot se, hogy gyorsítottak volna a játékon!
    Mondd, hogy nem 4.20-aztál be!

    Furcsa dolgok történnek az Ego háza táján!
  • RJoco
    #3662
    Mintha kicsit optimalizálták is volna.
    Legalábbis úgy tűnik, hogy magasabb az FPS szám, de jobban is tekeri a procit.
    És végre megcsinálták az ego-s logó alatti hangot normálisan.
  • RJoco
    #3661
    116MB?
  • mumoka 2012
    #3660
    szuper csak legyen benne valami jó is már
  • Jóózsf István #3659
    Hoppácska! "3.20 (released)"