1026
  • Mephike
    #786
    Jah, a kártya neve Gedyneith Flaminica lesz.
    "Gedyneith is a sacred oak tree within a grove located in the northeastern forests of Ard Skellig. Most druids live there, where they worship Freya and practice their crafts in peace."
    "A Flaminika is highest title held by a woman among the druids."
    Szóval ez egy common papnő lesz.

  • Szerzetes89
    #785
    Igazából arra gondoltam, hogy ki lehet ő, nem a hatásaira. Sajnos nem ugrik be a karakter...
    A videót köszönöm, elég érdekes, hogyan is nézett ki a játék a kezdetekkor, én csak február környékén csatlakoztam.
  • Mephike
    #784
    A medve miatt arra gondolnék, hogy valami hasonló dolog lesz mint a raging berserker, netán vagy sebezni fog, mint a savage bear. Tehát vagy átalakulásos téma lesz, vagy valami sebzésosztás target lénynek. De ez csak full tippelgetés részemről.
    A két leader jönni fog, de nem most, hanem talán a köv. event alkalmával.
    Avallac'h: The Sage ezt tudta annó. Itt egy videó milyen volt, ha még nem láttad, érdemes belelapozgatni a videóba, látszik, hogy mennyit változott a játék.
    30.-án vége a szezonnak.
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2017.10.25. 19:20:22
  • Szerzetes89
    #783
    Hmm... szóval Avallach, balliszta és sör, de vajon mi lehet a 8-as lap?
    (Nem tudom, hallottad-e, hogy jön két új vezető: Detlaff és Anna Henrietta)
  • Mephike
    #782
    Négy új lap, de még csak a rajzok.
  • Mephike
    #781
    Közben kijött egy videó, hogy nemsokára jön a Round of Gwent köv része. Gondolom ez fogja majd indítani a hypetraint.
    Ami azonban ennél fontosabb, megjelent egy orosz oldal, ami megvalósítja a játékosok régi vágyát a draft módot. A lényeg egyszerű, beállítod az oldalon, hogy mely lapjaid vannak meg. Utána kiválasztod, hogy melyik frakcióval vagy, és már lehet választani is a HS-hez hasonlóan 3 lapból, de van lehetőség, hogy mindent a véletlenre bízz. Utána már csak össze kell rakni a decket, amit draftoltál és meg is vagy. Ezt megcsinálja az ismerősöd is, és már mehet is a móka.
    A streamerek most a nézők ellen játszanak, eszméletlen jó hangulata van így a játéknak. Érdemes megnézni így pár játékot, remélem idővel ez mód része lesz a játéknak.
  • Mephike
    #780
    Tegnap este Burza bejelentkezett Pumpkin streamjére. Meg is ugrott a nézőszám, és pár apróságot elárult:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hattori mókus lesz és silver lap. A BLood and Wine kiegből most a szezon végén nem kapunk majd lapot.

    Itt van egy másik oldal, ahol az eddig kibányászott/kiszivárgott kártyák képe/hangja megtalálható. Csak saját felelősségre nézzetek körbe ott :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    GwentWiki Anna Henrietta és Dettlaff akkor majd valamikor később jön.

    Emlékeztetés képpen írnám, hónap végén szezonzárás +21 új lap, gyűjtsétek a kegeket.
  • Mephike
    #779
    Remélem mindenki gyűjtögeti a kegeket a pénzt. Egy fejlesztőtől jövő idézet jön: "The season is slowly ending and with it 21 new cards will shake things up :)"
  • Mephike
    #778
    Közben a Braziloknál zajlik egy nagyobb szabású játékshow, ahol a Gwent is kint van. Itt egy ott készült interjú, nagyon új infóra senki se számítson.
    - két event jön
    - év végén hatalmas patch jön, ami sok mindent megváltoztat, kezelőfelület, mechanika, stb
    - a solo kampányról 10-15 órás még mindig nem nyilatkoztak, hogy mennyibe fog kerülni.
    - a 20 lap, amit a kampány tartalmaz elérhető lesz azonnal multiban, de a prémium változatuk a játékból lehet majd megszerezni.
  • Mephike
    #777
    Egy kis leak a várható köv eventekről.
  • Mephike
    #776
    Zajlik a Gwentlemen talkshow, ahol Burza mond el pár dolgot, a lényeg itt van.
  • Mephike
    #775
    NA mivel már egy ideje nem írtam, most bepótlom. (Combo van ezerrel.)
    - Jön a GwentSlam 2.
    A cél, a játék népszerűsítése, újabb tehetséges játékosok bemutatása. Illetve kár tagadni a játék twitchen való nézettsége hagy bőven maga után kívánnivalót. Gondolom ezen biztos változtatni akarnak. Az első GwentSlam viszont nagyon jó volt, érdemes a másodikra benézni.
    - Feltették a kérdést, hogy lesz-e valami Halloween dolog a játékban. Egy tömör "Maybe :D" jött válaszként.
    - Jön a Thronebreaker idén, erről eggyel lejjebb van videó.
    - Pár hónapja mondta Burza, hogy terveik között szerepel a Thronebreaker után behozni egy új factions-t. Erről azóta nincs hír, csak találgatás, mivel pár vámpírt mutogattak mostanában, páran őket várják, de szerintem ez eléggé valószerűtlen.
    - Pár aggódó "állampolgár" a redditen arról beszél, hogy kezd stagnálni a játékosok száma, nem igazán jön be már új játékos és a már említett twitch nézettség sem nő. Erre persze mások reagálnak, hogy még csak bétában van a játék, stb. Gondolom a fejlesztők ezt is olvassák, illetve ők konkrétabb adatokkal rendelkeznek a játékosszámról. Ígéretek szerint előbb-utóbb ki fogják hozni játékot bétából, .és akkor elérhetővé teszik steamen is.
  • Mephike
    #774
    Lehet láttátok már, de itt hagyom a linkjét a legutóbbi A ROUND OF GWENT-nek, amiben a fő téma a köv kieg a Thronebreaker lesz, jó mozizást :)
  • Mephike
    #773
    Megérte annó Villentretenmerth-et lecraftolnom prémiumra, most végre tudom is a profilomban használni! :)
  • Szerzetes89
    #772
    Kint van a patch, tessék játszani!
  • Szerzetes89
    #771
    Itt vagyunk, nyugi! Köszi, hogy jelzed ezeket a dolgokat!
    Kínai barátaink szerint holnap, azaz szeptember 29.-én jön a patch és az event. A nerfelt lapokat 3 napig megint teljes áron lehet bezúzni.
  • qetuol
    #770
    c-c-c-combo breaker :P
  • Mephike
    #769
    Remélem nem csak magamnak írom, de jön a Mahakam Ale Festival! :)
    14 napunk lesz megcsinálni a kihívásokat.
    Lesz pár változás, az armor örület kapott egy kis nerfet. Részletes lista és infók itt.
  • Mephike
    #768
    Join us live on Wednesday, September 27th, at 9PM CEST (12PM PDT) on the CD PROJEKT RED Twitch channel!
    Tippre balance jön (Merigold’s Hailstorm tuti) és talán némi infó a kiegről.
  • Mephike
    #767
    Meg is érkezett a GwentSlamen használt deckek listája. Szerintem volt pár pakli, amit érdemes megpróbálni.
  • Mephike
    #766
    Ezt a fan made filmet itt hagyom nektek, egész jó lett, persze hollywoodi több milliós filmre senki se számítson.
  • Mephike
    #765
    A hétvégén jön a GwentSlam, amit LifeCoach rendez majd ismét, ezúttal $10,000 felajánlva. Két kedvenc dumagépem is ott lesz MegaMogwai és McBeard. Érdemes lesz betekinteni szerintem pár meccsre. Kezdés holnap 13:00 CEST, itt.
  • Mephike
    #764
    Meglátjuk milyen sör fő ki ebből :)
  • takikiraly
    #763
    Köszönöm uraim!

    Tegnap felvittem 19-es rank-ra, 4009MMR-el, remélem másfél hónap alatt meglesz a kívánt szint, bár gondolom nehéz lesz, mert itt már majd kevés pont jár win-ért és sok levonás a vereségért.
  • TagLajf
    #762
    Az előző szezonban ha elérted és megtartottad szezon végéig a 4200MMR-t, VAGY elérted legalább a rank20-at akkor bekerültél a pro ladderbe. De ez lényegében csak egy könnyítés volt, gondolom azért hogy minél többen tesztelhessék.

    Ahhoz hogy játszhass pro ladderen a következő szezonban, el kell érned ebben a szezonban a rank 21-et.
  • Mephike
    #761
    Kb 1,5 hónap múlva zárul az aktuális szezon. (Minden szezon kb 2 hónapos.) Zárás előtt fogják közölni, hogy mennyi pont kell ahhoz, hogy a köv. szezonban indulhass pro ladderen. Legutóbb ez az érték 4200 körül volt ha jól emlékszem, de akkor 3 hónapos volt az első szezon.
  • takikiraly
    #760
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, mi kell ahhoz, hogy a pro ladderen részt vegyen valaki, jelenleg 18-as rank, 3850 MMR-en vagyok. Láttam videóban, hogy pl. MegaMogwai ennél kevesebb MMR ponttal is már pro ladderezett. Nem igazán vágom mi kell akkor hozzá. Valaki hozzáértő tudna segíteni?:) Előre is köszi!:)
  • Mephike
    #759
    Van új meta rangsor.
    Magam részéről a tier1 résszel egyet értek, viszont utána én másképp látom bizonyos helyeken az erősorrendet, mondjuk pont ez a szép ebben a játékban. A kérdés már csak az, hogy mikor jön az új update, és mit hoz az új nerf/buff csomag :)
  • rockit
    #758
    Izgalmasnak tűnik a videó. :)
  • Mephike
    #757
    A várható kampányról egy videó, van benne találgatás is, szóval nem kell készpénznek venni az elhangzottakat.
  • Mephike
    #756
    Ha valaki ebben az armoros időkben jó Skellige decken gondolkodik, ezt érdemes kipróbálni. Nekem bevált :)
  • rockit
    #755
    A zöld nem jött be annyira, biztos mert nincs még benne nagy tapasztalatom, most visszaálltam Radovidra, azzal eldöcögök.
  • rockit
    #754
    Nem tudom én se pontosan, de gondolom az ellenfél szintje alapján. Ha gyengébb játékos ver meg több pontot veszítesz.
  • Zegi Norbi HUN
    #753
    Azt valaki el tudná magyarázni, felsőbb szinten mi alapján van ilyen abszurd pontozási rendszer? :) Egyszer majd -40 pont egy vereségre, utána -22, ha nyerek akkor meg +7 pont. Nem tudom, ennek mi értelme.
  • Mephike
    #752
    A kis mókusokra rájár a rúd, sokáig az egyik leggyengébb frakció volt, de végre felbuffolták őket, és megszületett a legyőzhetetlen elf muligan deck... persze csak azért, hogy szétnerfeljék ismét :)
    Amióta így járták én nem játszottam velük, de folyamatos törpe áradat jön szembe, szóval gondolom az emberek visszaálltak a kis bányászokra. Ebből láttam már weather verziót is, de általában mind egy kaptafára épülnek: agitator, marauder, Dennis és minden féle buff.
    Itt egy példa, de mondom a többi is igencsak hasonlít rá.
  • rockit
    #751
    Bocsi, ez véletlenül ment ki még egyszer. :) Elkezdtem közben Scoia'tael-t is tesztelni. Itt valakinek tapasztalat?
  • rockit
    #750
    Sziasztok! Most találtam ezt az oldalt. Ki hol áll jelenleg, hány ponton. Én NR-el tolom, de picit idegesít, hogy nem nagyon tudok 3800-nál feljebb jutni jelenleg. Ezért érdeklődnék, hogy mi az ami szerintetek most jól működik?
  • rockit
    #749
    Szuper, köszi az infót, átnézem őket.
  • Mephike
    #748
    Összeraktam Mogwai deckjét (táppénz előnyei, már csak a náthából kellene kimászni) és jött is két Radovid deck + egy törpe, el is tettem őket zsebre :) Délután még megyek pár kört.
  • Mephike
    #747
    Szia és üdv itt! Jelenleg 2264 mmr-en állok, szóval a tanácsaimat nyugodtan fenntartásokkal kezelheted :)
    Szerintem az általad játszott NR (gondolom Radovid+shield) decknél jobbak a NR spy deckek, de erősnek tűnik Lifecoach mosnter deckje is.
    Jelenleg egy saját NG spy decket használok. Ez idelent tökéletes, 90%-os winratem van, de én magam is érzem, hogy a Treason kártyám néha nem elég hatékony, szóval azt biztos cserélni fogom.
    Amúgy ha most választanom kellene valahonnan ütőképes decket, akkor tuti Mogwai spy deckjét másolnám le. (A hétvégén tuti ki fogom próbálni.)
    Íme itt a mirror meccse Super JJ ellen, és itt a meccse Merchant ellen. Teszem hozzá, hogy JJ deckje is tökéletes és meg nem tudnám mondani, hogy melyik tetszik jobban.
    Azonban megjegyezném azt, hogy nekem pont az NR deckek fájnak eddig a legjobban, és bár millel mostanában nem találkoztam, de gyanítom szétégetnék a paklimat :)