384
f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • vérpocok
    #343
    Gut. Besser. Gösser.
  • IMYke2.0.0.0
    #342
    Strange, Stranger, Strangest
  • tigeroo
    #341
    Meg már eleve a cím is szójáték és nehéz megmagyarázni a mi nyelvünkön.
    (Strange > Stranger fokozat, vagy Stranger mint idegen?)
  • tigeroo
    #340
    én EN nyelvi beállításokkal használom a Netflixet (mert pl. meg akartam nézni a Full Metal Alchemist-et, és a magyar régióban nem mutatta. Na mindegy szóval az angol területi beállítással sokkal több filmet mutat), és így a magyar szinkron csak egy opció a sok nyelv közül, defaultnak angol nyelv és angol feliratot dob be.
  • Ironman2
    #339
    Persze! Jobb oldalt alul lehet kiválasztani a Netflixen a nyelveket,ha csak nem torrentről szedted le.Borzalmas a magyar szinkron,a felirat a legjobb,mert az adja vissza az eredeti szöveget.
  • tigeroo
    #338
    szinkron???
  • Ironman2
    #337
    Ennek a MAX csajnak milyen beszédhibás szinkronhangja lett,úristen! Eredetibe sokkal jobban szeretem.3 évadot néztem meg feliratosan,igy a negyediknél borzalmas a szinkron.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.06.01. 01:25:15
  • IMYke2.0.0.0
    #336
    Koszonom a valaszokat.
    Igy akkor mar nem "sokat" kell varni :-), gyakorlatban idei + 1 evet.
  • Bokafix2
    #335
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy kis pontosítás: nem kitörte, hanem kitörték. :D De nézd tovább, a 7. rész végére érdekes dolgok derülnek ki. Amit sajnálok, hogy az Elmenyúzó most kicsit háttérbe szorult ebben az évadban.
  • tigeroo
    #334
    Én még csak az első részt néztem meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért volt benne gusztustalankodás rendesen...szörnyikék megmutogatva, csajszi hogy kitörte már a nyakát, gusztustalan volt az új karakterek tetszenek, de szerintem ez az évad amolyan hattyúdal lesz...
  • IXEMGabeo
    #333
    Érdekes h kimondottan az Antal Nimród által rendezett epizódok nyertek el a tetszésemet azért elég durva évad na
  • IXEMGabeo
    #332
    Tyaaa micsoda fordulatok a végén... 6. És 7. Rész végén csomó kérdést megvalaszolnak
  • Synchronous
    #331
    Én több sorozattal vagyok úgy, hogy már az első évadot is izzadságszagúnak tartom, és abba is hagyom a nézését. Volt olyan sorozat, hogy az utolsó évadok jobban tetszettek, mint az elsők, és volt olyan is, ahol mindegyik évad tudta tartani számomra a színvonalat, amit elvártam tőle. Én úgy vagyok vele, hogy szerintem fenn lehetne tartani az érdeklődést, annak ellenére, hogy már nem új egy sorozat, és ez leginkább a készítőkön és a színészeken múlik. Lehet, hogy épp ők azok, akik az évek alatt belefáradnak és kiégnek, és már nem tudják hozni azt a lendületet, amivel az elején belevágtak.
  • dantor7
    #330
    Alap pszichológia, hogy "izzadtságszagú"-nak érzed, már nincs benne akkora újdonság, nagyjából tudod, mire számithatsz.
    Kapzsiságról meg beszélni manapság már illendő, talán mind jobban járnánk ha nem lenne ekkora pénz fétis/kultusz, ha nem istenitenénk a musk meg bezos vagy akár jobs féle pszichopata hazudozókat akik semmi máshoz nem értenek, csak a manipulációhoz - ők azok akik miatt már ha valami "frankó" az nem elégséges, ha profitábilis az nem elégséges, masszivan durván profitábilisnak kell lennie manapság bárminek, hogy egyáltalán beszéljenek róla..
  • Synchronous
    #329
    Az 5. évad lesz az utolsó, úgy néz ki. De terveznek spin-off sorozatokat, egész estés filmeket, amik kapcsolódni fognak a ST világához. Mondjuk ez nem is gond, mert ha még sokáig nyúznák, akkor úgyis egyre izzadságszagúbb lenne, amint az már most is látszik. Az első évad még úgy jött ki, hogy na van egy új sorozat, mutassuk be, kiderül mi lesz, erre olyan siker lett, amire egyáltalán nem számítottak. Innentől kezdve meg jön a megfelelési kényszer, meg beindul a kapzsiság is, ami meg is látszik a folytatáson.
    Kíváncsi vagyok, akkor mi lett volna, ha nem mutatják be az első évadot, hanem legyártják mind az 5-öt és a végén mutatják be egyben. Szerintem teljesen más lenne a végeredmény.
  • sgfool
    #328
    Az 5. évaddal véget ér a főszéria. Utána elvileg lesz valami spin-off széria, de az teljesen más lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #327
    Csak egy kerdes: lehet tudni/irtak valahol, hogy meddig huzzak a sorozatot?
    Csak befejezese utan vagnek bele ugyanis.
  • BenedekFeco
    #326
    Hát nem tudom. Nálam az 1. évad a favorit. Onnantól folyamatosan egyre lejjebb csúszott. Ez a 4. meg már csak meh... Az első 4 epizódban kb semmi nem történik a pompom lányon meg az újságíró srácon kívül. Ja, meg El bullyingja. Az alvilági figura is gagyi volt.
    Azért megnézem majd a 8-9. részt is, mert kiváncsi vagyok a végére.

    4/10
  • IXEMGabeo
    #325
    1. Rész egy katyvasz volt de a 2.-tol beindulnak az események... Egyéni vélemény az 1. És 3. Évad hangulatát nagyon nehéz felulmulni... Egyik epizódban Róbert Englund is kapott szerepet én tudom is ki volt ő :)
  • IXEMGabeo
    #324
    Kinek hogy tetszik az új évad...? Nem rossz de semmi újdonság a korábbi évadok hoz kepest
  • tigeroo
    #323
    Állítólag? Már hivatalos info is van ezzel kapcsolatban.

    1⃣ rész: 1 óra 15 perc
    2⃣ rész: 1 óra 15 perc
    3⃣ rész: 1 óra 3 perc
    4⃣ rész: 1 óra 17 perc
    5⃣ rész: 1 óra 14 perc
    6⃣ rész: 1 óra 13 perc
    7⃣ rész: 1 óra 38 perc
    8⃣ rész: 1 óra 25 perc
    9⃣ rész: 2 óra 30 perc
  • extra sensory
    #322
    Állítólag 7 epizód jön, amiben lesz 98 perces rész is, valamint a maradék 6-ból 5 epizódnak 70 perc feletti játékideje lesz. A maradék 2 epizód egyike, ami júliusban jön, pedig 2 és fél órás lesz. Akik eddig látták a 7 epizódot, nagyrészt pozitívan nyilatkoztak róla, volt egy-két vélemény, ami kicsit lehúzó volt, de összességében tisztességesre sikeredett az évad.
  • Ironman2
    #321
    Pénteken fejreáll a világ!

    Ezt írják a videóban is:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.05.24. 01:18:04
  • Ironman2
    #320
    Május 27. Vol.1
    Júl 1. Vol.2.
  • Ironman2
    #319
  • Ironman2
    #318
    Új infók a negyedik szériáról:

    Ijesztő forgatási képek
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.03.22. 21:53:20
  • Ironman2
    #317
  • Ironman2
    #316
    Ja,Millie valahol itt kezdte,azért profi volt már akkor is!



    Egyébként az Intruders szériában is nagyot alkotott,érdemes megnézni magyar felirattal,csak kár hogy egy évadot élt meg,mivel sokan nem értették a lényegét.Igaz volt is benne a vége felé sok összevisszaság.De alapjában véve nem volt rossz.Mira Sorvino miatt is megéri.
  • Ironman2
    #315
    Nahát,mik nem vannak! Uma Thurman lánya még zenei babérokra is tör:

  • Ironman2
    #314
    Stranger Things 3 The game ingyen az Epic Storeban jún 25-től,akit érdekel!
  • Ironman2
    #313
    16

  • IXEMGabeo
    #312
    ja az vagom, ott mashogy mukodnek a jogsira valo felkeszites csak akkor is fura, hogy mar ilyen fiatalon elkezdik...bar 17 evesen en is lehetettem volna:D
  • Malakai
    #311
    Ott 16 évesen már lehet jogsi, sok helyen középiskolai keretek közt van is oktatás.
  • IXEMGabeo
    #310
    beszaras h ezeknek az amcsi tiniknek mar jogsijuk van:D hany evesek kb 16-17 ?
  • Ironman2
    #309
  • akyyy
    #308
    néztem, nem rossz, biztos megnézem majd legalább az első részt. a ki** világ végét néztem meg most, az is marha jó :D rövid, 20 perces sorozat, de az a tipikus, netflixes, csakazértismegnézek még egy részt :D
  • Ironman2
    #307
    Ez jóóó! A Stranger Things producereinek új sorozata!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.24. 01:46:01
  • Malakai
    #306
    Ennyi? Mintha nem találta volna ki mindenki maga, vagy más nem a sok meta teaser miatt az internetről... :P
  • RatBaG #305
  • Ironman2
    #304
    4 évad után véget érhet a Stranger Things

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a negyedik évad ketté oszlik,és a második fele lenne az ötödik évad. Mekkora baromság ez!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.08. 00:17:39