532
  • LasDen #452
    ő csak utas volt, meg küldte az energiát...:D
  • Jim Morrison
    #451
    Hufnágerék megint :D mintha a másik nem is evezett volna :D
  • LasDen #450
    így
  • SzocsA
    #449
    A futóknak hogyan mérik az idejüket?
    Úszóknál egyértelmű, hogy megérintik a falat. meg a kajakosoknál is a hajóban az érzékelő.
  • molnibalage83
    #448
    A kiállítási séma egy vicc volt. Így senki nem verné meg őket..
  • ManoNegra
    #447
    Jaja, egy bírónyi. 10-14 mindennegyedben elcsaltak legalább egyet. Ennyi a különbség.
  • ManoNegra
    #446
    Le a kalapal a csajok elött!
  • ReszegKoldus
    #445
    ennyi különbség simán van a 2 csapat közt sajna
  • SzocsA
    #444
    Hát ez elment, a végén be kellett volna lőni, 9 aztán az elején elhoztuk a labdát 10-12 és meglehetett volna. de így nincs is center játékunk....
  • ManoNegra
    #443
    Nekem tetszik, ma egész nap azt dúdoltam. :D
  • Palinko
    #442
    már rég megvan a váltócsatorna amire át lehet kapcsolni az ének, meg a propaganda szarságról, tudta, 1 perc.... egy gomb és ugrál a 2 csatorna között.
  • Jim Morrison
    #441
    Azt hiszem igen, ők :D nem lehet valahol visszanézni?^^
  • banok
    #440
    Én is rühellem.
  • molnibalage83
    #439
    Csak számorma idegesítő az kántáló ének, ami a közvetítések közötti blokkbevágásoknál van?
  • Palinko
    #438
    valóban emlegették ezt a szabályt tegnap, de akkor nem értem miért nem igyekeznek minél előbb elhagyni a matracot, főleg ha érzik, hogy hozzáértek, vagy nagyon közel voltak hozzá? igazából itt is elmondhatjuk, hogy az a jó ugrás amit megadnak... későbbi lécrezgésnél láthatóan jó sokáig kivárt a zászlós bíró :D
  • Maala
    #437
    Hufnágel Tiborék? :D
  • ReszegKoldus
    #436
    Biztos...én tegnap (is) inkább pingpongot néztem, csak néha ránéztem az eredményre. Első 2 meccset láttam csak, abból már a 2. is elég nagy csalódás volt nekem
  • Jim Morrison
    #435
    Jo volt ez az interju, mintha nem is egyutt eveztek volna :D
  • ManoNegra
    #434
    Nem feltétlenül a játékosokkal van gond, hanem a motivációval, ami felveti Benedek felelősségét.

    Ott vannak az EB-n szereplő focisták, szépen szerepeltek, kitették a lelküket a pályára, és ezt díjazta a közönség. Sajnos tegnap ez a vizilabdázók egy részén nem látszott. Nem elég senkinél sem az, ha csak félgőzzel játszik.
  • MrSpock
    #433
    Magasban ha jól tudom ,a lécnek addig kell maradnia amíg a versenyző elhagyja a matracot. Mondjuk ritka az efféle eset. Kanadai győzelem kicsit meglepő nekem. Ez az olimpia. Rúdban is látszott,hiába toronymagas esélyes valaki.
  • ReszegKoldus
    #432
    Akkor meg felesleges is ezen elmélkedni :)
    Mondjuk az is igaz, hogy nem nőnek minden bokorban olyan játékosok, mint akik nagyrészt a korábbi sikereket összehozták
  • DantesHUN
    #431
    Sose küldik el mert Kermény megbízik benne.
  • Palinko
    #430
    nem tudom szerintem megadható volt, mert valóban kegyetlenül rezgett a léc de másodperceking fent volt... régen láttunk már sokkal kisebb kilengéstől jóval előbb leesni, szerencséje volt. a győztes kanadai bár mindent megugrott elsőre, azért nem volt túl szimpatikus, hogy nem próbált mindent kihozni magából, hanem látta megvan az arany akkor nem ugrál tovább. kár, hogy a katarinak meg az ukránnak nem sikerült megugrani a legjobbjukat, mert az 5 és 4 centivel nagyobb lett volna mint most a győztes magasság aztán a kanadainak is bele kellett volna húzni.
  • LasDen #429
    Én nem úgy láttam, hogy a 2 legerősebb vízilabda válogatott átgázolt volna rajtunk. Nem játszottunk a legjobban, de így is meg kellett szenvedniük az eredményért. Nem hiszem, hogy egy középcsapat ilyen lenne...
  • ReszegKoldus
    #428
    De abból a 4-ből 3-on volt érem (+ világkupa, világliga érmek). Nem a legjobb és mindig legesélyesebb a magyar csapat, de azért szerintem ott még nem tartunk, hogy középcsapat legyen.
    Szerintem ha a jövő évi vb-n nem lesz érem, akkor elküldik. Vagy még akkor sem :)
  • DantesHUN
    #427
    Jövőre a VB az nem sokat jelent. Az olimpiai tán több csapat kicsit leereszt, hiszem az olimpiára, meg majd azt azt megelőző VB-re EB-re kell nagyot mutatni, hiszen ott lehet kvótát szerezni hogy kijussanak. Az olimpia utáni VB nem akarom azt mondani hogy kevésbé fontos, de nem nem ez a legfontosabb a formaidőzítés szempontjából.

    Plusz hazai pálya előnye, kedvez a magyar csapatnak.

    És igen, tisztában vagyok vele, nem lehet csak úgy egy másik csapatot felépíteni. De Benedek vezetésével gyengébb lett. Nem fejlődött sehova
    Lassan kijelenthető, nem hogy a jók közé tartozik a magyar csapat, hanem közepesek közé. A gyenge csapatokat megtudja verni, de ezzel ennyi.
  • DantesHUN
    #426
    4 év alatt volt 2 VB 2 EB és egyre gyengülő teljesítményt hoz Benedek. Az volt a duma majd az olimpiára.
  • ReszegKoldus
    #425
    ja ezt láttam, de még így is a "valódi" kínaiak a legjobbak :D
    igaz a németeknek eddig még sose sikerült nőknél érmet nyerni, most így ez is meglett
    már eldöntöttem, hogy ha találok streamet akkor mostantól nézek pingpongot, főleg a japán és kínai csajok versenyei érdekelnek
  • SzocsA
    #424
    Leesett a léc, mégis megadták Grabarz ugrását
    És ez akkor most, hogy van? A bíró felemelte a fehéret, majd mikor leesett akkor a pirosat. Elvileg tovább ment, mert a bíró nem várta meg míg leesik a léc és megadta neki.
    Meg néztem ilyen ugrásokat, atlétákat, hát midnegyik olyan 2 méteres emberke volt és baromira vékony alkatúak, azt hittem, hogy a tv átment 4:3 ba, hogy megnyújtotta őket :D
  • AnuluWork #423
  • ReszegKoldus
    #422
    Azért jó ezeknek a német ping pongos csajoknak, mert ha a kínaiak nyerik az aranyat, akkor is 3-ból 2-en a saját himnuszukat hallgathatják a dobogón
  • ReszegKoldus
    #421
    Hát akkor most már láttál még egyet :D
  • SzocsA
    #420
    Hát én eddig egy zsidó sportolót láttam az olimpián, cselgáncsozó volt vagy birkózó nem emlékszek.
    Két pontból rakódik össze, ami ki volt írva, az erősségi szinttől, meg a kivitelezésre kapott pontokból, de így akkor meg már előre eldől, hogy ki lesz az első helyen, hiszen ha te csinálod meg a legerősebb szintet, akkor nyersz. persze ehhez meg is kell csinálni.

    Cselgáncsnál miért van idő, ha egyből iponnal lehet nyerni? Ez akkora geciség.
  • Jim Morrison
    #419
    Nagy Péternek grat, egyéni rekord a legjobbkor! Eddig jó!
  • Palinko
    #418
    van valami táblázat a gyakorlatok nehézségéről és abból kalkulálják ki a produkció nehézségét. biztos ha nagyon nehéz dolgokat csinál ellépéssel több pontot ér mintha könnyű dolgot de ellépés nélkül. hiába volt jó a japán és sosem lépett el ha könnyebb volt a gyakorlata. ha jól tudom több bíró pontátlagát veszik eredménynek de eléggé agyfasz szerintem is, de nem fogják kivenni a tornát azért mert nem nagyon értik az emberek meg szar pontozásos. birkózásra, judora is joggal kikeltek most elég sokan, nekem sem tetszik amik történtek.
  • ReszegKoldus
    #417
    Hát hogy az egyik feka, a másik zsidó, mi más? :D
    Mit tudom én, olimpián kívül nagyjából Csollány Szilveszter idejében néztem tornát, fogalmam sincs :D
  • Palinko
    #416
    én is így látom, ez csak egy majdnem jó csapat, nincs annyival a mezőny felett mint 2004-ben az akkori. majd újjáépítik remélhetőleg és újra feljövünk addig marad ez a bizonytalanság. tegnap ami összejött a lányoknak az ma a fiúknak nem, lutri a büntetőzés, nem jött be van ilyen.
  • SzocsA
    #415
    Persze! Az olasz a végén kétszer ellépett, de az amerikaiak is elléptek csak nem olyan látványosan, amúgy a két amcsi csaj között mi volt a 0.4 pontnyi különbség?
  • ReszegKoldus
    #414
    Mert ott így megy. Amerikai? Igen, +1 pont Feka? Igen, +1 pont :D
  • SzocsA
    #413
    Ami most megy élőben, torna vagy gimnasztika vagy mitutom én hogy mi a neve, ott hogyan döntik el, hogy mennyi pontot ért az előadása?
    És miért az egyik amerikai kapja a legtöbb pontot? Pedig neki is elég sok ellépése volt. Másodikként bemutatott kínai csaj sem volt rossz. vagy csak gyengébb erősségű volt a gyakorlata?