62
Die Young
  • JonasSandor
    #62
    Epicen legyen.
  • Ironman2
    #61
    Indiegalan megint ingyenes,aki lemaradt volna róla.
  • Anonymusxx
    #60
    Nagy játék, én valamiért olyan érzést kaptam tőle amit más játéktól sohasem. Főleg amikor a hegyes részen voltam...
    Félek hogyha újra belefogok majd évek múlva, már nem lesz olyan jó.
  • Gary
    #59
    Jaja, nőnapi ajándék.
    Nekem, még korai hozzáféréssel van meg. Tetszett amit akkor mutattak belőle. Ha kész lett egy újabb pályarész, megkaptuk. A mókás az volt, mikor a régi mentést már nem fogadta el. Jó párszor lehetett újrakezdeni.
    A kész játék végigvitelekor, a kiszáradt folyómeder szakaszt, teljesen kihagytam.
    Napokban jutott eszembe megint, le kéne tolni újra...
  • Ironman2
    #58
    Indiegalan ingyenes most a játék márc.13-ig.A profilnál a showcase menünél lehet letölteni a teljes játékot,persze ha beaktiváltuk a bemutató képernyőn.

    Emailen keresztül jön a link,le kell görgetni az aljára.CSak azokra vonatkozik,akik kapják az Indiegala hírleveleket.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.03.11. 02:22:27
  • Hexex86 #57
    Egy kis betekintő:
  • Zeller01
    #56
    Ahogy a prológusban, úgy a teljes játékban is van már hivatalos magyar nyelv! Köszönjük!
  • Gary
    #55
  • lostprophet
    #54
    Még van vissza kb. 400 sor, amit le kell fordítanom, illetve megpróbálok egy tesztverziót is kicsikarni belőlük, mielőtt végleg beépítik a játékba.
  • Zeller01
    #53
    óóó nagyon várjuk, köszi :) 1.0 és magyarul, tökéletes
  • Ravasz567
    #52
    Értem. Akkor addig nem kezdem el. Köszi.
  • lostprophet
    #51
    Amint frissítem, dolgozok rajta :)
  • Ravasz567
    #50
    Szia! Érdeklödnék hogy kb. mikor lesz elérhető a magyarítás? Köszi szép napot!
  • lostprophet
    #49
    Na, ma megkaptam a végleges szöveget az 1.0-ás verzióhoz, így végre nekiállhatok frissíteni.
  • JonasSandor
    #48
    Tegnap ki is jött a játék végre.
  • lostprophet
    #47
    Na, végre visszaírt a fejlesztő, úgy tűnik talán megkapom még a teljes kiadás előtt a szöveget, hogy frissíteni tudjam.
  • Ironman2
    #46
  • grebber
    #45
    És ha nem lesz nem adod ki simán?
  • lostprophet
    #44
    Az már más kérdés, hogy a magyar nyelv benne mennyire lesz friss, vagy teljes lesz-e.
    5 levelenként ír vissza a fejlesztő, és legutóbb csak a PROLOGUE szövegét kaptam meg :(
  • Ironman2
    #43
    Még egy hét.és megjelenik a teljes játék,szeptember 12-én!
  • Gary
    #42
    2/3-át tudom, a többit elhiszem!
  • grebber
    #41
    Nekem nincs meg a fő game mert sose volt olcsó (nekem olcsó vagy bundles) Így ez friss steamen :)
  • Gary
    #40
    Csak ismételni tudom a #35-ös hozzászólásomat:
    Május 26-27-től, ha megvolt a játék és be volt kapcsolva az automatikus frissítés hozzá, akkor a STEAM kliens indításakor, letöltötte a prológot!

    Igen, az IndieGala-ról, már a bejelentéskor letölthető volt.
    A STEAM-nek hosszabb az átfutása, vagy csak, az idővel akartak kedvezni a játék tulajdonosainak, az talány.
  • Ironman2
    #39
    Nem mondod?
  • grebber
    #38
    Mivel én linkeltem azt is ide így tudom ,de ez STEAM
  • Ironman2
    #37
    Az Indiegalan már vagy 3 hete is ingyen volt! Ott zsebeltem be!
  • grebber
    #36
    Most jött az értesítő steamről külön is tölthető már a Die Young: Prologue Ingyen
  • Gary
    #35
    Apró kiegészítés, hogy akinek megvan a játék a STEAM-en, az NE töltse le a prológot, mert azt a STEAM automatikusan letölti, ha engedélyezve van a játék frissítése!

    Valamint, hamarosan készen lesznek, azaz júliusra ígérik a végleges verziót, ami teljes mentés reset-tel fog járni! A prológ mentést nem érinti!
    Ok, addig még pihen...
  • Gary
    #34
    Megelőztél! :Đ
    Ma hajnalban értem a végére. Pár elhalálozással és egy hiba kihasználásával, kb. 3 óra alatt jutottam el a stáblistáig.
    Van választható magyar nyelv is, ami még csak készülget, így sok helyen angol maradt a felirat.
    Pár fölszedhető, barkácsolható dolgot nem próbáltam ki, így még egyszer biztosan nekifutok.

    Az árát megéri! :Đ
    Kb. 5GB a zip file, amit letöltés után csak ki kell csomagolni és telepítés nélkül játszható.
    Utoljára szerkesztette: Gary, 2019.05.27. 17:53:30
  • grebber
    #33
    Die Young: Prologue Ingyen az indiegalán!

    Innen tölthető


    Die Young: Prologue is an action-adventure with a more linear structure than the open-world of Die Young, but it leaves the player with the possibility of using different approaches and paths to escape.
    The game consists of three levels: Introductory, Main, Final.
    If players choose to explore these levels, they'll discover several useful items that'll unravel the deep lore behind Die Young.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.27. 14:59:02
  • Norbertboy
    #32
    Nagyon jó játék és most akciós is!
  • Gary
    #31
    Ezért kell megszerezni a...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...kesztyűt! Kicsivel tovább bírod! Pedig a Manor még nem annyira vészes, lesz mókásabb mászóka is! :Đ Cirfa áldást mondani tudók gyakorolhatnak, a többiek meg majd belejönnek! (s, most nem a mászásra gondolok!) :Đ
  • Ironman2
    #30
    Inkább a Mirrors Edge-re hasonlít,nagyon idegesítő falugrálások vannak benne.Én voltam a Manor House-ban,kész szenvedés volt,mégegyszer be nem megyek oda.Az a legszarabb hogy elkezd fogyni az erő,ha elkapunk egy kiszöggelést,és tovább kell gyorsan menni,nincs semmi gondolkodási idő,különben leesel,és kezdhetsz mindent újra,vagy meghalsz ha túl magasról esel le.
  • Gary
    #29
    Amennyit beletolsz! :)
    Még korai hozzáférésű és hosszabb, rövidebb szünetekkel érkezik hozzá tartalom vagy javítás! Nekem 34 órám van benne és az utolsó két-három patch még kimaradt. Új helyszín és javítás plusz tartalom (álom). Valamint, a főellent sem nyomtam még le.
    Nem igazán The Forest klón. Építkezés nincs, kevesebb dolgot készíthetsz, és jobbára, valós lények akarnak leharcolni! :)
    Ja, és egyelőre úszkálás és vízi jármű sincs :) Van szaladgálás, ugra-bugra, kvázi parkour.
  • Norbertboy
    #28
    Sziasztok!

    Hány óra játék idő van benne?

    Pár videó után, The forest klónnak tűnik. Az jó játék, egyik kedvencem.
  • Gary
    #27
    Nah, alakul a buli! :Đ
  • grebber
    #26
    "Ugyan a fejlesztők elfelejtettek szólni, illetve semmilyen javítási naplóban nem tüntették fel (se a játék termékoldalán Steamen), jelenleg a Die Young-ban már elérhető a magyar nyelv.
    Érdemes szem előtt tartani, hogy a fordítás jelenleg nem teljes (kábé 1 patch-nyi hátrányban vagyok, de jeleztem már a fejlesztőknek, hogy bocsássák rendelkezésemre az új sorokat), illetve akadnak még érdekes sorok/fordítások (bétaverziót előzetesen nem kaptam, arról nem is beszélve, hogy a fájlokban az egyes mondatok is több részre, nem egymást követő sorokba voltak tördelve)."
  • Gary
    #25
    Nyugi! Szeretni fogod! :Đ
  • Ironman2
    #24
    jaj!!!
  • Gary
    #23
    Így van, bár a cikkben furcsa verzióra hivatkoznak (0.4.37.18), mert a legutóbbi (szept. 16) a 0.4.0.41.18!
    Ok, hogy nem fog frissülni, csak mit tartalmazhat?
    Ha valaki kipróbálja, megírhatná... :Đ