92
  • Major
    #11
    "Hawking szerint a találkozás a fejlett idegen létformákkal katasztrofális következményekkel járhat, és a legvalószínűbb egy olyasfajta konfliktus, mint az európai hódítók az amerikai indiánok közötti volt 500 éve."

    Én is azon az állásponton vagyok, hogy addig jó amíg nem találkozunk senkivel. Ha már valamilyen idegen faj idáig el tud jutni, akkor valószínűleg nem fog nekik problémát okozni, az elpusztításunk sem.
    Utoljára szerkesztette: Major, 2016.10.31. 14:57:35
  • Kryon
    #10
    Szerintem nem sokan hiszik, hogy egyedül vagyunk, úgyhogy a felfedezéstől szerintem kb. semmi sem változna. Mondanák az emberek, hogy na ugye, aztán ennyi. Ami nagy változást hozhatna, ha egy sokkal fejlettebb civilizációt fedeznének fel és meg tudnák fejteni a jeleket. Azt viszont garantáltan eltitkolnák, csak azt látnánk, hogy UFO-ról bombázzák a kecskepásztorokat.
  • Alexease
    #9
    A legegyszerubb kozles modja: "Fussatok, fussatok..., mind meghalunk!" :)
  • cylontoaster
    #8
    A kattintás nem neked szólt, de nem gond. Ez ugyanis nem hír, de nem is egy komoly összeszedett cikk. Ez csak simán kattintásvadászat, remélik hogy sok hsz összejön.

    És nem személyeskedés volt, nem minősítettelek. Csak rávilágítottam, hogy:
    "Persze semmi,nincs továbbra is titok van."
    "Én kicsit bizonytalan vagyok,ebben a témában,szeretnék ilyen olyan dolgokról hallani."
    "elérték hogy kételkedek,a témában."
    "bevallani már tényleg hogy mi is van."

    ez mind azt mutatja, hogy baromira nem kételkedő vagy. Ebből az látszik, hogy te igenis azt gondolod, hogy van mit eltitkoljanak a témában, tehát baromira nem igaz az, hogy nincs tudomásuk idegen életformáról. Max nem gondolod igaznak az összes erről szóló állítást, ez viszont baromira nem ugyanaz..
    Ha azt mondom hogy holnap elvasal a villamos, de nem tudom hogy az 1-es vagy a 2-es, az nem kételkedés..

    És változatlanul semmi minősítést nem tettem sem rád, sem arra amit a témáról gondolsz.
  • tamas79
    #7
    A seti, nasa miért is fals és csak ködösít? Mert állami cég? Pont azt írja a cikk, hogy egy bejelentést több független forrás is meg kell erösítenie elötte. Ezeken a marsi, holdi kolóniákon, ürnácikon, gyiklényeken, százezeréve itt élö idegeneken lehet lovagolni, de érdemleges bizonyítékot egyik sem tud felmutatni. Az nem bizonyíték, hogy egy feltünési viszketegségben szenvedö ember elmeséli , hogy ö bizony 20 évig szolgált a marson. Ezeket lehet megvizsgálják, meghallgatják mások is , de mivel bizonyíték nincs így nem is kommentálják jó esetben, mert utána kapják az ívet a hívöktöl, hogy állami utasításra titkolóznak. A számítógépes grafikákkal megtámogatott jútyúbos "ismeretterjesztés" is ide tartozik.
    Lehet követelni mindenkitöl ilyenek, mármint tegye nyilvánossá az ufó észlelést,de az olyan, mint a nyuszi és a sapkája. Ha nyilvánosságra hozzák ezeket, mert nyilván vannak jelentések és az azokra adott válaszokat, hogy meterológiai ballon, másik repülö, légköri jelenség, stb. akkor jön a biztos hazudik, ha meg azt mondják nincs, akkor is.
    Nem lehet így csinálni semmit.
  • MZperX75
    #6
    Neked már megvan ,a kattintás?
    Ha valakinek más véleménye ,vagy kérdése van az leírhatja,talán könnyebb személyeskedni nem?
  • MZperX75
    #5
    sry,a szerkesztést már nem engedte , így ezért nem tudtam javítani.
    Akinek 2 éves lánya van az inkább ne fórumozzon :) Mert egy hozzászólás akár 10 percig is eltart.....

    Utoljára szerkesztette: MZperX75, 2016.10.31. 11:06:52
  • cylontoaster
    #4
    Ha eleve azt várod, hogy közöljék hogy itt vannak 60 éve, akkor te nem bizonytalan vagy. Max abban vagy bizonytalan hogy 60 éve vagy csak 59, illetve hogy 4 faj vagy csak 3..

    Kell a konteós cikk, hogy meglegyen a havi kattintás?
  • MZperX75
    #3
    Egyszerű bemondják a TV-ben rádióban,néhány nagyobb médiában és kész ,bár ennek kicsi a valószínűsége,mert akkor arra is magyarázatot követelnének a" földlakók",hogy eddig miért is nem mondták el,mi tartott eddig 1947 roswell-től napjainkig?
    Annyi de annyi hülyeség van a neten ,hogy egy "igazi" valós hír mellett is elsiklanánk,mert van mellette 20 hülyeség,a ködösítés a net használatával egyre könnyebb.
    Olvastam egy orosz belügyminiszter által kiadott riportot"persze ,ha igaz nem értek oroszul" felszólítja az USA-t hogy tegye nyilvánossá UFO k létezését sőt az 4 faj aki látogatja a földet,tegyék nyilvánosságra.
    Pár éve a Kanadai védelmi miniszter is felszólította az USA kormányát ,hogy ennek a követelésnek adjon helyet.
    Persze semmi,nincs továbbra is titok van.
    Én kicsit bizonytalan vagyok,ebben a témában,szeretnék ilyen olyan dolgokról hallani.
    Hit az más kérdés,így a sok fals hírrel nálam elérték hogy kételkedek,a témában.
    Jó lenne a protokolt félretenni,és a tényekkel foglalkozni,bevallani már tényleg hogy mi is van.
    SETI,NASA mint kirakat fals játékos csak a ködösítés céljait képviseli szerintem.
  • tamas79
    #2
    Mert mit is titkolnak el? Ja , tudom. A sok csillagász, meg tudós azt tanulja az egyetemen, hogyan kell hülyeséget terjeszteni és az igazságot eltitkolni, igaz?
    Az a szomorú, hogy "a SETI Intézet alapító tudósa kiemelte, hogy már így is sok földönkívüli jellel kapcsolatos állítás került ki "tájékozatlan" berkekből. "Számomra ez inkább bosszantó, mint aggasztó" - összegzett Shostak. " - ujvilág és társai blog.
  • grebber
    #1
    Az a szomorú, hogy ilyen függetlenség napja 2-es atombrutál mocsoknak UFO-nak kéne ide jönni... Na akkor azt talán nem titkolnák el a férgek.

    Tudnám mire jó ez. Mi lenne más ha kiderülne itt vannak már évezredek óta. Semmi. De a gyökér világukba megmagyaráznák, hogy de ..