1797
  • banok
    #697
    Már megint afterparty van a Nagykörúton. :)
  • ReszegKoldus
    #696
    "a válogatott hazatérte után tutira más elbírálás alá estek volna, és felfüggesztették volna pölö a fradi pályán is a vénascannert"

    Több mindennel se értek egyet, de ezt kifejezetten erősen kétlem. :D
  • ManoNegra
    #695
    Ja igen, benéztem.
  • Lópikula
    #694
    mivel egy pontja van most ha nyer is 4 pontja lesz mikor velünk játszik
  • Palinko
    #693
    mindegy mit játszik portugália 6 pontja nem lehet az utolsó meccsre már sehogy sem, talán kevésbé lennének vadak ha nyernek ma, de akkor is az első helyért még megkapnánk. nem tudom mi lenne a jobb, majd meglátjuk, annyi biztos elengedni nem fogják
  • Lópikula
    #692
    Ezen a mai meccsen hősiesen küzdött, hajtott, kapart a csapat! Hátrányban nem adtuk meg magunkat mentünk, támadtunk, futottunk! 68%-ban birtokoltuk a labdát 438 passzot toltunk 80%-os pontossággal, míg az izlandiak 150 passz 68 %. Ennél jobban egy német vagy spanyol csapat se tudott volna hajtani. Jobban lehet tudtak volna játszani, de küzdeni nem! Üzenem a károgóknak, hogy aki ezt a csapatot szidja az elmebeteg vagy egyszerűen csak nem magyar. Ez a szemét kopasz orosz ott szúrt ki velünk ahol tudott, de meg volt írva, hogy ma sem érdemlünk vereséget! Szép volt fiúk! VÉGRE MEGÉLTEM EGY ILYET IS!
  • Maximus4
    #691
    Szerintem ha anno Dárdai nem kezd a csapattal foglalkozni,akkor nem tartanánk itt ahol jelenleg vagyunk.
  • ManoNegra
    #690
    Bár, remélem döntetlent játszanak az osztrákokkal, aztán már csak egy az egyben kell megverni őket! :-)
  • ManoNegra
    #689
    Portugália szintjét azért hoztuk!
  • Palinko
    #687
    akkor nézd már meg hány új játékos van a válogatottban... hány fiatal nevelés? na ugye. nem a stadionok miatt játszanak jobban, hanem mert más mentalitást kaptak egy új edzőtől. a játékosok már egy ideje ugyanazok.
  • Palinko
    #686
    igen ezért is említettem, hogy bár egész jó elvittük a pálya 3/4-én a 65. percig nem volt kapuratúgás. én is azt állítottam szerintem amit te, csak egy más nézőponttól és nem mondtam ki. de meg kell hagyni, nem tudtunk sok mindent kezdeni a fölényünkkel. de ilyen védekező csapat ellen nehéz is nem adtak teret a kis hibákra se.

    ami bosszantott, még és észrevettem, hogy sokszor nem futnak a passzért ha nem fél méteren belül jön, hagyják elmenni az orruk előtt, leblokkolnak. na a németeknél pl ilyen nincs... igaz egyjátékost nálunk is láttam becsúszni, de erre még mindig sok olyan eset jön amikor csak nézik hogy elgurult a labda és nem küzdenek érte.

    a másik hogy átadás után megtámadjuk saját kapunkat :D dzudzsák is csinálta... kapott egy jó passzot és nem indított senkit, azonnal hátrafelé kezdett futni vele az izlandi középpályást is kikerülve... szóval plusz egy ember védekezett már ellene feleslegesen, de inkább plusz 3... erről le kéne szokni nagyon. meg ilyenről hogy végig nálunk a labda, de a 16-osukról eljutunk királyig. mi a fene? más ha ki lehet egy csapatot ugrasztani ezzel, de izland csak nézte és örült hogy nem kell védekeznie.
  • AnuluWork #685
    Ha továbbmegyünk, akkor 1966 után először fogunk továbbmenni. Ami elképesztő. Én 1975ben születtem. Ilyet egyelőre csak az apám látott.
  • ManoNegra
    #684
    Már az egy nagyon jó dolog lenne, ha a focista nem a lúzer kategóriába tartozna, hanem a harcoséba.

    Ez az, ami kilendíthet a mélypontról, és ehhez ez az EB egy óriási lehetőség!
  • AnuluWork #683
    Ez egy körforgás.

    Van siker, vannak ifjú követők, melyek közül nagy valószínűséggel (10 millás ország vagyunk) évente beesik 15-20 tehetségesebb emberke.

    Ha van hol játszani, nem feltétlenül igazolnak el azonnal külföldre, megye IVbe, ahol már van fű is a pályán, nem csak gödrök.

    Ha vannak tehetségek, vannak pályák, tőkeerős szponzorok is jönnek (lásd. a ruszkikat pölö), és legalább az első három csapat közül egy túléli a nyarat, és évek múlva a tavaszt is.

    Ha túlélik, jönnek a sikerek, jönnek az első pontban megfogalmazott tehetségek, évről évre több.

    Ha jönnek, több marad itthon, több pénz jön a fociba.

    És miután eltelt 15 év, a mai "ultrák", akik Franciaroszágban is petárdáztak vsz kifutnak a köztudatból több év stadionon kívül töltött időszak után, és más jön helettük, vsz más hozzáállással.

    Hogy az jobb lesz-e vagy sem? Fene se. De az biztos, hogy a siker megtölti a stadionokat.

    Akik ma is robbantgattak, ha nem teszik, a válogatott hazatérte után tutira más elbírálás alá estek volna, és felfüggesztették volna pölö a fradi pályán is a vénascannert. Ehelyett ... Nem tudom mekkora lesz a bünti, de tutira nem lesz kevés. Ismét jönnek majd a szigorítások, és röhej, de lesz elég ember.

    Ne felejtsük el, hogy 1982 és 1986 között többtízezrek voltak kint a Népstadionban egy SZÚRon is ...
  • Palinko
    #682
    ezt így mindig hülyeség nézni, mert biztos másképp játszott volna izland is.
  • ManoNegra
    #681
    De ez az EB változtathat, akkor pedig nem baj ha van hol játszani.
  • TBTPumpa
    #680
  • kamionosjoe
    #679
    Sajnos csak a végét làttam a meccsnek, de örülök, hogy legalább a döntetlen meglett. Így már a 3. helyünk biztos!
  • molnibalage83
    #678
    Csak nálunk ez nem változott. Ahogy a nemzetközi kupákban sem lettek semmivel sem jobbak a magyar csapatok és nincs több sikeres légiós sem...
  • simonl #677
    Kö...ögök...
  • Maximus4
    #676
    Az első félidőbe elfogyott a tudományunk a kapu előtt.Az most mindegy,hogy jogos tizit kaptak vagy sem.A lényeg az eredménytől függetlenül szerintem nagyon jó játékot nyújtottunk.Izland olyan antifocit produkált,hogy az hihetetlen.Sokkal többet vártam tőlünk ahogy mindenki mondta milyen nehéz meccs lesz.Megkockáztatom,gyengébbek voltak mint az osztrákok.De 100%-osan megérdemeltük a döntetlent!Szép volt fiuk!
    Most már csak egy esti döntetlen kellene és mennybe megy a csapat:)
  • simonl #675
    Így igaz...
  • ReszegKoldus
    #674
    Izlandon azért lehet köze, mert mint a közvetítésben is elhangzott, fedett pályákat építettek, hogy az év nagyobb részében tudjanak játszani.
  • fonak
    #673
    Dárdainak van köze hozzá, meg Storcknak. A magyar edzők (kivéve aki kint tanulta a "szakmát" mint Pali) sajnos messze elmaradtak a világtól.
  • Jim Morrison
    #672
    Héder Barnát kirúgnák tök jó lenne.

    Rabbiddog vesztett, igy meg edesebb a dontetlen:)
  • molnibalage83
    #671
    Kettőnek semmi köze egymáshoz. A keret átlagéletkorára vessél egy pillantást...
  • rain70 #670
  • simonl #669
    Akkor ezt megbeszéltük.....másképp látjuk a világot...de ez így van jól
  • ManoNegra
    #668
    Szerintem a stadionozásba ne menjünk bele, mert ez itt nem tolerált.
  • AnuluWork #667
    Nem hiszem el, bocs.
  • simonl #666
    Hidd el semmi köze....
  • AnuluWork #665
    Semmi köze? :)
  • AnuluWork #664
    Kopasz majom, kopasz majom, hej, hej!
  • simonl #663
    A stadionoknak ehhez semmi köze.....
    1. 24 csapatos lett az EB
    2. Az a csapat akinek csili vili stadiont épített viktorkád, kiesett az alső osztályból...11MRD -os TAO támogatással....
  • LasDen #662
    nem
  • Ainz
    #661
    Talán, de csak talán volt értelme a stadionoknak.. Remélem ez a tendencia marad és továbbjutunk... Ideje már játszani a fizetésért.
  • simonl #660
    Sokra viszi még ez Nagy Ádám.....remélem nem olyan hiéna menedzsere van mint Zsuzsikának...
  • LasDen #659
    milyen felüdülés látni, hogy egy játékos képes egy normális riportot adni, nem csak hebeg-habog össze-vissza...
  • simonl #658
    Nagyon nehéz ilyen csapat ellen játszani.......lásd hollandok, portugálok...
  • TBTPumpa
    #657