349
Cattle and Crops mezőgazdasági szimulátor
  • endy papp
    #189
    Nem támogattam őket egyenlőre nincs is miért,ez teljesen ingyenes......Pedig valamilyen szinten gondolom virágbolti.
    Lényeg, nem fizetős
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    RestaCar oldalon keresgéljetek.....
  • FrezeR
    #188
    Lehet igazad van, bár láttam már rosszabb játékot is feltörve :)
  • Daditsx
    #187
    Ennél egyszerűbb a válasz. Nem méltó rá, hogy foglalkozzanak a feltörésével. :)
  • FrezeR
    #186
    Világos. Jó lenne ha virágboltban is rá lehetne nézni, de nem nagyon ugrottak rá még. Gondolom nem annyira egyszerű.
  • Caliph
    #185
    persze,a tech demo nem nyílvános,gondolom a támogatók kapnak hozzáférést
  • FrezeR
    #184
    Lehet én vagyok a figyelmetlen, leszedtem a techdemo-t de bejelentkezési adatokat kért telepítés után.
  • endy papp
    #183
    Ja ja tech demo,de kíváncsi leszek az early milyen lesz????
    Szerintem sokkal nem lesz jobb ennél,de ne legyen igazam.
    Mert ez így még....nagyon de nagyon soká lesz olyan állapotban amire azt lehet mondani hogy kész.
    Pár órát eltöltöttem vele ezt azt kipróbáltam,de azt mondom az irányvonal jó,de a megvalósítás ,hát nem is tudom....egyenlőre maradjunk a félkésznél...
    Egy az ,hogy ha ennyire részletes lesz ,gondolom minden része, akkor min 1 év mire 1.0 ,
    De pl a traki homlokrakodó működése a siló milyensége ,olyan gyerek cipőben jár hogy.... nyilván fejlesztik,mert nagyon jóra szeretnék megcsinálni,de ezen még minden téren rengeteg munka van hogy azt lehessen mondani rá igen ez egy farm szim,lehet vele játszani-farmozni.
    Egyenlőre csak majd valamikor a távoli jövőben az akar lenni,vagyis remélem az lesz.
    De hogy ezért előre pénzt adjak....igen meg fogom venni(bár már csak annyira kész lenne) de csak akkor ha mint farm szimet lehet használni,majd minden funkció rendesen működik amit bele tettek,de így asszem még talán évek is eltelnek...
    Mivel ennyire elhúzzák ilyen olyan okok miatt ,simán a versenytársak lekörözik,ha nem is szimességben de úgy összességében valószínű.
    Ennél fogva akár még egy félig meddig kész játék is lehet a végén és egy nagy bukta a készítők részéről,de ezt szerintem még ők sem látják át igazán.
    Hamarosan kiadják a korai hozzáférést,(ha hinni lehet a kiírásnak) hogy legyen elég bevételük azt majd reszelik tovább....
    Minden esetre sok időt ezzel a demoval nincs idő eltölteni,semmi szórakoztató nincs benne,ennél már csak jobb lehet lesz....
  • Caliph
    #182
    tech demózik még szerintem,early még nincs kint hivatalosan.
    Amúgy early ha fent lesz virágboltban én is megyek vele egy kört,ha nem akkor maradnak a videók :D

    Endy amit irtál korábban mind igaz,de most már te is látod hogy milyen jó lehet ez ha egyszer kész lesz és nem szúrják el :D
  • FrezeR
    #181
    Na, hát hogy sikerült ingyé megszerezni? :D
  • endy papp
    #180
    Na megvan a "korai hozzáférés" ingyé...
    Most tesztelem.
    De nem csodálom hogy ilyen sokáig készül,még csak a kormi beüzemelésig jutottam,eléggé furmányos volt,de itt már most tényleg trakit vezethetek....
    Ha ez elkészül valaha már pedig egyszer biztos,akkor ez lesz a FARM SZIMULÁTOR,a többi olcsó vacak ehhez képest,de ne szaladjunk ennyire előre.
    Valahogy egy más dimenzióba csöppentem itt, pedig aztán nagyon nincs kész még benne sok minden.
    Tudom hogy eddig rosszakat írtam róla de most saját magamat köpöm szembe,így hogy ki próbáltam,nagyon sok potenciált látok benne minden téren,valahogy a vidik egyáltalán nem adták vissza azt amit 1 óra próbálgatás után (még az udvarról ki sem hajtottam) tapasztaltam.
    No majd még tesztelem van mit.....
    Egyenlőre ezzel az demoval elbohóckodom azt majd a többit meglátjuk...
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.10.17. 23:02:53
  • endy papp
    #179
    Inkább mondanám kiábrándítónak......
    Ha a steambe rámész az oldalukra(mármint a real farméra) sok gameplay vidi van fenn,azokból kiindulva,nem ez lesz az év farmos játéka.
    Mellesleg a c@c októberre írta a korai hozzáférést mindenki számára,igaz hónapokkal korábbra is volt írva,de csak tolják maguk előtt egyre messzebb a "trágyát"
  • FrezeR
    #178
    Néztem egy gameplay videót a játékról, hát sajnos nem tűnt túl biztatónak :/
  • Robertoo21
    #177
    köszi a választ srácok!! (Daditsx-nek is)

    Nem feltétlen akarok vásárolni, érdekelt a véleményetek, de akkor még várok és figyelek :)
  • Caliph
    #176
    ma igen,bár nekem egy az egyben fs koppintásnak tűnik,semmi extra. Persze kipróbáljuk,és nekünk gamereknek csak jó lesz ha tévedtem :)
  • FrezeR
    #175
    Illetve most 20.-án jön a Real Farm ami még nem tudni milyen lesz, de az is egy újdonság.
  • Daditsx
    #174
    Helyedben elfelejteném gyorsan a Cattle and Crops-ot. Komolyan olyan, mintha 1 ember fejlesztené. Csak azért kifizetni 33eurot, hogy valami mással játsz, mint az FS17 nagy hiba lenne.
    Várjál inkább a Pure Farmingra az márciusba jön és nagyon ütős lesz.
  • Caliph
    #173
    pure farming 18 hamarabb jön sokkal,már jövő márciusban,és jövő szeptemberben esélyes egy új farming simulator rész érkezése is.

    Ha mindenképpen el akarsz költeni annyi pénzt,én a pure farmingot venném,de biztosra is csak akkor mehetsz ha azután veszed meg hogy megjelent :D

    Illetve nemtom pure farminggal tudsz e játszani early acces keretein belül


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.10.16. 16:12:59
  • Caliph
    #172
    én a helyedben még nem venném meg,videók alapján nagyon alpha állapot még,early access is csak valamikor a jövőben jön,jó ha jövő karácsonyra megjelenik.
    Amúgy 33 eurós csomag leírásában minden benne van,mit kapsz:hozzáférést az early accesshez,valamint egy teljes játékot letölthető formában.
    Kapsz egy exkluziv traktort a teljes verzióhoz mint támogató és ennyi.
    Tech demóhoz is kapsz gondolom hozzáférést.

    Jelenleg lehet tárcsázni vetni,silózni meg alap állat ellátás ,mindez egy kicsi demo mapon,egy két géppel.
    nézd vissza a linkelt videókat kb ennyit lehet most csinálni benne.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.10.16. 16:06:44
  • Robertoo21
    #171
    Sziasztok!

    Ha megveszem most a a 33 € csomagot, akkor így mindenhez hozzájutok és a techdemo letöltésével elkezdhetek játszani?
    Mi ennek a menete?

    Amúgy jelenleg, mit "tud" a játék? (úgy értem csak kukorica, vagy más növények is vannak)

    Köszi a segítséget, előre is!
  • Caliph
    #170
    animal update,lengyelül :D
    (rossz nézni hogy játszik :D )


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.10.15. 01:53:21
  • endy papp
    #169
    Ja ja valahogy én is így vagyok vele.
    Ide nézz be és külön külön nyitogasd le az adott részeket,azon belül is vannak almappák amiket le tudsz gördíteni ha rákattintasz ,szerintem jobban elmegy a kedved eddig ennyire részletesen nem néztem.....
    Van ami SEHOGY 0 %-on van vagy csak 50 körül,de a 70-80 sem valami bizalom gerjesztő....
    C@C Roadmap
  • Caliph
    #168
    hát ez van. nekem is lelohadt a lelkesedésem már kicsit,most olyan állapotban vagyok hogy figyelem mire jutnak,addig elvagyok az fs -el ha traktorozni támad kedvem(vagy a saját igazival :D) . aztán majd lesz belőle valami,ha nem lesz jó úgyse veszem meg.
    Amúgy valszeg karácsonyra lesz ebből egy béta legkésőbb,bekerültek az alap funkciók már,kultivátor,sár úgy ahogy,vetés aratás silózás,trágyázás,még állat update nem jött ki,onnantól finomhangolás jön,segítők javítása,meg gépekkel feltöltés és legalább egy térkép.
  • endy papp
    #167
    Ha mindig tolnak rajt egy "picit" már mint a korai hozzáférés időpontján meg a többin akkor a végtelenségig ráér nekik...
    Ez még 2 hete mást mutatott ,hogy jobban ne menjek vissza az időbe,így nagyon erre sem alapoznék....
    C@C Timeline
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2017.09.28. 08:22:41
  • mokuci74
    #166
    Elvileg penteken Animal update, meglatjuk.
  • Caliph
    #165
    silózás és ületetés
    még van munka bőven a játékkal

  • Daditsx
    #164
    Idén biztos nem. Kurva lassan haladnak.
  • endy papp
    #163
    No de melyikre.....
  • Caliph
    #162
    fertilizer sprayer és slurry

  • Caliph
    #161
    szal karácsonyra lesz early access :D pont lesz idő tesztelgetni a virágboltit :D
  • mokuci74
    #160
    Timeline
    Utoljára szerkesztette: mokuci74, 2017.08.08. 09:39:04
  • endy papp
    #159
  • Caliph
    #158
    videó németük a trágyázásról. Tettszik hogy feltöltés közben rá kell kötni a tömlőt a tartályra. Itt automatán rárakja de aki roleplayben gondolkodik bizony kiszállt volna a traktorból kézzel rákötni :D



  • Daditsx
    #157
    Szerintem felejtsétek el ezt a játékot. Pure Farming ígéretesebbnek tűnik. Igaz jövőre jelenik csak meg, de ez se fog előbb. Mindbe jobb lesz. Kár ezért itt vitázni.
  • mokuci74
    #156
    Hianyoltad az elethu napsutest, az animált napot ez a jatek ezt fogja tudni neked produkalni :
  • endy papp
    #155
    Én nyugodt vagyok ,ti nem tudjátok magatokat túl tenni egy adott játék jó vagy rossz tulajdonságain így ,nem a játékról beszéltek és azzal foglalkoztok ,hanem velem,mint az oviban.
    Homokozzatok tovább ,most már egymásra találtatok,egy szintet képviseltek.
    Ha csupa jót és szépet írtam volna erről a félkész játékól még eszetekbe sem jutott volna egy karakter leírni ide,de az fs fórumon már téptétek volna a szátok szokás szerint.
    Úgy hogy vegyetek be nyugtatót nektek nagyobb szükség van rá ,ha egyszer ennyire frusztrál benneteket a másik negatív véleménye és próbáljátok túlélni még egy jó darabig hogy ez a játék ilyen,(igaz benneteket ez cseppet sem érdekel nem azért jártok ide, csak a szájtépés ,személyeskedés megy) az ígért időre nem fog elkészülni,ami igazából senki nem tud pontosan mikor lesz "SOON"
  • joceruza
    #154
    Majd megnyugszik......
  • allock #153
    szeret középpontban lenni
  • endy papp
    #152
    Na megérkezett a másik nagy megmondó emberke....
    Már "epekedve" vártunk.....
  • joceruza
    #151
    Chuck Norris rémálmába kötöttél bele......
  • endy papp
    #150
    Jól gondoltam, egy szó is sok nem hogy egy értelmes mondatot ki tudj magadból préselni,már csak jelbeszéd megy és az ismételgetés .
    Hamar kipukkadt a lufi nálad is....
    Ez a "SG.hu - Fórum - Cattle and Crops",veled ellentétben én erről beszéltem ,míg te csak velem tudtál foglalkozni ,de a játékhoz hozzászólni nem sikerült...
    Köszönjük emese a kimerítő és részletgazdag beszámolókat a Cattle and Crops játékról ....