50
Brit sci-fi jellegű sorozat immár a Netflix-en.
  • Kongy
    #10
    Engem is nagyon meglepett, hogy kevesen ismerik... : / Bezzeg a Walking Dead-et mindenki nézi.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2016.11.12. 11:31:35
  • sz4bolcs
    #9
    Atyaúristen. Ez a sorozat 5 éve elkészült, és ennyire nem ismert, miközben mindenki a szutyok X-aktákat várta? A második rész konkrétan remekmű.
    Utoljára szerkesztette: sz4bolcs, 2016.11.12. 00:20:59
  • Kongy
    #8
    Egyébként én is, mert nagyon tanulságos. :) Nem függnek össze a részek, szóval akár sztori összefoglaló alapján is ki lehet választani melyik érdekel.
  • Probatbicol
    #7
    Megnéztem én is egy részt, mondjuk utólag vettem észre, hogy a Netflix valamiért a 3. évad 1. részét hozta előre, úgyhogy azt láttam (a rating-es). Hát ez mocsok jó volt :)). És technikailag is nagyon jól volt kivitelezve a közeljövő. A tiniknek ezt kötelezően levetíteném oztályfőnöki órán.
  • darkSectorxxx #6
    Én is nézném már.
  • Kongy
    #5
    3. évadból eddig 4 részt néztem meg, de mind brutál jó volt. Még emelték a lécet, pedig az előző évadok se voltak gyengék.
  • darkSectorxxx #4
    Most én láttam a 2 ezelőtti évadot, én a 3.-hoz várom a feliratokat! :)
  • Kongy
    #2
    Magyar nyelvű ismertető.
  • Kongy
    #1


    Nem akartam elhinni, hogy ennyire nem ismeri senki ezt a sorozatot. Minden rész egy külön történetet mesél el, tanulságosak, reflektálnak korunk társadalmára, helyenként kifordítják a meglévő trendeket. Szerintem zseniális, és helyenként meghökkentő a sorozat. A színészekre sem lehet panasz, pedig legtöbbjük nem ismert.