1797
  • ManoNegra
    #1757
    Muhaha, na most mehettek tüntetni franciák..
  • ReszegKoldus
    #1756
    Jeeeee
    ha tudom hogy ez lesz beírom 2 órával korábban :D
  • Tuvok #1755
    És mi kis híján kiejtettük őket... :(
  • SzocsA
    #1754
    A kis hisztis Ronaldo nyert ebt.....

    Kiejthettük volna őket, erre tessék....
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.07.10. 23:28:35
  • Rudee
    #1753
    Nézd meg, hogy az a topik mikor nyílt. 2006. 6 évvel a torna előtt.
  • Count Adyn
    #1752
    Hat lol b+...
  • Rudee
    #1751
    HáááHáááááá!
  • ReszegKoldus
    #1750
    franciák simán behúzzák
  • Lópikula
    #1749
    A 2012-es eb topikban több mint 5000 hozzászólás van. Idén kint voltunk az eb-n és a 2 ezret se érjük el. Látszik, hogy az sg tábor is jócskán csökken. De ez az eb se hozott a magyarokon kívül túl sok izgalmat.
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2016.07.10. 23:07:34
  • SzocsA
    #1748
    Döntetlennel lehozzák az ebt? egyszer nyertek csak....
    Franciákat sem értem, simán bedarálhatták volna őket erre ez van...
  • Count Adyn
    #1747
    Ennyi makot istenem:D
  • SzocsA
    #1746
    Portugáliai tiki taka......
    Ritka szar egy döntő... a franciákat sem értem, hogy mire várnak.
    A franciák most abban a cipőben járnak amiben a németek!!!

    Tuti hosszabbítás majd 11esek....
  • ManoNegra
    #1745
    Ronaldót leszedték a pályáról a franciák. És még csak egy sárgát sem kaptak.
  • LasDen #1744
    a molylepkék is élénken érdeklődnek a döntő iránt...
  • SzocsA
    #1743
    Mik ezek a sok bogarak lepkék vagy mik?
  • Maximus4
    #1742
    Iszonyat unalmas meccs,de nem is számítottam másra:(
    Bezzeg ha mi játszanánk:)
  • LasDen #1741
    A whitestripeos seven nation armys kezdés az jó volt
  • IMYke2.0.0.0
    #1740
    Hú, de szar ez a záró "ünnepély" - David Guettával az élen. Rettenetes ez a zene.
    Inkább a meccs...
  • LasDen #1739
    Ha most elkezdené a FIFA a keményebb játékot propagálni, akkor meg megszaporodnának a sérülések, sérülékeny játékosok. Nem azzal kell a szimulálás ellen küzdeni, hogy akkor lehessen rugdosódni a rohadékokat, hanem a szabályoknak kéne ehhez alkalmazkodni. A szabálykönyvnek egyértelműen nyilatkozni róla és büntetésének mértékéről. Plusz a videó részvételét a játékban kéne úgy növelni, hogy az ne befolyásolja túl nagy mértékben annak idejét, tempóját vagy ütemét. AKkor lehetne ezek ellen hatékonyan harcolni...
  • Tetsuo
    #1738
    Én meg azt rühellem, ha hozzá sem ér, de hanyatt vágja magát, hogy büntessék a másikat. Senkinek nem ártana, ha kicsit keményebben lehetne játszani. A szabályok így is túlvariáltak, azért van kevés gól és sok unalmas mérkőzés.
  • molnibalage83
    #1737
    Dettó... A focinak pont a túl sok kontakt és emiatt a totákis szubjektivitás a baja. Érdekes, hogy a grundon lehet lökdösődés nélkül játszani meg egy rakás másik sprotban, akkor itt miért nem lehet? Egyből más lenne a helyzetkihasználás, ha nem az lenne, hogy kiguró játékost szabálytalanuk állítják meg és max. kap egy sárgát. Nem kérem, instant piros. Ja, hogy egyből nem lenne tördelt a játék...
  • Sippie
    #1736
    kontakt sportra ott az nfl. Én focit akarok nézni, nem karatét.
  • Palinko
    #1735
    csak akkor 50 játékos kéne a keretbe mint amerikai fociba...
  • Tetsuo
    #1734
    Én lazábbra engedném a gyeplőt a kontakt-szabályokat illetően. Érdekesebb meccsek lennének, a feminin játékosok meg nézhetnének rendes munka után. :-D
  • Palinko
    #1733
    ja láttam ebből elég sokan megfordultak a milanban is, pedig nem is kifejezetten favágó klubb :D
  • Tetsuo
    #1732
    Ez jobb.
  • LasDen #1731
    nem EB, de elfér. Pontosan 10 éve történt :D
  • IXEMGabeo
    #1730
    ja igen latom mas szabalyok voltak...de akkor is Braziliat a Lengyeleket is elvertek ami nagy szo volt...
  • Count Adyn
    #1729
    Jah azért mi szopás volt már olaszoknak nem elég hogy a komplett kozeppaly sérült, még verekedjék át magukat a spanyol-német-francia kombón a döntőig csoportelsőként gg:D
  • AnuluWork #1728
    Csoportkör volt, nem kieséses. Csak a Lengyeleket verték meg akkor kiesésesben ill. a döntőben az NSZKt.
  • IXEMGabeo
    #1727
    olaszok ellen is gyengek voltak...meggyozodesem a franciak nem biztos, hogy atjutottak volna Buffonekon...sokkal stabilabb csapat voltak...
  • IXEMGabeo
    #1726
    nem jo pelda, mert a portugalok kurvara most nyertek meg rendes jatekidoben az elso meccsuket...es semmilyen jatekot nem mutattak sem a csoportmeccsek, sem a horvatok, sem a lengyelek ellen sem...regi szisztema szerint tovabb se jutottak volna az meg a masik...

    olaszoknal volt egy Paolo Rossi, aki megmutatta mire kepes...es az olaszok legalabb vegig nyertek a kieses rendszert
  • molnibalage83
    #1725
    Furcsa, hogy még senki nem csinált Jürgen Griezmann PS képet. :)
  • Maximus4
    #1724
    Számomra egy kicsit fura volt a németek tegnapi produkciója.Nem volt húzó emberük,mert mindenki olyan szürkén játszott,ráadásul ez a barca stílús,hogy körbepasszolják a labdát a tizenhatos körül (ami szintén nem ment nekik),de sehol egy távoli lövés.Ennyire gyengén régen játszottak.
  • LasDen #1723
    Szuperember, Denevérember, Pókember, Grízember
  • bakkerman
    #1722
  • LasDen #1721
    mint a BL döntőben...
  • Jim Morrison
    #1720
    Kassai lesz a jatekvezeto. Amennyiben Clattenburg leserul...
  • Amiga
    #1719
    Nincs olyan, hogy mákos gól.

    Ilyen alapon mákos volt a francia 11-es is, mert ha nem úgy pattan a labda, akkor Bastianról nem fújják be. És mákos volt a második góljuk is, mert a kapus pont úgy és pont oda ütötte ki a labdát.
    Mákos gól, ugyan hagyjuk már.
  • Palinko
    #1718
    Ronaldonak kb az utolsó előtti esélye EB-re ez, ha nem az utolsó, sztem mindent bele fog adni. ha most nyernek sztem 2 év múlva visszavonul a válogatottságtól VB után.