21
  • zetortraktor
    #21
    Elég sok mindent elmond az emberről és az alattvaló hozzáállásáról, amikor olyan szavakat használ, amit korábban soha, de most köszönhetően az "uralkodó osztálynak", szolgai módon átveszi a retorikát. (Ráadásul még becézve is, ami további 20 pontnyi IQ-csökkenés.)

    Eddig tényleg azt hittem, hogy az ilyenek nem léteznek.
  • AgentKis
    #20
    Gondolom a végén azért körbeállja és lehugyozza 8-10 migri! XD
  • Paddy
    #19
    Demokráciát! Demokráciát! ...jahhh és csak a fákat ki ne vágják.:D
  • Tetsuo
    #18
    Kvp teljesen hülyeségeket beszél a zsidókról, de nem lényeges, itt nem.
  • attes
    #17
    Szerintem pl a Japánok és a Kinaiak nagy része sem szeretne multikulturalizmust az eléhelyükön.
    És valószínűleg az európaik nagy része sem, da nagy részüket soha nem kérdezte meg senki erről.
  • attes
    #16
    A filmet jó ötletnek tarottam, az előzetese is érdekes.
    Netflix-en láttam, de közepesnek tarottam, nem egy Untergang kategória, még ha más is a környezet.
  • fonak
    #15
    Maguknak nem akarnak, másoknak sokszor igen, "önvédelemből".
  • Vata111
    #14
    Nem túl új ötlet, ez itt pl több mint 40 éves:
    https://moly.hu/konyvek/moldova-gyorgy-hitler-magyarorszagon
  • Cefet
    #13
    +1
  • kvp
    #12
    "Igen... ezt a "kedves hölgyet" is idézik benne:"

    A gond ott van, hogy a valodi, vallasos zsidok nem szeretnenek multikultarizmust. A sajat orszagukat szeretnek, az ott elo tobbi nep es a liberalis multikulturalista zsidok nelkul. Ezt reszletesen kifejtette az ensz elott az egyik miniszterenokuk is. Az igazi gond, hogy ez a csoport szemben all a globalista, multikulturalista es manapsag mar egyre kevesbe zsido hatteru amerikai csoporttal, akiket alavetoen a zsidosag aruloinak tartanak, reszben a masodik vilaghaborus passzivitasukert, amiert hagytak azt amit Hitler tett es csak hasznot huztak belole, masreszt azert a multikulturalizmusert es liberalizmusert, ami miatt az ujkori honfoglalasuk soran egyseges, vallasilag es kulturalisan egysegesse tett Izrael veszni latszik, joreszt demografiai alapon.

    ps: A helyzet az, hogy ebben a vitaban a nemeteknek egyaltalan nem osztottak lapot, a magyarok is csak azert vannak egyaltalan jelen, mert a jelenlegi magyar kormanyzat a konzervativ iranyzat (likud) nemzeti tulelesi elveit tette magaeva (mindket part liberalisnak indult, de mara mindketto jobbolali neppart lett, pedig nem ok mozdultak el hanem a vilag korulottuk).
  • Pares
    #11
    Igen... ezt a "kedves hölgyet" is idézik benne:



    Egy kis betekintés a tervbe...
  • VolJin
    #10
    A szocializmusban volt egy lenines verziója ennek a filmnek. Ott gyakorlatilag fwlforgató elemként bebörtönözték vagy kivégezték a végén azt, akire egyfolytában hivatkoztak.
  • VolJin
    #9
    Ez most hogy jön ide? Chamtrail, nemvót hódraszálás, gyíkemberek, HAARP esetleg nem jut eszedbe?
  • bdzsana
    #8
    Én kb 25-30 percig bírtam. Szerintem nagyon gagyi. Pedig vártam...
  • tom_pika
    #7
    hát igen, napjaink felvilágosult, tájékozott embere: "Mindenki véleményét tisztelem és elfogadom, amíg az egyezik az enyémmel..."
  • Tetsuo
    #6
    Kötelezővé tennéd a neked tetsző filmeket? :-D Az igen.
  • Montanosz
    #5
    jó film,kötelezővé tenném a megnézését
  • ReszegKoldus
    #4
    ezt akartam én is linkelni
  • mcmoha
    #3
    Ha röhögni akartok akkor inkább ezt ajánlom: Moldova György Hitler Magyarországon
    Na jó, ez nem film.
  • fonak
    #2
    https://www.youtube.com/watch?v=lKDeyuM0-Og
  • Frank99
    #1
    elég csak körülnézni kis hazánkban.
    hogy egyesek -bizony nagyon sokan- elhiszik, amit a 5-7 köztévében látnak....
    nem újdonság ez... kényelmesebb, mint gondolkodni