1797
  • molnibalage83
    #1717
    Hát kb...
  • homeless
    #1716
    A portugálok folyamatosan fejlődtek? Ne viccelj már. A horvátok ellen találtak egy mákos gólt a 117. percben, a lengyelek ellen szintén egy nagyon szerencsés, védőn megpattanó lövéssel egyenlítettek Wales ellen meg azért volt hatalmas faszmákjuk, mert a torna egyik legjobb játékosa (Ramsey) nem játszhatott. Bár nem szeretem a franciákat sem, de sokkal jobban megérdemlik, hogy a döntőben vannak és életemben először nekik fogok szurkolni. Ez a portugál csapat annyira gyenge, hogy legalább 10 válogatott van a világon, amelyik lazán megalázná. Arra épül az egész "taktika", hogy Ronaldonak jó napja lesz, ami kb ötből egyszer jön be.
  • AnuluWork #1715
    1982, VB, Olaszország? :)

    Csoportmérkőzések:
    0:0
    1:1
    1:1

    2. hely, 3 döntetlen, 3 pont, GK: 0

    Ugyanabban az időben:
    Magyarország
    10:1
    1:4
    1:1

    3. hely, 1-1-1 GK: +6 :D Kiestünk. :)

    Ennyit az igazságtalanságról és a formáról.

    Az olaszok a folytatásban folyamatosan fejlődtek, és a VB második csoportkörében:

    Argentínát 2:1, Brazíliát 3:2-re verték. Tovább az elődöntőbe a lengyelek ellen, akiket 2:0al küldtek haza, majd jött az NSZK, akit pedig 3:1-re vertek és nyertek.

    Akkor az olaszok a formát a 2. csoportkörre időzítették, előtte szenvedtek. A portugálok is hasonlóan csinálták idén az EBn:

    1:1
    0:0
    3:3

    3. hely, 3 döntetlen, 3 pont, GK: 0 :)

    Egyenes kiesés:
    1:0
    1:1 (5:2 tizenegyesekkel)
    2:0

    A portugálok folyamatosan fejlődtek, egyre inkább összeálltak. Nagyon kell nekik a siker, a franciáknak pedig a hazai pálya lejt. Ilyenkor szokott az bekövetkezni, ami a EB sokszor (Belgium, Olaszország, Németország). Hogy most is be fog-e?

    Nagyon kell nekik a siker, Ronaldo is kezd belelendülni, szóval akár meglepetést is okozhatnak. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.07.08. 06:06:42
  • IXEMGabeo
    #1714
    ennel rosszabb donto sehogy sem alakulhatott volna...egy csapat mely eppenhogy tovabb vergodte magat es nekunk magyaroknak koszonhette a tovabbjutast csoportharmadikkent gyozelem nelkul!!! Raadasul a media egyfolytaban Ronaldot meltatja holott Nani jobb nala a tornan....de az egesz ahogyan idaig eljutottak egy Fernando Santos nevu edzovel, aki leegett Gorogorszagban mutatja mekkora szinvonala volt az EB-nek....masik oldalon egy francia csapat, akit az olasz biro persze hogy bejuttat a dontobe...igaz meg igy is inkabb ok erdemlik meg a dontobe kerulest, mert legalabb a tornan ok szereztek a legtobb golt...mondom ezt ugy, hogy vilag eletembe ruhelltem a franciakat...

    dontot nem fogom megnezni, de azt mondom nyerjenek a csigazabalok, mert a portugalok gyalazat, hogy a dontobe kerultek...ugyis otthon marad a trofea legalabb
  • Palinko
    #1713
    olasz-németről is pont ezt mondtuk
  • fonak
    #1712
    Portugáloknál sokkal jobbak a franciák, ez volt az előrehozott döntő.
  • SzocsA
    #1711
    Löw peptől vette át ezt a passzolgatást a 16os környékén a német válogatottba is?
  • ManoNegra
    #1710
    Azt hiszem át kell kódolnom magam a franciáknak való drukkolásra, és akkor tuti kikapnak.

    Az mondjuk nem hangzana rosszul, hogy az Európa Bajnokkal egy háromhármas döntetlent játszottunk a csoportkörben.
  • Palinko
    #1709
    én is csak azért, mert már be van szervezve a társaság majd beszélgetünk :D amilyen jól indult az eb akkora szégyen ez a vége :D
  • Tommy H
    #1708
    +1
  • REALista
    #1707
    Na akkor hajrá Portugália!:)
  • ReszegKoldus
    #1706
    Na végre egy jónak ígérkező döntő megfelelő résztvevőkkel :D
  • LasDen #1705
  • Gauge
    #1704
    Ez egy kibaszott nagy bunda volt. A bírót meg soha többet ne hagyják bíráskodni, mert undorító volt, ahogy végig franciáknak fújt. Löwnek esetleg a buzulás helyett focit kellett volna gyakoroltatni a edzésen.

    A döntőt meg nézze , aki akarja, mert én kihagyom.
  • SzocsA
    #1703
    A németeknek nagyon ráérős..... a 2. gólnál nem igyekeztek embert fogni.. meg befelé cselez a védő....
  • Jim Morrison
    #1701
    Szerintem dontot mar nem is fogom nezni...
  • Devv
    #1700
    Pogba nagy volt!
  • ManoNegra
    #1698
    Ez bunda b@szki.
  • Jim Morrison
    #1696
    Ilyen nincs
  • Rudee
    #1695
    Németek valami röplabda edzővel készültek? Boateng az olaszok ellen, most Schweinsteiger.
  • SzocsA
    #1694
    mindig ez szokott lenni, hogy aki többet birtokolja a labdát az rábaszik mert az ellenfél valahogy összekapirgál egy gólt...
  • LasDen #1693
    lehet náluk egész nap, ha nem mennek vele semmire...
  • SzocsA
    #1692
    70 % ban a németeknél volt a labda..... Nem csináltak semmit az elejét leszámítva meg a két szabadrúgást.....
  • AnuluWork #1691
    Mekkora kamu 11es ! :D

    Tudtam, hogy kapnak egyet, de ekkora kamura!? :)

    Becsületrendet fog kapni a bíró a franciáktól, amint visszavonul. :D
  • Jim Morrison
    #1690
    Ha ezzel a tizivel megy dontobe a francia csapat..
  • SzocsA
    #1689
    Mennyire a franciáknak fúj a bíró...... Az első szabadrúgásnál 30 méterre volt a labda de a sorfal 12 méterre kb. a második szabadrúgásnál 28 méterrel volt de ugyan oda állította fel a sorfalat a bíró......
  • ManoNegra
    #1688
    Amúgy sem értem mit vársz, a portugálok ellen egy teljesen megvariált csapat ment ki, és abszolút jól helytállt.
  • ReszegKoldus
    #1687
    Ez így van.
  • ManoNegra
    #1686
    A portugálok nem a második helyért entek a döntetlenre, hanem a továbbjutás miatt. Gyönyörűen látszott, hogy döntetlennél, főleg három-háromnál már nem mertek semmit csinálni, nehogy bekapjanak egy negyediket...
  • ManoNegra
    #1685
    Na igen, de ha nem az ő tizenhatosuk körül vigéckedünk, hanem a sajátunkat védjük rettegve, akkor nincs két "mákos" gól.
  • ReszegKoldus
    #1684
    mert 2 megpattanó lövésből lett 2 mákos gól :D
  • Palinko
    #1683
    a horvátok messze nem laza ellenfél, sőt. szerencsével jutottak rajtuk is tovább... egyébként ha annyira kurva jó a portugál csapat miért nem tartottak minket 1 gólon? hagyjuk már vicces az elméleted.
  • Bandicoot
    #1682
    Csak nem kaptak be veszélyes gólt, gyakorlatilag 5 percet nem töltöttek veszélyben, rögtön jöttek a gólválaszok. Ronaldo is csak akkor hisztizett mikor a döntetlenből 3-jára is gólt lőttünk. Érdekesen mikor döntetlenre állt a meccs nem volt hiszti sem a kihagyott 11-es miatt sem a kihagyott kapura rúgások miatt,semmiért.:)

    Élesben ha kieséses szakaszban lettünk volna, cipóra vernek minket mint a belgák.
    Alázat ide,szerencse oda, minden egyes gólunkra szinte azonnal góllal válaszoltak játszi könnyedséggel. Mikor pedig döntetlen volt,nem csináltak semmit. Nem tartom erősnek a portugálokat. De totálisan ez jön le a a jelenlegi helyzetből,ahogyan a magyar portugál meccsen is ez jött le szinte rögtön. Ahogyan nálunk ment a matek hogy hanyadiknak kéne lenni hogy ne bivalyerős csapat ellen menjünk...Úgy ott is ment a matek. Mi beszoptuk. Nekik meg volt egy a belgáknál jóval lazább és könnyebb ellenfelük.

  • molnibalage83
    #1681
    Ez forma és hangulat hullámzás is. A belgák szimplán kicsit nagy arca vették a figurát és aztán mikor beütött a baj, akkor pánik és kiesés lett a vége. Ronaldo nem a semmiér hisztizik, ha sima egyenlítésről lenne szó. Ha bekaptak volna a végén egy gólt, akkor nekik kampó és nem döntőben lennék ma, hanem 1,5 hete sörözve néznék az eseti meccset... Wales meg bátor lett és sokat mutatott és a portugálok ellen meg szinte semmit...

    A németek válogatott lehet, hogy nem a világ legjobbja aszolútban, de atomstabilnak van minimum szintjük és alázattal is tudnak játszani. A 2006-os VB-n is hogyan örültek a 3. helynek.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.07.07. 19:44:25
  • Bandicoot
    #1680
    Portugálokon csámcsogás ide vagy oda...
    Leírtam a véleményemet mikor kiestünk, miszerint a portugálok látványosan döntetlenre mentek, minden gólunkra perceken belül góllal válaszoltak, mikor meg nem volt előnyünk nem csináltak semmit. Egyszerűen nem akartak a belgák ellen menni. És lám, a minket romosra verő belgák kiestek Wales ellen csúnyán...És ezt a minket elverő belga csapatot elpicsázó Wales kirepült portugália ellen mint a pinty....

    Persze mindez csak szerencse,és hülyeségeket beszéltem a portugál-magyar meccsről...
  • Palinko
    #1679
    én is a falat fogom tépni, ha legyőzik a németeket, hozzá kell tenni a németeket sem szerettem sosem, de akkor már inkább ő mint a döntőbe bebotladozó portugál csapat :D egyébként a franciákban is lehet több van mint gondoltam, nem gondotlam ennyire feltörik az izlandi játékot
  • IXEMGabeo
    #1678
    buzi makos csapat...
  • molnibalage83
    #1677
    Ettő függetlenül nem érzem esélyesnek a portugálokat a döntőben bárki ellen...
  • Palinko
    #1676
    sejtettem, hogy ezt valaki felhozza majd... de azt nem számolod bele hogy az a portugál csapat aki tegnap játszott kb annyira hasonlít arra a portugál csapatra aki a csoportkörben játszott, mint a csoportgyőztes magyar csapat a feröer szigetek ellen szenvedő magyar csapatra....
  • AnuluWork #1675
    Emberek hiányoztak a védelmünkből a belgák ellen. Még a pörgős Gera is egy félidő után elfáradt. Ezzel mi nem bírtuk Belgium ellen. Ellenünk a belgáktól kiesett a védelem, nem játszhattak Wales ellen. Kiesett Belgium. Wales elvesztette a védelmét Belgium ellen. Portugália ellen hasonló okokból kiesett Wales. A portugálok Walesig alig gyűjtöttek sárgát. Portugália tudta, hogy a horvátok ellen kell jól játszania, és igazából onnantól a 3. hely akár meg is lehet. Sikerült nekik. Ezután nem lehet olyat mondani, hogy a leggyengébb csoport a selejtezőben, ill. az EBn, hisz aki ellen mentünk 3:3al, az ott van a döntőben és már minimum második.