1026
  • Daermon
    #504
    Ez nekem tegnap volt :)
  • Mephike
    #503
    Legutóbb Hjalmaron működött. Nem csak megjelenési bug volt?
  • Daermon
    #502
    A dimetérium bomba neked nem bugol? Rádobtam Tiborra, de csak silvert csinált belőle, de nem resetelte.
  • Mephike
    #501
    Mivel uborkaszezon van, ezért bemutatnám azt a decket, amit én játszok most. Jelenleg tökéletesen működik, bár én R8-on játszom csak, viszont a deck jól fogja a tier1-es deckeket. Viszont a spellmókusra érzékeny.
    Itt a deck. Megjegyezném, hogy egy shackles néha bekerül, attól függ milyen a meta, de van, hogy Fiendet is játszok. A szépsége a decknek, hogy ezt a variánst aránylag kevesen játsszák, szóval sok ellenfél nem is tudja, hogy mi vár rá.
  • Daermon
    #500
    Friss:
    Dear gamers,

    For the past couple of weeks we’ve been exploring the difficulties a number of top-ranking players have experienced with GWENT’s matchmaking. Knowing how important it is for you to be matched with an opponent just right for you, regardless of your standing on the leaderboard, we decided some refinements to the system were necessary.

    The adjustments we’ve made are now live. They make searching for opponents faster and more precise, and the number of ranking points distributed after each match better reflect the matchup. We’ve also realigned the ranking for the top of the leaderboard, while retaining the relative order in the ladder.

    These changes will mostly affect top-ranking players. However, we believe they will go a long way to reinforce the stability of the rankings and make GWENT an even better game for everyone moving forward.

    GWENT Team
  • Daermon
    #499
    Tegnap végre volt időm rankedre, el is értem a rank 8-at. Összegyült pár hordó ore is és bontogattam, 8 hordót.
    Pavetta, Lambert, Dethmold (premium), Geralt: Aard volt a lényeg :) A maradék scrapomból meg lecraftoltam Vesemirt, Eskelt és Geralt: Ignit. Úgyhogy megint lehet gyűjtögetni tovább :D
  • Zegi Norbi HUN
    #498
    Rájöttem, hogy a "Summoning Circle"-nek van egy erős tulajdonsága. Arany lapot is lehet vele másolni, ha az ellenfél által előzőleg kijátszott legendás lapra dimerítium láncot vagy bombát rakunk és utána nem tesz a kezéből egység lapot :D Nem tudom ez direkt ilyen vagy csak bug, de amíg van addig ki kell használni :P

    3 db Avallac'h a játéktéren :D

  • Axsys
    #497
    Szerintem elég jól lehet gyűjteni a kártyákat. Sokkal könnyebben mint a HS-ben. Jobbak a rewardok is.
    Én closed bétáztam, így kaptam plussz kártyákat de egy fillért nem költöttem rá eddig és gyakorlatilag a monster dekcem fullra megvan (kb 2 legendary hiányzik).
    Ami zavaró lehet, ha nem egy factionnal szeretnél játszani, hanem többel, akkor az valóban sok idő lesz mire minden kártyát összeszedsz.
    Úgy játszd hogy élvezd és ne a napi rewardra menny :-) Volt hogy úgy rákattantam, hogy egyszer csak feljött a popup, hogy mára ennyi, nézzek vissza holnap :D
  • Icegrind
    #496
    Hát pedig nem nehéz ez az f2p. 23-as szinten van egy kész deckem,pár arany kártyám és 9,5k scrapem.
  • Daermon
    #495
    Én is úgy tudom, hogy már nincs reset.
  • Mephike
    #494
    Elvileg több reset nem lesz, legalábbis nekem ez rémlik, az egyik streamből. (De ha most hülyeséget mondtam javítsatok ki!)
  • Matte
    #493
    2 napja nekiveselkedtem én is, játszottam 9 órát, imádom. Ami fáj, az az, hogy ez f2p nagyon nem fog menni, és valahogy most úgy érzem, hogy hs-re már elköltöttem, amit card cuccra el akartam életemben :D Itt se olcsók a paklik, sőt.

    Mindegy, kivárok, nem kockáztatom, hogy béta végén nyomjanak egy resetet (tudom, a vett paklikat visszakapjuk, de a kártyákat nem)
  • Szerzetes89
    #492
    Köszi a tippeket Axsys és Zegi Norbi. Az Igni és Borkh mindenképp meglesz. A "Summoning Circle" érdekes, egyszer ha találkoztam vele, mondjuk mostanában csak casual megy nálam. Majd meglesem

    #491: Reveal Nilfgaard-al játszom éppen, van, hogy nyerek, van hogy nem (főleg ha nincs Spotter), de azért szép eredményt el lehet érni. Én azt vettem észre, Calveit-et már nem annyira nyomatják, manapság inkább Dagon a menő. Egyébként már volt szerencsém ilyen Letho deckhez, elég jó szerintem.
  • Mephike
    #491
    Játszik most valaki Nilfgaarddal? Mik a tapasztalatok? Ez esetleg valakinél? (Letho+DBomb)
  • Zegi Norbi HUN
    #490
    Szerintem a "Summoning Circle"-re is vess egy pillantást a semleges kártyák közül :) Nemrég craftoltam ki és nagyon jó kis speciális kártya. Lemásolja az ellenfél egység lapját, amit előzőleg a kezéből játszott ki(kivéve arany és kém).
  • Axsys
    #489
    YenCont én is lecraftoltam mikor kezdtem, de szerintem csak ranked alján lehet vele eredményeket elérni, ha vissza lehetne cserélni akkor megtenném :-)
    A renew egy nagyon jó gold kártya ha vannak megfelelő goldjaid mellé, önmagában valóban nem ér sokat.
    Neutralok közül én a Geralt Ignit, Borkhot, Regist, Renewet ajánlom.
    Silverek közül egyértelműen a dbomb ami bárhova jó lehet.
  • Szerzetes89
    #488
    Köszönöm srácok. Egyébként olyanokra gondoltam, amik szinte bármilyen helyzetben jól jönnek (pl. nerf előtt Roach vagy Ciri).
    Geralt: Igni... closed beta-ban jól szórakoztam vele, de most már elég sok az Agile unit, így könnyen kikerülhető. Operator, Dimeritium Bomb, Tibor megvan, Ocvist-en gondolkozok, köszönöm.
    Regis: Higher Vampire és Yennefer: The Conjurer sokszor megcopattak már, köszi, hogy eszembe juttattad . Renew-t nagyon ritkán látok, szerintem elég halott kártya. Operator, Roach, Dbomb, Skellstorm, a legtöbb mage és lock lap megvannak, a többi tippért köszönet!
  • Mephike
    #487
    Semleges legendás, ami szerintem kötelező: Igni, Regis: Higher Vampire, és erősen ajánlott még a Renew és Yennefer: The Conjurer.
    Epic: Operator, Roach, és szintén meggondolandó még a Dimeritium Bomb, White Frost és Skellige Storm, Aeromancy. (Utóbbi három főleg akkor ha weather decket játszol.)
    Ugyanakkor szerintem minden frakciónál található lockoló karakter (Auckes, Fiend stb) és mindenhol van egy "multifunkciós" karakter (Vanhemar, Water Hag, stb) amik javasoltak.
  • Daermon
    #486
    Ja meg Nilfgaardnal Tibor, mert nagyon OP :)
  • Daermon
    #485
    Elég sok van :D Melyik frakcióhoz?
    Hirtelen semlegesből, ami tuti Gold (arra gyűjtök pont), az a Geralt Igni.
    Silverből pl jó az Operator, Octrivis a sárkány se rossz. De hasznos a Dimeterium bilincs vagy a bomba.
    Szerencsére vannak variálási lehetőségek :)
  • Szerzetes89
    #484
    Szerintetek melyik az a Silver, illetve Gold kártya, amit mindenképp érdemes craftolni?
  • Mephike
    #483
    Főleg most, darálóban a helye! :)
  • Icegrind
    #482
    Na meglett a rank13 és a hozzá járó 5 free keg. Nyitottam egy prémium cahirt, ami azért egy elég jó reward :D
  • Axsys
    #481
    Játszottam 1-2 napot a spelles Scoiatel paklival, hát ez nagyon nem az én stílusom, még a nyert meccseket sem élveztem, egyszerűen mindig ugyanazt kell csinálni és a végén vagy bejön vagy nem...
    Majd esetleg kipróbálok egy törpés vagy elfes változatot, az Ithlene nagyon jó kártya :-)
    Egyenlőre visszaálltam a kedvenc monsteremre, majdnem minden kártya megvan hozzájuk, itt még ha vesztek azt is élvezem.
  • Daermon
    #480
    Az úgy durva :D
  • Mephike
    #479
    Okés, ez nekem kell :D
  • Mephike
    #478
    Beenged szerintem a játék, csak esélyes, hogy olyan emberekkel tudsz csak játszani, akik szintén nem patcheltek még.
  • qetuol
    #477
    ööö.. az hogy lehet, hogy nekem még nem patchelt és engedett játszani?
  • Icegrind
    #476
    Látom csillog a legendary, ennek nagyon megörülök. Kinyitom szépen a többit végül pedig azt erre nem más, mint Triss Merigold....
  • Daermon
    #475
    Lemaradt a listáról Dandelion.
  • Daermon
    #474
    Én kezdetektől finomítom az NR sige deckem, lassan összeáll, de még kell lap bele. Rankedre még nem alkalmas, de alakuk. Főleg egy John Natalis kell majd.
  • Mephike
    #473
    8440 scrap lett a mill vége, pár premium lapot is bekapott a daráló gép.
    Cahirt én is premiummá tettem, majd daráltam. Az alábbi lapokat craftoltam le:
    Regis
    Igni
    Yennefer: a villámos villamos
    Caretaker

    Maradt még 5240 scrapem, várok egy kicsit, nagyon tetszik az új NR machine deck, de még nem tudom hová tenni az erejét a decknek, és nem akarok lecraftolni valamit, amiről netán később kiderül, hogy mégsem annyira jó.
  • Daermon
    #472
    Tibort és Cahirt prémiummá tettem és betörtem.
    Aztán sima Cahirt visszagyártottam, mert jó lap, Tibort nem, mivel Nilfgaardal annyira nem játszom. Ellöttem minden scarpot gold kártyákra:
    Caranthin
    Kambi
    Haljmar
    Iroveth
    Ithlinne
    Shani
  • Daermon
    #471
    3350 scarp, de csak az extrákat törtem be. Meteor porom van, szóval pl Tibort áttudom tenni prémiumra, aztán betörni. De holnapig még agyalok rajta, mert ma nincs időm a napi 6 körön kívül másra.
  • Icegrind
    #470
    Lifecoach streamjén megtalálod. Bár ők is még csak most tesztelgetik, folyamat változtatnak rajta.
  • Mephike
    #469
    Be fogom én is a nerfelt prémiumjaimat törni, egyszerűen annyira megéri, hogy muszáj lesz.
    Melyiket játszod? Főleg a legók érdekelnének a deckből.
  • Icegrind
    #468
    Igen törtem minden nerfelt lapot,köztük a prémiumokat is.

    Összeraktam egy consume monstert és egyenlőre elég jónak tűnik. Weather monster úgy kapott ki 2 kör alatt,hogy nincs clear sky effekt a deckben. Eddig 4/0 vele.
  • Szerzetes89
    #467
    Igen, 2 db QG-ot 800 scrapért. Összesen lett 4000, abból meg csináltam Premium Vattiert és Tibort
    Nekem könnyű volt, nem rajongok a QG deckekért... Mit akarsz amúgy bedarálni?
  • Mephike
    #466
    Ti törtétek a premium kártyákat? Csak mert anyagi szempontok alapján kellene, hogy tőrjem őket, de a szívem hasad meg :S
  • Mephike
    #465
    Hjalmart tegnap hallás után rosszul fordítottam, Lord of Undvik az ellenfélnél jelenik meg, de balra az első egységként. Bocs :S