6900
Egosoft X4
  • LaLee67
    #5539
    Koszonom!

    Olyan gondban vagyok, hogy tettem fel par modot ismet es az egyik VRO, mikor elindul a jatek ,akkor kiirja, hogy telepitette ezt a VRO-t. Kileptem es aminel VRO volt irva, azt offoltam, de meg mindig belepeskor kiirja hogy telepitve. Mi ez a VRO?

    Persze azert vagyok gondban,mert nem tudom miket tettem most be.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 23:13:57
  • RJoco
    #5538
    Volt fenn egy CrewTrainingCourses mod, a leírás szerint ez teszi lehetővé a könyvek megvásárlását a kereskedőnél.
    Kereskedő minden dokkban van.
    És volt fenn egy Employee Training mod is, ami szerint beteszi a parancsok közé az emberke tanítását.

    Azt nem tudom, hogy mind a kettő kell vagy elég csak az első.
    Próbáld ki eggyel, ha nem megy, akkor tedd fel a másikat is.
    A lényeg, hogy, ha megvetted a könyveket, akkor "felhívod" azt, akit tanítani akarsz. A parancsai között meg kell jelenjen a tanítás lehetősége. Ha megvan, akkor nincs gond.

    Viszont a morál tanításához lehet, hogy kelleni fog a másik mod is.

    Nekem anno olyan volt, hogy, ha az aktuális foglalkozását fullra húztam, akkor utána bármelyik foglalkozást fullra húzhattam.
    Ha volt elég könyv, akkor kapásból 5 csillagra, de lehetett választani, hogy egy könyv, 3 csillag vagy 5 csillag.

    A terrán dlc előtt kivettem ezeket a modokat, így megnézni nem tudom holnap sem.
    A lementett extensions könyvtárban néztem meg, hogy melyek lehettek azok.
  • LaLee67
    #5537
    Okes varom a kepet es legyszives nezd meg annak a moral fejleszto modnak is a nevet. Koszi

    @Jóózsf István Koszi Neked is! :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 20:38:18
  • RJoco
    #5536
    Attól függ, hogy melyikkel kezd az ember és merre halad.
    Én a legnehezebbel kezdtem és rengeteg anyag kellett hozzá.
    Jól értetted, hogy majd a terraformálandó helyre kell ugranod.
    Az, hogy mi kell rá, pontosan nem tudom.
    Az biztos, hogy rengeteg raktár.
    A többi azon múlik, hogy milyen gyorsan akarod megtermelni a szükséges motyót.
    Bányászhajóból nekem úgy 200 körül dolgozik. 100 nagy, 100 kicsi. De az is lehet, hogy annál is több, nem tudom, hogy pontosan mennyit rendeltem hozzá.
    Van pár kép, amiből meríthetsz némi elképzelést, hogy mennyi anyag kell.
    Utána megnézheted a HQ-don, hogy a jelenlegi modulokkal mennyi idő lenne legyártani.
    Ez adhat némi elképzelést.
    Ma már nem tudok belépni a játékba, holnap esetleg lövök képet a HQ logikai nézetéről.
  • LaLee67
    #5535
    Terraformalasrol olvasgattam vissza. Ahogy neztem, rengeteg anyag kell majd hozza. Jol ertettem, hogy a HQ val ugrok majd a terraformalando helyre?
    Ha igen, akkor hogy epitettetek fel a HQ-t, milyen factoryk kellenek ra majd a terrazashoz? Celtudatosan szeretnem epiteni csak nem tudom befolyasol-e barmit, hogy mit epitek ra.
  • RJoco
    #5534
    Bizonyos esetekben lassítanak a pilóták.
    Pl. aszteroidamezőben az autópilóta sem megy travel módban. Ha annyira sűrű.
  • RJoco
    #5533
    Az EMP bombáshoz is ki kell fejleszteni a boronnál a megfelelő dolgokat, különben nem működik.
  • LaLee67
    #5532
    Ha egyedul repulok kijelolt celra autopilottal, akkor pontosan nem tudom,de max sebesseggel 3-4000-el repul,de cerbiek valahogy lelassitanak, mert nem megyunk utazo sebesseggel csak pl. 400-al. Biztos vagyok benne, hogy nem annyi az o utazosebesseguk. Gondolom ha lassu jarmu van a csapatban, akkor az o max sebessege lessz az atlag utazo sebesseg,de ezt csak gondolom.
  • Jóózsf István #5531
    Shift-Tab a Gőz felülete, amit feldob, a játékon belül is akár!

    Lali!
    Ha hekkelve akarsz tervrajzot szerezni, akkor azt a modult kell hekkelni, aminek a tervrajzát meg akarod szerezni. Ha egyre gondolunk. Mert én csak azt a módszert ismerem, amit Jocó nagy szeretettel alkalmazott. EMP bomba a modulra és aztán annak az eredményét kiolvasni.

    Ha rajba rendezel pár hajót, akkor a raj annyival fog menni, mint amennyit a leglassabb hajó tud. Különben felbomlana a raj!!!
  • RJoco
    #5530
    Azt a modult kell hack-elned, aminek a BP-jét akarod.

    Mit értesz az alatt, hogy lassan repül?
  • LaLee67
    #5529
    Kutatom a hackelest. Ha BP-ket akarok szerezni, akkor azt az allomast kell hackkelnem ahol meg lehet vasarolni vagy pl. ha habitat BP-t akarok, akkor habitatot kell keresnem es azt hackkelni ?

    Nemezishez van rendelve par cerberus es mikor a kijelolt cel fele repulok, akar szemelyesen, akar a pilotam vezetesevel, autopilotban is rohadt lassan reppul. Ez normalis vagy valami hiba?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 14:55:54
  • LaLee67
    #5528
    Koszi :)
  • RJoco
    #5527
    Igen, minden fajnak megvan a saját kajaigénye.
    És ehhez kapcsolódóan az ellátási lánc is.
    Kajában nem lehet csalni, bár azért vannak egyező dolgok is más fajok láncaival.
    A Medical Supplies esetében mindegy, hogy kinek a moduljait használod, de annak a fajnak a moduljai kellenek a láncba is.
    A végtermék viszont egységes orvosi cucc lesz.
    Pl.
    Argon orvosi: EC, Spice, Water, Wheat
    Paranid orvosi: EC, Soja, Spice, Water
    Teladi orvosi: EC, Spice, Sunrise Flowers, Water
    A végtermék minden esetben a Medical.

    Az igények attól függenek, hogy kinek a lakóövezetét teszed le.
    Argon - Habitat
    Paranid - Dome
    Teladi - Biome

    A rabszolgák csak ezt a két dolgot igénylik.
  • LaLee67
    #5526
    Most olvastam epp, hogy kajaes gyogyszer is kell majd a munkasoknak. #5131 itt Teladi kaja es gyogyszerrol van szo. Ebbol adodik a kerdesem, hogy a munkasoknak mindegy majd hogy terran vagy teladi kajat kapnak vagy ha teladi habitatot teszek le akkor teladi kajat is kell nekik prezentalnom? / nem tudom hany fajta gyogyszer es kaja van a jatekban/
    Kajan es gyogyszeren kivul mi kell meg a munkasosztalynak?
  • RJoco
    #5525
    Ha a kép beszúrása gombot választod, akkor a képet mindjárt beteszi az oldalra is.
    Nem muszáj, ki, hogy szereti.
    És lehet spoiler-be is tenni a képeket, ilyenkor nem tölti be azonnal az oldal, csak, ha lenyitod a spoiler-t.

    Amúgy a képet majdnem jól tetted be, de legközelebb klikkelj még egyet és annak a megjelenő ablaknak a linkjét tedd be.
    Így most a steam képernyőmentéses oldaladra kerülünk.
    Amúgy meg közvetlenül a képhez.
  • LaLee67
    #5524
    Ertem mar bocsi. Neha nehez a felfogasom :( Lehet az volt a baj, hogy a kuldi nem volt aktiv, en ratettem a managert es mikor aktivaltam a kuldetest, akkor a sajatomnak tekintette. Mar lebontottam es nincs kedvem visszatolteni, mert sok mindent allitottam :(

    A fotoval azert bajlodtam,mert sosem foglalkoztam vele es nem tudtam mit s hogyan...de most mar tudom es koszonom szepen!

    Csinalok egy probat.

    Szuper, sikerult!!! Koszi, vegre ezt is tudom :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 13:16:07
  • RJoco
    #5523
    Az írtam, hogy a felkiáltó jel mindig is ott lesz. De küldetésállomásra nem kell ember. Az csak azért van ott, mert a tiédként kezeli még.
    Amint elfogadott a küldetés, lényegtelen lesz.

    A fotóval nem értem miért bajlódsz.
    F12-vel csinálsz képet és mikor bezárod a játékot, a steam feldobja az ablakot, hogy mit akarsz tenni a fotókkal.
    Feltöltöd a felhőbe, majd rányomsz az online megnézésre. Ott klikkelsz párat és megvan a fotó nagyban a megfelelő linkkel.
    Azt a linket ide beteszed és kész is.
    A játék bezárása nélkül is el lehet érni az opciót, csak macerásabb és most nem emlékszem a pontos menetére.

    A mod-nak utána kell néznem a nagy gépen.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.06.05. 12:59:38
  • RJoco
    #5522
    Nekem is megfordult a fejemben a mentés csere.
    De már rég nem indítottam el én sem a játékot.
    Mostanában megint belemerültem az űrmérnökbe.
  • LaLee67
    #5521
    Kenytelen voltam belepni a jatekba megnezni ezt a hull dolgot / most megint csuszik a visszaolvasas/.
    Azt hiszem az Argonoktol vettem es sima Hull a neve. Kert ra managert mert ott volt a piros felkiallto jel. Fotot linkelnek be,de nem tudom hogy lehet a steames fotot kicsi meretre tenni, hogy ide feltolthessem ,ezert kellett elozoekben is kivagni szerkesztessel az egesz kepbol.

    Trader Seminars nevu modot hasznalok steam muhelybol,de az csak a pilota es manager kepzest adja. Te mit hasznalsz?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 12:26:38
  • Jóózsf István #5520
    Nekem már meg sem kell szólalnom!

    Tefigyemá'! Lassan megint kellene mentést cserélnünk, hogy kiderüljön mit tud az 5950 a 3900-hoz képest. de még nekem is gyűjtenem kell az erőt, hogy egyáltalán elindítsam a játékot. A Gőz azt mondja március 28.-án játszottam vele utoljára!
  • LaLee67
    #5519
    Frany idotullepes....
    Most szedegetem a cuccost a hackeles kutatasra,de egy anyag sosem akar megerkezni hozza.
    Hackelesnel a kozponti objektumot kell hackelni ahol lehet venni a BP-eket vagy ha pl. habitat BPP-t akarok, akkor keresnem kell egy habitatot?
  • RJoco
    #5518
    A teladiknál csak teladi Hull factory BP-t tudsz venni, mást nem. Akkor az lesz a problémád. Vegyél az argonoknál vagy vedd meg a splitektől. Vagy lopd el :D
    Manager nem kell a küldetés állomásokra. Azt majd ők intézik. Csak a játék alapbeállítása, hogy minden állomásodra kell igazgató és ezért szól is. Ami nem baj, csak jó, ha tudod, hogy felesleges a küldetésekre embert áldozni.

    Lehet venni ilyen jellegű könyvet is és fel lehet tanítani a morált is.
    A kicsi bányászok már a múlté. Mi bétáztunk és volt pár baki, mert egyesek elkezdtek sírni ezért-azért. Emiatt elcseszték a bányászást.
    A lényeg, hogy ez nagyjából javítva is lett. Így a kis bányásznak már nincs jelentősége.
    Sőt, érdemes nagy bányászokkal dolgozni, mert megnövelték a kha'ak aktivitást. Ezek a kis hajók a sziklákból bújnak elő, mikor a bányászhajó összetöri őket.
    Olyan jól megcsinálták a bányászok menekülési stratégiáját, hogy a hülye a támadás alatt valamikor elkezd menekülni, de nem azonnal, a támadás kezdetekor. Odébb megy pár kilométert, rájön, hogy nem támadják és visszamegy bányászni. Csakhogy a támadók még ott vannak, így megint rátámadnak. Ezt eljátsza talán kétszer, háromszor, utána kipukkad.
    Korábban hull sérüléssel elment állomásra javíttatni magát. Vagy egyszerűen nem volt ekkora ellenséges aktivitás. Sosem figyeltem igazán.
    A szektorvédelem, amire esetleg beállítasz egy csoport hajót, fabatkát sem ér, mert a saját hajóid nem védik meg a bányászaidat.
    Úgyhogy áttértem a nagy bányászhajókra.
    És egy darab resource bója sincs kirakva. Majd megtalálják a megfelelő bányászhelyet maguktól.
  • LaLee67
    #5517
    Ertem, koszonom. Meg nem mertem belepni a jatekba,mert akkor abba marad a visszaolvas :)

    Epp most olvastam a #5122 hozzaszolasod, ahol emlitetted ,hogy a "vezir" moraljat is fel kell huzni. Azt hogy lehet?
    Nalam lattam ejjel, hogy valakinek eleg magas a moralja, mig soknak csak 1 csillagos. Itt is emlitetted,hogy kicsi banyaszokkal erdemes dolgoztatni,.
    S vagy M-esre ertetted?
    Azt hiszem a Teladitol vettem Hull factory BP-t. Ugy emlekszem volt sima es Teladi Hull. Gondolom a simat vettem meg es azt epitettem Zyraeknal,de megsem jo a kuldetes. Mikor elkeszult /vagy elotte/, kert bele Managert amit meg is kapott viszont kuldetes aktivalasnal ott a jelzes , hogy epitkezzek.

    Istvan kepen a zold resz folott is van piros, bal oldalon is kicsi logo modul is piros, de gondolom ezek amit irtal.

    Okes ertem a Piert. Kevertem a hajogyarral valamiert. Azt hittem ha lesz hajogyaram, akkor tudnak majd csak nagyobb hajok bedokkolni. Tiszta igy minden. Most nekem ott csak S es M-es kereskedok jutnak be. 1 cr-el kisebbre allitottam az eladast az ajanlottnal, igy sok a vetel.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 12:01:57
  • RJoco
    #5516
    1. Jórészt épp az imént megválaszoltam.
    2. Olyan HQ-d igen. De akárhány állomást építhetsz és elnevezheted HQ-nak. Csak azért az a HQ, mert azon van a boron. És emiatt lesz egy-két extra dolga. Nameg így hivatkozunk rá, így mindenki érti, hogy miről-melyikről van szó.
    L, XL hajók gyártására én építettem egy másik állomást. Természetesen tudja az M-eseket is.
    A HQ csak M-eset tud. De abból jó sokat. Kellett a terraformáláshoz és a drónokat az M-es modulban készíti.
    3. A Pier-t hívjuk kampónak. Ide tudnak bedokkolni a nagy hajók. Nem muszáj terrán kampót használni.
    4. István képén melyik piros részre gondolsz? A képen az látható jobb oldalt, hogy épp nagy bontásban van, mert a zöldes rész nem kapcsolódik az állomáshoz, nincs összeköttetés és gyártási-raktározási gondjai voltak. Ha középen a piros modulokra gondolsz, azok split modulok. A split modulok jellemzően pirosak. A paranid modulok meg lilák. Az általános gyártó modulok egyformák, míg a specifikusak, pl. kajagyárak szintén másmilyenek. Ahogy a lakóövezetek is minden fajnál másképp néznek ki és más kaját igényelnek.
    5. Kit érdekel a kinézet? Na jó, valakit biztos.
    A terraformálás miatt úgy kiegészítettem a HQ-t, hogy az valami brutál. A gyártó modulok egymás hegyin-hátán, belelógva egymásba, hogy minden elférjen és lehessen még bővíteni is, ha kell. Van olyan raktármodul, ami másik raktármodulra lett ráhelyezve. Mármint nem fölé, hanem a térben egy helyen van a két modul. A játéknak van néhány bugja és az állomásépítős rész még csak nincs is jól megcsinálva. Majd észre fogod venni a nehézségeket.
    Amúgy a HQ közelébe nem szoktam menni. Leesik az FPS 14-re. Inkább távolról menedzselem. Ha ugrani kell vele, akkor természetesen el kell viselnem a 14 FPS-t.
  • RJoco
    #5515
    Bontáshoz nem kell építő. Azt megoldja magától az állomás.
    Az anyag pedig visszakerül az építési raktárba.

    Egy alap építő is elég egy kapitánnyal, meg legalább 30 építő drónnal. Valahol azt olvastam, hogy ennél többet nem használ.
    Vagy lehet, hogy inkább az infónál láttam, hogy max ennyi van kiengedve.
    Én általában 70-90 darabot teszek rájuk. A maradék javító drón, esetleg védelmi drón, talán 1-2 cargo drón csak úgy. Bár védelemre inkább beállítok egy M-es hajót.
    A legénység teljesen mindegy.
    Ha melléállítasz egy Cerberus-t, akkor védelmi ágyú sem feltétlen kell rá, ha spórolni akarsz még.

    Terránnak nincs Hull gyára. Azt másképp hívják. Ha küldetésben építesz, akkor mindig azt kell, ami a leírásban van. Ettől függetlenül elég nagy szabadságot ad, mert a nem specifikus modulnál akármelyik fajét építheted.
    A Hull factory-nál pont oda kell figyelni, mert a teladik mást használnak, mint mindenki más. De kinézetre ugyan olyan.
    Viszont raktár modulból bármilyent felrakhatsz. Én a teladit szeretem, mert annak a legkevesebb az anyagigénye és az L-esnek jók a csatlakozási pontjai.

    Terveket nem csak venni lehet, hanem el is lehet lopni.
    Van pár kivétel, meg van, amit nem is érdemes és van amikor a játék magától beadja.
    Korábban hajók terveit is el lehetett lopni, de az utóbbi pár próbálkozás alkalmával nekem már nem sikerült. Pedig nem csak L-es és XL-es hajóról szedtem le a terveket, hanem M-esről is, csak az nagyon macerás volt.
  • LaLee67
    #5514
    Par kerdes ismet:

    1.Minden fajnal kozelezo a sajat BP-jukbol epitkezni?
    2.Sajat HQ csak egy lehet amit kaptam a kuldetessel?
    3.Merkurynal epitettem egy energiacella uzemet,folyik a termeles es az eladas is rendesen viszont ki van irva, hogy nincs Pier modul.
    Tapasztalat hijan kerdem, hogy az mire kell?

    Most olvasgatok visszafele, epp a "Mucsocsoknel" tartok, olykor jokat nevetek,de osszefolynak mar a betuk.

    4. @Jóózsf István #5114 kepen lathato objektumon talalhato par piros resz , gondot okoz vagy nem?
    5. HQ-mon ha tobb fajnak akarom a termekeit kesziteni az elelg furan nezhet ki a kulonbozo faji BP-k miatt. Ti hogy oldottatok meg? Emlitett kepen nem tudom egy faj BP-i vagy tobbe, mert ugye keves BP-em van meg.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.05. 11:33:01
  • LaLee67
    #5513
    Koszi. Mar most is gondolkodom hogy 1-2 Buildert epitek csak mivel nincs tapasztalatom, igy nem tudom eleg-e ha a minimum fejlesztessel epitem oket. Eleg? Bontasnal visszakapom az arut?
  • Jóózsf István #5512
    Csörgőkígyó - Rattlesnake a Split romboló.

    Bár nem tudom konkrétan, de lehet, hogy az elbontáshoz nem is kell CV. De ha mégis, majd bérelsz egyet.
    Ha a játék gazdasági része érdekel, akkor úgyis lesz pár építőhajód előbb-utóbb!
  • LaLee67
    #5511
    Tenyleg kar :(

    Mar tobbszor olvastam itt ezt a "csorgo"-t. Mi az?

    Most epitettem egy Hull factoryt a Zyranak,de valami nem stimmel...felmerult bennem a kerdes, hogy esetleg Zyratol is meg kell vennem a sajat licenszuket a hull factoryra es azt kellett volna epitenem, mert en terrant epitettem?

    Szerintem ez lesz a hiba. Viszont sajat epitohajom meg nincs, kulsosokkel epittetek. Ha el akarom bontani az is megy kulsosokkel?
  • RJoco
    #5510
    Xenon hajót sajnos nem lehet foglalni.
    Én is szomorúan tapasztaltam.
    Azokat ki kell lőni, amiért reput és pénzt kapsz.
    Egy nemezissel vagy sárkánnyal simán elintézhetőek.
    De persze egy csörgő sokkal hatékonyabb. Csak mire oda eljut az ember... :D
  • LaLee67
    #5509
  • LaLee67
    #5508
    Nekem is van mod a csillagokra. Ketto fajta volt.Az elso nem tetszett,mert egybol mindenkinek fullra tett mindent. Azt kitettem,de a masik, gondolom az ami a tied. Lehet venni tradernel es a sajat hajon levo szemelyzet es Marine-k fejlodnek, igy van par elitem.

    Most viszont gondban vagyok, mert Zyrathnal novelem a repumat es van egy telepe amit 2 xenon destroyer tamad.
    Csapatom hatrahagyva kozelbe repultem es scanneltem, hogy lassam mi a helyzet. Nem tudom scanneles nelkul engedi -e a Boardot.
    Meg vannak az adatok ,de mikor Boardot nyitok, nem engedi ,hogy a kijelolt cerberusokrol kijeloljem a Marine-kat.
    Mit csinalok rosszul? Talan azert nem engedi,mert ostromolja a telepet?
  • RJoco
    #5507
    A Boa-k jók.
    A katonák nagyon lassan fejlődnek és sok hullhat el.
    Én egy mod segítségével megvettem a könyveket, amikkel szépen fel lettek tanítva.
    Sokkal egyszerűbb. Ezt a csillagos rendszert rühellem.
    Állomásokon jó pénzért és szerencsével található sok csillagos alattvaló.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.06.04. 19:19:31
  • LaLee67
    #5506
    Szuper, jo otlet, koszi :) En is szeretem a ratatatat. Lassan meg lesz a repum, hogy atvizsgaljam rendesen a Dragont es a Cobrat, hogy mi tetszik nekem jobban :) Most neztem epp a Zyrathnak eleg gyors az M-es Boa transportere, most ahhoz kell anyagot vinnem hogy egy 10-et legyartsak.
    Nekem lassan feklodnek elitre a katonak, mert nem volt eddig foglalasom. Gondolom az majd ad nekik, bar par elit van mar.

    Magyaritasrol: nem az illeto keresett meg, hanem en mikor vettem a jatekot, mert volt kesz a korabbi alap verziohoz mar magyarositas csak nem volt frisitve. Amugy meg most hogy kezdek kepben lenni nagyjabol a dolgokkal, mar nem is lesz ra szuksegem.
  • RJoco
    #5505
    Én nem vittem túlzásba és modolt hajót sem használtam foglaláshoz, mint István.
    Kerestem egy relatíve gyors szállítót nagy legénységi létszámmal és feltöltöttem katonákkal.
    Egy másik szállítót meg technikusokkal.
    Először szerintem Nemezissel foglaltam, azt tudtam megvenni. Egyedül, nem volt kíséret, csak a katonaszállítókat tartottam készenlétbe.
    Majd találkoztam a Dragon-nal és ez lett a kedvenc hajóm. Úgyhogy ezzel foglaltam.
    A fegyverzet terén, kinek mi szimpi.
    Elvileg a Pulse erősebb, de én a ratatát szeretem, aminek most nem jut eszembe a rendes neve. Olyan, mint egy minigun. A hangja is. Ezért is imádom. Természetesen az MkII-es verzió a jó.
    Tornyokba pedig elkezdtem Pulse fegyvert tenni, mert azok szép nagyot osztanak, bár ritkábban. Hajófoglaláshoz ideális. Arra kell figyelni, ha már eléggé lent van a cél Hull, akkor ki kell kapcsolni. Vagy kurzorral, vagy beállítasz rá egy gyorsgombot. Én a "k"-t állítottam rá.
    A csapatszállítók fegyverzetét meg érdemes eleve kikapcsolni, nehogy ők lőjék szét az áldozatot.

    Foglaltam már csapatszállító nélkül is.
    A sárkányra elfér pár katona is. Ha eléggé lent van a célhajó személyzete, esetleg csak a kapitány marad, akkor átküldöm őket.
    Természetesen táposak, 5 csillagja van mindegyiknek.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2021.06.04. 18:12:03
  • RJoco
    #5504
    A küldetés, hogy semmisíts meg 8 bizonyos típusú hajót.
    A hajók típusát meg szokta adni a leírás. Ha nem baráti, akkor nyugodtan fogadd el, aztán majd összejön valamikor.

    Az ilyen gépi magyarítás készítőket meg el kell küldeni melegebb éghajlatra, de jó messze.
    Csak árt vele a játékosnak, aki a feltett magyarítás után már normálisat kérdezni sem fog tudni, mert itt mindenki angolul játsza.
    Arról nem is beszélve, hogy az X-eket bizonyítottan nem lehet géppel magyarra fordítani. Még odafigyelve is baromi nehéz lenne, de erre az önkéntesek ugye lusták.
    Ha tudnám sem mondanám meg, hol vannak a nyelvi fájlok.
  • LaLee67
    #5503
    Koszi, ha elakadok , ugyis jelzem :)
    Most epp vegre pozitivra fordultam a Zyrathokkal, igy lassan epithetek Cobrat :) Filmekben dicserik nagyon.
    Epitos kuldiket vallalok, most nekik kell Hull part gyarat kesziteni. Van egy Havoc/Nemezisem es 10 Cerberus.Veluk akarok hajokat elfoglalni.
    Velemeny, tanacs , hogy ezekkel mekkorara merjek ramozdulni?
    Nektek milyen hajok a kedvenceitek? Milyen fegyver osszeallitast javasoltok? Persze ha volt rola szo eleg ha azt irjatok, visszaolvasom,csak most nagyon benne vagyok a jatekban :)
  • Jóózsf István #5502
    Az is félig-meddig kitapasztalt tény, hogy a szektorvédelemmel össze lehet rúgni a port. Amikor én foglalni szoktam és megjelennek a vadászok és már a megbénított prédámat lövik, veszélyeztetve a foglalásom sikerét, akkor én is szemrebbenés nélkül lövöm porrá őket, bármelyik barát fajhoz is tartozzanak. Jobbára nem szokott gond lenni belőle. Azt azért érdemes a művelet előtt megnézni, hogy van-e a közelben romboló! Egyrészt mert nekünk i s árthat, vagy épp csak kényelmetlenséget okoz, de viszonylag gyorsan cseszi el a hangulatunkat, ha szétkapja az amúgy is rommá lőtt prédánkat!

    Ha nagyon nem boldogulsz a foglalással, akkor tudunk abban is segíteni. Egy időben nagyon rámentünk Jocóval a témára. Pár dejót is feljücsüböltünk... De nem akarom előre lelőni a poénokat. Csak szólj, ha nem akar valami működni!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.06.04. 16:03:47
  • LaLee67
    #5501
    Angolul jatszom en is es en is nemetorszagban elek :) Igen visszaolvasok termeszetesen .

    Van olyan kuldetes hogy pusztitsak el 8 hajot "Matching Specification" akarmiben. Ez mit jelent?

    Most beszelgetek neha egy illetovel, aki gepi jatekmagyaritasokat keszit. Nem tudom milyen lesz a forditas ugy,de most kerte tolem az X4 alapjatek , Split Vendetta es a Cradle of Humanity friss nyelvi fajljait es ha ideje kedve lesz ra megcsinalja.
    Tudja valaki esetleg, hol talalom es mi a nevuk ezeknek a fajloknak?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.06.04. 16:02:14
  • Jóózsf István #5500
    "You can't buy this ship, you can only get the blueprints and build it in your own shipyard"
    Csak saját magadnak tudod legyártani, mert nem lehet kapni sehol!