349
Cattle and Crops mezőgazdasági szimulátor
  • allock #149
    #147
  • endy papp
    #148
    Hogy is várhatnám el hogy ne hülyeségeket beszélj mikor még a játékot sem is mered csak képekről és videókról ,de be képzeled magadról hogy értesz hozzá és tudod miről beszélsz.
    Na itt kezdődik a dilettantizmusod és az idiótaságod,de azért csak folytasd a személyeskedést ,máshoz nem értesz ehhez meg elég a.

    Mégis mit kellene értelmeznem a tudatlanságot és a hozzá nem értésed .
    Még egy értelmes szavad ,(hogy is várhatnák egy mondatot tőled) nem volt ami a játékkal kapcsolatos....

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.07.22. 21:32:24
  • allock #147
    hogy is várhatnám el, hogy megérts bizonyos dolgokat, ha még az értelmezés sem megy..



    isten veled
  • endy papp
    #146
    Akkor miért válaszoltál,máris megspóroltál volna egy csomó időt magadnak...
    Ha nem fizettél akkor miért érdekel ki mit ír róla ,meg úgy általában ezek szerint maga a játék sem érdekel,csupán nem bírod a kritikát,vagy a játék nem bírja el???
    Nos akkor te is elballaghatsz a kedvencedhez...mert hülyeségeket bárki tud írni.
    Így aztán a te személyed is van olyan irritáló mint az enyém,ha azt nézem én a játékról már ami "kész" van belőle írtam ,de te hogy is tudnál bármit írni róla, úgy hogy ez meg nálad egy hatalmas öngól...
    Milyen saját tapasztalatról írsz ha ki sem próbáltad....ez visz mindent....
    Attól hogy ide leírod a véleményed arról amit ki sem próbáltál,nem is értem hogy tudnád kielégíteni bárki igényét...de te tudod
    Zárásként, a probléma a játékkal van ,ha nem vetted volna észre.
    Attól hogy én elballagok innen,még ez a játék mindig olyan amilyennek leírtam és az előttem szóló"tömeges" felhasználók leírták és véleményezték....
    Ezek szerint nálad ez már kimeríti a tudás szinted "úgy érzed értesz hozzá" mert leírtál pár sort ide, abszolút nem a játék készültségéről stb stb...
  • allock #145
    E pár sor is bőven sok rád bárhol, mert a személyed, stílusod, krvára irritáló.
    Vedd ki a kedvencekből a topikot és probléma megoldva.

    "A játékról fogalmad sincs ,mert egy betűt nem írtál róla ,igaz nincs is miről a nagy semmiről kár is lenne."
    Rosszul megy a sorok közti olvasás neked. Nem kell leírnom ide a saját tapasztalataim, csak hogy kielégítsem az igényed egy véleményezéssel.

    Gondolom azért érint ilyen érzékenyen mert befizettél egy játékra nem keveset,ami még félkész és mindenre jó csak épp farmozni nem lehet vele ,így aztán "savanyú a szőlő"

    Kapufa, nem fizettem, csak a konteós hozzá nem értésedet nem bírtam már szó nélkül hagyni.
  • endy papp
    #144
    Fosni te szoktál a pelusodba.
    Nyafogni meg nem szoktam, max a véleményem írom le,a játékról és arról is beszélek....
    De ahogy elnézem tőled csak erre a pár sorra futotta.
    Ebben is csak a személyemmel vagy elfoglalva,nem a játékkal,de ezt már megszoktam a veled hasonszőrű óvodásoktól....
    A játékról fogalmad sincs ,mert egy betűt nem írtál róla ,igaz nincs is miről a nagy semmiről kár is lenne.
    Az meg hogy jobb"LEHET" nekem csak jó mert abban a pillanatban azzal fogom tolni,de a lényeg hogy, lehet majd valamikor a távoli jövőben és "galaxisban"....
    Gondolom azért érint ilyen érzékenyen mert befizettél egy játékra nem keveset,ami még félkész és mindenre jó csak épp farmozni nem lehet vele ,így aztán "savanyú a szőlő"
    De toljad csak ki magadból ....a korszakalkotó megjegyzéseid....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.07.22. 19:28:22
  • mokuci74
    #143
    Igy van.
  • FrezeR
    #142
    Köszönöm a válaszod :) Akkor lassan, de haladunk...
  • mokuci74
    #141
    A mostani frissitesben jott egy higtragyaszoro ezzel parhuzamosan egy szennyivztelep szeruseg is bekerult a terkepbe, ahol tolteni tudod a cuccot. Hagyomanyos ertelemben vett jatekra (szantas-vetes-aratas) egyenlore nincs lehetoseg.
    A teljesitmeny tekinteteben azt tudom mondani neked, hogy folyamatos javulas tapasztalhato
  • FrezeR
    #140
    Valaki tolja már az új techdemoval? Pár sort írhatna, hogy mi változott javult-e bármi is.
  • mokuci74
    #139
    Kinyitottad Pandora szelencejet...... :D
    Utoljára szerkesztette: mokuci74, 2017.07.22. 12:04:14
  • allock #138
    mit össze bírsz nyafogni hihetetlen
    ne fossál már ennyire, hogy jobb lehet majd mint az FS széria
  • endy papp
    #137
    Szerintem picit átszabják a logót leszedik ,max pár órás munka és ennyi...
    Nem volt az még olyan állapotban ahogy a játék sem hogy akkora munka lenne így megcsinálni.
    Vagy csak egyszerűen kihagyják van még számos márkás vetőgép amit lehet használni.....
    Ez megint csak ok a tologatásra , magyarázkodásnak jó ürügy.
    Előbb jelenik meg a fs széria 19 mint ez készen,biztos "ütős" lesz ha egyszer elkészül,de az még nagyon arrébb van,mikor érdemes lesz érte pénzt kiadni...
    Holott az ígéreteket már messze túlszárnyalták negatív irányba,de hát így is kajálja a nép....már aki kapható vevő,erre a nagy semmire...
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.07.22. 07:19:08
  • Caliph
    #136
    hát igen,elég nyögve nyelősen halad,de most arról ők nem igazán tehetnek hogy a horsch kihátrált mögülük és mindenki más mögül is,kizárólagos szerződést kötve ,gondolom a farming simulatoros bandával.
    Most le kell modellezniük egy új vetőgépet amivel csúszik a vetés update,de ma berakták elvileg a trágyázás lehetőségét,egyelőre üres földeken :D
    Én még reménykedem,kövezzetek meg,de megvenni tuti nem fogom csak ha megjelent és megéri :D addig marad a youtube videók ,aztán ha valami komplettebb dolgot is lehet majd csinálni az early accessben akkor egy virágbolti verziót is megnézek,de egyelőre egy trágyázásért és ekézésért jelenleg nekem még azt sem éri meg letölteni :D
  • endy papp
    #135
    Na ezt jól megkapták...
    Jellemző is az egész játékra és hozzáállásra.
    Ez már tényleg vicc kategória amit ezzel a játékkal össze szerencsétlenkednek....

    "The current state of the seeding update

    A few days ago we received information that the manufacturing company Horsch teamed up with another farming game’s producer for an exclusive cooperation for the agricultural trade show Agritechnica.

    As part of this, Horsch cancels the collaboration with all other agricultural gaming companies. Therefore, we are obligated to remove all products and parts of the brand such as logos etc. and are not allowed to use any vehicles that we have built any longer.

    This circumstance unfortunately prevents us from delivering the seeding feature with the next update. Given this, we’ve decided to integrate the slurry tank wagon Stapel VT 18000 and make it available to you in the course of the week.

    We are in the process of building a new seed drill, which we’ll deliver as part of the seeding update as soon as it’s finished. No worries, we will keep you posted.

    We regret this decision very much, but nonetheless want to say thank you for the good cooperation and wish Horsch much success for the future. We hope to be working together again someday, we’d be looking forward to it."
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.07.21. 18:00:58
  • JoopZzz
    #134
    Farming Simulator 17 grafikát próbálom babrálni kicsit,hátha meglepődöm.:) Ha valami sikerülne ,akkor nem fogom Vip kalitkába,hanem megosztom!Ígérni nem ígérek.:D
  • JoopZzz
    #133
    Jó estét mindenkinek:) igen,igen egy és ugyanaz..Ám szoktam fsx szimulátort is nyúzni,de ott ez még bonyolultabb,főleg ott is van grafika bajok!:DDDD Na meg egy nagy szívfájdalom,hogy Budapest 2.00 sceneryn a műholdas képet csak a repterek környékén rakták be HD minőségben,hol ott akkor az egész területe jó minőségben volt.:( Sajnos akkor még nem értettem a SbuilderX ortofotó lementő programot,most meg már az nem látható.Xpl 11 már számomra megfelelő grafikai tudással rendelkezik,csak hát ugye a sok jó repcsik mire belerakjál,meg Magyar scenery-k.
    #127 Azért ez nem olyan egyszerű:) kellene egy jó programozó!próbáltam mindent,de hiába,gyökeresen semmi nem változott meg sajnos:(Ha gondolod valahol tudok mutatni Ls 15- ről,hogy mégis milyen nálam.Monitor is sokat jelent ,mert most nekem Philips Brilliance 220B lp van ,és ezen közel sem olyan mint egy régi CRT monitoron :D Nehéz dolgok ezek..Gta V viszont mindegyiken szép,na ez is érdekes..
    Utoljára szerkesztette: JoopZzz, 2017.06.18. 20:10:39
  • endy papp
    #132
    XPL 11? de az fsx se rossz,de írhattam volna ezt is ,nagyon komoly ebben is,theHunter: Call of the Wild™
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.06.18. 17:52:37
  • Robertoo21
    #131
    P3D, war thunder? :)
  • endy papp
    #130
  • Caliph
    #129
    Farming simulator/Landwirtschaft simulator,ki milyen nyelven játszik vele :D
  • Daditsx
    #128
    őőőő, kicsit beleszólok a vitátokba, ha megengeditek. :)
    JoopZzz a #124 és #126 hozzászólásába is Ls-t írt. endy papp meg Fs-t. Szóval szerintem nem ugyan arról a játékról van szó. Vagy én tévedek és csak elírás.
  • endy papp
    #127
    ja ja semmi gond,mindenki a maga szemszögéből nézi a dolgokat.
    De akkor ha ennyire tudod mit hogy kellene ,mi nincsen benne,akkor te magad pik-pak összedobhatnál egy jobbat,mert ahogy írtad ebben minden --ar ,nem lesz nehéz megcsinálnod túlszárnyalnod....
    Türelmetlenül várjuk a munkád...
    "Számomra fontos az élethű Napsütés"
    Majd mutass ilyen szimet bármilyen területről jöhet....
  • JoopZzz
    #126
    Szia:)Én ezen nem szeretnék veled vitatkozni,de Ls08-09 óta figyelem a fejlődését,és arra jutottam,hogy a grafikája a leg .......óbb.!:D Számomra fontos az élethű Napsütés,és nem egy textúra végzi el,hanem rendesen animált Nap.Én még mindig az ambiement.color erősödését érzem..sajnos a shadow is elég gyenge,na meg a sober.light ,hazze sorolhatnám még ,hogy mi hiányzik belőle.:D Ha már itt tartunk,vicc,hogy a traktor üvegem meg visszacsillan a Nap,de valójában sehol!Ls 15 is fénymód buherállással lett amilyen..Jómagam is modder lennék textúrázás,modellezés terén,de így csak a kedvem szegi:(
  • endy papp
    #125
    Akkor nálad valami nagyon elállítódott...ha már az fs grafika is ratyi.
    Vagy csak egyszerűen kevés a géped hozzá hogy fullon futtasd,mindent el lehet mondani az fs-re de hogy ratyi a grafikája....de persze ízlések és ficamok,remélem azért,a C&C lesz legalább olyan mint az fs-é.
    A fák mozgásától már most szédülök ,igaz az nem a grafika része......
  • JoopZzz
    #124
    így már értem:) Köszönöm!Fene tudja,azért megnézném a grafika miatt,mert Ls17 is eléggé ratyi ilyen téren:(Szoktam vele küszködni,de ide igazából egy jó programozó kellene,aki betudná ezt lőni.Vagy még az is lehet,hogy az effect hiánya miatt ennyire rossz...
    Utoljára szerkesztette: JoopZzz, 2017.06.13. 23:58:15
  • ati1991
    #123
    elméletileg év végére kiadnak egy 1.0-ás verziót (novemberben egy Gold release)
    de sztem nem fog nekik menni

    Utoljára szerkesztette: ati1991, 2017.06.12. 13:51:05
  • FrezeR
    #122
    A tartalomhoz képest elég húzós áron adják pláne úgy, hogy még pontos megjelenési dátumuk sincs.
  • ati1991
    #121
    gyakorlatilag pénzért kaphatod meg a demo-t.. ahhoz hogy hozzáférést kapj támogatni kell a játékot min 33 euroval.. hát ezt se fogom megvenni az is biztos akármennyire is le pipálja az fs szériát...
  • McEachran3
    #120
    Mi a probléma? Az első linked egy exe fájlt próbál letölteni, a második meg nem mutat sehova.
  • JoopZzz
    #119
    ?
  • JoopZzz
    #118
    Sziasztok:) Előre is elnézés! Telepítettem de nem megyek vele semmire,ha tudnátok segíteni,azt köszönöm,mert már én ennek is örülnék!:)
    pls
  • endy papp
    #117
    "Rengeteg a javitani/fejleszteni valo, de hat ez csak alfa verzio, de egy biztos : jo dontes volt, hogy nem adtak ezt ki marciusban :) "
    Szerintem ezt még jövő márciusban sem adják ki ,készen.
    Persze karácsonyra talán kiadják korai hozzáféréssel ,amiben lesz 1 traki és kombi max.....ha az eddigi tempójukat és ígérgetéseiket veszem alapul.
    Ahhoz hogy ez egy komplett működőképes játék legyen talán jövő karácsony....,az tuti mostanában nem kell rá pénzt költenem.
    Pedig jó lenne mert az fs-t már rég meguntam....jó lenne valami újdonság, új szín a palettán.
    De ha már kiderült hogy a dinamikus talaj is csak parasztvakítás...(ilyen a farm expert17-ben is)eget verő nagy újítások nem lesznek benne ,
    de ne legyen igazam.


    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.06.10. 12:33:52
  • Caliph
    #116
    a videókból kb én is ezt szűrtem le. berakhattak volna egy nagy ekét meg egy másik trakeszt is hogy a vizes talajon próbálgathassuk az elkaparást /kihúzást

    és földterületre hajtás zavart még engem,olyan mintha a földterület egy tálcában lenne,és a mapról lehajtasz a tálca peremén a területre,zavaró :)

    dinamikus talaj nincs,textúrával oldották meg,jól néz ki mert van "mélysége" a keréknyomnak,nem csak egy gumiminta a talajon,.
    Dinamikussabb talajnak jobban örültem volna :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.06.10. 11:44:00
  • mokuci74
    #115
    A jatekrol akkor egy par szot :
    A grafika hozza azt amit az eddigi videokbol le lehetett szurni, szerintem rendben van(fullhd max settings), vannak ugyan akadasok( i5 6600k, 8GB, GTX 1060 6GB) de ezek nem zavaroak egyaltalan, es remelhetoleg megszunnek a kesobbi verziokban.
    A traktor kidolgozottsaga, reszletessege egeszen lenyugozo, minden mozog, animal, mukodik minden kijelzo(ugy ahogy, alfa !!), a talaj fizika is nagyon jo, a gepnek is van "sulya", az iranyitas billentyuzetrol is jo, nem fogsz bevenni 50-el egy kanyart, az biztos....
    A karakter mozgasa kulso nezetbol viszont borzasztoan szar. Jelenleg kultivatorozni lehet tizenakarhany foldet, meg van egy driving skills kuldetes ahol egy tesztpalyan mehetunk vegig mindenfele akadalyokon
    Rengeteg a javitani/fejleszteni valo, de hat ez csak alfa verzio, de egy biztos : jo dontes volt, hogy nem adtak ezt ki marciusban :)
  • mokuci74
    #114
    Ezt senki nem mondta, csak ironizalas volt a pejorativ hozzaszolasodra (#108), aztan rajottem, hogy nem feltetlenul volt az pejorativ, de a hsz-t mar torolni nem tudtam, mindegy no offense en elengedtem a dolgot.... :)
  • Caliph
    #113
    na én bealudtam az első 5 perc gameplay alatt,késett az egész vagy egy órát,és a csávó iszonyat bénán és lassan állt neki :D
    majd ma délelőtt pótolom aztán véleményezem is... :D
  • Daditsx
    #112
    Ki mondta, hogy nem töltheted le?
  • Caliph
    #111
    na ez már csak fél óra,ezt megvárom :)
  • mokuci74
    #110
    Azert azt meg megengeded, hogy letoltsem, ugye....... ?